Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017  (Przeczytany 27049 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 07, 2017, 10:40:10 pm »
A ja sobie myślę, że postanowienia adminów tego serwera są słuszne, dlaczego nie nagrodzić tych 5-20 ludzi zostawiając im postacie z bety? Jak tak czytam ten wątek to ewidentnie serwer nie będzie nastawiony na wyścig szczurów tylko na spokojną grę z przyjaciółmi po pracy, dla relaksu.
Wyobrażam sobie, że tam raczej każdy każdemu będzie pomagał, a postacie z wyższym levelem zapewne chętnie wspomogą nowych w grze. Wydaje mi się, że dobrze będzie się grało każdemu kto szuka w tej grze czegoś innego niż tylko bycie top1 w minimalnym okresie czasu i quit.
Poleciłabym go każdemu kto czerpie radość ze spokojnej gry w przyjacielskim gronie.

@Taneroth mam dla Ciebie świetną radę... otwórz własny serwer, skonfiguruj i zareklamuj go w sposób, który uważasz za najlepszy, a ja bardziej niż chętnie przeczytam o tym jak Ci poszło.

Ogg.re życzę wam powodzenia i gratulację świetnego projektu :)


  • Wiadomości: 132

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 07, 2017, 10:43:32 pm »
To już nie chodzi o to, że nie powinni zostać nagrodzeni. Tylko że

a) mogą mieć już postacie pod epiki
b) będą klepać raidbossy high lvl

Dla mnie, mogą dostać nawet chary na 20 levelach z pierwszymi profami i z jakims sprzętem i tyle. Albo rate x5 exp na start.

Po prostu jest to nie fer wobec nowych graczy.
Jak to admin rozwiąże, jego kwestia.

@edit
Jeszcze rozumiem jak były by to 3 postacie 60lvl, ale jak ich jest dwa party xD.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2017, 10:49:12 pm wysłana przez Uziemienie »


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

  • "Shayba
Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 07, 2017, 10:53:02 pm »
Słabo, słabo... c4 + x2 super sprawa, lecz nie z ludzmi którzy będą łupać bossy 60+ podczas gdy ja będe bił króliczki na talking island  :D


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 07, 2017, 10:57:25 pm »
Nie chodzi o wyścig szczurów, tylko o równe zasady, które się należą każdemu tak samo - zarówno osobom, które znają ten projekt od dziś jak i tym, którzy przez 2 lata się na nim bawią i raczej bym powiedział, że przy okazji go testują...
Patrząc na to z drugiej strony - skoro nie jest to wyścig szczurów, to dlaczego testerzy nie mogliby zacząć od nowa na tych samych zasadach co inni?
Rekompensata? Należy się?...
Tak jak już wspominałem - jest wiele różnych sposobów na nagrodzenie "testerów", natomiast żaden z nich nie powinien w aż taki sposób ingerować w grę oraz psuć jej równość.

Ja nie stworzę własnego serwera z prostego powodu - brak czasu oraz doświadczenia w grzebaniu w plikach oraz stawiania maszyny, serwera itp. Natomiast gdybym miał możliwości na pewno mój serwer:
-byłby international,
-nie posiadałby żadnej OP doty, która w jakimkolwiek stopniu ingeruje w równość zasad gry i samą rozgrywkę,
-byłby dobrze przygotowany i rozreklamowany na minimum miesiąc przed startem,
-posiadałby konkretną stronę i forum,
-oferowałby równe zasady dla wszystkich, a beta testerzy, którzy zgłaszali bugi i byli zaangażowani zostaliby w jakiś sposób wynagrodzeni, żeby poczuli się wyjątkowi na starcie - otrzymaliby czapeczki (ewentualnie część prawdziwej kasy, którą zarobiłbym z doty) w każdym razie nagrodę, która nie zepsuje gry innym graczom i nie wpłynie na rozgrywkę.

Owszem serwer jest Role Play oraz jego ekipa oraz admin to osoby bardzo specyficzne, natomiast muszą się liczyć z paroma względami zapraszając do siebie innych ludzi.

Dlaczego brak wipe zepsuje grę nowym użytkownikom:
-będą musieli zbierać wszystko od nowa, podczas gdy inni będą na starcie znacznie mocniejsi,
-część graczy, a szczególnie Ci dołączający do gildii testerów bądź ich znajomi dostaną pomoc (itemy, doexpienie itp.) za darmo, a zwykli randimi będą musieli zbierać wszystko sami od nowa,
-najlepsze zamki, clan halle itp. będą pozajmowane,
-niedosyt oraz niewinność osób, które po prostu nie wiedziały, że taki projekt istnieje, stąd nie mogły pomóc (nawet, gdyby chcieli)
itp. mógłbym pisać i pisać
-epiki? wysokopoziomowe raid bossy? itemy z raid bossów? Ekipa casualowa, ale tak czy siak swoje już osiągnęła.
Tak czy siak większy exp oraz buffer dla osób z dotą to już jest znaczna przesada co dla mnie skreśla ten serwer. A jak już się dowiedziałem o braku WIPE to pomyślałem: "No tak... Ci ludzie jednak są specyficzni i dziwni oraz chcą grać w Role Playu to życzę im powodzenia - niech grają sami".

REASUMUJĄC, DLACZEGO TO ZŁA DECYCJA:
Admin potrzebuje kasy i zaprasza na serwer inne osoby, które po dowiedzeniu się o braku WIPA odwaracają się od niego plecami, przez co on sam nie zarabia, a ekipa testerów może sobie "testować" serwer do usranej śmierci, gdyż i tak zawsze będą grali sami, a sam admin będzie trzepał kasę jedynie na tej garstce osób, zamiast setkach osób, które wbiłyby, gdyby był WIPE. I tak koło się zapętla. Kompletny bezsens...

JAK DOBRZE WIDZISZ WSZYSCY SĄ PRZECIW TEMU I JEST TO ZNACZNIE WIĘKSZA ILOŚĆ OSÓB, NIŻ TWOI UKOCHANI TESTERZY. TO OSTATNI CZAS, ŻEBY TO ZMIENIĆ, W PRZECIWNYM RAZIE TY NIE ZAROBISZ NA NOWYCH LUDZIACH, A EKIPA TESTERÓW BĘDZIE SOBIE MOGŁA TAK TESTOWAĆ I TESTOWAĆ DO USRANEJ ŚMIERCI. JEDYNYM TWOIM LEKRASTWEM MOŻE BYĆ ZACHOWANIE PLIKÓW, ZNIKNIĘCIE NA PARĘ MIESIĘCY I WYSTARTOWANIE W PRZYSZŁOŚĆI Z NOWYM PODOBNYM SERWEREM POD INNĄ NAZWĄ.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2017, 11:00:09 pm wysłana przez Taneroth »
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 07, 2017, 10:58:33 pm »
Nie każdy przeczyta cały ten temat, wielu wejdzie na serwer nie wiedząc o tych beta postaciach, jak ludzie zobaczą godzinę po starcie jak siedzi krasnal z krysiami C to cały global czat zamieni się w jeden wielki bluzg. "Klimat role-play" z tego nie będzie tego jestem pewien!


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 07, 2017, 11:00:12 pm »
Nadal nie widzę problemu, czy któryś high levelowy boss będzie Ci przeszkadzał w biciu króliczków? Jestem pewna, że jak dobijesz 60 lvl to i ty będziesz bił tego bossa.
Nie sądzę, żeby na tego typu serwerze jakiś high level przyszedł i PKował low levelowe postacie, już prędzej przyprowadzi buffera i będzie dawał buffy.
Wasze umysły są spaczone po tych wszystkich 2-3 miesięcznych serwerach, gdzie każdy patrzy tylko na swój sprzęt i lvl i goni jak najszybciej do przodu.

Oczywiście mogę się mylić... Dopóki człowiek nie zacznie grać i sam się nie przekona nie ma co spekulować jak będzie.


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 07, 2017, 11:11:22 pm »
Liczyłem na ten serwer, ale się przeliczyłem. Panowie, udanych poszukiwań chłopców do bicia. Bez odbioru.

Dodam jeszcze: Proszę wykasować ten serwer z zapowiedzi, a dodać do już stojących. Jawna kpina. To nie telewizja, a Wy przed sobą nie macie starych i bezmyślnych ludzi, choć paru się na pewno znajdzie. Zwijcie to jak chcecie, ale jest to zwykła kontynuacja stojącego już serwera. Tak się składa, że zaliczyłem na chwilę ten serwer, dawno, dawno temu... I wiecie co? Nie było tam wiele "pracy" :).

« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2017, 11:15:30 pm wysłana przez NędznySzczur »


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 07, 2017, 11:11:35 pm »
Po prostu będzie to uczucie, jakby wbijać na serwer, który stoi od prawie 2 lat, a nie nowy serwer z wykoksanymi testerami.
W biciu króliczków oraz levelowaniu nie będzie mi kompletnie przeszkadzała tamta ekipa. Niech i mają wszystko S grade +16.
Ale będą mieli monopol i władzę na serwerze oraz wątpię, żeby ich głównym zadaniem była pomoc nowym graczom - sami będą rozdawali karty i robili co chcieli.
Tak czy siak nie ma to najmniejszego znaczenia, WIPE powinien być i wie to każdy, tylko teraz na tym forum będą się wypowiadały dwie grupy osób:
1. Grupa, która tak jak ja uważa, że WIPE to uczciwa sprawa, która się każdemu należy.
2. Grupa, która szukając argumentów na siłę chce uciszyć płaczków na forum oraz obronić projekt.

Może zróbmy głosowanie - zobaczymy zdecydowaną większość osób za WIPE. A gdyby mieli się wpowiedzieć wszyscy, którzy mieli w ogóle do czynienia z tym projektem lub nadal zamierzają na nim grać i są nadal niedoinformowani w sprawie wipe, to przewaga w głosowaniu za WIPE byłaby miażdżąca.

Niech zagłosuje demokracja, a nie testerzy, którzy mają wyższe prawa.
Albo zróbmy wszystkim od razu 60lvl i full C graty?...

Z resztą tak czy siak ten projekt już nie ma sensu. Wystarczająco duża ilość osób się już zdemotywowała. A od paru dni nie myślałem o niczym innym, tylko o tym serwerze i nadzieją na przypomnienie sobie starych dobrych czasów. Ale za żadne skarby i choćbym nie wiadomo jak był zdesperowany nie rozpocznę gry na nierównych zasadach.

Powinienem teraz po prostu przestać pisać i opuścić ten wątek, gdyż tak czy siak jest on oraz sam serwer spisany na straty.
Setki osób zostały właśnie zawiedzione i unieszczęśliwione, ale najważniejsze żeby 20 osobowa ekipa testerów emerytów w wieku 30-40 lat się dobrze bawiła.

POWODZENIA, NIECH TA BETA I TE WASZE TESTY TRWAJĄ WIECZNIE I JEDNOCZEŚNIE BEZCELOWO. AMEN!!!
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2017, 11:15:21 pm wysłana przez Taneroth »
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 07, 2017, 11:15:31 pm »
Po prostu będzie to uczucie, jakby wbijać na serwer, który stoi od prawie 2 lat, a nie nowy serwer z wykoksanymi testerami.
W biciu króliczków oraz levelowaniu nie będzie mi kompletnie przeszkadzała tamta ekipa. Niech i mają wszystko S grade +16.
Ale będą mieli monopol i władzę na serwerze oraz wątpię, żeby ich głównym zadaniem była pomoc nowym graczom.
Tak czy siak nie ma to najmniejszego znaczenia, WIPE powinien być i wie to każdy, tylko teraz na tym forum będą się wypowiadały dwie grupy osób:
1. Grupa, która tak jak ja uważa, że WIPE to uczciwa sprawa, która się każdemu należy.
2. Grupa, która szukając argumentów na siłę chce uciszyć płaczków na forum oraz obronić projekt.

Może zróbmy głosowanie - zobaczymy zdecydowaną większość osób za WIPE. A gdyby mieli się wpowiedzieć wszyscy, którzy mieli w ogóle do czynienia z tym projektem lub nadal zamierzają na nim grać i są nadal niedoinformowani w sprawie wipe, to przewaga w głosowaniu za WIPE byłaby miażdżąca.

Niech zagłosuje demokracja, a nie testerzy, którzy mają wyższe prawa.
Albo zróbmy wszystkim od razu 60lvl i full C graty?...

o ile wyczytałem tam była garstka osób a nie 150...po kolejne ciekawe kto ma tam ski na 16 to już prędzej twór twojej pięknej wyobrażni która często się ukazuje na tym forum :)


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 07, 2017, 11:18:18 pm »
Baton, a ja wyczytałem, że politycy są uczciwi. Taneroth nie błyszczy inteligencją, ni też mądrością, ale nawet on nie jest na tyle głupi, by przełknąć papkę, którą nam "szykują". Żałosne.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 07, 2017, 11:18:20 pm »
Po prostu będzie to uczucie, jakby wbijać na serwer, który stoi od prawie 2 lat, a nie nowy serwer z wykoksanymi testerami.
W biciu króliczków oraz levelowaniu nie będzie mi kompletnie przeszkadzała tamta ekipa. Niech i mają wszystko S grade +16.
Ale będą mieli monopol i władzę na serwerze oraz wątpię, żeby ich głównym zadaniem była pomoc nowym graczom.
Tak czy siak nie ma to najmniejszego znaczenia, WIPE powinien być i wie to każdy, tylko teraz na tym forum będą się wypowiadały dwie grupy osób:
1. Grupa, która tak jak ja uważa, że WIPE to uczciwa sprawa, która się każdemu należy.
2. Grupa, która szukając argumentów na siłę chce uciszyć płaczków na forum oraz obronić projekt.

Może zróbmy głosowanie - zobaczymy zdecydowaną większość osób za WIPE. A gdyby mieli się wpowiedzieć wszyscy, którzy mieli w ogóle do czynienia z tym projektem lub nadal zamierzają na nim grać i są nadal niedoinformowani w sprawie wipe, to przewaga w głosowaniu za WIPE byłaby miażdżąca.

Niech zagłosuje demokracja, a nie testerzy, którzy mają wyższe prawa.
Albo zróbmy wszystkim od razu 60lvl i full C graty?...

o ile wyczytałem tam była garstka osób a nie 150...po kolejne ciekawe kto ma tam ski na 16 to już prędzej twór twojej pięknej wyobrażni która często się ukazuje na tym forum :)

Nie zrozumiałeś aluzji, albo swoją fałszywą głupotę próbujesz wykorzystać przeciwko mnie i na korzyść serwera i testerów.
"Niech i mają S grade i +16" oznaczało, że gówno mnie obchodzi co oni mają, a czego nie mają, ważne że już mają i dopóki nie będę odwiedzał ich miejscówek w żadnym stopniu tego nie odczuję, ale jak już zbliżę się do ich levela, to będę w C grade podczas gdy oniw A-S grade.
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 07, 2017, 11:21:33 pm »
Baton, a ja wyczytałem, że politycy są uczciwi. Taneroth nie błyszczy inteligencją, ni też mądrością, ale nawet on nie jest na tyle głupi, by przełknąć papkę, którą nam "szykują". Żałosne.
Racja... Pierwszy raz na tym forum się czuję, że ktoś (a właściwie zdecydowana większość osób) jest razem ze mną oraz podziela moje zdanie. Coś w tym jest i z pewnością gdybym wcześniej nie narobił o swojej osobie tyle marasu, to każda moja wypowiedź byłaby poważniej traktowana.
Dokładnie... Zarówno ja jak i inni nie przełkną tej papki i choćbyście mnie adminie oggre lub adminie forum nie wiadomo jak przekonywali - Nie ma bata, że zagram na tym serwerze bez WIPE.
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 07, 2017, 11:35:09 pm »
Ot zwykły re-opening. Jak wy przez 2 lata "testowaliście" c4 to ja nie mam pytań... albo mieliście jakieś drewniane pliki albo tworzyliście jakieś customy z kosmosu(a na to nie wygląda).

Do byłych zainteresowanych. Myśleliście, że takie małe projekty admin stawia dla was? Stawia je dla siebie i swoich znajomych, a za tym idą bonusy, itemy na boku, plvl, pomoc gma itp.
Nawet jakby teraz obiecał wipe, jaką macie pewność, że ich nie ubierze ich na boku, czy pewnego dnia nie wbije im +20lvli czy doda suby.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 07, 2017, 11:38:13 pm »
Baton, a ja wyczytałem, że politycy są uczciwi. Taneroth nie błyszczy inteligencją, ni też mądrością, ale nawet on nie jest na tyle głupi, by przełknąć papkę, którą nam "szykują". Żałosne.
Racja... Pierwszy raz na tym forum się czuję, że ktoś (a właściwie zdecydowana większość osób) jest razem ze mną oraz podziela moje zdanie. Coś w tym jest i z pewnością gdybym wcześniej nie narobił o swojej osobie tyle marasu, to każda moja wypowiedź byłaby poważniej traktowana.
Dokładnie... Zarówno ja jak i inni nie przełkną tej papki i choćbyście mnie adminie oggre lub adminie forum nie wiadomo jak przekonywali - Nie ma bata, że zagram na tym serwerze bez WIPE.
Nie moim celem było przekonywanie kogokolwiek, wyrażałam swoje zdanie na ten temat.

Jak dobrze pamiętam to sam admin tego serwera gdzieś pisał, że serwer nie jest skierowany dla wszyskich, a tylko do garstki ludzi, którzy czerpią przyjemność z grindowania i wolnego składania sprzętu, więc pozostawcie ten projekt dla takich właśnie ludzi.

Jestem strasznie przeczulona na takie nachalne wciskanie ludziom do głowy swoich poglądów na idealny świat jak to robi Taneroth. Jeśli nie odpowiada Ci to co proponują w tym projekcie to znajdź sobie inny, po co na siłę starasz się ich nakłonić do czegoś, czego oni nie chcą? Mają swoją wizję, nikogo na siłę nie namawiają, więc odpuść sobie już z tą krucjatą.

PS. Chciałabym być emerytką w wieku 40 lat, w którym to kraju mają się tak dobrze?


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 07, 2017, 11:41:06 pm »
No cóż, zapowiadało się pięknie a wyszło jak zwykle
Nie czaje pomysłu pominięcia wipe, na pewno każdy kto grał i zgłosił w trakcie bety najmniejszą drobnostkę zrobił to z własnej woli
Dodatkowo buffer za dotacje i dualbox to kolejne dwa nieporozumienia zabijające charakter gry RPG (rzekomy priorytet u was) - co ze mną, casualowym graczem chcącym wrócić do korzeni l2 kiedy to prawie 10 lat temu poznał ten wspaniały świat i miałby ochotę znów pogadać godzinami na czacie z randomami w Giran, zrobić maraton raidbossowy czy po prostu pograć AKTYWNIE supportem i znaleźć bezproblemowo party?
Na serwer zajrzę na pewno, ale nie macie pojęcia jakiego rozczarowania doznałem zgłębiając bardziej specyfike waszego serwera a szkoda, bo na pewno zwróciliście uwagę niejednego gracza czymś czego tak bardzo szukam od dawna i czego tak bardzo nie mogę znaleźć na żadnym serwerze - KLIMATEM
Przemyślcie jeszcze raz to co chcecie zrobić, bo odwrotu juz nie będzie, ale na pewno będzie super jeśli wywalicie dualboxa, pozdro
ACTIV BD LF PARTY!


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 07, 2017, 11:43:50 pm »
No cóż, zapowiadało się pięknie a wyszło jak zwykle

Witaj w polszy, tutaj naplują Ci w twarz i powiedzą, że pada.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 07, 2017, 11:44:21 pm »
Cytuj
PS. Chciałabym być emerytką w wieku 40 lat, w którym to kraju mają się tak dobrze?
Kolejna osoba, która nie zrozumiała aluzji. Emeryt w sensie emeryt świata L2, a nie w pracy realnej. Kolejna sprawa emeryt kojarzy się z osobą starszą, a granie w gry w wieku 40 lat (tym bardziej tytuł L2, który ma 13 lat) to nie jest nowoczesna moda...
Musiałaś mi jakoś dopiec, to uczepiłaś się 40-letniego emeryta :)

W takim razie ja kończę wywody bo i tak nic nimi nie wniosę - niech się bawią do końca życia sami na tym serwerze i sobie dalej testują.
Ja sobie potestuję grę Bless Online.

WSZYSCY SĄ PRZECIW, A ADMIN SERWERA MA TO W GŁĘBOKIM POWAŻANIU. ZROBIŁ SERWER POD 20-30 TESTERÓW TO NIECH SOBIE PATRZY JAK GRAJĄ I TYLKO NA NICH TRZEPIE KAPUCHĘ.

Żegnam to forum :)
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2017, 11:51:49 pm wysłana przez Taneroth »
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 132

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 08, 2017, 01:27:26 am »
Tak szczerze, prawdziwym zoorganizowanym wyjadaczom(mistrzom pvp i szybkiego craftu) To i tak jest obojętne czy ci beta testerzy będą mieli 60lvl czy nie( bo i tak ich byśmy rozjebali)

Tylko tutaj chodzi o tych nowych graczy, co się od razu zniechęcą.

A zaś nam starym wyjadaczom, nie chce sie grać na dead serverze.
Bo my starzy wyjadacze szanujemy swój czas i innych. Ale tutaj będzie tylko szanowany czas beta testerów.

@Shanique @Taneroth
Zamykam tą waszą gówno burze.
Nie szanujecie mojego czasu i innych tutaj osób. Od dwóch stron piszecie to samo ...
Możecie sobie z adminem rękę podać.

Podsumujmy, mogą sobie nawet zachować te levele, ale sprzęt i adena i tak powinna być wyzerowana !
Prosty powód. Nie zrujnują ekonomii serwera, pozdro.

Ale bądźmy szczerzy, to się nie wydarzy. Polskie projekty to zawsze będą polskie projekty czyli nie warte uwagi ;).
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2017, 01:58:30 am wysłana przez Uziemienie »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 08, 2017, 03:08:14 am »
Ot zwykły re-opening. Jak wy przez 2 lata "testowaliście" c4 to ja nie mam pytań... albo mieliście jakieś drewniane pliki albo tworzyliście jakieś customy z kosmosu(a na to nie wygląda).

To mnie najbardziej z tego wszystkiego smieszy, 'beta testerzy nie sa tak bardzo z przodu, jedynie pierwsze i drugie pofy byly sprawdzone', szybki google L2 C4 release date:

February 2006   Chronicle 4   Scions of Destiny

11 lat temu, o ile mi wiadomo pliki PTS C4 sa bardzo latwo dostepne w 2017 no ale OK niech juz pomine ten fakt, ze to jest java i 'trzeba sprawdzic'

Ktoś musi jako pierwszy sprawdzić pierwszą profesję, drugą. Dzięki temu inni będą mogli je wykonać bez problemów. Czemu mieli by wykonywać je ponownie?
Czyli nie za duzo zostalo sprawdzone, moze jednak poczekacie kolejny rok by ci testerzy sprawdzili 3 profy? Suby? Podziekowac im mozna w inny sposob, ta cala idea jest smiechu warta, a ludzie ktorzy jej bronia nie maja ZADNEGO dobrego argumentu.

Kolejna sprawa, tak ja rozumiem, ze to jest serwer nastawiony na maly online, dla ludzi ktorzy chca sobie pograc w fajnym gronie po pracy, a nie 'wyscig szczorow' ale jednak w L2 targ odgrywa duza role, ludzie ktorzy grali na becie calkowicie zniszcza rozgrywke nowym gracza.

Coz, ja nie nigdy nie mialem zamiaru grac na tego typu serwerze wiec malo mnie to obchodzi, ale moze jednak bedzie wam lepiej by ktos wzial C4 pliki PTS z innych forum i postawil serwer na Hamachi(na dobrym kompie/internecie pociagnie 50 online :D) od 10 rano do 10 wieczorem ale ze startem rownym, a nie gdzie 'testerzy' sa 40 lvli zprzodu na x2

Powodzenia dla kogokolwiek kto tu bedzie gral, tak czytam jak ludzie bronia tego serwera i sie zastanawiam, co za nim tak bardzo przemawia? Reklama okropna, strona zrobiona w 5minut, forum tez zrobione jak przez kogos kto nigdy forum nie zalozyl, dziwne decyzje jak ta bez wipe po becie, pilki hujowe, czy jak ja zaloze wam serwer na takich samych ratach, kronice i PL Role Play(Juz widze jak ludzie robia RP w L2...) ale z lepsza strona, reklama, plikami i forum i z poprawnym startem to tez bede tak broniony przez tyle osob?


edit:
LOL POLSKI CYRK A NIE SERVER

W związku z aktualną zapowiedzią live serwera http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,59819.msg0/boardseen.html#new wypada zaktualizować temat.

Klan/sojusz ma się dobrze, nasze szeregii zasiliły też nowe osoby.
W między czasie zdobyliśmy zamek Giran.
Realizujemy parę planów jednocześnie, które być może w niedługim
czasie zaowocują potyczką z Baiumem.

Pozdrawiam.

Koles ma klan z CH w aden i zamkiem w Giran, szykuje sie na Baiuma a admin tu pisze, ze pare osob zrobilo 1 i 2 profe...


wam musza chyba placic za bronienie tego czegos, innego wyjasnienia nie ma.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2017, 03:24:12 am wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 08, 2017, 08:59:47 am »
Ale się burza rozpętała. Tyle skrajnych opinii i mieszania z błotem; zwłaszcza przez osoby które pewnie i tak by nie grały.

Jeżeli ktoś się stresuje, że gracze z bety mają dużą przewagę na serwerze to chyba lepiej aby w ogóle opuścił temat. Po co się stresować?
Mi osobiście jest to obojętne kto jaki ma poziom i sprzęt, tak czy siak mam za mało czasu na grę abym z kimkolwiek konkurować. Ta gra zawsze będzie faworyzowała tych, którzy są w stanie poświęcić na nią najwięcej czasu.


Przyznam natomiast, że serwer powinien był dużo wcześniej zawitać do działu 'Zapowiedzi'. Z tego co wiem, jeżeli serwer jest rozwijany to nie ma limitu ile w owym dziale może siedzieć. Więcej osób by o nim wiedziało i 'otwarta beta' bez wipe była by łatwiejsza do przełknięcia dla nie których. Volix na pewno ma swoje powody. Taka jest moja opinia.

Na dobrą sprawę wolę aby ten serwer przyciągnął ludzi, którzy nie patrzą na to co inny gracz ma, tylko bawią się w najlepsze bez udziału w wyścigu szczurów.

Dodam jeszcze, że istnieje coś takiego jak Open Beta i Early Access; więc to raczej standard w świecie gier.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2017, 09:26:04 am wysłana przez Sybar »
...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 08, 2017, 09:24:57 am »
Dodam jeszcze, że istnieje coś takiego jak Open Beta i Early Access; więc to raczej standard w świecie gier.
Co to za Early Access, który trwa od półtora roku. Btw. nie było Early Accessu, tylko jest cały czas Beta, a pokaż mi drugą taką grę, gdzie w zamian za "męki" (a tak na prawdę zabawę) graczy w "testowaniu" (a tak na prawdę zwykłej grze i przy okazji testowaniu) dostaje się postać z bety - fazy, gdzie były błędy, które nawet mogły pomóc graczom (ale już nawet nie chodzi o to).
Gospodarka: raid Bossy, itemy, zamki, clan halle, levele itp. to tworzy tą grę, a nie wyobrażam sobie zaczynać z osobami, które miały 1,5 roku więcej niż ja. W późniejszym etapie jest rywalizacja, a z takimi ludźmi po prostu nie można nigdy rywalizować.
Osoby, które na siłę bronią tego serwera nie mają kompletnie żadnych argumentów. Plujecie się i nie wiecie co pisać.
Rekompensata to żadne wytłumaczenie, bo to kompletny bezsens.
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 08, 2017, 09:31:12 am »
Dodam jeszcze, że istnieje coś takiego jak Open Beta i Early Access; więc to raczej standard w świecie gier.
Co to za Early Access, który trwa od półtora roku. Btw. nie było Early Accessu, tylko jest cały czas Beta, a pokaż mi drugą taką grę, gdzie w zamian za "męki" (a tak na prawdę zabawę) graczy w "testowaniu" (a tak na prawdę zwykłej grze i przy okazji testowaniu) dostaje się postać z bety - fazy, gdzie były błędy, które nawet mogły pomóc graczom (ale już nawet nie chodzi o to).
Gospodarka: raid Bossy, itemy, zamki, clan halle, levele itp. to tworzy tą grę, a nie wyobrażam sobie zaczynać z osobami, które miały 1,5 roku więcej niż ja. W późniejszym etapie jest rywalizacja, a z takimi ludźmi po prostu nie można nigdy rywalizować.
Osoby, które na siłę bronią tego serwera nie mają kompletnie żadnych argumentów. Plujecie się i nie wiecie co pisać.
Rekompensata to żadne wytłumaczenie, bo to kompletny bezsens.

Każda jedna gra Early Access jest betą z błędami za która gracz może zapłacić, testować i jak przejdzie w live to zatrzymać wszystko. Taki Early Access może się ciągnąć miesiącami lub nawet latami (Start Citizen). Wejdź na Steam i zobacz ile gier w stylu MMO tak robi. W sumie nie ufam Twoim umiejętnościom w doszukiwaniu się faktów więc Ci pomogę: z samych 'New Releases' jest ich 67. Troszkę zacofany jesteś w temacie bo za dużo myślisz, że wiesz a za mało sprawdzasz co jest.

Późna reklama - nie za dobre posunięcie, przyznaję; choć coś czuję że Admin wiedział że na tym forum nic poza chamską krytyką nie spotka. Nagroda w postaci zatrzymania postaci z bety - raczej nic nowego w świecie gier - fakt.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2017, 09:46:55 am wysłana przez Sybar »
...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 08, 2017, 10:16:04 am »
Drogi adminie, serwer zapowiadal sie ciekawie. Niestety z tego co widze nie jest wart uwagi prostych graczy. Nagroda dla testerow haha 1x slysze brak wipe. 1x wielka porazka a osoby ktore maja.zamiar bronic.serwa to zapewne Ci testerzy ktorzy tak ciezko pracowali wieczorami. 1 wielki zal i porazka na starcie. Mimo szczerych checi jak wkekszosc tracisz tu 80 % popuacji na ktorej widac ci nie zalezy. GL


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 08, 2017, 10:42:27 am »
...
Żegnam to forum :)

NARESZCIE!


  • Wiadomości: 150

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re Role Play - C4 x2 - START 10.02.2017
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 08, 2017, 10:45:30 am »
Z tego co wyczytałem na forum. Postacie z bety pozostają na serwie. Beta stoi od 2 lat ? Więc start będzie ciężki, populacja serwera choć mała zapewne jest sporo do przodu.

to jakis zart?

urodzonybybycdzikim. Spokojnie, stare community gralo casual z tego co sie dowiedzialem. Dogonienie ich nie bedzie jakims problemem. Wystarczy sie zebrac i troche przymeczyc na poczatku zeby sie zrownac z nimi. przy rate x2-x3 da sie to zrobic w krotkim czasie

nie rozumiem po co administracja zdecydowala sie na taki chlewik, nie latwiej byłoby dac im darmowe premki np na 1-3 miesiace???

//haran: bez double postów.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2017, 09:18:05 pm wysłana przez haran »