Witaj
Gość

Wątek: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!  (Przeczytany 12790 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 23, 2012, 06:35:27 pm »
Po otrzymaniu okrągłej sumki :D nr 2 :P oczywiście w kolumbijskich Pesos :P


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 23, 2012, 07:00:06 pm »
NR 2 ;)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 23, 2012, 07:12:09 pm »
Numer 5 oczywiście, urzekła mnie ta mistrzowska kreska i niesamowite detale godne mistrza.
Ech, kogo ja chce oszukać, chyba też zaczne sobie dorabiac konta do glosowania ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 23, 2012, 07:12:29 pm »
nr 6 juz ma wystarczajaco duzo glosow, wiec glosuje na nr 1 ;)


ahh kurcze jestem ciekawy jak rozwiazecie sprawe multi kont, jesli beda one z roznych nie powiazanych IP (proxy, jakis kolega, itp) :) Bedzie drama, bo nie bedziecie w stanie sprawdzic czy ktos sam porobil kilka kont czy poprosil znajomych o rejestracje i oddanie glosu :D


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 23, 2012, 07:16:44 pm »
nr 2 dla srarego nalogowca ;D


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 23, 2012, 07:22:41 pm »
Więc jeśli nikt nie będzie coś przeciwko to zagłosuje na swoją pracę numer 3.
Nie chce przegrać ,a naprawdę nieźle pokleiłem sobie ręce robiąc ten hełm :D


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 23, 2012, 07:36:59 pm »
Trolololol  kibel wymiata.Nr. 3 ZDECYDOWANIEEEE!!!


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 23, 2012, 07:41:59 pm »
nie wypada inaczej zagłosować niż na narzeczonego :D
nr 2


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 23, 2012, 08:01:03 pm »
Takie małe pytanko: Jak ma sie zapraszanie znajomych do zakładania kont i głosowania do fair play-u, honoru i tym podobnych?


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 23, 2012, 08:10:10 pm »
Takie małe pytanko: Jak ma sie zapraszanie znajomych do zakładania kont i głosowania do fair play-u, honoru i tym podobnych?

i pyta o to koles z swiezo zalozonym kontem
w regulaminie pisze ze nie mozna zakladac multikont ale o zapraszaniu znajomych do glosowania nie ma zakazu wiec nie wiem w czym problem


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 23, 2012, 08:11:04 pm »
Głosuję na piękno kobiecego ciała znajomej :) NR1 ROXXXX :)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 23, 2012, 09:17:55 pm »
Ehh wystarczy zaoferowac nagrode w postaci rzeczy materialnej, a polaczki-cFaniaczki juz obmyslaja tajne plany jak to wygrac.
Co do rozwiazania problemu to jestem za tym, zeby glosowac mogly tylko osoby, ktore zalozyly konto 1 stycznia 2012 albo wczesniej i juz nie bedzie problemu.



  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 23, 2012, 09:23:03 pm »
nie wiem co jest złego w zapraszaniu znajomych żeby glosowali na znajomego? zmiana regulaminu w trakcie trwania konkursu to dopiero metoda polaczków cFaniaczkow

zresztą jak zauważyłeś wszyscy uczestnicy zostali zwabieni na to forum konkursem i konta założyli w dniu rozpoczęcia konkursu bo obecni forumowicze nie raczyli wziąć w nim udziału
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2012, 09:24:49 pm wysłana przez fistuch »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 23, 2012, 09:25:28 pm »
Chłopaki to tylko konkurs, więcej luzu  :afro:


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 23, 2012, 09:26:36 pm »
nie wiem co jest złego w zapraszaniu znajomych żeby glosowali na znajomego? zmiana regulaminu w trakcie trwania konkursu to dopiero metoda polaczków cFaniaczkow

niema sprawy, pisze dla jednego portalu o grach mmo, moze dam newsa zeby ludzie na mnie glosowali? :) nie poprosilem nikogo o glosy na mnie, ani znajomych z klanow ani z tego forum, jedynie co to dawalem link do gotowego zdjecia chwalac sie jedynie moja praca a nie link do konkursu. moja praca broni sie sama i nie musze jej nigdzie reklamowac, ani prosic znajomych o voty.

zresztą jak zauważyłeś wszyscy uczestnicy zostali zwabieni na to forum konkursem i konta założyli w dniu rozpoczęcia konkursu bo obecni forumowicze nie raczyli wziąć w nim udziału

nie, nie wszyscy, ja kozystam z tego forum mniej wiecej od czasow EPI, o ile w ogóle wiesz co to jest...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2012, 09:28:09 pm wysłana przez ephidryn »


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 23, 2012, 09:28:43 pm »
nie wiem co jest złego w zapraszaniu znajomych żeby glosowali na znajomego? zmiana regulaminu w trakcie trwania konkursu to dopiero metoda polaczków cFaniaczkow

zresztą jak zauważyłeś wszyscy uczestnicy zostali zwabieni na to forum konkursem i konta założyli w dniu rozpoczęcia konkursu bo obecni forumowicze nie raczyli wziąć w nim udziału
Tak? A powiedz mi jak odroznisz "kolege, ktory zalozyl konto", od osoby, ktora uzyla proxy?
Obecni forumowicze nie raczyli wziac w nim udzialu? Nie mam nic przeciwko temu, zeby osoby, ktore zalozyly konto w dniu ogloszenia konkursu braly w nim udzial, tylko jestem przeciwko temu, zeby takie osoby (ktore nie zglosily kandytatury) nie glosowaly.
Jezeli takie cos w czyms ci przeszkadza to prawdopodobnie jestes jednym z tych kretaczy.



  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 23, 2012, 09:32:53 pm »
Serwery proxy wysyłają nagłówki X_FORWARDED_FOR i/lub HTTP_VIA Obecność takiego nagłówka oznacza, że strona była transferowana przez proxy. Oczywiście w pełni anonimowe (przezroczyste) serwery nie powinny czegoś takiego wysyłać, żeby wyglądało to na normalny adres, wtedy trzeba po prostu poszukać w Internecie, czy to IP to nie jest serwer proxy.


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 23, 2012, 09:34:44 pm »
wtedy trzeba po prostu poszukać w Internecie, czy to IP to nie jest serwer proxy.

http://prx.centrump2p.com/

chce ci sie to wszystko sprawdzac? bo raczej organizatorom konkursu nie :P


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 23, 2012, 09:39:06 pm »


nie, nie wszyscy, ja kozystam z tego forum mniej wiecej od czasow EPI, o ile w ogóle wiesz co to jest...
[/quote]


wiem mam destroyera 72lvl na globalnym serwie naia


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 23, 2012, 11:12:44 pm »
Em.... To jest demokracja, jeżeli ogłasza się konkurs i może w nim każdy wsiąść udział. To czemu każdy nie może głosować? (co innego multi). Kolega chciał wygrać, to po prosił znajomych i tyle. Też bym tak zrobił na jego/ich miejscu. Po co mam się starać coś wymyślić, jeżeli mogę przegrać?

@Ephidryn
Twoja praca jest bardzo dobra i tak naprawdę cały ten konkurs albo raczej głosowanie jest o kant du***, bo każdy widzi kto na co głosował. A nie powinno tak być, bo osoby sugerują się ilością głosów na różne prace. Nie bez podstawy głosowania są jawne i tajne. Wracając do Ciebie, ty postrzegasz swój problem w ten sposób iż ty grasz "uczciwie", ale kto Ci broni skorzystać z wygranej? Jeżeli ktoś nie gra feir, to ty też nie graj i ot problem oraz sumienie z głowy.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 23, 2012, 11:16:56 pm »
Em.... To jest demokracja, jeżeli ogłasza się konkurs i może w nim każdy wsiąść udział. To czemu każdy nie może głosować? (co innego multi). Kolega chciał wygrać, to po prosił znajomych i tyle. Też bym tak zrobił na jego/ich miejscu. Po co mam się starać coś wymyślić, jeżeli mogę przegrać?

@Ephidryn
Twoja praca jest bardzo dobra i tak naprawdę cały ten konkurs albo raczej głosowanie jest o kant du***, bo każdy widzi kto na co głosował. A nie powinno tak być, bo osoby sugerują się ilością głosów na różne prace. Nie bez podstawy głosowania są jawne i tajne. Wracając do Ciebie, ty postrzegasz swój problem w ten sposób iż ty grasz "uczciwie", ale kto Ci broni skorzystać z wygranej? Jeżeli ktoś nie gra feir, to ty też nie graj i ot problem oraz sumienie z głowy.
Zrobie gowno, nie prace, odpale tor vidalia bundle i zrobie sobie 100 kont.
To tak nie powinno wygladac.

//Soulern: Easy, przecież część głosów odpadnie już na etapie wywalania multikont, co dopiero, gdy zaczniemy realizować inne rozwiązania...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2012, 11:22:01 pm wysłana przez Soulern »



  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 23, 2012, 11:20:29 pm »

Zrobie gowno, nie prace, odpale tor vidalia bundle i zrobie sobie 100 kont.
To tak nie powinno wygladac.

Cytuj
albo raczej głosowanie jest o kant du***, bo każdy widzi kto na co głosował. A nie powinno tak być, bo osoby sugerują się ilością głosów na różne prace. Nie bez podstawy głosowania są jawne i tajne.

No cóż, to problem Saladina jak rozwiąże całą tą sytuację :). Szkoda, że ktoś może być poszkodowany

Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 23, 2012, 11:26:33 pm »
Rofl to o czym piszesz ma gowno do tego co sie dzieje, bez roznicy czy widzimy kto na kogo glosowal, chodzi o to, ze ludzie odpalaja rozne syfy i przez nie glosuja na samych siebie, poki co moj pomysl na rozwiazanie sytuacji jest najlepszy.



  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 23, 2012, 11:34:55 pm »
No to tak: za każdy post, nie będący głosem polecą warny. KAŻDY może wziąć udział w głosowaniu - jak jesteś przewodniczącym kółka różańcowego, a babcia deklarują wsparcie: good luck and have fun.

Nic się tu nie da zrobić bez dramy?

Głosujcie dalej, a my będziemy się martwić po zamknięciu głosowania.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2012, 11:37:03 pm wysłana przez Saladin »
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: KONKURS: Diablo 3 - GŁOSOWANIE!
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 23, 2012, 11:53:30 pm »
1. ephidryn :afro:

twardy orzech do zgryzienia będzie miała administracja bo część głosów jest po znajomości, a jeśli można głosować po znajomości to czemu by nie można było założyć konta na forum żeby zagłosować na kolegę? 8)