Lineage 2 Helios x15 Epilogue

Zaczęty przez pOmSta, Marzec 01, 2011, 01:24:34 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Nightmare997


Thombstone

server nadal sie trzyma 700 on, admin zrobil nowego antybota wiec spoko.
Duzo polakow na servie

pOmSta

2 tyg temu bylo jeszcze 1,5k+ wiec nie radza zaczynac tam gre.

Thombstone

online spowrotem doszlo do 1k, pewni gracze odchdoza nowi przychodza, sa tam 2 klany polskie i kilka czeskich i greckich chyba.
Admin pracuje, codziennie widze ze cos poprawia za chwile po zgloszeniu,

Russe

Potworne zwiechy. Nie wiem skąd to wynika ale nawet na cerberze ani na gravelandzie czegoś takiego nie spotkałem. Freez i nic nie zrobisz. Jak moba bijesz to freez, a po chwili dopiero widzisz, że mob upadł albo ty  :oops:
A może by wrócić na oficjal :)

Thombstone

Server stoi na slabym sprzecie i zauwazylem tylko freezy przy teleportowaniu sie. Zapytaj u mnie w klanie to samo ci odpisza ze freezow na trainach nie ma a co dopiero podczas bicia mobow
To wina raczej twojego neta bo jak biore, 5 sal w sn albo kilka w gc olem to nie mam nawet freeza.

Leon13th

No i wipe, bo przechodzą na nowszą kronike (freye)

Magnetar

heh wipe bo przechodzą na nowszą kronikę ?

mariucha

Tak, bo wipe jest lekiem na całe zło, a czego się spodziewaliście, to jest serwer bliźniaczo podobny do AG, mają voty i nie wiadomo skąd i za co. :p

Leon13th

Zapewne nie chce im się grzebać z przenoszeniem postaci do nowszej kroniki, ot co. Niby mówią że coś mają problem z paczką od teamu World-a.

Tutaj masz fragment ze strony ich > "we are talking with L2 World Team and decide to donate all of our income on them, in return they give us full access to their pack,so in future we will be working with them to fix problems,both sources are much different ,so transfering characters becomes impossible.So our team decided to make wipe although too early"