Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 572953 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1350 dnia: Czerwiec 02, 2011, 01:39:36 pm »
Aha, Trafienie W jest w huj ciężkie, jak ogarniasz to z ulty wygrywasz teamfighta, chyba, że masowe podrzucenie które robi DUŻO dmg + ustawia wszystkich pod aoe powiedzmy branda to dla Ciebie mało. Do tego OP tarcza, która potem daje na pół życia i ten p.def i m.resist.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1351 dnia: Czerwiec 02, 2011, 02:27:47 pm »
postać szału nie robi, jest zbalansowana, nie słaba, aczkolwiek ją buffną.


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1352 dnia: Czerwiec 02, 2011, 05:28:57 pm »
Wątpie żeby enemy się tak ustawiał abyś był każdego w stanie z ulti lub W trafić. Wg. mnie to postać zdecydowanie do pre madów z komunikacją w teamie, raczej słaba jako solo pick.

Tak btw, to ona ma bardzo podobny głos do glados z portala. Do tego ta kulka, hmmm wheatley?? :>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2011, 05:30:48 pm wysłana przez Vascius »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1353 dnia: Czerwiec 02, 2011, 05:49:33 pm »
Wątpie żeby enemy się tak ustawiał abyś był każdego w stanie z ulti lub W trafić. Wg. mnie to postać zdecydowanie do pre madów z komunikacją w teamie, raczej słaba jako solo pick.
Ano zgadzam się w 100% z tym, że to postać która wymaga komunikacji z teamem, gram nią tylko jak mamy 5 czyli zawsze. ;d
Ulty ma duży zasięg, jakakolwiek akcja np baron, nie wiem blue, coś w krzakach i jesteś w stanie b. łatwo zrobić combo kulka, ulty + w. Gram nią już 6 raz i zawsze staty killi najwięcej w teamie, deadów nie przekroczyłem pięciu. Na midzie miałem już MF, kassadina, caitlyn, i chyba raz ashe i xina.


Tak btw, to ona ma bardzo podobny głos do glados z portala. Do tego ta kulka, hmmm wheatley?? :>
Dokładnie. :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2011, 07:15:52 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1354 dnia: Czerwiec 02, 2011, 06:00:43 pm »
imho malo ktora postac da z siebie wszystko bez komuniakcji w teamie, wiec pisanie o kims, ze jest slaby, bo nie ma full pre made'a to zal.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1355 dnia: Czerwiec 02, 2011, 06:34:31 pm »
Ja pierdole, chodzi mi o to że są postacie którymi można lepiej "pociągnąć" gre, grając solo.


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1356 dnia: Czerwiec 02, 2011, 07:30:23 pm »
np. TF.
Imo Orianna to pick sytuacyjny, na solo lane, mid , top , bot whateever, który przy zajebistym zgraniu z innymi aoe ulti robi wymiot.
Póki co ciężko mi jest ją kontrować, bo jeszcze nie mam dobrego sposobu, ale to kwestia czasu


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1357 dnia: Czerwiec 02, 2011, 10:35:15 pm »
imho malo ktora postac da z siebie wszystko bez komuniakcji w teamie, wiec pisanie o kims, ze jest slaby, bo nie ma full pre made'a to zal.
No wlasnie nie...
Bo taki ww/xin moze kosic z randomami, a support potrzebuje tego zgrania, zeby nagle gra w 4v5 nie zmienila, chociaz wg mnie to ona i tak bardziej ap jest.



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1358 dnia: Czerwiec 03, 2011, 03:18:55 am »
Teraz to strach się odezwać w czasie gry.

Napisałem: "GJ karthus and nunu solo moar when we need help", podczas gdy broniliśmy bot towera 3 vs 5. Od razu było "stop QQ", "/all: report vayne for whining". Jak takie same debile mnie będą oceniać na tribunalu to ban pewny. Założe się że tacy idioci nawet nie czytają logów tylko taśmowo klikają punish.

Chciałbym żeby ta gra miała abonament, oj jak zajebiście tego chcę. 


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1359 dnia: Czerwiec 03, 2011, 03:32:19 am »
W każdej grze na US jak coś mi nie przypasi(np. udyr który nie radzi sobie z junglą bo lvluje R;o ) to trolluję ostro i na czacie i w grze, np rozwardowując całą mapę i składając każdy rodzaj butów, często mi się zdarza, że team mnie tak wkur*i, że takie trollowanie robię.

A jakoś nigdy ani reportu ani tego całego trybunału nie miałem. :<
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1360 dnia: Czerwiec 03, 2011, 07:12:51 am »
za takie zachowanie jak opisujesz należy ci się perma ban na płytę. to jest najbardziej jebane lamerstwo. Ja rozumiem że komuś może nie iść, sam w hooj dużo feeduję, ale jak bym źle nei grał robię itemy które należy i próbuje coś zrobić dla drużyny. Tu nie chodzi o ten jebany win albo lose. 10 osób poświęca swój cenny czas a ty jebiesz im całą przyjemność z gry. Generujesz kilkaset złotych strat i to kurewsko wkurwia.
a co do R na udyrze to radze trochę nim pograć/ poczytać i zobaczysz że można junglować pod R, jest to trudniejsze ale to jest "stara szkoła"

no i śmierć frajerom
Niech Trybunał cie pochłonie!!!!oneone11111


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1361 dnia: Czerwiec 03, 2011, 10:01:36 am »
Calkowicie sie zgadzam z Andym. Za takie zachowanie banowalbym od reki perma. Widzisz, roznica miedzy toba, a tymi co opisal Vascius jest taka, ze tamci co bylo te 3 vs 5 zapewne ta dwojka myslala, ze dobrze robia i starali sie grac po swojemu, zapewne rowniez im w wiekszym czy w miejszym stopniu zalezalo na wygranej. Mimo, ze pewnie byli noobami, to sie jakos tam starali i teraz wystarczyloby miec kilku chociaz kumpli na pre made i gra pewnie bylaby mozliwa do wycerowania mimo tych 2 typkow (zalezy jeszcze od enemy). Takie zachowanie jak twoje jest zalosne i godne dzieciaka z podstawowki.


Generalnie obserwuje, ze niby kazdy na forum robi w LoL'u z siebie prosa, ale czesto grajac z niektorymi, dochodze do wniosku, ze oni graja po to, by rozladowac swoje nerwy i zaczac sie tylko z kims flame'owac. Od nas party member z L2 co tez gra w LoL'a zagral ze mna i kumplami ze 2-3 gry, ale wiem ,ze wiecej raczej z nim nie zagramy. Czemu?  Jak tylko wydaje mu sie, ze ktos cos robi nei tak, to zaczyna flameowac jak glupi, zamiast skupic sie na grze i mozliwosci wygranej (i tak staty na koniec u nas kazdy dodatnie, a jego i tego randoma teemo z ktorym sie flamewoal mieli mocno ujemne).


Nie ma prostszej metody, jak grac olny pre made. Ja moze mam latwiej, bo jak juz mam czas przy kompie, to mamy najczesciej constowki w L2, ale srednio pykne 1 runde dziennie, zazwyczaj w full pre made. nie mam tych nerwow co wy ; ) Powiem wiecej, wole poczekac nawet te 15-30 min jak skoncza kumple, niz zaczynac 1 runde samemu, zanim oni skoncza.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1362 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:23:01 am »
Ha, no to się pogrążyłeś Rickert xD. Za takie rzeczy to rzeczywiście tribunal i ban na ochłode emocji.



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1363 dnia: Czerwiec 03, 2011, 02:36:33 pm »
LOLz, czym się różni trolowanie od udyra, który pada od jungli, gankuje na pół hp po czym pada bo nie ma ani tygrysa ani beara by zestunować - od olania gry, nie feedowania + wywardowania? Kolesiowi napiszesz, że po huj robi takie rzeczy to ci napisze shut up. :D

Ja zamiast tracić nerwy wolę wywardować całą mapę i siedzieć w mieście, kolesie wtedy kończą w 20min i każdy jest zadowolony, bo można rozpocząć kolejną grę. Tak jest na normalach na US, nie wiem jak to wygląda na EU.

@Andy
R na udyrze było dobre chyba rok temu, na tygrysie robisz jungle w chwilę + do ganków b.przydatne, udyr to jeden z moich ulubionych junglerów.

@Alarion
No tak, ale od czego są customy bądź CO-op, mówisz, że to ja jebię grę, ale jakoś wszyscy z teamu uważają, że to ten udyr zjebał całą grę, bo 5v5 mając udyra który nic nie robi + feeduje nie jest fajne. Może po prostu trafiłem na takich ludzi, którzy zamiast się wkurwiać i próbować ugrać coś 4v5 to kończymy w 20.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1364 dnia: Czerwiec 03, 2011, 03:38:41 pm »
Stresci mi ktos post alariona?
Nie chce mi sie go calego czytac...



Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1365 dnia: Czerwiec 03, 2011, 03:56:10 pm »
uwaga streszczam: ludzie robią z siebie gierojow a pomte lamią i drą japę, już lepiej jakby tylko lamili bo nie psują innym radości z gry.koniec strzeszczenia.

Ja staram się nie flamować, wiadomo różnie idzie (przecież każdemu czasem idzie słabo), ale to, że zaczne trollować, wcierać mordę w czyichś rodziców to nie zacznie w magiczny sposób grać lepiej tylko go szlag trafi i już nic nie zrobi...


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1366 dnia: Czerwiec 03, 2011, 05:11:52 pm »
W każdej grze na US jak coś mi nie przypasi(np. udyr który nie radzi sobie z junglą bo lvluje R;o ) to trolluję ostro i na czacie i w grze, np rozwardowując całą mapę i składając każdy rodzaj butów, często mi się zdarza, że team mnie tak wkur*i, że takie trollowanie robię.

A jakoś nigdy ani reportu ani tego całego trybunału nie miałem. :<

dojrzale zachowanie xD
.i.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1367 dnia: Czerwiec 03, 2011, 06:05:57 pm »
Nie lubię jak ktoś mi zjebie gre. ;d
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1368 dnia: Czerwiec 03, 2011, 06:31:13 pm »
Niezla gre mialem, 4 debili w teamie, przez co z noobami meczylismy sie ponad 65 minut, 22/5/37 i prawie 400 ubitych creepow ;d Dawno nie mialem tak wyrownanej gry. Singed to jednak wspaniała postać, moze niedlugo dobije to 70% wygranych nim, wiele nie brakuje ;d


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1369 dnia: Czerwiec 03, 2011, 06:39:47 pm »
Niezla gre mialem, 4 debili w teamie, przez co z noobami meczylismy sie ponad 65 minut, 22/5/37 i prawie 400 ubitych creepow ;d Dawno nie mialem tak wyrownanej gry. Singed to jednak wspaniała postać, moze niedlugo dobije to 70% wygranych nim, wiele nie brakuje ;d

mnie jakos singed nie przekonuje, chociaz farme ma swietna.
.i.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1370 dnia: Czerwiec 03, 2011, 06:49:27 pm »
Mnie tez kiedys nie przekonywal, co widzialem jakiegos Singeda to lamił, myslalem ze to useless champ, dlatego go kupilem. W tier listach zawsze byl gdzies na koncu, ale ostatnio widze go w prawie kazdym streamie hotshota i wskoczyl na tier 1. Majac runki armor/m.res per lvl, zrobiony FoN, thornmail/frozen heart i odpalone ulti moge wbiec w 5 typow, zrobic flinga na jakims papierze, zatruc wszystkich i zmyc sie z polowa hp. Jesli nim gine to tylko w early, ale jak juz sie wyfarmi to jest nie do zabicia. Do tego swietna farma, latwo nim caly build zrobic, trutka robi swoje, do tego jakis 1k dmg z flinga.


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1371 dnia: Czerwiec 03, 2011, 08:38:27 pm »
Mnie tez kiedys nie przekonywal, co widzialem jakiegos Singeda to lamił, myslalem ze to useless champ, dlatego go kupilem. W tier listach zawsze byl gdzies na koncu, ale ostatnio widze go w prawie kazdym streamie hotshota i wskoczyl na tier 1. Majac runki armor/m.res per lvl, zrobiony FoN, thornmail/frozen heart i odpalone ulti moge wbiec w 5 typow, zrobic flinga na jakims papierze, zatruc wszystkich i zmyc sie z polowa hp. Jesli nim gine to tylko w early, ale jak juz sie wyfarmi to jest nie do zabicia. Do tego swietna farma, latwo nim caly build zrobic, trutka robi swoje, do tego jakis 1k dmg z flinga.

cripy sie farmi naprawde milutko na nim
.i.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1372 dnia: Czerwiec 03, 2011, 08:47:49 pm »
No.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1373 dnia: Czerwiec 03, 2011, 10:05:42 pm »
Singed jest w huj ciężkim champem, po złożeniu crysza na hp/mp już ubicie jego jest w pizdu ciężkie, do tego ten poison + slow, że się go nie goni a nawet nie da się go dogonić. :F

Niemniej jednak fajny jest fun bawienie się z nim np. na poppy, odpalam W i mogę się z nim bawić tak długo, aż padnie bądź spierdzieli. ;d
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1374 dnia: Czerwiec 03, 2011, 10:48:51 pm »
nie da się już grać solo rankedów w 2 osoby ;/
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end