Witaj
Gość

Wątek: Overlord - Poradnik  (Przeczytany 116004 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 01, 2008, 03:57:51 pm »
Jakbym grał  dla skili, to bym zrobił tak jak mówi chyba Frohike, ale z OLem jest jedno ale...
- Albo siedzisz na OL non stop, a'la Corvox, albo na subach bo masz gimp maina i nigdy nie nadrobisz. OL to wieczne robienie wiekszego LVLu i nigdy nie ma stop, bo za dużo od tego zależy, a to SP trzeba, a to ważne skille na każdym LVLu, a to OE skilli. No ale pytanie bylo o co innego, wiec qft Fro
Nareszcie! Chociaż raz :dw_3_1:
/Fro
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2008, 04:06:47 pm wysłana przez Frohike »
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 15, 2008, 02:54:12 pm »
W Gracji zasięg buffów i leczenia CP/HP to 900 czy 600?


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 15, 2008, 11:41:34 pm »
W Gracji zasięg buffów i leczenia CP/HP to 900 czy 600?

900
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 22, 2009, 12:07:57 pm »
A co myślicie o BW light dla OL'a? W miarę sensowny p.def, +3 Men, bonus do cast speeda.
Jak niebo jest krwistoczerwone i widać na nim tajemnicze oko, to raczej koniec świata, a nie Seven Signs.


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 22, 2009, 04:44:55 pm »
A co myślicie o BW light dla OL'a? W miarę sensowny p.def, +3 Men, bonus do cast speeda.


miałem OL na low ratach i jednak preferowałem BW robe, ale to ja i mnie expił na db klan
właśnie masz klan czy exp solo? jak solo to bw light i blunt i ichaaa choć kiepsko to może wyglądać :C
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 22, 2009, 06:11:55 pm »
Szukam uniwersalnej zbroi B dla tej postaci żeby sie nadawała i na solo i do party. Ale bardziej potrzebuje jej na solo. Zawsze to moge odpalić soul guarda bo light armor mastery dodaje mp regen a heavy nie.
Myślałem także o Avadon Heavy albo Doom Heavy bo mają bonus do obrony tarcza a OL ma buffa na tarcze. Tylko w doomie -3 str komplikuje sprawe.
Jak niebo jest krwistoczerwone i widać na nim tajemnicze oko, to raczej koniec świata, a nie Seven Signs.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 15, 2009, 03:01:55 pm »
Po przeczytaniu tego wszystkiego obstaje przy DC robe + HomAcu OE++.
Dodatkowo mam zakena i baiuma [wspominam o tym zawsze bo to cholernie przydatna bizu].
Tylko dalej nie umiem sie zdecydowac na dye. Zalezy mi na pomocy w pvp ->dodalbym do INT natomiast nie mam z czego odejmowac bo to by bylo bez sensu od WIT -> to cast bym mial ponizej poziomu wstydu, od MEN-> Nie starczyloby mi na wszystkie buffy pewno i na cp regen.

Mam cholernie niezły zgryz z tym. Pomozcie co do DYE'ow obstawając przy tym secie w/w. pozdro :)


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 15, 2009, 03:27:02 pm »
1. zamiast homka lepszy club of nature , staty takie same jak hom a za to macka, raz do roku stun sie przyda
2. overlord jest zaklasyfikowany jako healer przez co nie ma mozliwosci ruszenia INT
3. od men mozesz smialo odejmowac, regen many jaki zyskasz na men wyniesie okolo 0.1 na kazdy punkt men, ilosc many tez dramatycznie nie spadnie a dodajac do wit zyskasz duzo do cs


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 15, 2009, 03:34:57 pm »
1. zamiast homka lepszy club of nature , staty takie same jak hom a za to macka, raz do roku stun sie przyda
2. overlord jest zaklasyfikowany jako healer przez co nie ma mozliwosci ruszenia INT
3. od men mozesz smialo odejmowac, regen many jaki zyskasz na men wyniesie okolo 0.1 na kazdy punkt men, ilosc many tez dramatycznie nie spadnie a dodajac do wit zyskasz duzo do cs

dzieki DIO juz 2 raz mi pomogles :)


  • Wiadomości: 90

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 14, 2009, 11:48:23 am »
3. od men mozesz smialo odejmowac, regen many jaki zyskasz na men wyniesie okolo 0.1 na kazdy punkt men, ilosc many tez dramatycznie nie spadnie a dodajac do wit zyskasz duzo do cs

A m.def nie ucierpi zbyt mocno?

I czy szansa na wejscie tego lolStuna zależy od STR?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2009, 11:50:31 am wysłana przez nessayem »
Serwer: Teon
PM: Midan (SwS)



  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 14, 2009, 02:12:04 pm »
I czy szansa na wejscie tego lolStuna zależy od STR?
nie


Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 14, 2009, 05:56:43 pm »
ja bym tego mimo wszystko "lolstunem" nie nazwal... jak sobie uswiadomisz, ze jest to najtanszy skill ofnesywno-defensywny to zmienisz podejscie zwlaszaca jak bedziesz mial mane tylko na to i wejdzie a ty zdolasz zwiac/zabic cel/skierowac uwage pt na nieszczesnika...


  • Wiadomości: 90

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 14, 2009, 06:18:43 pm »
hehe, w SK z dajami -8con wchodzi jak w maslo to fakt :P
Serwer: Teon
PM: Midan (SwS)



  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 18, 2009, 05:08:16 pm »
56-65 – tu jest pewnien problem. Ja biłem na Frozen Valley moby ½ HP (wilki a potem golemy).
Mam pytanie- napisales Frozen Valley, ale przeciez tam sa moby na bardzo niskim lvlu. Chyba ze czegos nie rozumiem. Moglbys to wytlumaczyc?


  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 10, 2010, 11:05:08 am »
czy ktos w ogóle aktualizuje ten topic? lub sprawdza wiarygodnosc niektorych inf ... bo w wiekszosci straszne bzdury sa tu wypisywane.


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 10, 2010, 02:20:52 pm »
Aktualnie prowadzony jest konkurs na napisanie nowych prezentacji.
Więc miejmy nadzieje ze nie długo zostaną one z aktualizowane (na razie przynajmniej ich cześć)
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 10, 2010, 05:23:56 pm »
czy ktos w ogóle aktualizuje ten topic? lub sprawdza wiarygodnosc niektorych inf ... bo w wiekszosci straszne bzdury sa tu wypisywane.
Toz to forum bzdur wszelakich, wazne zeby te bzdury mialy jakis zwiazek z l2.
Aktualnie prowadzony jest konkurs na napisanie nowych prezentacji.
Więc miejmy nadzieje ze nie długo zostaną one z aktualizowane (na razie przynajmniej ich cześć)
O tych poradnikach mowisz gdzie AW ma expic na Gracia kontynencie, BD ora tankow na oly a WL musi miec const zeby expic po 40? Zadna z tych osob nie widziala l2 na oczy. Jedynie poradnik o HK sie nadaje. Juz lepiej zeby to administracja przetlumaczyla nazwy skilli z Rochanda, mniej bzdur bedzie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2010, 05:39:11 pm wysłana przez DonK. »
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 10, 2010, 05:26:28 pm »
Yup, jeszcze nie zmieniłem, a tak jakoś zapomniałem. :<
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 10, 2010, 06:03:22 pm »
czy ktos w ogóle aktualizuje ten topic? lub sprawdza wiarygodnosc niektorych inf ... bo w wiekszosci straszne bzdury sa tu wypisywane.
Toz to forum bzdur wszelakich, wazne zeby te bzdury mialy jakis zwiazek z l2.
Aktualnie prowadzony jest konkurs na napisanie nowych prezentacji.
Więc miejmy nadzieje ze nie długo zostaną one z aktualizowane (na razie przynajmniej ich cześć)
O tych poradnikach mowisz gdzie AW ma expic na Gracia kontynencie, BD ora tankow na oly a WL musi miec const zeby expic po 40? Zadna z tych osob nie widziala l2 na oczy. Jedynie poradnik o HK sie nadaje. Juz lepiej zeby to administracja przetlumaczyla nazwy skilli z Rochanda, mniej bzdur bedzie.
nie każdy jest takim pro jak ty wybacz nam plox hapaszy jak tam nadal banik?


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 10, 2010, 07:51:10 pm »
Aktualnie prowadzony jest konkurs na napisanie nowych prezentacji.
Więc miejmy nadzieje ze nie długo zostaną one z aktualizowane (na razie przynajmniej ich cześć)
O tych poradnikach mowisz gdzie AW ma expic na Gracia kontynencie, BD ora tankow na oly a WL musi miec const zeby expic po 40? Zadna z tych osob nie widziala l2 na oczy. Jedynie poradnik o HK sie nadaje. Juz lepiej zeby to administracja przetlumaczyla nazwy skilli z Rochanda, mniej bzdur bedzie.

Tak mówię o tych poradnikach. O Ol'u się jeszcze nie znalazł żaden, a jeżeli jakiś się pokaże to może być dobrze napisany. Więcej optymizmu  :)
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: -1

Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 22, 2010, 10:23:51 pm »
Proszę o porade jakie subklasy pod Certyfikacje dla Ol`a.


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 23, 2010, 03:29:57 pm »
celka, cp boost, i ja bym UD wzial ;x


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 23, 2010, 09:06:29 pm »
Coś mi sie widzi że zamiast boots cp lepiej spirita
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 24, 2010, 05:24:48 pm »
Jak czytam te bzdury to az mnie sciska :D. Jesli chodzi o poradniki to pragne zauwazyc ze gra na kazdym serverze wyglada inaczej. Jesli to ma byc poradnik dotyczacy offa to sa roznice nawet pomiedzy US EU RU.


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord - Poradnik
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 12, 2010, 05:18:36 pm »
a ja mam mały zgryz... zaczołem z nudów grać na pvp serwie :afro: z full bufem i tu mnie boli może możecie mi pomóc z wybraniem odpowiednich buffów i dye nadających sie na taki serwer?