Witaj
Gość

Wątek: Szukam serwera dla mnie i mojej kobitki  (Przeczytany 2387 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Szukam serwera dla mnie i mojej kobitki
« dnia: Listopad 20, 2018, 08:53:35 pm »
Siema chciałbym wrócić do L2 po 2-3 max 4 latach i pokazać trochę mojej kobiecie magii tej gry. Wczoraj i dziś już grała na oficjalnym serwerze (Naia) i moim zdaniem to co się stało z L2 to jakaś porażka, same questy... ja w max 2h z jedzeniem kolacji itp wbiłem 50 poziom co mnie troche poirytowało. Takie coś już ją nudzi więc chciałbym znaleźć serwer prosty do max 85 poziomu( już nie pamiętam na której kronice najwyższej grałem ale napewno nie bylo tam tej "4" profesji, bodajże High5 albo GoD) Widziałem że jest też L2 classic ale z tego co zrozumiałem opisy tych serwerów, to jest to początek powstania L2 co może być za trudne i za żmudne dla początkującej kobietki. Exp myśle max 5-15, myślałem o dragon network ale tam już za dużo starych wyjadaczy ;D
Jeśli macie coś co pasuje to prosiłbym o polecenie :D

BTW. Najlepiej bez donate shopu !:D


  • Wiadomości: 131

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam serwera dla mnie i mojej kobitki
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 27, 2018, 11:30:53 am »
oficjalny serwer od ncwesta classic Giran


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam serwera dla mnie i mojej kobitki
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 27, 2018, 12:16:44 pm »
na off classic nie masz co iść. tak jak napisałeś będzie to mega żmudne i kobitka na bank się wykruszy pewnie już przy lvl 30+. poza tym był okres, że bez płacenia (konta vip) nie można było nawet się zalogować bez czekania. kolejki po 60-90min. obecnie nie wiem jak to wygląda bez vip'a


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Szukam serwera dla mnie i mojej kobitki
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 27, 2018, 09:11:04 pm »
Classic odpada, gdyby jeszcze był tylko jakiś server GODa godny polecenia ... ale niestety Innova dogorywa


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam serwera dla mnie i mojej kobitki
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 02, 2018, 11:14:38 am »
szukałem do teraz serwerów na H5 -  bo GoD poprostu nie ma z exp poniżej 100... niestety po wielu próbach chyba sobie odpuszczę bo albo serwery miały zawirusowane pliki albo 50-150 ludzi online. Może uda mi się coś znaleźć do gry archeage która była jako drugi tytuł do pokazania mojej kobitce:)


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam serwera dla mnie i mojej kobitki
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 04, 2018, 08:36:59 am »
jeśli chcesz pokazać kobitce L2 to stoi taki ruski https://zmega.com ten z ratami x10 stoi od "17.04.2010 - wipe was not"
tylko że to IL pliki ma bardzo dobre :)

oni wszystkie otwierające się serwery x?? po jakimś czasie łączą je z tym x10


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam serwera dla mnie i mojej kobitki
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 11, 2019, 10:00:53 am »
Szukamy ludzi do CP i dłuższej wspólnej gry razem (na razie interlude x50) tylko interlude !   (TS3+PL)
jeśli jest ktoś chętny do wspólnej gry zapraszam ! i czekam na wiadomość w rozmowie podam więcej szczegółów.
kontakt : emial - [email protected]