Witaj
Gość

Wątek: Unrefined ore/gems /Jewel of Dusk czyli po co i na co  (Przeczytany 7646 razy)

  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Unrefined ore/gems /Jewel of Dusk czyli po co i na co
« dnia: Wrzesień 23, 2011, 11:36:10 am »
Możliwe, że cześć osób zapewne jak ja zastanawiała się co to takiego i co z tym robić.
Te przedmioty zostały wprowadzone na miejsce kluczy do skrzynek od H5 part4.

Oto info z koreańskiej strony:
Cytuj
High Five Part 4 after the update for some monster hunting of unrefined ore , unrefined gems , such as items that you do not know the intended use can be obtained. In this update, the treasure box on the renewal as the old treasure chest key to open the item was no longer available as key to the treasure chest that could be obtained from monsters instead of the drop is the new item. Note that since the High Five Part 4 Update the existing treasure chest of items that drop instead of the keys shown in the following new items of unrefined ore , unrefined gem , jewel of the dusk as three types, the three all retail stores is an item.

Co można zrobić z tymi nowymi przedmiotami? Ano tylko i wyłącznie sprzedać w sklepie, bo nie służą one do niczego innego.

A oto wygląd przedmiotów





L2 EU off @ TapMadls


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 1

Odp: Unrefined ore/gems /Jewel of Dusk czyli po co i na co
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2011, 12:05:31 pm »
To są zwykłe keye na jakieś low grade itemy , ich wygląd został zmieniony bo były zbyt podobne do gemow s i na ruoff było mnóstwo scam shopow z tym. Przynajmniej z tego co ja słyszałem


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Unrefined ore/gems /Jewel of Dusk czyli po co i na co
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2011, 12:09:38 pm »
to nie są, żadne keye. kall dobrze napisał, z resztą w grze jak naciśniesz na ten item to jest napisane, że możesz sprzedać to w sklepie za kase, oczywiście to żal kasa no, ale cóż : D

owszem niektóre keye zostały zmienione (spora część biżuterii) ale Kall wymienił tylko te itemy, które nie służą do niczego innego jak do sprzedaży w grocku : )


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Unrefined ore/gems /Jewel of Dusk czyli po co i na co
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 23, 2011, 12:51:23 pm »
Tak jak napisał roli, to są tylko te które nadają się do sprzedania. I pojawiły się po zmianach ze skrzynkami i kluczami do nich.

TO skąd się pojawiły i za co wziąłem z oficjalnie strony koreańskiej. Jeśli chcesz Provvokator dam Ci linka źródłowego i wtedy nie będziesz musiał bazować na plotkach a na informacjach.


L2 EU off @ TapMadls