Witaj
Gość

Wątek: Filmy o Herezji/Sektach  (Przeczytany 2257 razy)

  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Filmy o Herezji/Sektach
« dnia: Maj 06, 2009, 04:50:52 pm »
Poszukuję filmów o herezji / sektach, długość max 1h.




  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Filmy o Herezji/Sektach
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2009, 07:58:17 pm »
Próba Sił* (znalazłem na jakimś forum)
Globalna Herezja** (znalazłem na jakimś forum)

*-Nie wierzysz w to, czego nie możesz dotknąć, zobaczyć, usłyszeć. Robisz wielki błąd. Nowy Jork, początek nowego milenium. Seria morderstw dokonywanych na dzieciach doprowadza mieszkańców NY do zbiorowej histerii. Wszystkich ogarnia przerażenie i panika. Maggie O'Connor żyje w uporządkowanym świecie, w którym wszystko jest racjonalne, a jedynym doradcą jest zdrowy rozsądek. Nie ma w nim miejsca na tak abstrakcyjne pojęcia jak Dobro i Zło, nie mówiąc już o siłach nadprzyrodzonych. Kiedy jednak zostaje porwana jej sześcioletnia bratanica Cody, Maggie uświadamia sobie, że w jej życie wkroczył Szatan. Cody nie jest zwykłym dzieckiem. Obdarzona została niezwykłą mocą, na którą od wieków czekały siły ciemności. Maggie wraz z detektywem, któremu nie obce są zjawiska nadprzyrodzone, stają do walki o duszę dziecka...

**- Lordostwo Foxely ma problemy finansowe. By podreperować budżet postanawiają wynająć na kilka dni swoją rezydencję. Są jednak zbyt dumni, by przyznać się do tego nawet służbie, więc by ta się o niczym nie dowiedziała wysyłają ją na wakacje. W umowie o najem jest jednak zastrzeżenie, że dom zostanie wynajęty wraz z kucharką i kamerdynerem. Firma, która miała przysłać lordostwu służbę zbankrutowała, więc by dotrzymać warunków umowy, arystokracie postanawiają, że sami przez kilka dni będą zajmować się gośćmi. Okazuje się, że ich gościem będzie jedna z najpopularniejszych młodzieżowych grup rockowych - Global Heresy...
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Filmy o Herezji/Sektach
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 06, 2009, 08:05:00 pm »
Przepraszam, nie sprecyzowałem dobrze co potrzebuję...

Katachetka poprosiła mnie, abym znalazł jakiś dokument na temat Sekt, czy coś w tym stylu(może być też o herezji/heretykach).

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :)




  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Filmy o Herezji/Sektach
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 06, 2009, 08:17:57 pm »
Wiesz co, spróbuj może coś tutaj znaleźć

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Filmy_dokumentalne
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬