Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017  (Przeczytany 24273 razy)

  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #175 dnia: Luty 05, 2017, 05:44:47 pm »
Idź chłopie na classica, płacisz 10€ tyle co wszyscy, masz ludzi, stary klimat, pvp znajdziesz, nie ma item shopu. Tego, że ludzie mogą kupić adene na allegro nie przeskoczysz. Nie zawracaj gitary ludziom od privów skoro na offie masz swój "idealny" serwer.
No chyba ze 10€ miesięcznie też jest problemem więc polecam zakończyć przygode z L2.

//sorry za offtop
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2017, 05:53:42 pm wysłana przez QRQ »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #176 dnia: Luty 05, 2017, 05:53:31 pm »
Idź chłopie na classica, płacisz 10€ tyle co wszyscy, masz ludzi, stary klimat, pvp znajdziesz, nie ma item shopu. Tego, że ludzie mogą kupić adene na allegro nie przeskoczysz. Nie zawracaj gitary ludziom od privów skoro na offie masz swój "idealny" serwer.
No chyba ze 10€ miesięcznie też jest problemem więc polecam zakończyć przygode z L2.
^popieram
znajdź na forum Sobka, zagadaj do niego to może ci się nawet pomoże wkręcić... stworzycie przepiękny duet :D


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #177 dnia: Luty 05, 2017, 06:13:01 pm »
Z Classikiem skończyłem 2 miesiące po jego starcie. To nie to samo co stare dobre czasy c1-c6. Teraz na Classiku nowi gracze mają się zbyt łatwo na starcie i gra jest jak na H5 x1, a nie starym dobrym L2. Czekam na dobrego prywata ze sporym online, nie ruski i brak OP doty - inaczej będę sobie grał w inne gierki. Jestem cierpliwy, chociaż może nie wyglądam, nie mniej nie zamierzam męczyć się na pełnym bugów serwerze z 30 online.
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #178 dnia: Luty 05, 2017, 06:32:47 pm »
Z Classikiem skończyłem 2 miesiące po jego starcie. To nie to samo co stare dobre czasy c1-c6. Teraz na Classiku nowi gracze mają się zbyt łatwo na starcie i gra jest jak na H5 x1, a nie starym dobrym L2. Czekam na dobrego prywata ze sporym online, nie ruski i brak OP doty - inaczej będę sobie grał w inne gierki. Jestem cierpliwy, chociaż może nie wyglądam, nie mniej nie zamierzam męczyć się na pełnym bugów serwerze z 30 online.


no chyba nie....


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #179 dnia: Luty 05, 2017, 07:01:37 pm »
Z Classikiem skończyłem 2 miesiące po jego starcie. To nie to samo co stare dobre czasy c1-c6. Teraz na Classiku nowi gracze mają się zbyt łatwo na starcie i gra jest jak na H5 x1, a nie starym dobrym L2. Czekam na dobrego prywata ze sporym online, nie ruski i brak OP doty - inaczej będę sobie grał w inne gierki. Jestem cierpliwy, chociaż może nie wyglądam, nie mniej nie zamierzam męczyć się na pełnym bugów serwerze z 30 online.


no chyba nie....

30 online i bugi - miałem na myśli oczywiście L2Hallate, a nie L2Classic. A jak już mnie negujesz to rozwiń proszę myśl, napisz co miałeś na myśli bo muszę wiedzieć jak Ciebie skontrować.
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #180 dnia: Luty 05, 2017, 07:18:52 pm »
Teneroth, wiesz co to ty jesteś wielkim bugiem. Jesteś całkowicie niezrównoważony psychicznie. Nie w moim stylu jest o kimś w ten sposób pisać, ale taka jest prawda. Nie siej chorej propagandy, wejdź do gry i spytaj się graczy czy sa bugi i jakie. Server na javie nie będzie nigdy serwerem idealnym, zawsze są jakieś niedociągnięcia. Ale moim zdaniem i innych co grają mogą ci to potwierdzić. Może jest garstka graczy 30-40 ale nikt nie rzeźbi w gównie jak ty na tym forum. Zejdź z tego tematu i przeskocz na inny i tam sobie ględź.
Nie masz co robić to ....


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #181 dnia: Luty 05, 2017, 09:32:10 pm »
Jak na razie to ja tylko wyrażam swoje opinie, a obrażają mnie inni. Na serwerze byłem przez dosłownie 10 minut i online oraz proste bugi w bieganiu po rozmowie z NPC na wczorajszym Cliencie i Patchu ze strony Hallate mnie od razu zdemotywowały do dalszej gry.
Grzebię, gdyż tak mi się podoba i mam do tego prawo.
Po prostu się rozczarowałem na maksa i zawiodłem na serwerze.
Tyle w tym temacie. Niech inni przestaną o mnie cokolwiek pisać to ja przestanę również.
Aktualnie tylko odbijam ciosy przez co jestem zmuszony wejść w OFF Topa, co się może nie podobać administracji.
Teraz ciągniecie temat o mnie, a nie o serwerze.
A ja nie dam się!!! xDDD
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #182 dnia: Luty 05, 2017, 09:54:43 pm »
Aktualnie tylko odbijam ciosy przez co jestem zmuszony wejść w OFF Topa, co się może nie podobać administracji.

Porzućmy chociaż temat classica, bo jeszcze sobek przyjdzie.
Ogólnie mniej offtopa by się przydało.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • Harvester of sorrow...
Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #183 dnia: Luty 06, 2017, 09:07:15 am »
Nie zauważyłem żadnego błędu przy rozmawianiu z npc czy podczas biegania (jeśli nie mogłeś się ruszyć po rozmowie z npc to znaczy że, nie zakończyłeś rozmowy) ogólnie serwer działa bardzo dobrze jedyna wada jaką na razie zauważyłem to były problemy ze sklepami.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2017, 09:32:18 am wysłana przez kamaz »
Bezpieczny...<br />owinięty senną mgłą...<br />leżę w krainie mroku...<br />tłumiąc w sobie energię złą...<br />nie obudzą mnie...<br />potwory wołające me imię...<br />wszystko co wyjdzie poza me senne schronienie...<br />krwawiąc zginie...


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #184 dnia: Luty 06, 2017, 10:18:30 am »
Nie zauważyłem żadnego błędu przy rozmawianiu z npc czy podczas biegania (jeśli nie mogłeś się ruszyć po rozmowie z npc to znaczy że, nie zakończyłeś rozmowy) ogólnie serwer działa bardzo dobrze jedyna wada jaką na razie zauważyłem to były problemy ze sklepami.

A to że sie nie dostaje expa bo quescie na szoty w kamalolach i grocku dwarven po gadaniu z newbie? Na kazdym H5 tak bylo.
Tak nie chce mi sie szukac jak one sie nazywaja ale na kazdym H5 to dzialalo.Ogolnie wbijales 20-22 w 20 min tu zeszlo by z 40 min.


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #185 dnia: Luty 06, 2017, 10:27:30 am »
Jak na razie to ja tylko wyrażam swoje opinie, a obrażają mnie inni. Na serwerze byłem przez dosłownie 10 minut i online oraz proste bugi w bieganiu po rozmowie z NPC na wczorajszym Cliencie i Patchu ze strony Hallate mnie od razu zdemotywowały do dalszej gry.
Grzebię, gdyż tak mi się podoba i mam do tego prawo.
Po prostu się rozczarowałem na maksa i zawiodłem na serwerze.
Tyle w tym temacie. Niech inni przestaną o mnie cokolwiek pisać to ja przestanę również.
Aktualnie tylko odbijam ciosy przez co jestem zmuszony wejść w OFF Topa, co się może nie podobać administracji.
Teraz ciągniecie temat o mnie, a nie o serwerze.
A ja nie dam się!!! xDDD
Wejdź naponiższy link i przeczytaj sobotę wzmiankę o blokadzie ruchu przy rozmowie z NPC.

http://legacy.lineage2.com/news/highfive_12.html

Czepiasz się czegoś co jest retailową funkcją. I tak o to można podsumować Twoje dziecinne podejście. Sam nie sprawdzisz, ale płaczesz a po serwerze jedziesz.

Btw. Zdajesz sobie sprawe, że nawet NcSoft przy swoich nakladach ma błędy w swoich grach? Logiczne chyba aby mały prywatny serwer też jakieś miał, prawda?
...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #186 dnia: Luty 06, 2017, 10:44:41 am »
To był mój pierwszy serwer, gdzie taki błąd wystąpił - nie powinien tym bardziej, że była beta i czas na poprawienie tego. Na becie ten problem nie występował. Teraz na siłę próbujesz mi dopiec nie ważne co powiem i o czym powiem.
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #187 dnia: Luty 06, 2017, 12:16:43 pm »
To był mój pierwszy serwer, gdzie taki błąd wystąpił - nie powinien tym bardziej, że była beta i czas na poprawienie tego. Na becie ten problem nie występował. Teraz na siłę próbujesz mi dopiec nie ważne co powiem i o czym powiem.

Ja to chyba złe podejście do Ciebie miałem. Widocznie troszkę wolniej wchłaniasz informację. Chcę zobaczyć czy opłaca się z Tobą dyskutować. Spróbujmy jeszcze raz.

Po pierwsze. Twórca gry, NcSoft, w poniższym wpisie na swojej stronie informuje że w kronice High Five:

Cytuj
System Messages: When your character begins conversing with an NPC, your character cannot move for a short time. A system message now alerts you of this.

Informacja ta jest dostępna pod poniższym linkiem i jest to fakt.

http://legacy.lineage2.com/news/highfive_12.html

Po drugie. Poniżej znajduje się konfiguracja od strony serwera która kontroluje blokadę ruchu przy rozmowie z NPC

Cytuj
# Npc talk blockage. When a player talks to a NPC, he must wait some time
# before being able to walk again. In seconds
# Default: 3
# Set to 0 to disable it
NpcTalkBlockingTime = 3

Jeżeli jest to konfigurowalne to znaczy też że nie jest to błąd a konfiguracja - gdy wyłączone serwer robi się mniej 'retailowy'. To też jest fakt.

Porównywanie prywatnych serwerów pod katem co jest na jednym a co nie. Co u jednego jest błędem a co u innego nie, jest idiotyzmem. Jest tylko jedna i jedyna prawdziwa wykładnia czyli to co jest/było na serwerach oficjalnych. W tym przypadku NCSoft Ci 'mówi' że jest to zamierzona funkcja. To też zaliczył bym do faktów.

Podsumowując. Blokada ruchu przy rozmowie z NPC nie jest błędem, nie może nim być, jeżeli twórca gry wprowadził to jako funkcje. To, że jest to błąd nie jest już kwestią Twojej opinii tylko oskarżeniem, którego nie umiesz tego poprzeć dowodami. Więc Twoje upieranie się i uznawanie to za błąd jest oczernianiem serwera. Coś czym moderatorzy powinni się chociaż trochę zainteresować.

A wszystko co jest powyżej ma troszkę uświadomić, że pasywna-agresja jest tak samo obraźliwa jakby mniej przebierający w słowach członkowie tego forum nazwali by serwer 'gównem'. To już natomiast jest moja opinia.





...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #188 dnia: Luty 06, 2017, 01:29:16 pm »
Sybar spokojnie, dla mniej pojętnych ustawiłem na 1 sec. I według tego gościa to oczywiście bug i to do tego stopnia istotny by przekreślić cały server. To nam się narobiło. Pozdrawiam.:bump:

Dodam jeszcze jedno cel został osiągnięty którym było zniszczenie go przed i zaraz po starcie. Teraz to odbudować i przekonać ludzi do gry będzie ciężko, wszystko zależy od tej garstki graczy która uwierzyła w server i gra. Może oni przyciągną nowych graczy. Zobaczymy czas pokaże. Pozdrawiam.:bump:

//haran: bez double postów
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2017, 12:04:25 am wysłana przez haran »


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #189 dnia: Luty 06, 2017, 02:43:20 pm »


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #190 dnia: Luty 06, 2017, 03:40:46 pm »
To po jakiego grzyba ustawiłeś celowo takie opóźnienie? To tylko psuje według mnie rozgrywkę... To jakieś zabezpieczenie przed clickerami / botami? Powiedz mi co się pod tym kryje, bo spotkałem się z czymś takim pierwszy raz.
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #191 dnia: Luty 06, 2017, 04:09:45 pm »
Mam ci to tłumaczyć po co to jest. OMG. Podam ci tylko jeden przykład. Zdarza się, że gdy coś kupujesz w sklepie lub od kogos przed kliknieciem kup ruszysz się. Więc gdy się ruszysz bywa często, że nie dokonasz zakupu. Bo istnieje coś takiego jak maksymalna odległość jaka może być od NPC czy gracza by dokonać transakcji. Bywało, że ci kasa zniknęła a zakupu nie dokonałeś. Tak często gracze się oszukiwali nawzajem. Wystarczy tłumaczenia.  :bump:


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #192 dnia: Luty 06, 2017, 04:12:16 pm »
Myślałem, że nie ma ludzi dziwniejszych od sobka. Myliłem się :D:D:D


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #193 dnia: Luty 06, 2017, 06:10:11 pm »
Kto to do licha jest ten Sobek?
Według mnie tak czy siak lepiej sobie darować takie opóźnienie bo to bardzo utrudnia poruszanie się i wykonywanie questów.
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #194 dnia: Luty 08, 2017, 06:12:10 pm »
Twój intelektualny brat bliźniak.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #195 dnia: Luty 08, 2017, 08:15:57 pm »
Hehe :) Ciekawe...
Swoją drogą jak z online na hallate? Podskakuje chociaż do 100 wieczorami?
PS: Nie przyjmuję odpowiedzi typu "wejdź i sam się przekonaj".
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #196 dnia: Luty 08, 2017, 09:05:29 pm »
Hehe :) Ciekawe...
Swoją drogą jak z online na hallate? Podskakuje chociaż do 100 wieczorami?
PS: Nie przyjmuję odpowiedzi typu "wejdź i sam się przekonaj".

"wejdź i sam się przekonaj"


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #197 dnia: Luty 11, 2017, 04:50:40 am »
Bo taki serwer byle głupi postawić potrafi. Zaraz pojawią się teksty, że co on może... to ludzie nie przyszli grać.
I nie, nawet najlepsza reklama świata by tu nie pomogła.

Gra jest w stanie agonialnym, obecne community to jakieś promile tego co było kiedyś. Gracze cyrkulują pomiędzy kilkoma "sprawdzonymi" serwerami. Jeżeli te duże failują to jak niby takie amatorskie projekty maja przyciągnąć graczy?
Jasne zdażają się rodzynki typu dawn, shrine, raidfight, ale nawet te projekty są w miarę profesjonalne, duża część graczy nie jest tam z przypadku a po znajomości, no i jeżeli tam zbierają się głównie casuale i gracze "na dłużej" to kto ma przyjść tutaj?
Do tego na 1 taki udany serwer przypada 10 fail serwerów.

Stawiając obecnie retail h5,int,gf jesteś skazany na faila, chyba że liczysz na szybki cashgrab.