Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Tales - HF x20 - START 30.12.2016  (Przeczytany 14426 razy)

  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Tales - HF x20 - START 30.12.2016
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 14, 2017, 04:16:44 pm »
Ja mam pytanie.
Czemu ludzie jeszcze grają na Talesie? Chyba nie ma serwera z gorszą reputacją.
Takie samo miałem zdanie od bardzo dawna ale kurwa mać jeśli na ostatnich edycjach apocalyps działy się takie cuda że w głowie się nie mieści a następnie na l2rise kurwa oel mahum food, elixiry z skrzynek i butelki ze skrzynek na buffa działają na oly a geodata jest taka że kurwa lepiej nie wspominać, na epikach brak klanów jedynie jeden zerg i to wszystko do tego 90% na botach totalnie to żenada. L2Tales tą edycja miło mnie zaskoczył pomijając początkowy brak eventów i DDOS, widać żywy online na gemach/fog/it a nie tylko botownia na maxa, co prawda ronin działa ale ma tak dużo problemów że ludzie naprawdę sobie odpuszczają bocenie. QA 4 klany codziennie i masa pvp, nie wspominając o baium/valakas gdzie było bardzo miło. L2Tales to na pewno dużo większa dotacja niż inne serwery ale przynajmniej nie ma żałosnych błędów które nie pozwalają grać. Jeśli miałbym wybierać teraz miedzy serwerami to na pierwszym miejscu bym postawił averie zaś na drugim talesa oraz uwzględnił bym l2sage, reszta nie warta zachodu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2017, 04:18:19 pm wysłana przez TNTx »
__________________________________
RetardTeam In My Heart <3
Yellow Crest 4Ever :D


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Tales - HF x20 - START 30.12.2016
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 15, 2017, 02:57:40 pm »
Ja mam pytanie.
Czemu ludzie jeszcze grają na Talesie? Chyba nie ma serwera z gorszą reputacją.
Takie samo miałem zdanie od bardzo dawna ale kurwa mać jeśli na ostatnich edycjach apocalyps działy się takie cuda że w głowie się nie mieści a następnie na l2rise kurwa oel mahum food, elixiry z skrzynek i butelki ze skrzynek na buffa działają na oly a geodata jest taka że kurwa lepiej nie wspominać, na epikach brak klanów jedynie jeden zerg i to wszystko do tego 90% na botach totalnie to żenada. L2Tales tą edycja miło mnie zaskoczył pomijając początkowy brak eventów i DDOS, widać żywy online na gemach/fog/it a nie tylko botownia na maxa, co prawda ronin działa ale ma tak dużo problemów że ludzie naprawdę sobie odpuszczają bocenie. QA 4 klany codziennie i masa pvp, nie wspominając o baium/valakas gdzie było bardzo miło. L2Tales to na pewno dużo większa dotacja niż inne serwery ale przynajmniej nie ma żałosnych błędów które nie pozwalają grać. Jeśli miałbym wybierać teraz miedzy serwerami to na pierwszym miejscu bym postawił averie zaś na drugim talesa oraz uwzględnił bym l2sage, reszta nie warta zachodu.


tia szczególnie jak możesz kupić prywatnie każdego epika jakiego sie da .... ja podziękowałem talesowi już na jego 1 odsłonach gdzie ubilismy 1 antka za chwile jakiś random shiftuje również antka ....  szkoda ze porządne serwery nie wstaja...a jesli jakis jest to bot zabija gre ...


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2Tales - HF x20 - START 30.12.2016
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 15, 2017, 03:46:25 pm »
Ja mam pytanie.
Czemu ludzie jeszcze grają na Talesie? Chyba nie ma serwera z gorszą reputacją.
Takie samo miałem zdanie od bardzo dawna ale kurwa mać jeśli na ostatnich edycjach apocalyps działy się takie cuda że w głowie się nie mieści a następnie na l2rise kurwa oel mahum food, elixiry z skrzynek i butelki ze skrzynek na buffa działają na oly a geodata jest taka że kurwa lepiej nie wspominać, na epikach brak klanów jedynie jeden zerg i to wszystko do tego 90% na botach totalnie to żenada. L2Tales tą edycja miło mnie zaskoczył pomijając początkowy brak eventów i DDOS, widać żywy online na gemach/fog/it a nie tylko botownia na maxa, co prawda ronin działa ale ma tak dużo problemów że ludzie naprawdę sobie odpuszczają bocenie. QA 4 klany codziennie i masa pvp, nie wspominając o baium/valakas gdzie było bardzo miło. L2Tales to na pewno dużo większa dotacja niż inne serwery ale przynajmniej nie ma żałosnych błędów które nie pozwalają grać. Jeśli miałbym wybierać teraz miedzy serwerami to na pierwszym miejscu bym postawił averie zaś na drugim talesa oraz uwzględnił bym l2sage, reszta nie warta zachodu.


tia szczególnie jak możesz kupić prywatnie każdego epika jakiego sie da .... ja podziękowałem talesowi już na jego 1 odsłonach gdzie ubilismy 1 antka za chwile jakiś random shiftuje również antka ....  szkoda ze porządne serwery nie wstaja...a jesli jakis jest to bot zabija gre ...
I co cie bolal ten antek jak z tego co slyszalem ( nie 100% info ) dopiero na tej edycji naprawili epiki, na wczesniejszych byly useless bo nie dzialaly xd
Problem w tym, że jeśli chodzi o H5 to nie ma dużego wyboru, bo każdy kolejny serwer jaki powstaje to jakiś mniej lub bardziej udany klon talesa lub nawet tales, ale pod inna nazwą. Apocalyps, Rise, Tales, wszędzie te same pliki i te same bugi chociażby na adenę. Apocalyps postał z 2 tygodnie, Rise się trzyma, bo nikt nie mówił o 100% bot protection, ale ma kto banować. O talesie nie ma co pisać bo każdy wie, liczy się tylko kasa. Kasa z DP, adena na boku (Adenasmurfs) i 100% bot protection, gdzie wystarczy mieć dojścia i nie robi to żadnego problemu.

W najbliższym czasie startuje RedSky, Averia, Ava, Nemesis. Mogę się założyć, że połowa z nich będzie na plikach ala Tales i pewnie nie wytrzymają dłużej niż 2 tygodnie.
moje boty na rise lataja od pierwszego dnia, raz dostalem bana to prawda ale pewnie dlatego ze w 2gi dzien serwera ( 20h po starcie ) mialem 20kkk w inv i to tyle :O


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Tales - HF x20 - START 30.12.2016
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 15, 2017, 04:44:09 pm »
wystarczy przeczytać ten temat by stwierdzić że ta gra dawno już się skończyła.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2Tales - HF x20 - START 30.12.2016
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 15, 2017, 08:27:01 pm »
True, ale najsmutniejsze jest to, że nawet jakby powstała jakaś unikalna nowa gra to już jednak community i podejście graczy jest dużo inne. Także co było już nie wróci. Kto doświadczył, może mieć miłe wspomnienia, kto nie, cóż już nie doświadczy.  :P


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Tales - HF x20 - START 30.12.2016
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 15, 2017, 08:52:53 pm »
No i powoli tales się kończy:). Fortune Bagi i ze 100 Ancient Weapon Scrolli w przeciągu kilku godzin. Przez te 48h spokojnie będzie kilka broni +16 itd., więc ludzie zaczną sami odchodzić. Pojawiła się też dota na midy i upgrade vesper>mid, więc byle jaki vesper +10-11, kilka ancient scrolli, upgrade i mamy mida +16:). Przy tej ilości scrolli jaka dziś poleciała myślę, że 100kkk wystarczy na zrobienie takiej broni, bo pewnie z 10kkk za scroll.


Odp: [L2J] L2Tales - HF x20 - START 30.12.2016
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 15, 2017, 09:04:00 pm »
wystarczy przeczytać ten temat by stwierdzić że ta gra dawno już się skończyła.
wystarczy przeczytac ten temat by stwierdzic jak bardzo gracze h5 upodobnili sie od graczy interluda


a i beka z kolegi, ktory sugeruje ze averia moze wstac na plikach talesa, usmialem sie wybornie


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Tales - HF x20 - START 30.12.2016
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 15, 2017, 11:51:57 pm »
No i powoli tales się kończy:). Fortune Bagi i ze 100 Ancient Weapon Scrolli w przeciągu kilku godzin. Przez te 48h spokojnie będzie kilka broni +16 itd., więc ludzie zaczną sami odchodzić. Pojawiła się też dota na midy i upgrade vesper>mid, więc byle jaki vesper +10-11, kilka ancient scrolli, upgrade i mamy mida +16:). Przy tej ilości scrolli jaka dziś poleciała myślę, że 100kkk wystarczy na zrobienie takiej broni, bo pewnie z 10kkk za scroll.
Niby doświadczony a pisze to jakby pierwszy raz grał na talesie :)
Tego się nie da sprzedać, jedynie możesz dać znajomemu broń żeby Ci wbił +1 wyżej i to z niewielką szansa.
__________________________________
RetardTeam In My Heart <3
Yellow Crest 4Ever :D


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Tales - HF x20 - START 30.12.2016
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 16, 2017, 10:11:21 am »
wystarczy przeczytać ten temat by stwierdzić że ta gra dawno już się skończyła.
wystarczy przeczytac ten temat by stwierdzic jak bardzo gracze h5 upodobnili sie od graczy interluda


a i beka z kolegi, ktory sugeruje ze averia moze wstac na plikach talesa, usmialem sie wybornie

Faktycznie, źle to napisałem. Chodziło o to jakie serwery startują i że część z nich na plikach talesa, a przy tylu startach jednocześnie będzie jak zwykle 1.5-2 tygodnie i po serwerze. RedSky sam pisze, że ma pliki FanDC, czyli Rise/Apocalyps. O Nemesis słyszałem coś, że to kolejny serwer talesa, tak jak było z cartelem itp., na tej Avie sama strona jakoś nie zachęca do gry.
A Averia pewnie wypali, bo zazwyczaj dają radę, ale x55 to trochę duże raty.


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Tales - HF x20 - START 30.12.2016
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 17, 2017, 01:26:43 am »
True, ale najsmutniejsze jest to, że nawet jakby powstała jakaś unikalna nowa gra to już jednak community i podejście graczy jest dużo inne. Także co było już nie wróci. Kto doświadczył, może mieć miłe wspomnienia, kto nie, cóż już nie doświadczy.  :P

dokładnie kiedyś grałeś po szkole czy pracy dla funu, posiedzenia ze znajomymi, a teraz masz jeden wielki wyścig szczurów i serwery edycja v1kkk bo miesiąc lub 2 i wipe i kolejna edycja skoczki skaczą a Admini trzepią hajsy.

P.S. morphix boli nie boli chodzi o sama zasadę po co mamy grac w klanie czy cp jak możesz to kupić za $$$?  nie dość że miał pliki pożal sie boże albo glad albo paladyn albo summoner w innej odsłonie luki kosiły, w kolejnej magowie balans po ... zresztą ja wyraziłem swoja opinie ze moja noga na serwerach vercetiego stalonka czy niby kogo innego nie postawi sie ;p



  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Tales - HF x20 - START 30.12.2016
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 18, 2017, 07:32:35 am »
W końcu i najwięksi jumperzy zauważyli, że jest coś nie tak jak życie serwerów to 2tyg. Może jest w was jeszcze nadzieja  :P
Privy padły ofiarą swojego sukcesu. Gra miałą swoje najlepsze momenty dzięki nim, ale też przez nie upadła.