Witaj
Gość

Wątek: Doomsday  (Przeczytany 3193 razy)

  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Doomsday
« dnia: Luty 25, 2017, 11:39:36 am »
Jeżeli jesteś aktywnym graczem i nie boisz się pvp, kliknij w baner "Join us" na stronie www.doomsday.com.pl/
Oferujemy 10% bonus do expa, klanowe buffy, CH w Aden a przede wszystkim doborowe towarzystwo.

Dysponujemy forum i TS gildiowym. W klanie panuje przyjazna atmosfera, gramy zespołowo i organizujemy klanowe eventy. Chętnie powiększymy nasze szeregi właśnie o Ciebie. PVP i PVE - nie obce nam są wojny i potyczki na spotach ani wspólne wyprawy do najdalszych zakamarków Elmoreden. Wymagamy wysokiej kultury osobistej, uszanowania decyzji lidera i zasad w klanie. Nie musisz mieć CP, żeby do nas dołączyć. Pm Shilien, Leomidas







    CH ADEN
    12clan skills + 10% expa:

    clan body2 (+200hp)
    clan clarity1 (mana reg +3%)
    clan might2 (patk +6%)
    clan shield1 (shield +3%)
    clan empower2 (emp +6%)
    clan m.def2 (mdef +8%)
    clan windwalk2 (speed+5)

    codziennie unity 4lvl + skrzynka z hunting bonusu 4lvl,
    wymagamy aktywności a nie lvlu,
    interesuje nas też, abyś używał TeamSpeak3,


Osoby kontaktowe: Shilien, Leomidas
    Polecam pisać pm, jezeli nikt nie odpisuje zostawic maila, napewno sie odezwiemy.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2017, 12:00:30 pm wysłana przez retrium »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Doomsday
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 25, 2017, 09:24:58 pm »
Wyczyszczone na życzenie autora ogłoszenia.


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: Doomsday
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2017, 12:00:42 pm »
up


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Doomsday
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2017, 02:48:38 pm »
Generalnie odradzam, klan prowadzony w sposób chaotyczny i nie przemyślany, Cl nie angażuje się praktycznie w nic skile klanowe i CH w Aden którymi się tak chwali to ciężka praca innych którzy już odeszli. Teraz zbija śmietankę za pracę innych nie przejmując się ile serca i pracy ktoś to włożył. Totalna olewka osób które się w klanie wyróżniały. Dodam do tego nie rozliczone jawnie i rzetelnie  składki z CH oraz scrole z zamku ...


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Doomsday
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 22, 2017, 05:04:53 pm »
I tak wyczyszczą, odpuść sobie, szkoda czasu.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: Doomsday
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 22, 2017, 05:36:34 pm »
Nie będziemy czyścić :) above82 wyszedłeś z klanu bo rzeczy o których piszesz to pomijając ich prawdziwość lub nie, są znane osobom z klanu i tym którzy odeszli. Ludzie rzeczywiście wartościowi i z tym się zgadzam absolutnie. Bardzo lubię i szanuje te osoby. Żałuje że tak to się skończyło, ale wiele osób zostało i gramy dalej. Nie odmawiałbym pozostałym w klanie szacunku ponieważ to że postanowili w klanie zostać i dalej go budować jest ich decyzją.

Co do oskarżeń o scrolle to nie mogę się wypowiadać za CL, ale podczas quitu nikt o żadnych scrollach nie mówił .. składki ? Z tego co wiem powód odejścia był inny i chodziło o przekazanie władzy osobie bardziej aktywnej.

Osoby najbardziej aktywne w temacie o klanie doomsday to te które wyszły.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2017, 02:24:45 am wysłana przez haran »


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Doomsday
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 23, 2017, 08:59:57 am »
Co do oskarżeń o scrolle to nie mogę się wypowiadać za CL, ale podczas quitu nikt o żadnych scrollach nie mówił .. składki ? Z tego co wiem powód odejścia był inny i chodziło o przekazanie władzy osobie bardziej aktywnej.

Nikomu nie chodziło o aktywność Cl tylko o sposób jaki prowadzi klan i politykę na serwerze. A zmiana miała iść nie do osoby która jest pierwsza lepsza tylko do Suchego który ten klan zakładał i wkładał dużo pracy w jego rozwój i wg mnie sprawdził by się lepiej niż Shilien. Niestety nasz "monarcha" uznał że co pańskie to pańskie a nam nic do gadania. Odnośnie scroli z zamku to wiemy ile zostało wybrane, ile dostały postacie biorące udział w walce o zamek i klany które pomagały - i wiemy ile jeszcze brakowało. Składki na Ch owszem jest lista kto ile zapłacił itd. jednak nie ma rozliczenia ile poszło na CH ile zostało i ewentualnie na co reszta środków jest przeznaczona. A z tego co pamiętam Cl dropa na expie nie zbierał .... w sumie po co ... hmmm
 Tak jak ktoś napisał na innym forum..."Klan z przeszłością , bez przyszłości".




  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: Doomsday
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 23, 2017, 11:49:55 am »
Klan ma przyszłość, ponieważ sporo osób w klanie zostało i ma chęć do wspólnej gry. Co do twoich zarzutów to nikt  doskonały nie jest ale oskarżanie o nieuczciwość to chyba lekka przesada. Wyszliście z klanu i macie do tego pełne prawo, zdecydować gdzie chcecie grać i z kim. My jednak zdecydowaliśmy się zostać i prosimy o niezaśmiecanie naszego wątku rekrutacyjnego.

Kilka osób do nas doszło. Na obecną chwilę zostali ludzie grający dla przyjemności i bez większej napinki. Dlatego każdego kto ceni sobie przyjazną atmosferę i grę dla przyjemności zapraszamy :)


Ps.Co do dropa to expiłem obok niego i wiem że drop zbierał zawsze po expie. Wiele osób tak robi.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Doomsday
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 23, 2017, 06:43:04 pm »
Mam również pełne prawo wypowiedzieć się co myślę oraz co się działo. Zaś czy ktoś już weźmie, lub nie pod uwagę to jego prywatna również sprawa.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w DD.


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: Doomsday
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 23, 2017, 08:38:11 pm »
Również życzę powodzenia na drodze grindu w l2 :D