Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2Lion - IL x50 - START 04.03.2017  (Przeczytany 11960 razy)

  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

  • :) :) :)
Odp: [L2OFF] L2Lion - IL x50 - START 04.03.2017
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 19, 2017, 09:56:46 pm »
A ja byłem tam świadkiem dziwnego zdarzenia. To serwer prowadzony prawdopodobnie przez jakiegoś dawnego gracza z Brazylii czy innej Wenezueli, przyciągnęło to masę graczy stamtąd, stąd ma swój koloryt -  pvp i pk na każdym spocie. No i peknał mnie taki jeden dupek gdy walczyłem z małym trainem. Nick zrobił mu się czerwony. Na całe 5 sekund. A potem nagle zmienił się w biały. Nawet nie fioletowy czy migający, po prostu pstryk i był biały. Tak jakby gość użył jakiegoś scrolla do ściągania PK. Aż poszedłem po respawnie w mieście do GM-shopu zobaczyć, czy admini nie sprzedają takiego jakiegoś cuda do ściągania statusu PK, bo na niektórych serwerach są takie wynalazki. No i niby nie ma. Ale trochę grac mi się odechciało. Dziwna sprawa.
Zabił moba to się na biało nick zrobił, przewidzenie miałeś xd

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka



  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 0

  • https://www.facebook.com/Topadena-Lineage2-6746861
    • Zapraszamy na naszego FB <--- tam konkursy, rabaty!
Odp: [L2OFF] L2Lion - IL x50 - START 04.03.2017
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 20, 2017, 01:06:58 am »
A ja byłem tam świadkiem dziwnego zdarzenia. To serwer prowadzony prawdopodobnie przez jakiegoś dawnego gracza z Brazylii czy innej Wenezueli, przyciągnęło to masę graczy stamtąd, stąd ma swój koloryt -  pvp i pk na każdym spocie. No i peknał mnie taki jeden dupek gdy walczyłem z małym trainem. Nick zrobił mu się czerwony. Na całe 5 sekund. A potem nagle zmienił się w biały. Nawet nie fioletowy czy migający, po prostu pstryk i był biały. Tak jakby gość użył jakiegoś scrolla do ściągania PK. Aż poszedłem po respawnie w mieście do GM-shopu zobaczyć, czy admini nie sprzedają takiego jakiegoś cuda do ściągania statusu PK, bo na niektórych serwerach są takie wynalazki. No i niby nie ma. Ale trochę grac mi się odechciało. Dziwna sprawa.

Co za gość;oo "Dupek mnie peknął jak walczyłem z trainem" - udany jesteś :D


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Lion - IL x50 - START 04.03.2017
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 21, 2017, 05:59:23 am »
Serwer już chwilę stoi, opłaca się jeszcze zaczynać?


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] L2Lion - IL x50 - START 04.03.2017
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 21, 2017, 07:57:20 am »
Zabił moba to się na biało nick zrobił, przewidzenie miałeś xd
Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
Dzięki za wytłumaczenie, ale wiem co widziałem. Chociaż przyznaję, że mógł to być jakiś bug graficzny - widziałem wyglebioną postać z zachowanym kolorem flagi, leżała sobie na na MoS przez wiele godzin.
Co za gość;oo "Dupek mnie peknął jak walczyłem z trainem" - udany jesteś :D
Widzisz chłopczyku, zaczynałem grę w L2 w czasach Prelude, gdy pewnie nie słyszałeś jeszcze, że nie słyszałeś jeszcze o tej grze ani o tym, że na tym można zarobić.
Inni gracze wtedy byli, zdarzały się pk, normalna sprawa,  i to w czasach gdy automatycznie dropiłeś itemy na statusie PK po glebie, teraz wpadają idioci na expowiska lowbie nizszych o 20lvl i peklują wszystkich. Taka gra retardów, do których się może zaliczasz. Ja nie rozumiem, co za frajda, ani nie udowadniasz tym swojego skila, ani to zemsta, ani obrona słabych, ot, takie odreagowanie być może real life gdzie biją takich retardów po dupie to muszą sobie odreagować w grze.
Po prostu, starej klasy graczy na takich serwerach już nie uświadczysz - większość to retardzi i handlarze adeną.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2017, 08:10:49 am wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Lion - IL x50 - START 04.03.2017
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 22, 2017, 11:02:31 am »
skoro zabil cie jak miales traina, to pewnie od razu po tym jak cie zabil zabil jakiegos mobka, to nie jest bardzo skomplikowane


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] L2Lion - IL x50 - START 04.03.2017
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 24, 2017, 10:57:11 am »
skoro zabil cie jak miales traina, to pewnie od razu po tym jak cie zabil zabil jakiegos mobka, to nie jest bardzo skomplikowane
Nie będę się kłócić, fakt faktem na obiektywność mogło mieć wpływ to, że doświadczyłem sporo różnych dziwnych bugów związanych z grafiką na tym serwerze no i to, że by zbić karmę wystarczy zabić jednego mobka - to jest cokolwiek dziwne na tym serwerze, normalnie trzeba się trochę nagimnastykować by zbić karmę. To mogli by akurat zmienić, mniej by było retardowych akcji pekowania.
Generalnie pomijając sprawę sporej ilości bugów, mało istotnych, serwer ma swój klimat i jest godny polecenia, jeśli ktoś się nie zrazi biegającymi pk.
Może trochę za łatwy, raty są ok, ale reszta ułatwień czyni grę zbyt łatwą, ew. tylko zdobycie S grade jest trudne.
Ekipa serwera coś tam działa, łata bugi, da się grać bez wysiłku, sporo pvp. Znalazłem też trochę dobrych graczy z podejściem do gry w starym stylu, więc i jest z kim pograć.
Mogę polecić, jeśli ktoś nie ma czasu na nolifienie w l2, to jest to łatwy pod względem grindu serwer. W jeden dzień można wbić 77lvl.

[edit]
Zapomniałem - jest to chyba jedyny serwer który nie ma kręconego licznika, tzw może są wliczone offline shopy, ale graczy jest sporo, wieczorem trzeba bić się o spoty.
[/edit]
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2017, 11:01:33 am wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Lion - IL x50 - START 04.03.2017
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 24, 2017, 11:52:17 am »
Na takich serwerach lvl to najmniejszy problem.


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Lion - IL x50 - START 04.03.2017
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 26, 2017, 04:41:02 pm »
Bardzo dobry serves, polecam i zapraszam do najlepszego polskiego cp, klanu. Pomozemy sie ubrac itp. Gwarantowane mass pvp i epicki, a nie jak reszta pl klanow, tylko farme. Pm w grze masa, anonymouse, arkanispl, elverine


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

  • I'm an allstar
Odp: [L2OFF] L2Lion - IL x50 - START 04.03.2017
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 29, 2017, 07:13:55 pm »
szukam ogorkow do wspolnego spoilowania matsow "Pepsta


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Lion - IL x50 - START 04.03.2017
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 03, 2017, 03:02:52 pm »
Witam , chcialbym sie wybrac na ten server, ale widze ze juz troche stoi, dajcie znac czy online sie utrzymuje i czy jest sens wbijac , przy okazji przykolegowal bym sie do jakigos cp, klanu z pociesznymi mordkami  ;) to taki maly powrot po paru ladnych latach bez gierki , pozdrawiam ;)


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] L2Lion - IL x50 - START 04.03.2017
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 05, 2017, 01:28:41 pm »
Witam , chcialbym sie wybrac na ten server, ale widze ze juz troche stoi, dajcie znac czy online sie utrzymuje i czy jest sens wbijac , przy okazji przykolegowal bym sie do jakigos cp, klanu z pociesznymi mordkami  ;) to taki maly powrot po paru ladnych latach bez gierki , pozdrawiam ;)
Raczej tak, chociaż trochę mniej nowych graczy napływa na serwer. Najlepiej wbijaj wieczorem i na start na Talking Island (wszystkie rasy tutaj startują) szukaj akademii za którą płacą 5-10kk. Tak jak się rozglądam na wszystkich spotach full ludzi, ciężko znaleźć wolne miejsce.
Z czym musisz się liczyć? Większość graczy to latynoskie dzieciaki, angielskiego ani w ząb a jak zauważą postać to od razu pvp lub pk. Trochę Polaków, trochę Rosjan, drobnica z innych krajów. Scam na każdym miejscu, w Giran co 2 sklepik/kraft to scam. Klanu godnego ci nie mogę polecić, bo nie znam.
Jeśli lubisz pvp to serwer dla Ciebie. W miarę łatwo idzie się ubrać i uzbroić. Widziałem gracza którego przyjmowałem do akademi po 2 dniach biegał z subą i AM w łapie.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Lion - IL x50 - START 04.03.2017
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 08, 2017, 05:23:50 pm »
dzieki za wiadomosc,  poki co latam sobie z zaprzyjaznionym spoilem , gram for fun , ale tak jak mowisz latwo sie ubrac na servie .  co do pvp irytujace jest to , ze ludzie z S gradami na + 10 pkuja gosci z itemami  b gradowymi , takze zamiast pomagac nowym gracza , wpierdalaja sztylet w plecy :D no ale ... tak bylo i chyba zawsz bedzie , pozdrawiam


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] L2Lion - IL x50 - START 04.03.2017
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 08, 2017, 11:56:05 pm »
dzieki za wiadomosc,  poki co latam sobie z zaprzyjaznionym spoilem , gram for fun , ale tak jak mowisz latwo sie ubrac na servie .  co do pvp irytujace jest to , ze ludzie z S gradami na + 10 pkuja gosci z itemami  b gradowymi , takze zamiast pomagac nowym gracza , wpierdalaja sztylet w plecy :D no ale ... tak bylo i chyba zawsz bedzie , pozdrawiam
To latynoski serwer, oni tak mają.
Dlatego cała Am. Południowa w ciągłej biedzie.
Pod jakim nickiem biegasz? Zamierzasz grać na tym serwerze dłużej?
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Lion - IL x50 - START 04.03.2017
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 18, 2017, 07:05:17 pm »
Witam!
Czy ktoś z forumowiczów gra aktywnie na tym serwerze i mógłby udzielić jakiś informacji? Są ludzie z którymi będzie można wspólnie pograć jeśli się teraz zacznie? Szukam serwera x25+ z nastawieniem na zrobienie spoila, złożenia sprzęciku i wejścia w jakieś większe rozgrywki klanowe, jest sens tutaj zawitać?
Pozdrawiam


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Lion - IL x50 - START 04.03.2017
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 18, 2017, 07:33:07 pm »
sa tam jakieś klany polskie ale raczej o epiki nie powalczą ( 1 - 2 pt max ) .. no chyba ze jest coś ważniejszego to się jakaś mrówka trafi..
co do robienia spoila na serwie bez sensu :D lepiej farmic topy,EWS,EAS,SA13 wymieniać na TKT i masz wszystko... zero h x10 do wszystkich w party tak samo pagan .. wiec duzo boxow i jesteś bogaty ..
Admin pozmieniał enchant rate i drop top ls po jakimś tygodniu od startu teraz coś wbić jest ciężko chyba ze blessami te maja normalny ( stary rate )
Nie polecam ***************** .

//haran: Bez reklamowania innych serwerów.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2017, 10:51:58 pm wysłana przez haran »


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Lion - IL x50 - START 04.03.2017
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 18, 2017, 07:41:07 pm »
Dokładnie tak jak kolega powyżej stwierdził farma = 9 boxow i do pagan/SN ewentualnie rift tez 9 box. Najlepiej lognac 18-to boxa i jedno pt w SN a drugie kampi anakazela  :) pozdrawiam


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Lion - IL x50 - START 04.03.2017
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 20, 2017, 11:13:40 am »
To chyba jednak podziękuje... a jak z online?