Witaj
Gość

Wątek: Kilka pytań dotyczących Warcryera  (Przeczytany 1681 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Kilka pytań dotyczących Warcryera
« dnia: Lipiec 02, 2012, 11:44:17 pm »
Witam,
Mam parę pytań i liczę, że ktoś życzliwy mi na nie odpowie. (liczę też, że to dobry dział)
1. Czy na lvlu 76 warto kupić AMkę (tą do zidentyfikowania na przykład) i 'celować' w acumen (czy z broni S  SA jest tak jak w A grade od strzału po zidentyfikowaniu) czy SA na tym lvlu jest mało istotne? oraz czy wbijać do niej jakieś attri (przyjmując enchant Steal Essence na element).
2. Teraz troche o zbroi czy warto wbijać do Major Arcany attri przyjmując bardzo casualową grę solo (nie wiem może jakaś akademia, ew. random pt/clan pt randomowe).
3. Co tyczy się Forgotten scrolli warto się o nie zatroszczyć ? Chodzi mi o to czy np warto kupić Great Fury a reszte olać.
4. Czy Warcryer/Doomcryer jest nadal poszukiwaną postacią do party? (przyjmijmy, że będę grał na serwerze Core)

Na razie to tyle, jak wstanę rano i przypomnę sobie co mnie jeszcze nurtowało to dopiszę.
Z góry dziękuje za odpowiedź.


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań dotyczących Warcryera
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 06, 2012, 09:32:06 pm »
1. AMkę tudzież Imperial Staffa warto mieć. Raczej z rpzewagą tego 2giego jako że raczej będziesz biegał solo więskzy M.atak Ci się przyda ;). Do S nie wbijasz żadnego atrybutu. Szkoda pieniedzy i lepiej odkładać ewentualne kamyczki do Rki.
2. Pacz wyżej.
3. Od bodajże Harmonii nie potrzeba forgotten scrolli do nauki skilli 81+. Więc nie ma problemu z tym.
4. Warcryer/Dommcryer nie. Ale iss chanter czasem jest poszukiwany :]