Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015  (Przeczytany 95405 razy)

  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #500 dnia: Luty 24, 2017, 07:33:08 pm »
Polecam. Sam zacząłem grać, jest dobry online, dużo nowych ludzi więc zabawa jest przednia, jeśli ktoś lubi na spokojnie sobie pograć. Nawet zbytnio nie odstrasza widok tych wykoksanych ludzi.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #501 dnia: Luty 26, 2017, 02:38:13 pm »
siema,
jeśli ktoś byłby tak miły i ma za zbyciu jakiś support to nawet gołego tylko żeby sobie odpalić na boxie z chęcią bym wziął/pożyczył na trochę.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #502 dnia: Luty 26, 2017, 03:47:51 pm »
Ja z kolei byłbym wdzięczny za jakieś itemki jeśli komuś już nie są potrzebne ewentualnie adena, brakuje jakiś fajnych dualków A na moim tancerzu  :P


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

    • amigaremix
Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #503 dnia: Marzec 02, 2017, 05:12:35 pm »
Chłopaki to może i ja bym spróbował zagrać na L2 Dawn, hm polecacie serwerek fajne klimaty z czasów świetności L2 :)?


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #504 dnia: Marzec 02, 2017, 06:29:13 pm »
Ja zaczalem grac na serwerze 1,5 roku temu i gram do tej pory ze sporymi przerwami. Serwer jak najbardziej godny polecenia, nawet dzisiaj.  Wszystko tak naprawde zalezy od tego, czego oczekujemy. Nie jest to serwer na ktorym znajdziemy kilka tysiecy graczy do pvp, aczkolwiek plusem jest to, ze jest to serwer bardzo stabilny, stoi przez 99,9% czasu i nie jest nastawiony na zysk, przez nie trzeba sie obawiac wipe'ów. Z drugiej strony graczy do casual pvp tez nie brakuje, ludzi jest raczej wystarczajaco do dobrej zabawy bez cisnienia, mozna dolaczyc do klanow walczacych o zamki/epiki. Nie brakuje nowych graczy, ale poczatkowe lokacje na pewno nie sa zatloczone. Z perspektywy nowego gracza ktory nie lubi skakac po serwerach i chce sobie pograc bez wyscigu szczurow, to chyba jest to najlepsza propozycja w ostatnim czasie.


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #505 dnia: Marzec 13, 2017, 01:08:32 pm »
Witam , powie mi ktoś o co chodzi  z Account  na Dawn chcę wrócić na server  wpisuje login/hasło i nic myślałem że zapomniałem hasła więc zmieniłem i dalej nic ? nie rozumiem o co chodzi ....
Voth : Old member Just4FuN


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #506 dnia: Marzec 13, 2017, 01:42:59 pm »
Najlepiej napisz na forum PM do GMa.


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #507 dnia: Marzec 13, 2017, 08:50:42 pm »
wczoraj wprowadzali jakiegoś nowego pacha ale ja nie ściągałem i wszystko mi śmiga

p.s.
jeśli chodzi o forum to do konta jakiś pin trzeba wprowadzić ale nie wchodziłem na forum L2dwan dawno więc nie sprawdzałem :P

zapraszamy do gry :)


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #508 dnia: Marzec 13, 2017, 09:30:06 pm »
Pisałem do Gm'a nic nie odpisał , i dalej jestem w d...
Voth : Old member Just4FuN


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #509 dnia: Marzec 15, 2017, 01:16:10 am »
musisz podać PIN 0 albo 0000
możesz próbować złapać kontakt z GMem na shoutboxie


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: -1

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #510 dnia: Marzec 15, 2017, 05:11:08 am »
ja zaczalem tydzien temu. Napewno tu zostane. Da rade dogonic graczy ktorzy dluga graja, wystarczy ogarnac rynek i wbic lvl, duzego problemu ze sprzetem nie ma. Moj pierwszy serwer l2 po 5 czy 6 latach. Jedyny chyba na ktorym jest stary dobry klimat l2. POLECAM


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #511 dnia: Marzec 15, 2017, 04:44:50 pm »
W ile chcesz dogonic typów ktorzy daja filmiki na yt gdzie enchantuja po 10 db i wychodzi im 2db+10 ?:D Albo gdzie nawet sws biega w full epikach ?
Pograc moze i pograsz ale nigdy ich nie dogonisz ;) pomijam ze to nie off wiec nigdy nie wiadomo za ile zrobia vipe albo co gorsza zwina sie. Dwa lata na interlude to i tak moim zdaniem rekord ostatnich lat, podziwiam administracje i graczy i doceniam ale nie oszukujmy się tam już nie ma co robić. Bicie sie dla samego bicia przy epikach jak pewnie u kazdego po 5baiumow w wh leży to tez dlugo pewnie nie potrwa.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #512 dnia: Marzec 15, 2017, 06:29:06 pm »
W ile chcesz dogonic typów ktorzy daja filmiki na yt gdzie enchantuja po 10 db i wychodzi im 2db+10 ?:D Albo gdzie nawet sws biega w full epikach ?
Pograc moze i pograsz ale nigdy ich nie dogonisz ;) pomijam ze to nie off wiec nigdy nie wiadomo za ile zrobia vipe albo co gorsza zwina sie. Dwa lata na interlude to i tak moim zdaniem rekord ostatnich lat, podziwiam administracje i graczy i doceniam ale nie oszukujmy się tam już nie ma co robić. Bicie sie dla samego bicia przy epikach jak pewnie u kazdego po 5baiumow w wh leży to tez dlugo pewnie nie potrwa.

Lolki jakies na IL x7 globala pt Dominatora po 3 tyg enchantowali  15 dbkow .Jak ktos ogarnia i chce mu sie gonic typkow  to niech goni :p

Po takim czasie co ten serv stoi to kazdy powinien miec db na +15 minimum


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #513 dnia: Marzec 15, 2017, 06:32:28 pm »
Jak ktoś idzie na taki serwer, to zdecydowanie nie po to, żeby gonić topkę.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #514 dnia: Marzec 17, 2017, 07:27:55 am »
W ile chcesz dogonic typów ktorzy daja filmiki na yt gdzie enchantuja po 10 db i wychodzi im 2db+10 ?:D Albo gdzie nawet sws biega w full epikach ?
Pograc moze i pograsz ale nigdy ich nie dogonisz ;) pomijam ze to nie off wiec nigdy nie wiadomo za ile zrobia vipe albo co gorsza zwina sie. Dwa lata na interlude to i tak moim zdaniem rekord ostatnich lat, podziwiam administracje i graczy i doceniam ale nie oszukujmy się tam już nie ma co robić. Bicie sie dla samego bicia przy epikach jak pewnie u kazdego po 5baiumow w wh leży to tez dlugo pewnie nie potrwa.

taka gadka ...
co do filmików na YT to jakbędziesz grał tak jak Ci co to robią 20/24 to tez tyle DB będiesz mógł palić..

skąd możesz wiedzieć co jacy ludzie  maja i czy da się lub nie ich dogonić, są ludzie co grają tu od początku i nie maja epików a są tacy co grają 3-6 miesięcy i mają epiki wszystko zależy od tego kto ile gra ( i w jakim klanie  :P)

a co do po 5 baiumów w wh to tylko matamatyka i popatrz  jakie bzdety gadasz
serwer stoi 2 lata to nawet przy ubiciu wszystkich baiumów (a pierwszty padł nie tak szybko od startu serwera) to jest max 120 epików z czego przypuszczam jakaś połowa z tego (jak nie więcej) jest na postaciach które już nie graja :P
więc ... jak ktoś ma 5  baiumów w Wh  to gz

jeśli nie grasz na tym serwie  i nie masz zamiaru tu grać to po kiego pier..... takie głupoty ... !!! ??? !!!
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2017, 09:46:26 am wysłana przez Spokojnie »


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #515 dnia: Marzec 17, 2017, 10:43:31 am »
Jak ty wszystko łykasz tak do siebie jak ilosci epikow ktore podalem z dupy to przykro. To byla tylko taka aluzja do tego ze serwer stoi 2 lata na interlude a na interlude farmisz sie w gora 2 miesiace jak grasz po 2/3h.
Podoba ci sie serwer to graj ja tylko wyrazilem swoja opinie w ktorej uwazam ze serwer ktory stoi 2 lata jest z jednej stroyn dobry pod wzgledem stabilnosci(szacunek dla adminow ze bawia sie przy projekcie tyle czasu) a z drugiej strony ciezko konkurować z osobami ktore graja tam od startu.
Jesli polowa epikow jest na postaciach ktore juz nie graja to niezle asy tam musialy grac/graja skoro nie maja passow na kolegow z cp czy tam kontaktu do klanowiczy zeby sciagnac epiki. Nie wiem jakie randomy tam musialy te epiki bic ze tak porozdawali  :D


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #516 dnia: Marzec 17, 2017, 12:03:38 pm »
nie łykam do siebie  tylko jeśli już  chcesz wygłaszać opinie to wygłaszaj je zgodnie z prawdą a nie jakieś swoje chore aluzje
Twoja opinia z dupy wzięta skoczka, który nie rozumie tej gry !!!!
 
na ratach x5 grając 2/3 godz. wyfarmić się w góra 2 miesiące ... (chyba jeszcze nie grałeś na interlude low rate)

poza tym sam sobie przeczysz  mówisz: ..." W ile chcesz dogonic typów ktorzy daja filmiki na yt gdzie enchantuja po 10 db i wychodzi im 2db+10 ?:D Albo gdzie nawet sws biega w full epikach ? 
puźniej piszesz : ..."interlude farmisz sie w gora 2 miesiace jak grasz po 2/3h. ..."

więc gdzie problem za 2  miechy doganiasz wszystkich i jest ok

parę razy to pisałem jak nie wiesz o czym mówisz to lepiej się nie odzywać - człowiek który sam sobie zadaje pytania sam sobie na nie odpowiada i jeszcze  sam sobie przeczysz to .... koniec dyskusji niema sensu!!!!
 



  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #517 dnia: Marzec 17, 2017, 12:31:12 pm »
xD Nikt ci nie wyrywa zabawki z reki chcesz grac to graj :DTwoj nick dobrze mowi jak masz sie teraz zachowac.
Moze problem jest taki ze zanim sie wyfarmisz bedziesz przeganiany ze spotow przez ludzi ktorzy maja support na wiekszym lvlu niz ty maina :D (napisze jeszcze sprostowanie w nawiasie bo jestes ulomny chyba chlopak i wszystko bierzesz do siebie. Nie wiem jak jest na l2Dawn moze sa tutaj mili ludzie i tak nie robia. Mowie ogolnie jak to wyglada zazwyczaj na serwerach.)

Co do rozumienia tej gry na tym etapie (interlude). Tobie sie wydaje ze trzeba chyba z tego magistra napisac zeby zrozumiec ?:D Co ty chcesz zrozumiec w ponad 12 letniej grze ?:D ktorym skillem mobka pierw walnac ? Idziesz na serwer maxujesz lvl, robisz eq,nobla i walisz ludzi na pvp. Ty chyba sam siebie nie rozumiesz :D

Zreszta spinasz dupe jakby od moich przemyslen ktore napisalem mial wam online o 1k spasc xD Przez 2 lata to raczej juz zostali tam sami fanatycy dobrej zabawy i ty forumowy obronca wątpliwej cnoty serwera(wyjasnie ci jeszcze czemu watpliwej cnoty. Bo przez 2 lata kazdy kto gra na low interlude juz sie zabawil z waszym serwerem).
A teraz zepnij jeszcze bardziej dupe i pokaz jak bardzo poważnie traktujesz swoje zadanie. Bo nawet jak bede pisal ze kazdy ma w wh po 50 valakasow to wam online nie podskoczy ani nie spadnie drastycznie w przeciągu kilku dni.

A jeszcze synek, jesli chodzi o opinie. Jesli tobie sie wydaje ze kazda opinia musi byc zgodna z prawda to juz w ogole musisz byc nieszczesliwmy czlowiekiem bo zycie takie jest ze latwowiernych ludzi czesto ruchaja w pupke. Inteligenty czlowiek slyszac jakas opinie sprawdzi ja 10 razy i sam podejmie decyzje. Mialem cie za inteligenta osoba ktora rozumie ta gre ale widocznie bardzo sie pomylilem ;/
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2017, 12:56:47 pm wysłana przez Yasuo »


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #518 dnia: Marzec 17, 2017, 01:33:13 pm »
Pograc moze i pograsz ale nigdy ich nie dogonisz ;)
Jak ktoś idzie na taki serwer, to zdecydowanie nie po to, żeby gonić topkę.
Bzdura, dołączyłem z ekipą ok. 4/5 miesięcy temu (jak serwer już stał 1.5 roku) i podgoniliśmy. I nieee, nie gramy 12h dziennie. Wystarczy 3/4h, czasem trochę więcej jak ma się czas, dobra organizacja i znajomość gry i jak zarabiać.
Dodatkowo większe klany szukają nowych graczy i bardzo pomagają się ubrać, a przy większej aktywności na pewno docenią w sprawach epicków(wiem z doświadczenia)

pomijam ze to nie off wiec nigdy nie wiadomo za ile zrobia vipe albo co gorsza zwina sie.
Serwer pokazał, że jest stabilny, GM jest rozsądny i bardzo aktywny, zaznacza, że to jego pierwszy i ostatni projekt, nigdy nie będzie wipa, bo większość community by odeszło. 

Dwa lata na interlude to i tak moim zdaniem rekord ostatnich lat, podziwiam administracje i graczy i doceniam ale nie oszukujmy się tam już nie ma co robić.
Nie rozumiesz fenomenu dawna. Serwer zaczynał zupełnie inaczej niż obecne.
Przykład jakiegoś "większego projektu" IL:
Ktoś otwiera serwer jest BUM rusków i innej maści serwer jumperów, online dobija do 2/3k, a po 4/5 miesiącach, pojawia się inny serwer i każdy skacze dalej, a po roku poprzedni serwer otwiera drugą edycję i biznes się kręci :)

Dawn na początku miał bardzo mały online, bo nie było reklamy. Dopiero po jakimś czasie zaczęły napływać większe ekipy. Z tego co wiem, Ruski się pokazały na horyzoncie, poszedł ostry banhammer, bo zaczęli botować i quitneli.


Jesli polowa epikow jest na postaciach ktore juz nie graja to niezle asy tam musialy grac/graja skoro nie maja passow na kolegow z cp czy tam kontaktu do klanowiczy zeby sciagnac epiki. Nie wiem jakie randomy tam musialy te epiki bic ze tak porozdawali  :D

Odnośnie tych db+++++++ i innej maści prób oe, epicków, był pomysł na reset enchantów na serwie itp.
GM ostatnio(wczoraj) napisał:
Cytat: ChinaTown(L2DAWN GM)
That can only happen if we run out of Lineage 2 player generations. L2Dawn had around 7-10 generations of new players coming and then being replaced by newer players. If we do run out of generations however (which I doubt), we shall see what solution can be made, yet still I believe wiping/ reopening is never a healthy solution and whatever solution will be made then, wiping / reopening will not be it.

As of now, Dawn is marching healthy and steady into the future and there is no need to start cutting crops prematurely. 
źródło:
http://www.l2thedawn.com/showthread.php?tid=3974&pid=34130#pid34130

Nie lubię stawiać się w pozycji białego rycerza i bronić serwera, bo akurat dawn nie jest idealny, jak i żaden inny, ale jeśli wysuwasz jakąś tezę to poprzyj to argumentami.

A tu ostatni fraps z walk na serwie:
https://www.youtube.com/watch?v=MXZf06a1C3Y

Enjoy


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #519 dnia: Marzec 17, 2017, 01:58:04 pm »
Pograc moze i pograsz ale nigdy ich nie dogonisz ;)
Jak ktoś idzie na taki serwer, to zdecydowanie nie po to, żeby gonić topkę.
Bzdura, dołączyłem z ekipą ok. 4/5 miesięcy temu (jak serwer już stał 1.5 roku) i podgoniliśmy. I nieee, nie gramy 12h dziennie. Wystarczy 3/4h, czasem trochę więcej jak ma się czas, dobra organizacja i znajomość gry i jak zarabiać.
Dodatkowo większe klany szukają nowych graczy i bardzo pomagają się ubrać, a przy większej aktywności na pewno docenią w sprawach epicków(wiem z doświadczenia)

pomijam ze to nie off wiec nigdy nie wiadomo za ile zrobia vipe albo co gorsza zwina sie.
Serwer pokazał, że jest stabilny, GM jest rozsądny i bardzo aktywny, zaznacza, że to jego pierwszy i ostatni projekt, nigdy nie będzie wipa, bo większość community by odeszło. 

Dwa lata na interlude to i tak moim zdaniem rekord ostatnich lat, podziwiam administracje i graczy i doceniam ale nie oszukujmy się tam już nie ma co robić.
Nie rozumiesz fenomenu dawna. Serwer zaczynał zupełnie inaczej niż obecne.
Przykład jakiegoś "większego projektu" IL:
Ktoś otwiera serwer jest BUM rusków i innej maści serwer jumperów, online dobija do 2/3k, a po 4/5 miesiącach, pojawia się inny serwer i każdy skacze dalej, a po roku poprzedni serwer otwiera drugą edycję i biznes się kręci :)

Dawn na początku miał bardzo mały online, bo nie było reklamy. Dopiero po jakimś czasie zaczęły napływać większe ekipy. Z tego co wiem, Ruski się pokazały na horyzoncie, poszedł ostry banhammer, bo zaczęli botować i quitneli.


Jesli polowa epikow jest na postaciach ktore juz nie graja to niezle asy tam musialy grac/graja skoro nie maja passow na kolegow z cp czy tam kontaktu do klanowiczy zeby sciagnac epiki. Nie wiem jakie randomy tam musialy te epiki bic ze tak porozdawali  :D

Odnośnie tych db+++++++ i innej maści prób oe, epicków, był pomysł na reset enchantów na serwie itp.
GM ostatnio(wczoraj) napisał:
Cytat: ChinaTown(L2DAWN GM)
That can only happen if we run out of Lineage 2 player generations. L2Dawn had around 7-10 generations of new players coming and then being replaced by newer players. If we do run out of generations however (which I doubt), we shall see what solution can be made, yet still I believe wiping/ reopening is never a healthy solution and whatever solution will be made then, wiping / reopening will not be it.

As of now, Dawn is marching healthy and steady into the future and there is no need to start cutting crops prematurely. 
źródło:
http://www.l2thedawn.com/showthread.php?tid=3974&pid=34130#pid34130

Nie lubię stawiać się w pozycji białego rycerza i bronić serwera, bo akurat dawn nie jest idealny, jak i żaden inny, ale jeśli wysuwasz jakąś tezę to poprzyj to argumentami.

A tu ostatni fraps z walk na serwie:
https://www.youtube.com/watch?v=MXZf06a1C3Y

Enjoy
Jedyne co skomentuje i do czego moge nawiazac i polemizowac to jest fakt ze wbiles po 1,5 roku od startu serwera z ziomkami i piszesz ze na starcie nie bylo duzego online i populacja rosla z malego online w gore.
Ja np. bylem i gralem na starcie i bylo na pewno ponad 2k na starcie(nie pamietam dokladnie moze ok. 3) bo inaczej bym nawet nie zwrocil uwagi na serwer wtedy. Reszta mi osobiscie lata kolo dzyndzla czy i ile bedzie ten serwer stal ;)


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #520 dnia: Marzec 17, 2017, 02:12:56 pm »
piszesz ze na starcie nie bylo duzego online i populacja rosla z malego online w gore.
Ja np. bylem i gralem na starcie i bylo na pewno ponad 2k na starcie(nie pamietam dokladnie moze ok. 3) bo inaczej bym nawet nie zwrocil uwagi na serwer wtedy. Reszta mi osobiscie lata kolo dzyndzla czy i ile bedzie ten serwer stal ;)
Ok. Nie zamierzam nad tym dyskutować, ponieważ nie byłem na starcie. Swoją wiedzę nt. online i startu mam z:
a) pierwszych stron topicku, gdzie ludzie piszą, że online nie jest za duży, ale rośnie
b) forum dawna, gdzie są podobne opinie
c) forum l2 pmfun gdzie jest podobnie
d) osób, które zaczęły grać wcześniej ok. 8 miesięcy

Nie mam dokładnej informacji czy było 200ppl czy 2k.
Źródeł nie chce mi się szukać, bo jestem leniwy :P 


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #521 dnia: Marzec 17, 2017, 03:33:54 pm »
To warto zaczynac czy nie?


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #522 dnia: Marzec 17, 2017, 04:08:03 pm »
A jeszcze synek, ...
ta pewnie w realu przez rację wieku przez pan byś mi powinien  mówić a nie synku  ale niech będzie

Co do rozumienia tej gry na tym etapie (interlude). Tobie sie wydaje ze trzeba chyba z tego magistra napisac zeby zrozumiec ?:D Co ty chcesz zrozumiec w ponad 12 letniej grze ?:D ktorym skillem mobka pierw walnac ? Idziesz na serwer maxujesz lvl, robisz eq,nobla i walisz ludzi na pvp. Ty chyba sam siebie nie rozumiesz :D
i tym właśnie pokazałeś że nie rozumiesz po co są ogólnie gry 

Inteligenty czlowiek slyszac jakas opinie sprawdzi ja 10 razy i sam podejmie decyzje. Mialem cie za inteligenta osoba ktora rozumie ta gre ale widocznie bardzo sie pomylilem ;/
inteligentny człowiek wydaje opinię mając do tego podstawy, był  widział wie = wydaje opinię
......... człowiek wydaje opinię gdy nie widział nie był nie wie ....

reasumując z człowiekiem który zjadł wszystkie rozumy nie będąc, nie  widząc i nie wiedząc o serwerze o którym gada nie ma sensu dyskutować wypowiadając opinię o serwerze na podstawie innych serwerów GZ ..... tyle w temacie.
 


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #523 dnia: Marzec 28, 2017, 12:00:00 am »
elo ziomki wezcie mnie do jakiego party elo exp exp bojowe nastawionko no limit baby


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #524 dnia: Marzec 28, 2017, 04:32:45 pm »
Jeśli to czytasz i zakończyłeś przygodę z serwerem L2 Dawn a na koncie leżą Ci jakieś itemki bądź adena - chętnie je przygarne!
Dziękuję pozdrawiam :)