Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017  (Przeczytany 24267 razy)

  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

[L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« dnia: Styczeń 10, 2017, 05:45:21 pm »
L2Hallate
I welcome everyone I wanted to present new server High Five Server x 1. We are adding all efforts so that server is friendly for everyone player's.
Links:
Website: www.hallate.com

Experience (EXP): 1x
Skill Points (SP): 1x
Adena : 1x
Drop Items: 1x
Spoil: 1x
Recs-Keys: 1x
Quest Adena: 1x
Quest Drop Items: 1x
Weight Limit: 1x
Manor: 1x
Extract Fish: 1x
Safe Enchant: 3
Max. Enchant: 16

#Chance % of successful enchant
EnchantChance = 50
EnchantChanceArmor = 50
EnchantChanceAccessory = 50
# Crystal scrolls may have another chance
EnchantChanceCrystal = 50
EnchantChanceCrystalArmor = 50
EnchantChanceCrystalAccessory = 50
EnchantChanceCrystalArmorOlf = 50
# Chance enchant Bless point
EnchantChanceBless = 60
EnchantChanceArmorBless = 52
EnchantChanceAccessoryBless = 54
Off-line Shop mode
Wedding System
Vote Reward
DualBox Allowed

Technical side
1. All quest and instances working
2. Everything inside is made in java, nothing python
3. Skills using official formulas
4. Simulate Official Kernels
5. Improved Geodata engine
6. Improved Community Board
Full Geodata
Custom Services
Custom Commands
Location:France

Max Buffs: 20 + 4
Max Dances/Songs: 12
Buffs time: Duration of buffs from sellers one hour

FightClub Event Engine

Events Engine
Team vs Team
Team vs Team advanced
Capture the Flag
Domination
Mass Domination
Deathmatch
Last Man Standing
Lucky Chest
Mutant
Treasure Hunt
Treasure Hunt PVP
Battlefield

Protection

AntiBot protection
DDoS protection
More Info in Game. See you there :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2017, 02:47:28 pm wysłana przez sebastianp »


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2j] Lineage 2 Hallate Hi5 x 1 Start 04.02.2016 UTC+1
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2017, 06:05:19 pm »
Fajne raty czekalem na takie :) Mam nadzieje ze ktos bedzie gral


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2j] Lineage 2 Hallate Hi5 x 1 Start 04.02.2016 UTC+1
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2017, 06:11:59 pm »
Raty sa retailowe więc nie ma co się za bardzo czepiać. Server dla prawdziwych fanów l2. Server  pozostanie w tej konfiguracji bez zmian. Mam nadzieję, że chętni się znajdą. Server nie nastawiony jest na dotację więc zapowiada się fajna zabawa, o ile znajdą się chętni.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2017, 07:43:39 pm »
Ja się nie czepiam wedlug mnie jezeli H5 to tylko x1 raty bo inaczej jest za latwo


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2017, 08:15:02 pm »
Nie mam pretensji, ale się obawiam, czy znajdą się chętni do gry na takich ratach.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 10, 2017, 08:16:10 pm »
na x5 bym pogral ale na x1 za bardzo to nie mam czasu sie bawic


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 10, 2017, 08:16:47 pm »
Liczyłem na tego Valdarona, ale niestety się przeliczyłem.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 12, 2017, 03:12:13 pm »
Ostatnia normalna, a zarazem bardzo rozbudowana i nie ograniczona kronika High Five w połączeniu z ratami x1?
Zapowiada się długa i ciekawa zabawa.
Osobiście właśnie na taki serwer czekałem od dłuższego czasu.
Miejmy tylko nadzieję, że online dopisze oraz nie będzie OP doty i problemów ze startem.
Teraz tylko pozostaje mieć nadzieje rozmyślać ponad dwa tygodnie nad postacią...

Apropo online to już ruszyłem z reklamą serwera na dwóch najpopularniejszych międzynarodowych portalach L2:
http://forum.pmfun.com/viewtopic.php?f=14&t=70557
http://www.maxcheaters.com/topic/211709-l2off-hallate/

Mam nadzieję, że przyczyni się to na wysoki online serwera.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2017, 05:32:51 pm wysłana przez Taneroth »
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 12, 2017, 06:58:40 pm »
Widzę, że jakieś zainteresowanie jest serverem, (ten drugi link jakoś nie działa). Mam nadzieje, że jakiś online będzie :)


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 12, 2017, 11:41:20 pm »
Jakiś Polski klan się wybiera?


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 13, 2017, 12:14:08 am »
Strona to jakiś żart, przypomniały mi się czasy internetu z modemu. Zapowiada się na projekt gdzie będzie grało kilkadziesiąt osób.

Co jest z doty? Dopały do expa/ciastka?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2017, 12:16:48 am wysłana przez QRQ »


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 13, 2017, 09:06:17 am »
Widzę, że jakieś zainteresowanie jest serverem, (ten drugi link jakoś nie działa). Mam nadzieje, że jakiś online będzie :)
Nie działa, gdyż żeby zobaczyć zawartość linku ze strony "Maxcheaters" musisz wyłączyć AdBlocka i być zalogowanym...

Jeżeli lekko zmodyfikują wygląd strony oraz zrobią normalne forum - wtedy jest szansa, że z 1k osób w to pogra. W przeciwnym razie niestety nasze reklamy pójdą na marne :(

Nawet poprawa samej wielkości czcionki na stronie, gdzie raz jest większa raz mniejsza oraz odstępów (spacji) sprawi, że całość będzie wyglądać znacznie bardziej profesjonalnie. Strona jest wykonana na portalu "Wix" i pewnie działa na darmowej domenie. Ja również posiadam jedną własną stronę na "Wix" i znam parę tricków jak poprawić czcionkę, spacje itp.

Z tego co widzę to spora ilość ludzi na prawdę czeka na tego typu serwer, gdyż na kronice High Five jedynie raty x1 mają sens w przypadku chęci dłuższej zabawy.

Już do nich napisałem w tej sprawie na Facebooku - zobaczymy czy coś poprawią :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2017, 10:17:16 am wysłana przez Taneroth »
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 13, 2017, 12:18:34 pm »
Witam. Osobiście widziałem dużo gorsze strony i online był na tych serverach całkiem przyzwoity. To fakt forum trzeba poprawić.  Ale nie na forum się gra tylko na serverze. Domena z tego co się orientuje napewno nie jest darmowa. Mnie osobiście interesuje, link do pobrania patcha :D, oraz dobre pliki systemowe. Muszą być na tyle dobre, że ktoś się rzuca na server x 1, więc questy i inne niezbędne rzeczy, które muszą być spełnione by ruszyć na takih ratach. Reklama servera oczywiście też jest ważna. Ale z tego co widziałem jest ona na Hope Zonie, Top Zonie, L2 Network, L2 Brasil, L2 top. Ty widze wstawiłeś kolejne dwie więc trzeba czekać tylko na online. 


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 13, 2017, 12:52:32 pm »
- ~!#$%
- Zmień wygląd stronki oraz forum.
- Reklamuj, tak jak kolega wyżej reklamuje.
- Jeśli dużo reklamujesz, to bądź przygotowany na DDOS.
- Przygotuj się na cheaterów.
- Przygotuj stabilny server bez liczby bugów przewyższającej liczbę graczy.
- Nie dawaj swoim kolegom itemów oraz nie pomagaj im na siege itp.
- Obiecaj ludziom, że serwer będzie stał przynajmniej 2 lata, niezależnie od sytuacji. Chyba, że nie masz tego w planach, wtedy będzie to tylko kolejny priv na dwa miesiące.
- Brak p2w, choć to jest chyba oczywiste.
- Questy na zmiane klasy nie mają dla mnie większego znaczenia, ale wiem z autopsji, że ludzie unikają serwerów, gdzie trzeba robić questy na profki - trudno im się dziwić.
- 1man+1box.

Według mnie zastosowane się do powyższego pozwoli serwerowi, tak jak i Tobie uplasować się w czołówce prywatnych serwerów, oczywiście nie liczącząc ruskich. Ja będę grał niezależnie od online - od początku do smutnego końca, ale żeby inni grali - patrz wyżej. Powodzenia, czekam z niecierpliwością na otwarcie.

Dołożyłem swoją cegiełkę i dodałem reklame na mmorpg.org.pl

//Paran0ya
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2017, 05:36:15 pm wysłana przez Paran0ya »


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 13, 2017, 01:48:01 pm »
Dokładnie. W całości podpisuję się pod moim poprzednikiem z naciskiem na to, żeby dota nie była OP tzn. nawet wszelkie runki do expa itp. już nie mogą wejść w grę nie mówiąc o buffach czy itemach. Dota ma być jedynie dodatkiem do gry tzn. czapeczki, wygląd itp., a nie wręcz wymuszać konieczność jej zakupu, bo w przeciwnym razie będzie się gorszym od innych. Dlatego właśnie nie gram na ruskich serverach, gdzie za dotę masz szybszy exp. Jeżeli robi się taki serwer jedynie pod kątem zarobkowym to szybciej padnie przez OP dotę, niż mógłby sobie na spokojnie i długoterminowo zarabiać ze spokojniejszą dotą.
Mile widziane będą tutaj natomiast jakieś rewardy za reklamowanie serwera poprzez wchodzenie w linki hopzone, topzone itp. Ale z tym też ostrożnie, żeby nie zrobił się scam... To więc nie takie proste :)
Ja osobiście wolałbym, żeby ten serwer był trochę hardcorowy tzn. bez możliwości wykupienia profesji oraz bez pomocnego sprzętu lub buffów na start.
Kronika High Five jest prosta i wszyscy powinni sobie poradzić. A nie będziemy robić żadnych taryf ulgowych dla leniuchów lub osób, które mają "mało czasu" - nie pasuje to nie trzymamy na siłę i zapraszam na inne serwery z wyższymi ratami.
Bardzo dużo osób gra na botach i na to również trzeba zwrócić uwagę... Samemu grałem z takimi osobami wielokrotnie i zazwyczaj uchodziło im to płazem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2017, 01:52:19 pm wysłana przez Taneroth »
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 13, 2017, 02:39:35 pm »
Ostatnio zdarzyło mu się usunąć bazę danych serwera po tygodniu lub dwóch i wszystko poszło się ... :D Także poważnie trzeba się zastanowić czy przypadkiem znów takie "cudo" nie będzie miało miejsca! :D

cytat z ostatniej akcji poniżej:
"Witam. Kornes masz racje i jej jednocześnie nie masz. Serwer tak jak się domyśliłeś został zamknięty. Z dwóch powodów. Jeden bardzo głupi, jest to moja wina bo przez przypadek zrobiłem reinstall nie tego servera i wszystko zostało skasowane, bo pracuje jeszcze nad testowym serverem. Pliki i cała konfiguracja niestety poszła w ciort. Zajęło by z dzień by wszystko postawić i skonfigurować na nowo, ale bazy danych z kontami już bym nie reaktywował."


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 13, 2017, 03:03:12 pm »
Chwalenie się takimi sukcesami to nadziewanie się na kołek dobrowolnie.


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 13, 2017, 05:04:03 pm »
Dzięki za liczne uwagi. Mogę Wam na pewno obiecać, że server nie zostanie zamknięty po tygodniu czy dwóch. Jeśli będą chętni do gry to server dla mnie może stać i parę lat. Nie jest ustawiony na jakieś tam zyski, dota będzie ale wręcz ograniczona do minimum. Server posiada poważnego developera i są częste poprawki. Rewardy za vote są ustawione. Nie jestem za NPC do zmiany profesji. Celem tego servera jest gra bez udogodnień w postaci bufów, auto learningu, auto dropu i innych ulepszeń tak naprawdę psujących grę. Server będzie ustawiony praktycznie retailowo. Oczywiście znajdą się eventy, które pomogą w expie jak gift of vitality, czy pomagające w zarabianiu jak np. squash event. Błąd z utratą bazy danych się nie powtórzy, nie był to mój błąd tylko osób współpracujących ze mną. Jeśli dopisze online zmieni się strona i forum. Teraz skupiam się nad serverem, żeby nie było głupich błędów. Pozdrawiam. :D


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 14, 2017, 08:23:56 pm »
To chyba moja ostatnia nadzieja tej gry. pozdrawiam i czekamy. PS szukam CP/klanu pm


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 14, 2017, 09:00:32 pm »
To chyba moja ostatnia nadzieja tej gry. pozdrawiam i czekamy. PS szukam CP/klanu pm
Ile razy już sobie wmawiałem podobne twierdzenia i nic z tego nie wyszło...
L2 to gra do której się wracało, wraca i będzie wracać - nic tego nie zmieni.
Ja będę grał na tym serwerze nie zależnie od jego populacji czy jakichkolwiek innych czynników.
Miejmy nadzieję, że wkrótce powstanie normalne forum na stronie serwera i jakoś to będzie wyglądać.
Apropo klanu to można zacząć kombinować zbierać jakieś osoby...
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 16, 2017, 02:44:14 am »
samo przygotowanie opisu tematu i grafik pokazuje, że będzie to typowo piwniczny twór z plikami pobranymi w ciemno z neta, powodzenia tym którzy mają zamiar tracić czas ma ten nieśmieszny żart :D


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 16, 2017, 08:34:36 am »
Właśnie, że się mylisz. Dwie osoby przygotowują ten serwer i z racji, że mają pracę, rodziny i dzieci to wolą spędzać większość wolnego czasu na przygotowywaniu plików i serwera, niż robienia grafiki czy forum.
Jak wynikło z mojej rozmowy z adminem serwera - pliki są bardzo dobre i to w nich pokłada priorytet - zobaczymy :)
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 16, 2017, 10:21:34 am »
Witam wszystkich. Kornes jak nie masz pojęcia o serverze to nie pisz idiotyzmów. Wejdź na beta testy to się przekonasz ile warte są pliki. Nie wypowiadaj się jak nie masz zielonego pojęcia. Nie będę reklamował developera, ale pliki servera są w pełni profesjonalne. Nikt normalny nie stawia servera retailowego na śmieciowych plikach chyba, że ty. Nie obrażaj ludzi którzy wsadzili dużo pracy w postawienie servera Jak nie masz zielonego pojęcia o serwerze to się nie wypowiadaj. Zresztą zobaczymy jaka będzie żywotność tych super serverów a servera Hallate. Nikogo do gry nie namawiam, każdy wybiera sam sobie server do gry, tylko nie życzę sobie by kogoś obrażać, czy jego pracę bez powodu.


Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 16, 2017, 10:43:03 am »
servera retailowego
Max. Enchant: 16

Off-line Shop mode
Wedding System
Vote Reward
DualBox Allowed

5. Improved Geodata engine
6. Improved Community Board

Custom Services
Custom Commands


Max Buffs: 20 + 4
Max Dances/Songs: 12
Buffs time: Retail

FightClub Event Engine

Events Engine
Team vs Team
Team vs Team advanced
Capture the Flag
Domination
Mass Domination
Deathmatch
Last Man Standing
Lucky Chest
Mutant
Treasure Hunt
Treasure Hunt PVP
Battlefield
100% retail, chyba ze dzisiaj wystarczy postawic serwer x1 z normalnym czasem trwania buffow zeby mozna go bylo nazwac "retailowym"

w sumie dopiero teraz przeczytalem i az sie usmialem, retailowy l2j, nie no ziomeczki dowcip macie dobry
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2017, 10:48:39 am wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 16, 2017, 11:16:14 am »
Jest na tyle retailowy na ile pozwalaja pliki L2j, czyli jest zbliżony do orginału i developer czyni wszystko by taki był. Nie chodzi tu o raty x 1. Nie będę się tu rozpisywał bo nie o to chodzi i nie mam  na to czasu. Pewnie ferie się zaczęły i masz za dużo czasu. Więcej nie będę z tobą pisał bo nie ma największego sensu. Powodzenia.