Witaj
Gość

Wątek: LOL tygodnia  (Przeczytany 215968 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1250 dnia: Marzec 11, 2011, 10:11:47 pm »
Choćbym nie wiem jak się starał, nie potrafię się zabrać do przeczytania tego  hahaha


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1251 dnia: Marzec 11, 2011, 10:33:23 pm »
Ja się męczę się po 2-3 zdaniach, więcej mi sie nie chce :D


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1252 dnia: Kwiecień 20, 2011, 10:39:58 pm »
Cytat: HellSign podpis link


A ten screen chyba robiony w paincie czy jak??
Jak 1 osoba może wysyłać pma do siebie??
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1253 dnia: Maj 01, 2011, 05:02:06 pm »
A więc Felek przyszedłem tutaj, żebyś nie musiał odnośników dawać do forum Exa. Za mało popleczników tam masz, co? ;) Wiem, wiem... Trudno jest przez tyle czasu wymyślać non stop nowe historie i teorie spiskowe dziejów BeMyFrag.
 Dołączając do BMF'u miałem chwile zawahania bo czytając to co ludzie o nich pisali robiło im złą reklame, która rozniosła się nawet tam gdzie same BMF nigdy nie grało. Starając się jednak myśleć logicznie (fajnie tak czasami), stwierdziłem iż coś w tym wszystkim musi być i lepiej samemu to ocenić. Tak to teraz pisze zza drugiej strony barykady - tej gorszej dla Was - i w tym co wcześniej czytałem o Aresie i jego ekipie jest może z 10% prawdy... Ot co! Piszą tu ludzie, którzy obserwują klan z drugiej strony lub byli w nim czasowo i z jakichś powodów już w nim nie są (jedni wylecieli i dlatego płaczą, inni natomiast płaczą z zasady, tak żeby było raźniej).
 Przetacza się tu głównie wątek RPG Club a inne L2j serwery. Toteż wpierw od tego zacznę powtarzając jeszcze raz, gdyby ktoś wcześniej nie przeczytał co chyba Omen napisał; BMF jest klanem pod wodzą Aresa, a więc na RPG x15 BMF grało mniej więcej do ferii świątecznych. Później pozostałe 2/3 pt wziął pod swoje skrzydła PanGombka i po rekrutacji swoich nowych const pt, które z BMF nie miały nic wspólnego nie wywiązał się z umowy o zmianie crestu i nazwy klanu. To jak prowadził, później klan nie jest moją brożką i na ten temat się nie wypowiadam bo zwyczajnie nie mam o tym pojęcia ;D. Ażeby łatwiej mi było określić to co chcę Wam przekazać posłużę sie pytaniami, na które sam odpowiem ;P
-Czy BMF opuściło RPG po killkudzisięciu dniach (chyba 2 mieiące jeśli pamiętam dobrze)? Tak.
-Czy był to fail z naszej strony? Nie.
-Czy odeszliśmy bo nasze umiejętności były mniejsze od innych klanów/graczy? Nie.
-Czy odeszliśmy bo nie radziliśmy sobie? Tak.
 Z początku moje odpowiedzi mogą się wydawać sprzeczne, więc już śpieszę z wyjaśnieniem po to, abyście mogli raz jeszcze skonfrontować to co wy myślicie, że wiecie a jak to wyglądało faktycznie (do błedów się nie przyznacie, a wręcz wskażecie mi moje zapewne ;]). Przedd startem padło pytanie od Aresa, czy ludziom chce sie grać na takim poziomie jaki RPG wymaga i przyjęliśmy to z aprobatą myśląc, że będziemy mogli sie odbić za x5 i pokazać, że wcale nie musimy odejść po miesiącu czy dwóch i jakiś tam poziom zaprezentujemy. Nikt z nas nie powiedział/napisał na forum jakimkolwiek, że chcemy sie zmierzyć na równej szali z AFL'ami, LL, OOC itp. Jeśli nie masz screenów to nawet nie próbuj zaprzeczyć bo każdy kto obserwował forum RPG Clubu był tego świadkiem. Pisali o nas, że idziemy i zapewne założymy zerg z OOC i TZ, a w tym samym czasie jeśli dobrze kojarze LL zapewniało iż będą tworzyć osobną siłę na serwerze. Jakie początki były to dobrze każdy z nas wie. LL zaczęło lizać tyłki bo przy pvp AFL vs OOC + BMF nie mieli dalej szansy wejść pod Baraka. To można nazwać failem LL. Natomiast nie można nazwać failem odejścia BMF'u, ponieważ pokazaliśmy więcej niż nawet oczekiwaliśmy my sami od siebie. Mieliśmy 2 zamki, nie ważne jakie, mieliśmy je i broniliśmy je ze skutkiem pozytywnym dla nas czego nikomu poza AFL się nie udawało (nawet oni chyba w pewnym momencie mieli jeden, co?). Ktoś napisał, że na nasze 12 pt mieliśmy 6 pt TZ i 6 pt Sentinelsów... Fajna bujda. Sami Sentinelsi mieli porównywalną liczbę ludzi za każdym razem co my (w klanie było ich przecież ponad 100 lekko a online przynajmniej wtedy mieli dobry), a nie tylko oni nas atakowali. Mówicie, że nie mamy sie co porównywać do AFL czy LL i tak też jest ;) Nie mamy tyle samozaparcia co oni, a to sie skończyło tym, że odechciało nam się grać przeciwko Rangerowi i bugom. Jednakowoż czemu to nas te TOPowe klany prosiły o pomoc? Czemu to nawet Pinky do Aresa napisał? Czemu w końcu to o nas piszecie, a nie o innym klanie? Moim skromnym zdaniem, nieważne jak źle się o nas mówi to jednak i tak w końcu nie mogli się bez nas obejść. Gdyby chodziło o mięso armatnie to równie dobrze mogli by to być Sentinelsi, TZ czy inne klany z 100+ ludzi. Pamiętam nawet (nie chce mi się tego szukać na forum RPG, ale może na naszym starym znajde jeszcze odnośnik do tego tematu), jak ktoś z LL lub AFL pisał na forum RPG, że BMF robiło więcej niż OOC, a przynajmniej starali się robić więcej, taki mniej więcej był sens jego wypowiedzi ;) Tak btw. pokażcie mi frapsa gdzie w to 1/2 pt rozjeżdżaliście całe BMF, ok? Ja sobie czegoś takiego nie przypominam bynajmniej.
 Ktoś wspomniał, że jak śmiemy pisać o bugach na RPG przychodząc z kolejnego zownionego L2j. Ja mam taką czelność bo szedłem tam z nastawieniem, że właśnie tego co było na l2j nie będzie na RPG... i sie przeliczyłem. Według Was jest to nasza wymówka i niech tak zostanie bo fajnie się Was czyta, a jak potwierdziły badania mediów każda reklama, nawet ta o zabarwieniu negatywnym jaką Wy nam fundujecie ma zawsze pozytywne skutki ;] Tak jak ktoś napisał już jeśli miałbym sie "denerwować" wracając po robocie, czy jak w moim przypadku po szkole do domu to wole L2 odinstalować. Zostawiam Wam to do przemyślenia (przemyślenia, a nie przeczytania i odpisania od razu z auto hatem) i nie oczekuje oznak zrozumienia bo mniej więcej kojarze działanie filozofii tłumu i wiem, że wśród kolegów z forum trudno o taki gest.
 Teraz może przybliżę Wam trochę instytucję jaką jest samo BMF. Będąc tu trochę i przebywając z nimi godziny na TSie czy w weekendy w RL'u (Duo weź, że sie ogarnij i namów Foke na wyjazd do Ciebie do Krk znowu bo musze tą Ade odnaleźć xD) mogę Was zapewnić, że wolę być tym jak Wy to określacie noobem i randomem z fail klanu, niż dołączyć do Waszej grupy ludzi naśmiewających się z czegoś bo; inni tak robią i też chcę być fajny Oo. Teksty i atmosfera w klanie nie raz ma się daleko od jakkolwiek pojmowanej kultury osobistej, ale w tym wszystkim jest jakiś smaczek i wdrażając się w ten system nie chce sie go już opuszczać, a jedyne co potrafi wkurzyć bardziej niż Majles śpiewający swoje ludowe piosenki jest to, jak Wy staracie się bardzo, aby obsmarować na forum publicznym własnie tych wszystkich znajomych, o których ja wciąż wiem nie dużo a Wy zachowujecie się jakbyście wiedzieli w tym i o mnie więcej niż ja sam bo obrażając klan obrażasz ludzi w nim bedących tak dla widomości. Nie będe pisał, że żal mi Was z tego powodu bo to nie o to chodzi, apeluje do Was jako do ludzi myślących o przetworzenie paru informacji i chwile konsternacji nad tym faktem (w regulaminie jest napisane, że ludzie tutaj piszący mają minimum 13 lat więc chyba do dobrej grupy odbiorców pisze). Podsumowując BMF to nie tylko klan, a raczej grupa znajomych o podobnym hobby i tylko z tego powodu jeszcze w L2 gram.  No teraz ciekaw jestem ile komentarzy zobaczę typu "czyli jak z faila zrobic  sukces" (zacytowane od sestokacjusza), które potwierdzają słowa Tolka o tym iż niektórym trudno jest zaakceptować fakt, że prawda może być choć trochę inna od tego co on sobie wymyślił ;P
Ja się z nim zgadzam w 99%


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1254 dnia: Maj 01, 2011, 05:03:02 pm »
bez obrazy ale kurwa nie chce mi sie tego czytac ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1255 dnia: Maj 01, 2011, 05:08:21 pm »


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1256 dnia: Maj 02, 2011, 12:36:30 pm »
A więc Felek przyszedłem tutaj, żebyś nie musiał odnośników dawać do forum Exa. Za mało popleczników tam masz, co? ;) Wiem, wiem... Trudno jest przez tyle czasu wymyślać non stop nowe historie i teorie spiskowe dziejów BeMyFrag.
 Dołączając do BMF'u miałem chwile zawahania bo czytając to co ludzie o nich pisali robiło im złą reklame, która rozniosła się nawet tam gdzie same BMF nigdy nie grało. Starając się jednak myśleć logicznie (fajnie tak czasami), stwierdziłem iż coś w tym wszystkim musi być i lepiej samemu to ocenić. Tak to teraz pisze zza drugiej strony barykady - tej gorszej dla Was - i w tym co wcześniej czytałem o Aresie i jego ekipie jest może z 10% prawdy... Ot co! Piszą tu ludzie, którzy obserwują klan z drugiej strony lub byli w nim czasowo i z jakichś powodów już w nim nie są (jedni wylecieli i dlatego płaczą, inni natomiast płaczą z zasady, tak żeby było raźniej).
 Przetacza się tu głównie wątek RPG Club a inne L2j serwery. Toteż wpierw od tego zacznę powtarzając jeszcze raz, gdyby ktoś wcześniej nie przeczytał co chyba Omen napisał; BMF jest klanem pod wodzą Aresa, a więc na RPG x15 BMF grało mniej więcej do ferii świątecznych. Później pozostałe 2/3 pt wziął pod swoje skrzydła PanGombka i po rekrutacji swoich nowych const pt, które z BMF nie miały nic wspólnego nie wywiązał się z umowy o zmianie crestu i nazwy klanu. To jak prowadził, później klan nie jest moją brożką i na ten temat się nie wypowiadam bo zwyczajnie nie mam o tym pojęcia ;D. Ażeby łatwiej mi było określić to co chcę Wam przekazać posłużę sie pytaniami, na które sam odpowiem ;P
-Czy BMF opuściło RPG po killkudzisięciu dniach (chyba 2 mieiące jeśli pamiętam dobrze)? Tak.
-Czy był to fail z naszej strony? Nie.
-Czy odeszliśmy bo nasze umiejętności były mniejsze od innych klanów/graczy? Nie.
-Czy odeszliśmy bo nie radziliśmy sobie? Tak.
 Z początku moje odpowiedzi mogą się wydawać sprzeczne, więc już śpieszę z wyjaśnieniem po to, abyście mogli raz jeszcze skonfrontować to co wy myślicie, że wiecie a jak to wyglądało faktycznie (do błedów się nie przyznacie, a wręcz wskażecie mi moje zapewne ;]). Przedd startem padło pytanie od Aresa, czy ludziom chce sie grać na takim poziomie jaki RPG wymaga i przyjęliśmy to z aprobatą myśląc, że będziemy mogli sie odbić za x5 i pokazać, że wcale nie musimy odejść po miesiącu czy dwóch i jakiś tam poziom zaprezentujemy. Nikt z nas nie powiedział/napisał na forum jakimkolwiek, że chcemy sie zmierzyć na równej szali z AFL'ami, LL, OOC itp. Jeśli nie masz screenów to nawet nie próbuj zaprzeczyć bo każdy kto obserwował forum RPG Clubu był tego świadkiem. Pisali o nas, że idziemy i zapewne założymy zerg z OOC i TZ, a w tym samym czasie jeśli dobrze kojarze LL zapewniało iż będą tworzyć osobną siłę na serwerze. Jakie początki były to dobrze każdy z nas wie. LL zaczęło lizać tyłki bo przy pvp AFL vs OOC + BMF nie mieli dalej szansy wejść pod Baraka. To można nazwać failem LL. Natomiast nie można nazwać failem odejścia BMF'u, ponieważ pokazaliśmy więcej niż nawet oczekiwaliśmy my sami od siebie. Mieliśmy 2 zamki, nie ważne jakie, mieliśmy je i broniliśmy je ze skutkiem pozytywnym dla nas czego nikomu poza AFL się nie udawało (nawet oni chyba w pewnym momencie mieli jeden, co?). Ktoś napisał, że na nasze 12 pt mieliśmy 6 pt TZ i 6 pt Sentinelsów... Fajna bujda. Sami Sentinelsi mieli porównywalną liczbę ludzi za każdym razem co my (w klanie było ich przecież ponad 100 lekko a online przynajmniej wtedy mieli dobry), a nie tylko oni nas atakowali. Mówicie, że nie mamy sie co porównywać do AFL czy LL i tak też jest ;) Nie mamy tyle samozaparcia co oni, a to sie skończyło tym, że odechciało nam się grać przeciwko Rangerowi i bugom. Jednakowoż czemu to nas te TOPowe klany prosiły o pomoc? Czemu to nawet Pinky do Aresa napisał? Czemu w końcu to o nas piszecie, a nie o innym klanie? Moim skromnym zdaniem, nieważne jak źle się o nas mówi to jednak i tak w końcu nie mogli się bez nas obejść. Gdyby chodziło o mięso armatnie to równie dobrze mogli by to być Sentinelsi, TZ czy inne klany z 100+ ludzi. Pamiętam nawet (nie chce mi się tego szukać na forum RPG, ale może na naszym starym znajde jeszcze odnośnik do tego tematu), jak ktoś z LL lub AFL pisał na forum RPG, że BMF robiło więcej niż OOC, a przynajmniej starali się robić więcej, taki mniej więcej był sens jego wypowiedzi ;) Tak btw. pokażcie mi frapsa gdzie w to 1/2 pt rozjeżdżaliście całe BMF, ok? Ja sobie czegoś takiego nie przypominam bynajmniej.
 Ktoś wspomniał, że jak śmiemy pisać o bugach na RPG przychodząc z kolejnego zownionego L2j. Ja mam taką czelność bo szedłem tam z nastawieniem, że właśnie tego co było na l2j nie będzie na RPG... i sie przeliczyłem. Według Was jest to nasza wymówka i niech tak zostanie bo fajnie się Was czyta, a jak potwierdziły badania mediów każda reklama, nawet ta o zabarwieniu negatywnym jaką Wy nam fundujecie ma zawsze pozytywne skutki ;] Tak jak ktoś napisał już jeśli miałbym sie "denerwować" wracając po robocie, czy jak w moim przypadku po szkole do domu to wole L2 odinstalować. Zostawiam Wam to do przemyślenia (przemyślenia, a nie przeczytania i odpisania od razu z auto hatem) i nie oczekuje oznak zrozumienia bo mniej więcej kojarze działanie filozofii tłumu i wiem, że wśród kolegów z forum trudno o taki gest.
 Teraz może przybliżę Wam trochę instytucję jaką jest samo BMF. Będąc tu trochę i przebywając z nimi godziny na TSie czy w weekendy w RL'u (Duo weź, że sie ogarnij i namów Foke na wyjazd do Ciebie do Krk znowu bo musze tą Ade odnaleźć xD) mogę Was zapewnić, że wolę być tym jak Wy to określacie noobem i randomem z fail klanu, niż dołączyć do Waszej grupy ludzi naśmiewających się z czegoś bo; inni tak robią i też chcę być fajny Oo. Teksty i atmosfera w klanie nie raz ma się daleko od jakkolwiek pojmowanej kultury osobistej, ale w tym wszystkim jest jakiś smaczek i wdrażając się w ten system nie chce sie go już opuszczać, a jedyne co potrafi wkurzyć bardziej niż Majles śpiewający swoje ludowe piosenki jest to, jak Wy staracie się bardzo, aby obsmarować na forum publicznym własnie tych wszystkich znajomych, o których ja wciąż wiem nie dużo a Wy zachowujecie się jakbyście wiedzieli w tym i o mnie więcej niż ja sam bo obrażając klan obrażasz ludzi w nim bedących tak dla widomości. Nie będe pisał, że żal mi Was z tego powodu bo to nie o to chodzi, apeluje do Was jako do ludzi myślących o przetworzenie paru informacji i chwile konsternacji nad tym faktem (w regulaminie jest napisane, że ludzie tutaj piszący mają minimum 13 lat więc chyba do dobrej grupy odbiorców pisze). Podsumowując BMF to nie tylko klan, a raczej grupa znajomych o podobnym hobby i tylko z tego powodu jeszcze w L2 gram.  No teraz ciekaw jestem ile komentarzy zobaczę typu "czyli jak z faila zrobic  sukces" (zacytowane od sestokacjusza), które potwierdzają słowa Tolka o tym iż niektórym trudno jest zaakceptować fakt, że prawda może być choć trochę inna od tego co on sobie wymyślił ;P
Ja się z nim zgadzam w 99%


nie orientuje się w "polaczkowych" migracjach serverowych i ogólnie klanach więc 1x nie, 2xnie za to, że za długie a 3 - co to kurwa kogo obchodzi?
3x nie - dziękuję  :|


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1257 dnia: Maj 15, 2011, 03:29:38 pm »
AAahahahaha
Gildus wyslalem ci pasy na PW (...)i

Pozdrawiam :D
PS. oczywiście jak dla mnie :D
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1258 dnia: Maj 15, 2011, 03:44:24 pm »
AAahahahaha
Gildus wyslalem ci pasy na PW (...)i

Pozdrawiam :D
PS. oczywiście jak dla mnie :D

hahahahahahha, gleba

edit/ beka z desperacji, a nie z tego, że kolega q nie wie jak zrobić, ale i tak mnie zniszczył :D


Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1259 dnia: Maj 15, 2011, 05:18:49 pm »
Osobiście nie widzę w tym nic śmiesznego, ale ok. Gusta, guściki.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1260 dnia: Maj 15, 2011, 05:59:47 pm »
Osobiście nie widzę w tym nic śmiesznego, ale ok. Gusta, guściki.
Gimbusowskie poczucie humoru. :)))) Ale masz racje, gusta, guściki. :d
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1261 dnia: Maj 16, 2011, 05:49:29 pm »
Osobiście nie widzę w tym nic śmiesznego, (...)
Zadam pytanie - wysłałbyś - zakładam - nieznajomemu _jakiekolwiek_ passy na _jakiekolwiek_ swoje konto?
Jeśli tak, to również LOL...
O ile jestem w stanie zrozumieć (choć nie do końca) wymianę tych informacji z kolegą ze szkoły/podwórka/consta o tyle nie mogę pojąć - i to mnie śmieszy - wysyłanie obcemu danych do własnego konta.
A potem płacze i wyzwiska po forach, że ktoś komuś opitolił konto, albo dostał bana "za niewinność".
Nie jest tak?
Żeby nie było _nikt_ i _nigdy_ nie miał dostępu do moich głównych kont na każdym serwie na jakim grałem. Jedyne współdzielone z synem konto to support.
Ale zgadzam się  w 100% - de gustibus non est disputandum.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1262 dnia: Maj 17, 2011, 11:16:55 am »
Konto z 20 levelem i nawet mając passy chwilowo konto nie do stracenia raczej, na ruskim to nie tak prosto wszystko zmienić(nie wiem jak na offie jest). A hasło gościu sobie pewnie już zmienił po zrobieniu questa.

We ride together, we die together.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1263 dnia: Maj 17, 2011, 02:51:30 pm »
A nie pomyśleliście, że ci ludzie może po prostu się znają?
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1264 dnia: Maj 17, 2011, 05:21:58 pm »
A nie pomyśleliście, że ci ludzie może po prostu się znają?

Jak kogoś znam to wolę mu powiedzieć, napisać na gadu lub smsem niż pisać na forum.
Chyba, że masz na myśli znajomość "grałem z nim na serwerze jakimś tam, kiedyś tam ".


Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1265 dnia: Czerwiec 11, 2011, 10:10:58 pm »
Topic: nieobrobiony klejnot
witam co to sa za klejnoty (taki niebieski romb) ktore leca na cmetarzu ni cholery nie wiem do czego to jest jak ktos wie niech opisze dokladnie co sie z tym robi.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1266 dnia: Czerwiec 12, 2011, 06:33:33 am »
hmmm Acid, a co w tym pytaniu takiego lolowatego? Jak wiesz do czego one są to się podziel informacją :D Bo ja tez nie wiem :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1267 dnia: Czerwiec 12, 2011, 02:17:12 pm »
Topic: nieobrobiony klejnot
witam co to sa za klejnoty (taki niebieski romb) ktore leca na cmetarzu ni cholery nie wiem do czego to jest jak ktos wie niech opisze dokladnie co sie z tym robi.

też nie wiem  :o


Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1268 dnia: Czerwiec 12, 2011, 02:46:15 pm »
Topic: nieobrobiony klejnot
Topic: nieobrobiony klejnot
Topic: nieobrobiony klejnot

Mi to za wiele nie pomogło z rozwikłaniem zagadki. Bo przecież wystarczyło napisać nazwę itema i byłoby trochę łatwiej.  :oops:


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1269 dnia: Czerwiec 12, 2011, 04:24:44 pm »
Hmm no jeśli już wskakujesz na ten poziom skojarzeń, no to faktycznie można się pośmiać :D
Jak widzę - głodnemu chleb na myśli :P

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1270 dnia: Czerwiec 12, 2011, 08:06:14 pm »
boże... same snoby tutaj.

POZDRAWIAM
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1271 dnia: Czerwiec 12, 2011, 08:13:16 pm »
boże... same snoby tutaj.

POZDRAWIAM

potwierdzam, teraz jest już komplet  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1272 dnia: Czerwiec 27, 2011, 03:30:42 pm »
Nie wiem czego te ludzie odemnie chcą przeca ja si starom i wgl zrobiełem im hero dzisiej to jeszcze sie sapią że ło co to ja zrobiełem ... za 3 dni chciałem im dac kolejne hiro to nie chcą dziwi mnie tylko ten nasz mału łonlajn serwera ponieważ u nas na Procwinie weszło prawie 30 osób ... ale ja i tak ide grac zaraz w fudbal także wiecie ... no to na tyle ... zapraszam na nasz over pro serwer 9k online.

Dex07 rządzi!!!!

Preston Team!


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1273 dnia: Sierpień 18, 2011, 09:48:34 am »
Hm no to tak,moja przygoda z tą wspaniałą grą Lineage2 zaczęła się jeszcze wtedy na boisku u nas na Wsi :D (Proćwin),posiadałem wtedy Iplusa mój pierwszy internet 256 kb/s EDGE szału nie było,a wręcz przeciwnie porażka ;D,pytałem się kolegi w co gra odpowiedział że w Lineage2,nie wiedząc co to takiego wyśmiewaliśmy go z drugim kolegą iż po co gra jeżeli może wchodzić na różnorakie strony w internecie ;D,dwa dni potem znudziło mi się wchodzić na różne strony (Które ładowały się po 1-5 Min) zapytałem go o tą grę czy mi pożyczy,przyniósł mi płytę zainstalowałem sobie,i co teraz ... Pierwszy Serwer C4 L2Lords x5 był to serwer grecki o ile się nie mylę,kazał mi się zarejestrować nie mogłem ponieważ miałem wolne łącze ^^,założył mi konto wszedłem do gry około godziny 11 jego już nie było (śpioch ^^),wszedłem do gry nie wiedziałem kogo zrobić,dzwoniąc do kolegi i tym samym budząc go około północy zapytałem kim gra odpowiedział że gladiatorem (Kompletnie zaspany był:D dopytywałem się go z 3 razy kim :D),ok usłyszałem wszedłem w internet zastanawiając się kto to gladiator ,trafiając na stronę lineage2-info.pl dowiedziałem się iż jest to Human,tak więc zrobiłem Human Fightera (Gladiator jak potem się okazało) zrobiłem,loguje się do gry pojawił mi się :D byłem zaskoczony że tak to ładnie wygląda ;d no dobra jak nim chodzić ? klikając gdzie się da zauważyłem iż robią się te znaczniki takie :D:D ale coś mi nie pasowało ... gdy kliknąłem na jakieś miejsce postać ruszała się po około 20-30 sekundach ale po kilku godzinach udało mi się wbić 9-10 lvl na tych Keitirach ,na drugi dzień jadąc ze szkoły autobusem pytałem kolegi jak się tam chodzi : P ,nie zapomnę do dzisiaj jego śmiechu śmiał się przez dobre 10 minut :D:D (On jest taki Rudy,i jak się śmieje jest to wprost komiczne) :D tak więc też się śmiałem,powiedział że klikam gdzie chcę iść i on idzie ;P a ja na to iż on idzie po 20 sekundach,choć na drugi dzień było już o niebo lepiej nie było takich lagów,ale i tak były odczuwalne,dopiero wtedy spostrzegłem się iż to wina łącza : P,ale przy pingu 280-300 i tak grałem tak mnie ta gra wciągnęła że nie mogłem się oderwać a że zacząłem grac w wakacjie gdzieś pod koniec Czerwca to grałem ile się dało,dobiłem ten 16 lvl nie wiedząc jak przejść taki hektar do giran powiedział że Teleportem nie miałem pieniędzy zapytał mnie gdzie jestem powiedziałem że nie wiem ;d dał mi party po około 2 minutach pojawił się w Talking Island byłem zdumiony tymi Dualami 2 x Sword Delusion + zbroja C Grade i te rogi takie ^^ wtedy to już gra pochłonęła mnie na maxa chciałem być taki jak on, wychodziłem z gry tylko wtedy gdy mnie wołali koledzy żeby w nogę zagrać,po dwóch dniach kolega gdy wszedł do gry miałem już 38 lvl jakoś tak ,wszedł tylko na chwilę bo jechał do babci na urodziny czy coś i spał u niej,tam miał dwóch kolegów bracia Artek i Jarek oni też w to grali ale sporadycznie.Ja nie zważając na to gdzie on jedzie grałem dalej dobiłem 40 lvl i chciałem zrobić drugą klasę w sklepie były Q Itemy ;p Dzwoniąc do niego ponownie teraz to już była 16-17 zapytałem jakie mam kupić ,zapytał się kogo robię odpowiedziałem że tego co ty gladiatora ;p,wkurzył się i nie chciał powiedzieć co mam kupić,(Nie lubi gdy się gra tą samą klasą co on),dzwoniłem do niego z 3-4 razy aż w końcu powiedział zrobiłem klasę byłem taki dumny że nie jestem tego w stanie opisać w tej chwili coś niesamowitego,grałem dalej on przyjechał od babci następnego dnia graliśmy w pt dobiłem do 50 lvl coś koło tego następnego dnia jechałem na wakacje nie martwiłem się tym ponieważ wiedziałem że jadąc do Płocka Iplus będzie miał lepszy zasięg przez co będzie się przyjemniej grać jednak się zawiodłem bo jadąc na wakacje okazało się iż miał być komputer w ogólnym rozrachunku go nie było :<.Na szczęście jechaliśmy tylko na tydzień wracając z wakacji gdy dojechaliśmy wyskoczyłem z samochodu i włączając L2 zacząłem grac dalej :D, potem ten kolega z którym na początku się naśmiewałem z tego kolegi który grał :D też miał internet surfował w internecie dwa dni i zaczęło się to samo :D zaczął grać z nami grał wtedy Tankiem ale nie pamiętam jakim : P,ale szczerze powiedziawszy w dwa dni zrobił drugą klasę i 40 + lvl nie znając kompletnie gry :D,byłem zdumiony ;p,dwa dni potem miałem już 60 lvl kolega miał 74,a tamten trzeci coś koło 50,ja na expiąc na SoS dobiłem do 61 wtedy już tak mi się nie chciało ... po prostu widząc jak wolno lecą te punkty doświadczenia byłem załamany i coraz bardziej zniechęcony,koledzy zawołali mnie tego dnia aby pograć jak co dzień w piłkę,wyszedłem po skończonej grze zaczęła się gadka o L2,i ten doświadczony kolega powiedział że może by przejść na Inny serwer,ja byłem w szoku że są inne serwery ;x,powiedział że szybciej leci Exp Itd.,ja namawiając go z tym drugim do zmiany,poszliśmy na Abbysa x300 Interlude,potem to już zaczęła się prosta,ale nie było tej samej satysfakcji co w pierwszych godzinach/dniach gry w te grę ;p,po jakimś czasie chcąc znowu ujrzeć moją pierwszą postać Nie mogłem :<.serwer padł a ja do tej pory pamiętam te wspaniałe chwile ;).Ogólnie rzecz biorąc to Lineage2 zawsze gdzieś tam będzie się pałętał w mojej głowie w końcu to około 6 lat mojego życia spędziłem z ta grą ale nie żałuje,warto czasami powspominać sobie stare czasy na różnych serwerach tych lepszych i tych gorszych,pośmiać się coś niesamowitego ;).Pierwszy i jedyny MMO w moim życiu,tak samo jak Insomnia będzie ostatnim serwerem (Oby ;D).Polecam tę grę każdemu.

Pozdrawiam

Może nie tak długie jak poprzednie, ale interpunkcja...


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1274 dnia: Sierpień 18, 2011, 10:39:29 am »
o lol ...