Witaj
Gość

Wątek: Nowy Classic od NC West...  (Przeczytany 113001 razy)

  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #800 dnia: Luty 07, 2019, 02:18:06 pm »
Potwierdzam, mamy zamek :D Nawet się nie było trzeba lekko spocić, żeby to osiągnąć :D Właściwie daily SV wymaga dużo większego nakładu pracy.

Z CC większym o 100+ osób faktycznie nie jest to żaden wyczyn.


Widziały gały co chciały, z organizacją 5rajn3t'ów to nawet jakby tam było 500 osób g, by ugrali  hahaha


Są frapsy z obu stron więc można łatwo sprawdzić liczby, Skynet+FS nie przekroczyło 165 osób gdzie black lotus + reszta to 240 osób. Może nie jest to dokładnie 100 więcej ale wystarczająco żeby wygrać każde PVP mając kolejną przewagę w postaci full party stacked magów 76+ czego nie ma opozycja.  Siege wygrała farma 24/7 Thierrego i fakt, że udało im się w ostatniej chwili przekabacić TZG na przejście ze skynet. Ot cała historia....

Także weź może trochę na wstrzymanie bo swoje posty cechujesz jakbyś conajmniej sam ten zamek podbił i wiódł prym na serwerze a w rzeczywistości nie miałby żadnego znaczenia jakbyś na tego siega zwyczajnie nie przyszedł...

Przestań rzucać tu liczbami z D, 240 "osób" w CC z boxami i kamerami xD co ty kurwa w to grasz od wczoraj? Pokaż mi te frapsy, gdzie 5ran3tów jest 160, a nas 240. Poza tym zapomniałeś, że od początku siege'a nas nadal było w CC 200, a 5ran3t razem z vv i bóg wie kim jeszcze  hahaha hahaha

Ok, czyli Ty nawet nie sprawdziłeś tych liczb ale z pełnym przekonaniem piszesz, że są nieprawdziwe? I co z tego, że miałeś boxy w CC? To jest jakaś determinanta tego, że opozycja miała same live chary w swoim?

Druga część tego Twojego posta to jakiś bełkot. Jakie 200 osób w CC? Jakie VV? Jakie `bóg wie kto jeszcze`? Przez 2 godziny nie ogarnąłeś, że masz w CC z 5 klanów a bijesz się z dwoma?

Weź lepiej wróć do wyzywania ludziom matek na global czacie.... albo pisania `SRAJNET` . Chłop nowy Tadek Drozda.

My przez 2h ogarnialiśmy siege, a wy jak wyjść z miasta  hahaha o czym ty chcesz rozmawiać? Sam byłem w tym waszym lol klanie i wiem jak was tam wszystkich dymają, więc nie dziwi mnie twoja frustracja. ps. nigdy nikomu nie wyzwałem matki, ani w grze ani w RL, mam 35 lat i wiem co to szacunek, w odróżnieniu od ludzi grających w 5rajn3tach.  :afro:


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #801 dnia: Luty 07, 2019, 09:45:24 pm »
200 osob w cc :D w tym momencie radar na eg pokazuje 340 kotkow/konikow :D


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #802 dnia: Luty 08, 2019, 02:07:24 pm »
Potwierdzam, mamy zamek :D Nawet się nie było trzeba lekko spocić, żeby to osiągnąć :D Właściwie daily SV wymaga dużo większego nakładu pracy.

Z CC większym o 100+ osób faktycznie nie jest to żaden wyczyn.


Widziały gały co chciały, z organizacją 5rajn3t'ów to nawet jakby tam było 500 osób g, by ugrali  hahaha


Są frapsy z obu stron więc można łatwo sprawdzić liczby, Skynet+FS nie przekroczyło 165 osób gdzie black lotus + reszta to 240 osób. Może nie jest to dokładnie 100 więcej ale wystarczająco żeby wygrać każde PVP mając kolejną przewagę w postaci full party stacked magów 76+ czego nie ma opozycja.  Siege wygrała farma 24/7 Thierrego i fakt, że udało im się w ostatniej chwili przekabacić TZG na przejście ze skynet. Ot cała historia....

Także weź może trochę na wstrzymanie bo swoje posty cechujesz jakbyś conajmniej sam ten zamek podbił i wiódł prym na serwerze a w rzeczywistości nie miałby żadnego znaczenia jakbyś na tego siega zwyczajnie nie przyszedł...

Przestań rzucać tu liczbami z D, 240 "osób" w CC z boxami i kamerami xD co ty kurwa w to grasz od wczoraj? Pokaż mi te frapsy, gdzie 5ran3tów jest 160, a nas 240. Poza tym zapomniałeś, że od początku siege'a nas nadal było w CC 200, a 5ran3t razem z vv i bóg wie kim jeszcze  hahaha hahaha

Ok, czyli Ty nawet nie sprawdziłeś tych liczb ale z pełnym przekonaniem piszesz, że są nieprawdziwe? I co z tego, że miałeś boxy w CC? To jest jakaś determinanta tego, że opozycja miała same live chary w swoim?

Druga część tego Twojego posta to jakiś bełkot. Jakie 200 osób w CC? Jakie VV? Jakie `bóg wie kto jeszcze`? Przez 2 godziny nie ogarnąłeś, że masz w CC z 5 klanów a bijesz się z dwoma?

Weź lepiej wróć do wyzywania ludziom matek na global czacie.... albo pisania `SRAJNET` . Chłop nowy Tadek Drozda.

My przez 2h ogarnialiśmy siege, a wy jak wyjść z miasta  hahaha o czym ty chcesz rozmawiać? Sam byłem w tym waszym lol klanie i wiem jak was tam wszystkich dymają, więc nie dziwi mnie twoja frustracja. ps. nigdy nikomu nie wyzwałem matki, ani w grze ani w RL, mam 35 lat i wiem co to szacunek, w odróżnieniu od ludzi grających w 5rajn3tach.  :afro:

Typie masz 35 lat a styl wypowiedzi gimnazjalisty.

W jakim `moim` klanie Ty byłeś? Kto mnie tam dyma? Ja nawet nie gram w Skynet dzbanie...


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #803 dnia: Luty 08, 2019, 03:46:52 pm »
200 osob w cc :D w tym momencie radar na eg pokazuje 340 kotkow/konikow :D
Widzę, że nie banują to jesteś :P Kiedy QQ?


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #804 dnia: Luty 09, 2019, 12:16:34 pm »


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #805 dnia: Luty 14, 2019, 10:39:20 am »


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #806 dnia: Luty 14, 2019, 12:14:58 pm »
https://cdn.discordapp.com/attachments/496078311810924584/545384720352149515/skoflol.jpg

@Coach

kiedy z kolegami uciekacie do kolejnego klanu?

Pokaż w co jest ubrane twoje cp to pogadam, kto tu jest dzbanem ;) jak nie grasz w 5rajn3tach to po chuj się odzywasz w sprawie siege'a ?  hahaha


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #807 dnia: Luty 14, 2019, 01:28:02 pm »
https://cdn.discordapp.com/attachments/496078311810924584/545384720352149515/skoflol.jpg

@Coach

kiedy z kolegami uciekacie do kolejnego klanu?

Pokaż w co jest ubrane twoje cp to pogadam, kto tu jest dzbanem ;) jak nie grasz w 5rajn3tach to po chuj się odzywasz w sprawie siege'a ?  hahaha

Typie, Ty się cały czas próbujesz jakoś wywyższać faktem, że łazisz po klanach i żulisz itemy od ludzi, którzy mają Cię za przypadkowego randoma.

Daję miesiąc jak będziesz tu flejmił Black Lotusa. Liczę, że wymyślisz równie elokwentną i prześmieszną nazwę jak `SRAJNET` . :D

aha a dzbanem to jesteś ze względu na to co piszesz a nie na to co nosi Twoje CP.... I fakt, że mimo, iż nie masz zielonego pojęcia jak wygląda moje CP a z pełnym przekonaniem piszesz, że Ty masz na pewno lepsze,  właśnie jest tego kolejnym przykładem.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2019, 01:38:13 pm wysłana przez ThugLife »


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #808 dnia: Luty 14, 2019, 01:43:54 pm »
https://cdn.discordapp.com/attachments/496078311810924584/545384720352149515/skoflol.jpg

@Coach

kiedy z kolegami uciekacie do kolejnego klanu?

Pokaż w co jest ubrane twoje cp to pogadam, kto tu jest dzbanem ;) jak nie grasz w 5rajn3tach to po chuj się odzywasz w sprawie siege'a ?  hahaha

Typie, Ty się cały czas próbujesz jakoś wywyższać faktem, że łazisz po klanach i żulisz itemy od ludzi, którzy mają Cię za przypadkowego randoma.

Daję miesiąc jak będziesz tu flejmił Black Lotusa. Liczę, że wymyślisz równie elokwentną i prześmieszną nazwę jak `SRAJNET` . :D

aha a dzbanem to jesteś ze względu na to co piszesz a nie na to co nosi Twoje CP.... I fakt, że mimo, iż nie masz zielonego pojęcia jak wygląda moje CP a z pełnym przekonaniem piszesz, że Ty masz na pewno lepsze,  właśnie jest tego kolejnym przykładem.

łatwo być anonimowym ;) miej jajca i powiedz gdzie grasz, bo łazisz i śmierdzisz, to max jaki mogę wywnioskować po twoich wypocinach. hahaha ps. ze 5rajn3tow nie wyszliśmy ;), a w BL jesteśmy 2 miesiące, nie musisz mieć bólu dupy o cp w którym gram  :afro:


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #809 dnia: Luty 14, 2019, 03:11:39 pm »
https://cdn.discordapp.com/attachments/496078311810924584/545384720352149515/skoflol.jpg

@Coach

kiedy z kolegami uciekacie do kolejnego klanu?

Pokaż w co jest ubrane twoje cp to pogadam, kto tu jest dzbanem ;) jak nie grasz w 5rajn3tach to po chuj się odzywasz w sprawie siege'a ?  hahaha

Typie, Ty się cały czas próbujesz jakoś wywyższać faktem, że łazisz po klanach i żulisz itemy od ludzi, którzy mają Cię za przypadkowego randoma.

Daję miesiąc jak będziesz tu flejmił Black Lotusa. Liczę, że wymyślisz równie elokwentną i prześmieszną nazwę jak `SRAJNET` . :D

aha a dzbanem to jesteś ze względu na to co piszesz a nie na to co nosi Twoje CP.... I fakt, że mimo, iż nie masz zielonego pojęcia jak wygląda moje CP a z pełnym przekonaniem piszesz, że Ty masz na pewno lepsze,  właśnie jest tego kolejnym przykładem.

łatwo być anonimowym ;) miej jajca i powiedz gdzie grasz, bo łazisz i śmierdzisz, to max jaki mogę wywnioskować po twoich wypocinach. hahaha ps. ze 5rajn3tow nie wyszliśmy ;), a w BL jesteśmy 2 miesiące, nie musisz mieć bólu dupy o cp w którym gram  :afro:

A to już kwintesencją tej dyskusji jest gdzie gram? Już nie siege? Nie CC ze siege? Nie Twój CL, który otwarcie mówi, że ma swój klan z śmeci do robienia hajsu? Nie itemy w moim CP? Nie fakt, że jesteś randomowym skoczkiem klanowym?

Weź się odnieś do czegokolwiek to Ci chętnie powiem gdzie gram, nie mam z tym żadnego problemu. No ale możesz też dalej próbować kolejne tematy zastępcze.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #810 dnia: Luty 28, 2019, 11:50:48 am »
Daj ktos linka do onlinu serverow .
Chce sobie paczac codziennie jak maleje :)


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #811 dnia: Luty 28, 2019, 07:53:22 pm »
Po co ta agresja, wszyscy jesteście obywatelami królestwa Aden, nie o taki nowy świat wałczył król Raoul u schyłku wojny domowej. Wstyd! Podajcie sobie ręce i cieszcie się pokojem panującym w tym świecie, miłujcie bliźnich swych, a pokojem i dobrobytem cieszyć będziecie się


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #812 dnia: Luty 28, 2019, 09:07:37 pm »
Powątpiewam w te Twoje 35 lat, chyba, że opuszczałeś sporo lekcji w szkole, bo sposób Twojej wypowiedzi to jest daleki nawet od "średniego". Pomijając już ten fakt to jesteś uosobieniem toksyczności całego tego community L2, stare chłopy a mentalnie jebane stuleje, braggowanie się jakimiś pikselami, wywyższanie jakimiś gównoitemami i wojenki międzyklanowe co najmniej jakby to były prawdziwe rodziny, żenada, wszystkich takich ludzi to powinni napalmem regularnie traktować.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #813 dnia: Luty 28, 2019, 09:57:40 pm »
Powątpiewam w te Twoje 35 lat, chyba, że opuszczałeś sporo lekcji w szkole, bo sposób Twojej wypowiedzi to jest daleki nawet od "średniego". Pomijając już ten fakt to jesteś uosobieniem toksyczności całego tego community L2, stare chłopy a mentalnie jebane stuleje, braggowanie się jakimiś pikselami, wywyższanie jakimiś gównoitemami i wojenki międzyklanowe co najmniej jakby to były prawdziwe rodziny, żenada, wszystkich takich ludzi to powinni napalmem regularnie traktować.

Piekniej Hinczyka bym nie opisal


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #814 dnia: Marzec 01, 2019, 01:00:49 pm »
Powątpiewam w te Twoje 35 lat, chyba, że opuszczałeś sporo lekcji w szkole, bo sposób Twojej wypowiedzi to jest daleki nawet od "średniego". Pomijając już ten fakt to jesteś uosobieniem toksyczności całego tego community L2, stare chłopy a mentalnie jebane stuleje, braggowanie się jakimiś pikselami, wywyższanie jakimiś gównoitemami i wojenki międzyklanowe co najmniej jakby to były prawdziwe rodziny, żenada, wszystkich takich ludzi to powinni napalmem regularnie traktować.

Piekniej Hinczyka bym nie opisal
Podczepiam się qq


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #815 dnia: Marzec 01, 2019, 05:35:14 pm »
Powątpiewam w te Twoje 35 lat, chyba, że opuszczałeś sporo lekcji w szkole, bo sposób Twojej wypowiedzi to jest daleki nawet od "średniego". Pomijając już ten fakt to jesteś uosobieniem toksyczności całego tego community L2, stare chłopy a mentalnie jebane stuleje, braggowanie się jakimiś pikselami, wywyższanie jakimiś gównoitemami i wojenki międzyklanowe co najmniej jakby to były prawdziwe rodziny, żenada, wszystkich takich ludzi to powinni napalmem regularnie traktować.

Piekniej Hinczyka bym nie opisal
Podczepiam się qq

+1. Miłego weekendu.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #816 dnia: Marzec 03, 2019, 10:11:22 pm »
Dobrze, ze nie gram ostry p2w.

Przynajmniej 1kk ponizej 4zl jak uplynnicie nccoiny(easy)


  • Wiadomości: 231

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #817 dnia: Marzec 04, 2019, 12:39:49 pm »
Jak ty to wyliczyłes?? Ponad 2 euro wychodzi 1 kk...


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #818 dnia: Marzec 08, 2019, 01:00:43 pm »
A wy stulejarze, już quita zrobiliście?  hahaha i warriorujecie na forum?  Wiadomo, cały czas jesteście ( a sorry drugiego side'a już nie ma  hahaha ) w tym gówno side, a jedyne co z tej gry macie to płacz na forum. Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma  :oops:


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #819 dnia: Marzec 08, 2019, 03:31:33 pm »
Przypominam, ze gość twierdzi, że ma 35 lat xDDDD W sumie smutne musi być życie jak Twoim jedynym sukcesem przez tyle lat egzystencji to BYCIE W SAJDZIE w 20 letniej gierce i robienie sobie samemu loda na forum z tego tytułu. Najpierw pomyślałem, że kastracja to dobre rozwiązanie, ale tak czytając te Twoje posty to pewnie i tak jesteś typem co połknie kamień albo skoczy na główkę do wody o głębokości 20cm.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #820 dnia: Marzec 08, 2019, 05:30:33 pm »
Przypominam, ze gość twierdzi, że ma 35 lat xDDDD W sumie smutne musi być życie jak Twoim jedynym sukcesem przez tyle lat egzystencji to BYCIE W SAJDZIE w 20 letniej gierce i robienie sobie samemu loda na forum z tego tytułu. Najpierw pomyślałem, że kastracja to dobre rozwiązanie, ale tak czytając te Twoje posty to pewnie i tak jesteś typem co połknie kamień albo skoczy na główkę do wody o głębokości 20cm.


Ale ma troche racji w tym, ze jest to 20 letnia gierka, wieloletnie podejscie do p2w i botow bylo udokumentowane...


I mean na kazdym offie jest wysyp graczy po paru mc, tutaj to samo ma miejsce ale excusey ze to wina doty to wiecie. Ncsoft powiedzial, ze to bdzie ver. jak w kr a tam macie wlasnie broszki talizmany itd. + co najgorsze potki itd ktore sa op na UD itd a trzeba je kupowac co pvp...


Ta koszulka to ile 1000 euro?
To pomnozniecie to przez 3-5 min, bo to dopiero pierwszy op przedmiot jak ktos chce  grac pvp kompetetywnie. Top party z farmy moze to kupia, reszta to bedzie euraskami mogla co najwyzej.


4 serwery sa soon bda 2 i git plan w 100% sie zgadza.


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #821 dnia: Czerwiec 13, 2019, 06:23:10 pm »
Co tu taka cisza? Czy serwer umarł? Było 6k online i szał, pół roku i byle priv ma więcej atencji.  Była taka strona gdzie pokazywała online, teraz wchodzę tam to jakieś chińskie znaczki, zamiast tego co było. Co się dzieje?


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #822 dnia: Czerwiec 14, 2019, 03:04:05 pm »
Giran to nadal najpopularniejszy serwer L2, NC fixna błąd używany przez te strony do sprawdzania onlineu


  • Wiadomości: 231

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #823 dnia: Czerwiec 19, 2019, 09:47:04 pm »
Jakieś polskie klany są? CP?


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #824 dnia: Czerwiec 20, 2019, 02:09:40 pm »
tam już tylko boty biegają  hahaha