Subka łączona

Zaczęty przez tallboot, Maj 02, 2009, 11:09:43 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

tallboot

Witam wszystkich serdecznie jest to mój pierwszy post wiec proszę o odrobinę cierpliwości czytam od 2 dni różne posty i w końcu sie troszkę pogubiłem :d

Wiec

1. Chcąc zrobić Sh/BD a moja postacią startową  jest sh więc czy mogę zrobic od razu subkę łączona czy muszę najpierw zrobić retail, czy też muszę zakładać nową postać, a jeśli retail to na jaką klasę i profkę najlepiej, jak to powinno wyglądać w moim przypadku (sh +bd/sh)

2 Chcąc zrobić takiego mutanta czy mogę zrobić 3 profkę ja startowej postaci tak żeby mutant miał dostęp do tych skilli

Z góry dzięki

Ruuddy

Sh/BD
To nie mutant możesz robić 3 profkę nie musisz robić retaila .

Thorns

Przed pisaniem pierwszego postu radze wpierw przeczytac regulamin, tematy dotyczące sub klas piszemy w "pod" dziale do tego przeznaczonym  :bangin:

Temat przenosze.

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.