Witaj
Gość

Wątek: [IL]Tarantula - Nowy server w sieci Dragon-Network  (Przeczytany 12106 razy)

  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: [IL]Tarantula - Nowy server w sieci Dragon-Network
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 17, 2014, 07:24:56 pm »
Ale to jest DN i tam zawsze jest wszystko dopracowane :P


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: [IL]Tarantula - Nowy server w sieci Dragon-Network
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 17, 2014, 07:43:47 pm »
Szkoda ze dynamic rate ;p Gdyby nie to to wbiłbym ;) Dynamic rate coś nie wypalają ostatnimi czasy. Przykład l2 toxic z shocworld. Serwer umiera z dnia na dzień bądź już umarł.

Ze względu na swoja historie dużo ludzi przyciągną, ale jak to dalej pójdzie... oby sie utrzymało ;p

Ale to jest DN i tam zawsze jest wszystko dopracowane :P

i zawsze na czas :D
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: [IL]Tarantula - Nowy server w sieci Dragon-Network
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 18, 2014, 07:20:59 pm »
no tak, w ciagu 7 lat na tym serwie nie pamietam by sie z czyms spóznili  :D

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: [IL]Tarantula - Nowy server w sieci Dragon-Network
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 19, 2014, 11:04:32 am »
Jakis polski klan grający casualowo. Nie zamierzam no life'ic bo nie mam na to czasu i nie zawsze na TS wbije ale na IL z checia pogram :)
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


Odp: [IL]Tarantula - Nowy server w sieci Dragon-Network
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 19, 2014, 07:54:10 pm »
wiekszosc to casuale, ale poczekaj sobie do poniedzialku jak grasz casualowo albo nawet do wtorku bo jajca sie dzieja na tym serwerze poki co.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [IL]Tarantula - Nowy server w sieci Dragon-Network
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 20, 2014, 03:01:27 am »
Co masz na myśli mówiąc " jajca się dzieją " ? I tak z innej beczki, długo się czeka na link aktywujący forum ? Bo za cholerę nie chcę przyjść a czekam już z kilka dni..


Odp: [IL]Tarantula - Nowy server w sieci Dragon-Network
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 20, 2014, 05:29:32 am »
smieszne raty, nie dzialajace szoty w trakcie gry obnizaja coraz bardziej expa

w full pt na karikach mage cp 66lv dostaje 0.07, a kariki to nie schodza w 2min.


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: [IL]Tarantula - Nowy server w sieci Dragon-Network
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 20, 2014, 11:21:00 am »
Z tym ze gm interesują się tym co się dzieje, biorą pod uwagę opinie graczy z forum itp. Wiec problemu rozwiązują na bieżąco. A co do rate no to już kto jak uważa to nie jest high rate, a przez te parę dni ludzie maja już 70lvl wiec tragedii chyba nie ma ;p
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


Odp: [IL]Tarantula - Nowy server w sieci Dragon-Network
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 20, 2014, 12:19:59 pm »
Z tym ze gm interesują się tym co się dzieje, biorą pod uwagę opinie graczy z forum itp. Wiec problemu rozwiązują na bieżąco. A co do rate no to już kto jak uważa to nie jest high rate, a przez te parę dni ludzie maja już 70lvl wiec tragedii chyba nie ma ;p

kto ma 70+ ? nicki czy kolejne opowiesci tracka ze ludzie 70-72 maja co w pt expia  hahaha? kto? u nas nuker ma w pt 68.


Zresztą 90% tego serwera to casuale 4h day w najlepszym razie, niecodziennie zanim oni na pvp ze stackiem 79 beda biegac to juz (doslownie) koniec lutego albo poczatek marca bedzie. Bo my robimy w pt 20h/day (juz zrobilismy tyle co oni w 10 dni)


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: [IL]Tarantula - Nowy server w sieci Dragon-Network
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 20, 2014, 01:18:25 pm »
Jedni lubią high rate inni low, są jasno przedstawione zasady komus odpowiada to gra, a komu nie to nie proste wg mnie ;)
Co do tego ile ludzie graja to chyba normalnie ze maja prace, rodziny i nie będą spędzać nie wiadomo ile godzin dziennie przed monitorem
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


Odp: [IL]Tarantula - Nowy server w sieci Dragon-Network
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 20, 2014, 08:41:44 pm »
http://www.twitch.tv/seloniusz 61-70 top cp na serwerze :) rekrutacja 60+ cp/graczy


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [IL]Tarantula - Nowy server w sieci Dragon-Network
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 22, 2014, 09:35:11 pm »
Mam problem z kontem na forum, wszystko pięknie wpisałem, zaakceptowało mi dane i wyskoczył komunikat, że klucz aktywacyjny przyjdzie na maila i tu się pojawia problem. Do teraz a już minął ponad tydzień owego klucza nie dostałem. Ponawiałem wysłanie klucza już kilka razy ale nie przyniosło to żadnego efektu. Czy zawsze na DN tyle się czeka na ten klucz czy po prostu mam pecha ? Jakieś sugestie co mógłbym z tym zrobić ?


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: [IL]Tarantula - Nowy server w sieci Dragon-Network
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 23, 2014, 06:59:41 am »
Nie powiem Ci gdzie, bo nie pamiętam, ale kojarzę informacje od gma (na forum oficjalnym gdzieś chyba to widziałem) ze są problemy z linkiem aktywującym i najlepiej zakładać na gmail/hotmail. Moze na maila w tym serwisie sie uda, warto spróbować.
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [IL]Tarantula - Nowy server w sieci Dragon-Network
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 25, 2014, 03:01:59 pm »
Siemka wszystkim. Jesteśmy starymi graczami z dragona (infinity) mamy zamiar pograć na tarantuli i szukamy cp jest nas dwoje dokładnie, prosimy o szybki kontakt aby dogadać się  odnośnie klas


Odp: [IL]Tarantula - Nowy server w sieci Dragon-Network
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 26, 2014, 09:52:05 am »
Siemka wszystkim. Jesteśmy starymi graczami z dragona (infinity) mamy zamiar pograć na tarantuli i szukamy cp jest nas dwoje dokładnie, prosimy o szybki kontakt aby dogadać się  odnośnie klas

2 to idealne ustawienie na tarantule, cp odpusc, fastest xp duo+2 boxy jak macie se/ee i maga to bd/pp boxes i own


Odp: [IL]Tarantula - Nowy server w sieci Dragon-Network
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 26, 2014, 09:53:49 am »
Siemka wszystkim. Jesteśmy starymi graczami z dragona (infinity) mamy zamiar pograć na tarantuli i szukamy cp jest nas dwoje dokładnie, prosimy o szybki kontakt aby dogadać się  odnośnie klas

2 to idealne ustawienie na tarantule, cp odpusc, fastest xp duo+2 boxy jak macie se/ee i maga to bd/pp boxes i own


Odp: [IL]Tarantula - Nowy server w sieci Dragon-Network
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 27, 2014, 11:50:39 am »
Gruby DDOS dostali, oby nie było rollbacka, bo my już na pow biegamy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2014, 08:56:19 am wysłana przez PepsiQQ »


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [IL]Tarantula - Nowy server w sieci Dragon-Network
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 07, 2014, 12:51:13 pm »
Pepsiqq juz quit? tak bez hero ?


Odp: [IL]Tarantula - Nowy server w sieci Dragon-Network
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 07, 2014, 06:31:25 pm »
Nie chce mi się grać na x5, słaby poziom i niski online. Gram na Averii, przynajmniej mam bardziej ogar CP, bo tutaj to kiepsko było niestety.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [IL]Tarantula - Nowy server w sieci Dragon-Network
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 22, 2014, 01:31:51 pm »
No i przyszedl dzien..dali donate.Co za nieogar robil ten donate .Widać ze admini tylko pod kase jada.Admin matematyk ews 3 coiny bews 4 coiny .1 coin 1E .No i kazdy noob sie teraz dopcha do SA w S gradach żenua ...