Witaj
Gość

Wątek: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!  (Przeczytany 81829 razy)

  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 05, 2012, 10:42:08 pm »
Grałem na eXistence Azarath otarłem się gdzieś o Evelrasta czy później Passiona oraz o L2ex (na dwóch pierwszych mam jedne z leprzych wspomnień związanych z L2).. Typowo pl servy nastawione na pl community (są też inne ofc, na których jedna nie grałem chociażby graveland czy allerson td.) i patrząc na to co się czytało na czacie czy forum nie wdziałem jakichś sytuacji, które nie miałyby miejsce  na international serverach. Z resztą server nie musi być pl żeby kręcić jakąś dramę między nami Polakami co chociażby umożliwia nam to forum.. Wystarczy wejść do topicu zajrzeć do tematów rpg-clubu core, lancera itp. Z resztą ta gra jest trochę po to by tą dramę robić i podkręcać konflikty między klanowe, a nie wspólnie w zgodzie robić questy i cieszyć się widokiem strumyczków czy latających motylków ^^


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 06, 2012, 12:01:57 am »
Zmieni to tyle, ze zwiekszy sie zainteresowanie sama gra, przez co moga chociaz w niewielkim stopniu powrocic stare dobre czasy w l2.


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 06, 2012, 09:48:55 am »
Powiem tak bardzo po cichutku, że sam może coś tam ciupnę ;)
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 06, 2012, 10:44:29 am »
Ja bede grac na 100% i mam nadzieje ze szybko nie quitne :x Tak nawiasem mowiac to nalezalo sie Polakom to bo na Core wiekszosc to polscy gracze :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2012, 10:46:29 am wysłana przez rexetin »


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 06, 2012, 11:04:04 am »
Jak to w ogóle ma wyglądać? Nowa instalka będzie?


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 06, 2012, 12:47:39 pm »
Macie jakies info czy będzie Evolutionary road na starcie tego polskiego servera?


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 06, 2012, 01:22:47 pm »
Mi się zdaje że raczej musi być , wkońcu ma nie być żadnej dyskryminacji z updatami to z ER tez nie powinno być ..


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 06, 2012, 02:27:36 pm »
Świetna sprawa,w l2 nie gram już od jakiegoś roku ale jak juz ktoś napisał nie dość ze kroniki obecne trzymają poziom to obok dedykowanego PL servera nie da sie przejść obojętnie,szkoda mi tylko ludzi którzy zainwestowali sporo czasu w core bo nie oszukujmy sie predzej czy poznie zawitaja na server PL przykład ru.off pokazał ze nie tylko ruskie pouciekały z ncsoftu ale 90% z nich  nigdy juz na eu/us servery nie wróciła. Nowy system PK nadchodze:)
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 06, 2012, 03:45:51 pm »
nigdy nie grałem na typowo polskim serwerze, ale wyobrażam sobie jakie to musi być zabawne :D
perma spam bluzgów na shoucie


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 06, 2012, 05:49:28 pm »
Jeśli będą rozdawane chat bany za orty to chętnie zagram :roll:


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 06, 2012, 06:12:08 pm »
Wchodzę sobie po miesiącach na stronę, żeby zobaczyć czy forum i l2 jeszcze żyje a tu taki news :o
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2012, 06:15:18 pm wysłana przez Mc6 »


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 06, 2012, 08:55:30 pm »
tez zagram, może nawet jakieś cp się sklepie =d szkoda tylko ze nie bedzie klanow typu ooc zapewne :(


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 06, 2012, 11:57:35 pm »
ciekawe czy BMF zawita zownować nowy serwer hahaha


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 07, 2012, 01:23:21 am »
a niech wbijają.. z resztą w tym, że lubią grać  i próbować swych sił na nowych serverach to raczej nie są osamotnieni.. a sam klan jest marką (PL), która jest znana i jak miałem okazje widzieć przyciąga na każdy server do siebie sporo ludzi więc czemu nie ;) niech próbują a nuż będzie to ich long term server^^
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2012, 01:26:17 am wysłana przez !ArO »


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 07, 2012, 08:46:54 am »
Macie jakies info czy będzie Evolutionary road na starcie tego polskiego servera?

Będzie. Polski serwer pod względem configu,ER, eventow , czy przyszłych update bedzie taki sam jak core,tyle ze po polsku. Interesuje mnie czy bedzie tylko tłumaczenie tekstu czy może pokwapiom się o  dubbing tak jak na ru off. Chciałbym Fronczeskiego usłyszeć że przed wyruszeniem w drogę muszę zebrać drużynę. ;)))
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2012, 08:49:54 am wysłana przez Smolensk »
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 07, 2012, 09:40:28 am »
jestem ciekaw, ile polskich cp grających na core, mających 96/97+ przejdzie na pl serwer?
Smolensk, zmierzasz zagrac na nowym serwerze?


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 07, 2012, 09:55:28 am »
Saladin, coś więcej na temat in game bonusów dla userów tego forum? :)


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 07, 2012, 10:15:56 am »
jesli dadza mozliwosc przeniesienia konta  z international core na pl spoko ale poswiecac sprzet i lvl  po roku gry  dla servera gdzie jakos graczy po 5 miesiacach bedzie ponizej zera a  online  lichy to ja dziekuje

kronika ktora  nastawia gre na instance exp  musi oferowac graczy  a polacy jak polacy  5 miesiecy  wbija 90 i bedzie quit  i  drama  nie ma co sie zapalac na zapas  :D

natomaist co do polskiego kliienta  jedyne  o co mozna zapytac  to : czemu to trwalo tak dlugo :) mozecie sie smiac ale fabula i poszczegolne opowiesci zwiazane z questami  wcale jak poczytasz nie sa  takie zle  a w calosci daja obraz leko fascynujacego swiata  moze jak bedzie to po polksu  to ludzie poczytaja   troche   a nie tylko idz tam zabij x mobow wroc  itp itd


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 1

  • Othell 98
Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 07, 2012, 10:21:01 am »
Macie jakies info czy będzie Evolutionary road na starcie tego polskiego servera?

Będzie. Polski serwer pod względem configu,ER, eventow , czy przyszłych update bedzie taki sam jak core,tyle ze po polsku. Interesuje mnie czy bedzie tylko tłumaczenie tekstu czy może pokwapiom się o  dubbing tak jak na ru off. Chciałbym Fronczeskiego usłyszeć że przed wyruszeniem w drogę muszę zebrać drużynę. ;)))

Jeśli wprowadziliby dubbing to po zalogowaniu na dzień dobry powinien być jakiś dowcip coś w deseń

http://www.youtube.com/watch?v=Z9JiK7ferbs

Od razu lepiej by się koxało :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2012, 10:23:11 am wysłana przez Provoker »
Core

Othell 98 / Wynn 88 / SH 80 / PS 80


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 07, 2012, 10:45:11 am »
a niech wbijają.. z resztą w tym, że lubią grać  i próbować swych sił na nowych serverach to raczej nie są osamotnieni.. a sam klan jest marką (PL), która jest znana i jak miałem okazje widzieć przyciąga na każdy server do siebie sporo ludzi więc czemu nie ;) niech próbują a nuż będzie to ich long term server^^

Wbijamy, ale większosc z nas juz jest za stara na wielomiesięczne granie i ludziom sie po prostu nie chce siedziec tyle czasu robiac ciagle to samo. Ja osobiście wole popykac jakiś czas,zrobic sobie dluzsza przerwer zeby za jakis czas znowu gdzies zawitac i odswiezyc "wspomnienie L2"

a sam klan jest marką (PL), która jest znana i jak miałem okazje widzieć przyciąga na każdy server do siebie sporo ludzi

Na tym forum jesteśmy legendą:P nie ma tematu żęby ktoś nie wspomniał BMF


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 07, 2012, 11:27:58 am »


a sam klan jest marką (PL), która jest znana i jak miałem okazje widzieć przyciąga na każdy server do siebie sporo ludzi

Na tym forum jesteśmy legendą:P nie ma tematu żęby ktoś nie wspomniał BMF

obawiam się, że w ten mało pozytywny sposób ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 07, 2012, 11:52:16 am »
Chciałbym zacząć grać w Lineage2. Mam problem, bo nie mogę pobrać clienta innovy - chociaż kiedyś już pobierałem tylko wtedy się nie wciągnąłem w tą grę. Więc postanowiłem pograć na kliencie od NCsoftu. Mam pytanko tylko czy PL wersja gry będzie tylko i wyłącznie na Innovie czy NCsoft też to obejmuje?


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 07, 2012, 12:04:56 pm »
Tylko innova.


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 07, 2012, 12:06:27 pm »
  dla servera gdzie jakos graczy po 5 miesiacach bedzie ponizej zera a  online  lichy to ja dziekuje

kronika ktora  nastawia gre na instance exp  musi oferowac graczy  a polacy jak polacy  5 miesiecy  wbija 90 i bedzie quit  i  drama  nie ma co sie zapalac na zapas  :D
Widzisz problem w tym, że nie wiadomo jakie nastawienie będzie przy otwarciu dla nas servera i z tego względu myślę, że takie jak twoje stwierdzenia nie mają sensu. Mówiąc o nastawieniu mam namyśli to czy innova chce tylko jeden server otworzyć dla PL społeczności i nastawi się na ściągnięcie samych weteranów dzięki chociażby takiemu forum jak to czy może nie wykluczając weteranów postara się ściągnąć innych PL graczy robiąc sporą reklamę i ściągając ludzi chociaż na te 2-3 servery. W pierwszym przypadku i tak będzie warto wbić i pograć jeśli ktoś chce grać w L2 bo w końcu będzie to oficjalny PL server z supportem itp. specjalnie dla nas czyli rewelacja już sama w sobie. W drugim z kolei przypadku będzie już totalne zaskoczenie i sam będę przecierał oczy ze zdumienia. Będziemy może wówczas mieli dotyczenia chociażby ze wcześniej wspomnianymi tłumaczeniami dialogów i innymi ciekawymi rzeczami, a przede wszystkim będzie zapewniona gra long term bo zawsze jak na jakimś servie zrobi się troche miejsca to jakieś transfery będą udostępniane lub w ostateczności łączenie serverów.. dla mnie bomba :)


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II po polsku z początkiem 2013 roku!
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 07, 2012, 12:53:17 pm »


a sam klan jest marką (PL), która jest znana i jak miałem okazje widzieć przyciąga na każdy server do siebie sporo ludzi

Na tym forum jesteśmy legendą:P nie ma tematu żęby ktoś nie wspomniał BMF

obawiam się, że w ten mało pozytywny sposób ; )

a jakie to ma znaczenie:) nie ma innego typowo pl klanu o którym się tyle wszczędzie mówi:) zawsze znajdzie się jakiś ludzik który nie ma nic innego do roboty tylko wspomniec na nasz temat najczęściej hejcąc, ale to zrozumiale tyle ludzi sie prze bmf przewinelo mnustwo polecialo, Ares z miodu zrobiony nie jest( chociaz jak na moje ostatnio jest za delikatny) . Nie da się ukryc ze Bmf ma swoj specyficzny klimat ktory wiekszosci nie pasuje  jednak od lat istnieje ciagle zrzeszając dośc spore grono osob.