Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Dwarven Manufacture - High Five x2 - START 10.11.2016  (Przeczytany 10066 razy)

  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
[L2J] Dwarven Manufacture - High Five x2 - START 10.11.2016
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 05, 2017, 07:41:37 am »
Hej,

Srednio 15 graczy + sklepy + nie ma dual box. Serwer jest niszowy i prowadzony jako hobby. Jest maly ryneczek a Ci co graja sa pomocni.

O sprzet ciężko bo nie ma GM Shopu a Buff NPC to fuj fuj. Wiec albo nauka buffow/craft albo kupno od innych graczy.

Potwory sa twarde, niekore az 6 razy bardziej od retailowych.

Serwer maly. Jakosc wysoka. Niszowy klimat. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2017, 07:44:02 am wysłana przez Sybar »
...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dwarven Manufacture - High Five x2 - START 10.11.2016
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 05, 2017, 07:49:21 am »
Lubie takie ale to jest większy hard core niż retail. Zrobiłem tanka DE bo to lubie ale widze ze wyexpic go to bedzie kosmos. A questy na profki to super pomysł jednak npc buffer by sie przydał skoro moby takie silne to samemu a jeszcze tankiem se mozna w łeb prędziej strzelić. Pogram zobacze
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
Odp: [L2J] Dwarven Manufacture - High Five x2 - START 10.11.2016
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 05, 2017, 07:53:34 am »
Lubie takie ale to jest większy hard core niż retail. Zrobiłem tanka DE bo to lubie ale widze ze wyexpic go to bedzie kosmos. A questy na profki to super pomysł jednak npc buffer by sie przydał skoro moby takie silne to samemu a jeszcze tankiem se mozna w łeb prędziej strzelić. Pogram zobacze
Adventure Guildsman sprzedaje buffy za PCBangPoints, ktore dostajesz co 10 minut. Poza tym jak zaglosujesz z Community Board to dostaniesz Vote Coiny. Po zabiciu 10 gremlinow Achievement Engine da Ci scrolle z buffami. Sprawdz tez inne achievementy z CB bo jest tam troche dla newbies. W CB jest sekcja Services. Teleportnij sie do New Dwarven Palace. Ktos na pewno ma sklep z buffami otwarty a chlopaki sprzedaja je za 1 VC. Z buffem nie ma problemu.

Nowa wersja Sell Buff pozwoli na tworzenie schemow wiec caly zestaw buffow bedzie do kupna od graczy po wcisnieciu jednego guzika.

Serwer jest ciężki ale daje to satysfakcje.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dwarven Manufacture - High Five x2 - START 10.11.2016
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 05, 2017, 08:32:01 am »
Szkoda ze dualboxa ni mozna bo robiłbym równolegle craftera i spoilera. W pt lepszy exp
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
Odp: [L2J] Dwarven Manufacture - High Five x2 - START 10.11.2016
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 05, 2017, 08:37:17 am »
Szkoda ze dualboxa ni mozna bo robiłbym równolegle craftera i spoilera. W pt lepszy exp
Na MultiSkill nie muszisz sie rozdwajac itd. Mozesz byc i Crafterem i Spoilerem w tym samym czasie.

Tak naprawde to jest to raczej wymagane abys uczyl sie skilli Krasnoludow. W New Dwarven Palace w samym Palacu sa wszyscy nauczyciele od kazdej profesji.

Musze dodac wiecej info tego typu na serwer.
...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dwarven Manufacture - High Five x2 - START 10.11.2016
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 05, 2017, 09:12:05 am »
Dla kogoś kto słabo zna angielski ciężko jest sie zorientować czytając teksty NPCów
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
Odp: [L2J] Dwarven Manufacture - High Five x2 - START 10.11.2016
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 05, 2017, 09:18:30 am »
Dla kogoś kto słabo zna angielski ciężko jest sie zorientować czytając teksty NPCów
Serwer jest anglo-języczny. Wiec znakomita okazja aby sie podszkolic troszke. Retailowe NPC mówią to co mają powiedzieć a wszystkie moje customowe NPC to raczej nie maja dużo tekstu.

Koniec końców to gra RPG więc nie ma ucieczki od czytania :)
...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com