Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016  (Przeczytany 12514 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: -1

[L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« dnia: Sierpień 15, 2016, 03:26:06 pm »


Strona: http://www.l2warland.com/
Forum: http://forum.l2warland.com/
Prezentacja Video: https://youtu.be/cveuq-Y4Uac




Ochrona przeciw BOT
plus antybot w grze
(nie ma botów)


Konto tworzysz na stronce:
http://cp.l2warland.com/account/

Start: 01.08.2016

Serwer do tygodnia znajduje się na innej maszynie ze względu na ochronę DDoS!!
Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana ponieważ mamy polski klan ;p

Platforma: INTERLUDE

Raty:
» Xp 20x.
» Sp 20x.
» Adena 20x.
» Drop 20x.
» PartyXp 1.2x.
» PartySp 1.2x.

Enchant Raty:
» Safe enchant +3.
» Max enchant +16.
» Simple scrolls – 66%.
» Blessed scrolls – 76%.

Tablica Alt+B:
» Gatekeeper.
» Shop.
» Buffer.
» Warehouse.
» Blacksmith.
» Mammons.
» Commands.

NPC:
» Gatekeeper.
» Buffer.
» Warehouse.
» Skill Enchant.
» Augments.
» Event.
» Buff 2h Slots 24+4

Więcej informacji: http://twitch.tv/kurzyk3

------------------------------------------------
Mały update:
Nasza polska grupa na facebooku (comunity forum).
Zapraszam:
https://www.facebook.com/groups/l2ancients
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2017, 12:26:31 pm wysłana przez kurzyk »


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2016, 10:16:41 am »
Witam,

obecnie gram ze znajomymi na tym serwerze, online przyjemny, polecam

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: -1

Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2016, 08:15:03 pm »
Witam ponownie!

Mały update:

Admin serwera wrzucił na główną stronę serwera nowy filmik:

https://youtu.be/cveuq-Y4Uac
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2016, 08:18:01 pm wysłana przez kurzyk »


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 01, 2016, 08:24:24 pm »
ladnie ich zergujecie :P


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 02, 2016, 10:34:22 am »
Naprawde fajny serv ; ) Walki o epiki - epickie! ;d
Szkoda tylko, że troszkę mały online bo tak na oko gra okolo 600-700 osob ale caly czas przychodza nowi, widac to nawet po naszym klanie. Nie ma op doty jak na wiekszosci serverach i to najwiekszy plus. Chetnych na mid interluda serdecznie zapraszam ;) Naprawde pyka sie super ;d Ja po 4 latach wrocilem do L2 i zawitalem wlasnie na tym servie ;p


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 12, 2016, 08:33:48 am »
Swietny mid IL. Bez dotacji, BEZ BOTÓW! Online troszeczkę podupadł przez kilka nowych serwerów, mimo to tak jak shiraii napisal, ludzie przybywają, dużo nowych, C/B/A/S - wszystkim handlują.


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 25, 2016, 07:41:21 pm »
Czy serwer nadal wart odwiedzenia?
1. Jaki online przybliżony?
2. Czy jest kilka side czy tylko jeden?
3. Czy są jakieś event?
4. Jak dużo epikow, S grade ++++?
Ogolnie szukam jakiegoś x20-75 serwera niezależnie od kroniki. Jak najmniej custom jak najwięcej off.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 27, 2016, 10:00:55 am »
Z komendy .online pokazuje 1000-1400, po odjęciu sklepów i dualboxów realnie będzie pewnie z 500. PvP nie brakuje, na każdym spocie kogoś spotkasz. 2-3 side. Eventy drobne co pare dni, nic co dawałoby specjalnego kopa. Po za tym z Championów dropią Gold Coiny- główna waluta serwera. Epików i broni jest sporo na ++, serwer już dość chwilę stoi ale wciąż widać świeżą krew, szybko można się uzbroić. Z OE broni jest DB/Duale i kilka Homków+16


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 04, 2016, 06:41:29 pm »
Z komendy .online pokazuje 1000-1400, po odjęciu sklepów i dualboxów realnie będzie pewnie z 500. PvP nie brakuje, na każdym spocie kogoś spotkasz. 2-3 side. Eventy drobne co pare dni, nic co dawałoby specjalnego kopa. Po za tym z Championów dropią Gold Coiny- główna waluta serwera. Epików i broni jest sporo na ++, serwer już dość chwilę stoi ale wciąż widać świeżą krew, szybko można się uzbroić. Z OE broni jest DB/Duale i kilka Homków+16

Odradzam i to zdecydowanie. Fakt, wszystko o czym piszecie to prawda, ale nie zastanowiło Was to, że serwer nie ma community forum?
Mnie zastanawiało, ale nie przywiązałem do tego aż takiej wagi.
I to był błąd.

Bo zastanówcie się, brak forum jest raczej niecodzienną sprawa jak na serwery gry, postawienie gotowca skryptu forum to nie jest filozofia. Zasobów zżera to tyle co nic.
Grałem tam przez tydzień.
Jak na l2j jest całkiem dobrze ustawiony, bugów krytycznych nie dostrzegłem.
Ale zacząłem zwracać uwagę na takie różne drobne rzeczy.
Najpierw, że bana dostał jeden z graczy wysoko-lewelowych, którego nick kojarzyłem bo udzielał się mocna no global czacie i był raczej ogarnięty z tego co czytałem i raz czy dwa widziałem go gdzieś tam podczas pvp. Podany powód przez admina? Bad mouthing to admin.
Drugi fakt, pod Giran spotkałem raz dwóch nożowników w S grade którzy testowali podczas pojedynków swoje skile, Niestety rozmawiali po hiszpańsku(portugalsku) więc nie mogłem wiele zrozumieć, ale testowali zadawane dmg przy różnych skilach i pojawiało się często dwa słowa - "nub" i "server". Mogę jedynie się domyślać, że coś im tam nie działało jak należy.
Kolejny fakt - w porównaniu do l2off sporo rzeczy nie jest dopracowanych, ale są trywialne sprawy, jak np. brak pewnych mobów czy zwalona geodata. To można dość szybko naprawić. Tak się złożyła, że nie mogłem znaleźć pewnego moba którego potrzebowałem do spoila. Serwer nie ma forum, ale mają live chat z adminen który pojawia się wieczorami online.
Zapytałem się o tego brakującego moba. Odpisał że jest, podał mi link do drop-calculatora swojego serwera - sprawdziłem, pokazuje dokładnie to samo co inne, tyle, że mobów tego rodzaju tam nie ma, a raczej jest jeden, zespawnowany na ścianie góry, niedostępny dla gracza. Biegałem po całej okolicy z makro  targetujacym moba i znalazłem tylko tego jednego nieszczęśnika.
tłumaczę mu więc, ze byłem i mobów w praktyce tam nie ma, powiedział, żebym poszukał sobie innych do spoila, bo tutaj jak nie ma to nie ma. Zostawiłem sprawę i olałem.

I finał. Dzisiaj dobiłem postać która miała być moim mainem (wcześniej przygotowywałem mu sprzęt kraśkami aż do A grade) do 40lvl i mój świeży SR dostał łuk do rąk. No i error.
Postać ma buga, dość wkurzającego, co 5-6 strzał lekko się zacina, tak na 0,5, może 0,3 sekundy ma opóźnienie przed oddaniem kolejnego strzału. Grałem SR przez długi czas na 2 serwerach i od razu to zauważyłem. To nie był lag ani nic z tych rzeczy, bo mam drugiego chara, HE i tam nie ma takiego problemu. Wkurzyłem się ale tylko trochę, bo miałem i tak alternatywę tego HE i trudno było mi się zdecydować którym grać. Ale byłem ciekawy, czy admini wiedzą o tym i są w stanie to naprawić. Poczekałem aż admin pojawi się na czacie grzecznie się zapytałem , czy ktoś z adminów zajmuje się naprawieniem bugów bo znalazłem kilka.
Reakcja? Zostałem zbluzgany, że admini zajmują się  non stop serwerem a ja się ośmielam mieć zapytania i że mam podać nick swojej postaci w grze. Tyle, ze ja nic nie napisałem o rodzaju bugów które znalazłem. Pytam się więc grzecznie gościa, jaki ma związek system naprawianie bugów (i czy ktoś się tym zajmuje) do nicka mojej postaci? Znów mnie zwymyślał, że nie jestem jego bossem i nie płacę mu 40000 euro bym miał jakiekolwiek wymagania. I co dalej? Zbanował mi konto w grze, permanentnie i mój IP.
Zszokowało mnie to. Nie sam ban, ale reakcja gościa na moje pytania.

Poskładałem to jakoś do kupy wszytko. Wg mnie wygląda to tak.
Po reakcji gościa - adminami są jakieś dzieciaki.
Wykupili prawdopodobnie gotowy serverpack od kogoś. Sam w sobie serverpack jest dobry.
Dla znającego odrobinę zagadnienia techniczne l2j naprawa wielu bugów jest trywialna, chodzi o błędy datapacku, jak np. ze spawnowaniem mobów czy geodatę (np. w Dion NPC w sklepie stoją po bokach, typowy błąd geodaty.)
Admini (jeśli jest ich więcej niż 1) nie są w stanie ani nie chcą odpowiadać rzeczowo graczom na pytanie - stąd jest brak forum.
Uwierzcie mi, przeżyłem kiedyś taki serwer, to jest pewne na 100%.
Nigdzie nie ma prawdziwego changelogu (czyli jakie poprawki nanoszą na server)
Online mają w miarę duży jak na l2j gdyż mają system głosowania na różnych listach serwerów - płacą graczom za głosowanie co 12h w systemie loterii 75g (było niedawno 60g, widać coś słabo szło), te "g" to wewnętrzna dodatkowa waluta serwera.
Pytanie o bugi - ban.

Kto chce, niech gra, ja wyłapałem buga na SR na 40 lvl, ale mogę sobie wyobrazić tych nożowników w S gratach gdy się przekonali na endgame, że coś jest zj***ne na ich charach.
Nie twierdzę, że to jest cash-grabber, ale możesz trafić tak jak i inni na zabugowane postacie, których admini nie są w stanie naprawić.

[edit]
Zapomniałem dodać jednego "czyraka" to tego serwera - spróbuj ktoś napisać na peemie do innej postaci lub global czacie słowo "leave" - byłem zaskoczony, peemnąłem jednego gracza z pytaniem, czy opuszcza serwer (rozdawał itemy) i peem został wycenzurowany
[/edit]


[edit2]
Mała modyfikacja - napisałem, że kupili dobry server pack. I was WRONG.
Sprawdziłem sobie, te wszystkie opisywane bugi nie istnieją w nowych wersjach server-packów - mob którego brakował jak najbardziej istnieje w nowych server-packach, tak samo bug SR, przynajmniej ten na 40 lvl nie występuje.

Z 2 dodatkowych bugów których tutaj nie podawałem a pamiętam:
1 - postać 20 lvli niżej zadaje dmg w pvp na 1 dmg (powinna bez problemu bić po minimum 20-40 dmg)
2 - nie działa polimorfizm i AI dla mobów w party typu "troops" (takich jak na Den of Evil lub pod Oren - Timak Troops)

w dobrych server-packach nie wystepują, działaja te feature prawidłowo, na tym Warlandzie jest to z***ne maksymalnie
[/edit]
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2016, 08:02:38 pm wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 21, 2016, 12:53:13 pm »
Cześć wszystkim!

W przeciwieństwie do kolegi, który wysilił się dla nas podając niedociągnięcia serwera ja chciałbym skupić się na rzeczach dobrych. Na Warland gram z dziewczyną od ponad tygodnia I sprawia nam to wiele radości. Poniżej kilka osobistych odczuć.

1. Online i przyjazne community: zdecydowanie na plus. Wg. mnie I wielu innych graczy 90% sukcesu serwera to jego populacja I community. Oczywiście tylko wtedy gdy serwer jest wolny od krytycznych błedów typu, możliwość kopiowania przedmiotów. Niemniej Warland jest żywy a gracze pomocni. Gdy zaczęliśmy grać poprosiłem innego gracza, czy mógłby wymienić moje seal stony na AA, ponieważ sami nie mogliśmy. Bez żadnego problem pomógł i kazał pisać w razie jakichkolwiek pytań. To bardzo cenne, że community budowane jest przede wszystkim przez przyjazną atmosphere wśród samych graczy. Dodatkowo w grze spotkamy się z mnogością sklepików od Dion po Goddard, co dla mnie zawsze było wyznacznikiem aktywności serwera.
2. Craft for free: w Giran znajdziemy całe mnóstwo krasiów, którzy wystawiają swoje sklepiki krafcąć shoty i base matsy za 1 adena. Jest to cholernie pomocne, szczególnie, że ceny na serwerze bywają zwariowane (w pozytywnym sensie też!). Dla początkujących graczy to zwyczajnie bezcenna pomoc.
3. Buffer: full buff to dla mnie osobiście fantastyczna opcja. Po pierwsze pozwala nowym graczom szybko dogonić w poziomie pozostałą część serwera i uczestniczyć w życiu na top lvl miejscówkach. Niektórym to nie odpowiada, ja znam uroki ciorania za sobą wc+bd za każdym razem i wiem jakie to uciążliwe na dłuższą metę. Tutaj nacisk jest położony na czerpanie przyjemności z gry od samego początku. Dla graczy, którzy swoje się nagrindowali na low rate serwerach jest to gratka :) Ja doceniam inni nie muszą, podejście indywidualne.
4. Quest na Subke niepotrzebny: wystarczy po prostu iść do wybranego npc i poprosić o subklasę! Simple as that! Serwer zwyczajnie skupia się na rozgrywce nie na klepaniu długich questów i lataniu od NPC do NPC. Ja doceniam ale jak zawsze jest to kwestia wyboru.

Server jest dla casual graczy. Większość z nas swój no life ma za sobą. Dlatego serdecznie polecam Warland. Przyjemność z gry jest prawdziwa i pozwala spędzić wieczór w bardzo miły sposób. Jeżeli jesteście w stanie przymrużyć oko na niedociągnięcia w geodacie i kilka innych drobnych kwestii to z pewnością będziecie się dobrze bawić :)

Pozdrawiam,
Flat
Dex x4 - Eternal Knights - CrazyBiacz BD/WC/PAL/DE
Dragon Hellraiser x25 (poprzedni) - Excidium - FlatWhite ES/EE
Warland x20 - Organized Crime - PancernaPazerna SPOIL/SPS/TK/WL


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 21, 2016, 03:52:04 pm »
To javka,  której admin jest na tyle nieprzytomny, że nie potrafi poprawić elementarnych bugów.
Wiesz jak wygląda poprawienie spawnu brakującego moba na javce?
Podchodzi gm do miejsca w którym powinien być mob i wydaje polecenie: "/spawn <idmoba>".
Tak wywołany mob zapisuje się w bazie już na stałe.
Zabugowany SR nie nie błąd geodaty.
Zabugowane skille nożowników to nie bug geodaty.
Widać nie grałeś na serwerach retailowych i pvp chyba nie jest twoją najmocniejszą stroną.
Dlaczego serwer nie ma forum? Admin się zbyt boi odpowiadać na pytania graczy?
Wiesz z czym trafił admin?
Z ratami.
Dlatego przyciągnęło to graczy, jak sam zauważyłeś, takich, co nolifienie mają już za sobą.
I mogę poświadczyć, że community na serwerze jest całkiem ok, przyciągnęło takich, co chcą sobie pokrafcić, pobić mobki, pochodzić w lśniących zbrojach i od czasu do czasu niezobowiązujące pvp i w d**pie mają bugów charów, skili itp.
Uderz postać > 20 lvl od ciebie i zobaczysz, że otrzyma 0 dmg.
To bardzo stary bug javki, w nowych wersjach od dawna nie występuje.
Szczególnie fajnie to wygląda gdy zajrzy się na ich stronkę z propagandą, że wszystko działa na 100%.
Idź i na czacie zacznij wypytywać admina o bugi, czy jest szansa na naprawę i kiedy :>

Sam sobie pluje w brodę, bo podczas gry sam zachęcałem nowicjuszy i pomagałem im, by zostali na tym zj***nym serwie.
To sypnąłem adeną, to jakiemuś zszokowanemu cenami rękawic karmiana dałem jedne w prezencie, to jakiemuś nobkowi tłumaczyłem jak karmi się mobki i spoiluje się recki na DC na Beast Farm.

BTW twoje graśki za 1 a to najprawdopodobniej postacie admina.
Full buff z panelu to eliminacja całkowita supportów, a są ludzie którzy lubią grać supportem.
Quest na klasę to wyzwanie a potem satysfakcja - twój entuzjazm wywołany jest tym, ze teraz masz za free coś, na co kiedyś musiałeś poświęcić sporo czasu.
Tylko, czy to jest jeszcze Lineage 2?

Szybciej poleciłbym nowy DN HellRiser dla kogoś kto szuka mid-rata.
Drake to stary i sprawdzony admin z zajebistym doświadczeniem, pliki l2off, raty 25x są idealne dla tych co nie chcą już nolific a i pvp i ich systemie jest o wiele ciekawsze niż w klasycznym L2. Tyle,. że server jest typowy pod graczy pvp.

A jak grasz dopiero od ponad tygodnia i chcesz tam nadal grać,  to mam dla Ciebie prezent.
Jeśli nadal są GoldKeepery, to miałem tam nietypową miejscówkę na bicie mobów gdzie współczynnik ilość czasu/ilość golda był najlepszy. W kilka godzin (2-3) masz ok 100golda.
Zainteresowany? Nie mam dokładnych parametrów loc, ale mogę się lognąć na jakiś serwer i dać screena z /loc.
Postać musi być ok 25-32 lvl.
Zainteresowany?
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2016, 03:57:52 pm wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 21, 2016, 05:26:28 pm »
Nie spinaj się Li. Mi się podoba innym nie musi. Co do goldkiperów znam spota low lvl na którym można tak farmić golda ale gram spoilerem i z ewsów w 2-3 godziny wyciągam dużo więcej :) Na Dragonie stworzyliśmy postaci ale zwyczajnie brakuje nam już trochę cierpliwości. De facto zaczynałem wiele lat temu swoją przygodę z dragonem i na ostatnim Hellraiserze biłem się o epiki w Excidium. Co do mojego zamiłowania do pvp. W Exci pvp, grałem supportem, na dexie top klan pvp grałem supportem, więc argument z supportem też nietrafiony. Nie mam zamiaru gloryfikować serwera na siłę, powyższe uwagi to plusy dla mnie. Nie spinaj się tak bo ktoś czerpie przyjemność z casualowego farmienia na prostym serwerze i zwyczajnie wyraził swoje zdanie. Nie ma jednej racji. Coś co ma znaczenie dla Ciebie może być nic nie warte dla innych :) Pozrawiam oczywiśćie! ;)
Dex x4 - Eternal Knights - CrazyBiacz BD/WC/PAL/DE
Dragon Hellraiser x25 (poprzedni) - Excidium - FlatWhite ES/EE
Warland x20 - Organized Crime - PancernaPazerna SPOIL/SPS/TK/WL


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 21, 2016, 05:53:34 pm »
Nie spinaj się Li. Mi się podoba innym nie musi. Co do goldkiperów znam spota low lvl na którym można tak farmić golda ale gram spoilerem i z ewsów w 2-3 godziny wyciągam dużo więcej :) Na Dragonie stworzyliśmy postaci ale zwyczajnie brakuje nam już trochę cierpliwości. De facto zaczynałem wiele lat temu swoją przygodę z dragonem i na ostatnim Hellraiserze biłem się o epiki w Excidium. Co do mojego zamiłowania do pvp. W Exci pvp, grałem supportem, na dexie top klan pvp grałem supportem, więc argument z supportem też nietrafiony. Nie mam zamiaru gloryfikować serwera na siłę, powyższe uwagi to plusy dla mnie. Nie spinaj się tak bo ktoś czerpie przyjemność z casualowego farmienia na prostym serwerze i zwyczajnie wyraził swoje zdanie. Nie ma jednej racji. Coś co ma znaczenie dla Ciebie może być nic nie warte dla innych :) Pozrawiam oczywiśćie! ;)
Wiesz, zasugerowałeś, że bugi geodaty no największy problem tego serwera.
Co do supportu napisałem, że są ludzie lubiący grać supportem a system buffów z panela eliminuje w praktyce wszystkich bufferów. Nie widzę miejsca na kontrargumenty. To że to Tobie to akurat nie robi różnicy, to jak sam słusznie zauważyłeś, twoja sprawa, a innym może się to nie podobać, miałem znajomych, którzy grali tylko BD czy WC.
Ja lubię i najczęściej gram SR, a tą postacią nie dało się grac na tym serwerze.
Podoba ci się serwer, siedź i graj, ale uważam, że gracze mają prawo wiedzieć, co jest z***ane na tym servie.
I tyle. Bo ja straciłem chyba 3 tygodnie by się przekonać, ze nie ma szans na grę moją postacią.
Powodzenia i miłej zabawy.

BTW wsadzę na koniec jeszcze jedną szpilę temu wynalazkowi, przypomniało mi się potem - widziałem gościa solującego RB z obstawą. I wysolował. Hahahahahahahaha. Serio, pod CT. Miał chyba nawet jakiś drop, bo coś tam podnosił. Robiłem quest na hatchlinga.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 21, 2016, 06:13:21 pm »
Ja korzystam z dobrodziejstw serwera i odstresowuje się po pracy grając najlepszą postacią do odmużdżania czyli spoilem :D Na pewno będę obserwował nowego dexa ale to nie wątek na dexa :)

Pozdrawiam serdecznie.
Dex x4 - Eternal Knights - CrazyBiacz BD/WC/PAL/DE
Dragon Hellraiser x25 (poprzedni) - Excidium - FlatWhite ES/EE
Warland x20 - Organized Crime - PancernaPazerna SPOIL/SPS/TK/WL


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 28, 2016, 05:50:13 pm »
Jak sytuacja na servie? Jakiś kan polski?


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 29, 2016, 08:27:49 am »
Odpowiem, może więcej osób przeczyta. Online jest wysoki. Na spotach typu varka, hs, fog, zawsze są ludzie. Sklepów w Giran od groma I ciut ciut. Trade Chat spamowany bez przerwy :) Co wieczór eventy. Co do polskich klanów to nie powinno być problem. Na serwerze gra spore polskie community. Jest co robić ogólnie. Jak ktoś chce przyjemnie spędzić wieczór przy casualowym online to jest nadzieja, że zagrzeje na Warlandzie miejsce.
Dex x4 - Eternal Knights - CrazyBiacz BD/WC/PAL/DE
Dragon Hellraiser x25 (poprzedni) - Excidium - FlatWhite ES/EE
Warland x20 - Organized Crime - PancernaPazerna SPOIL/SPS/TK/WL


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 09, 2017, 02:39:30 pm »
wrocilem na serwa po pol roku a tu jeszce wiecj ludzi lol


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 10, 2017, 09:34:41 am »
Witamy z powrotem :) Wysoki online cieszy oczy szczególnie, że dzięki niemu nie brakuje pvp. Zapraszam gorąco na L2 Warland. Dużo dobrej zabawy gwarantowane!
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2017, 09:38:27 am wysłana przez FlatWhite »
Dex x4 - Eternal Knights - CrazyBiacz BD/WC/PAL/DE
Dragon Hellraiser x25 (poprzedni) - Excidium - FlatWhite ES/EE
Warland x20 - Organized Crime - PancernaPazerna SPOIL/SPS/TK/WL


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: -1

Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 20, 2017, 06:30:46 pm »
Jak sytuacja na servie? Jakiś kan polski?

Tak my dalej rekrutujemy do Ancients. Szukamy waszego wsparcia! Zapraszamy serdecznie :) 100% Polski klan.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 16, 2017, 10:43:27 pm »
o co chodzi z tym pinem code? pomoze ktoś


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: -2

  • Leith
Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 17, 2017, 11:53:50 am »
o co chodzi z tym pinem code? pomoze ktoś
Serio zadajesz takie pytanie? Do tego samego co pin w telefonie lub bankomacie....


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 18, 2017, 10:24:11 am »
Tylko ze na emeila nic nie przychodzi mi a wpisywalem już reset pinu.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: -1

Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 30, 2017, 12:23:11 pm »
Mamy nasze własne polskie community forum do tego serwera 80 osob ponad. Zapraszam:

https://www.facebook.com/groups/l2ancients/


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 01, 2017, 07:34:13 am »
Opłaca się tam wgl zaczynac tak dokładnie od zera? Czy już community jest za mocno ubrane?


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: -1

Odp: [L2J] L2Warland - IL x20 - START 01.08.2016
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 15, 2017, 01:47:39 pm »
Opłaca się tam wgl zaczynac tak dokładnie od zera? Czy już community jest za mocno ubrane?

Taaa dawaj do nas na facebooka dostaniesz link do teamspeaka.
https://www.facebook.com/groups/l2ancients/