Witaj
Gość

Wątek: Deska w H5  (Przeczytany 11651 razy)

  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

  • I like beef!
Deska w H5
« dnia: Kwiecień 07, 2011, 03:30:00 pm »
Chciałbym się dowiedzieć czy Deska na H5 stanie sie jakims "Over-Koxem" Z tego co czytalem na Lineage2-Info.pl ma mu dojsc Rush i cos w stylu Rush Impact jednak oslabia mu freanzy
Cytuj

Destroyer/Titan

40

Rush

Szarża na wroga i jego atak.

Nie może być użyty gdy jesteś wyposażony w łuk/kuszę

-

Blunt Mastery

Nazwa skilla została zmieniona na Sword/Blunt Mastery i odpowiednie efekty działania stosują się również do mieczy

-

Frenzy

Zwiększa P.Atk. mniej, niż poprzednio. Do użycia wymaga mniej niż 60% HP (wcześniej mniej niż 30% HP). Czas reuse zmniejszono o 50%

85

Rush Impact

Szarża na wrogów i ich atak powodujący ogłuszenie.

Nie może być użyty gdy jesteś wyposażony w łuk/kuszę

-

Demolition Impact

Siłe skilla zwiększono. Działa teraz na pojedynczego wroga. Zasięg wzrósł do 150 (wcześniej 40)
Dodanie tych skilli napewno go przyspieszy wiec co sadzicie ??

Mój komputer :
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate x32
Procesor : AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.71 GHz
Pamięć RAM : 2 GB


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Deska w H5
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2011, 03:55:34 pm »
rush ma spory reuse (20s), poza tym oslabili frenzy. Poczytaj sobie temat o desto. jest troche wyzej ;)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Deska w H5
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2011, 04:45:00 pm »
Poczytaj sobie w toicu wyżej, było sporo opinii, ale ogólnie Deska jest teraz gorsza. Nerf frenzy bardzo zabolał, więc o iel wczesniej tyrek był raczej = Desce, tak teraz Tyrek na end game >> deska.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Deska w H5
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2011, 06:55:23 pm »
Jak sobie zobaczysz, że kiedyś można było zrobić z deski to:

http://www.youtube.com/watch?v=AFIfAVu9_2g

to w H5 został wykastrowany. Teraz normalny destro na full frenzy limicie z miecza bije po +/-3-4k z blunta trochę więcej, dla porównania wcześniej było to ze 3 razy więcej, a w takim pt jak z filmiku to już całkiem (do 90k z młotka, a tam nie ma nic skomplikowanego). Swoją drogą zobaczyłbym fraps tego samego party na H5, to by było dobre porównanie.

A te rushe to praktycznie gówno warte.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Deska w H5
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 07, 2011, 07:01:44 pm »
Rushem to tylko możesz dopaść enemy -,-


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Deska w H5
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 07, 2011, 07:05:21 pm »
w zasadzie to najabrdziej na oly sie przydaje ten rush, gdzie akurat w warunkach oly deska nadal nei jest zla, ale to juz nie to co kiedys.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Deska w H5
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 07, 2011, 07:06:02 pm »
Jak biegnie to nawet nie, podlecisz rushem i możesz nic nie zdążyć zrobić czasem :/

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Deska w H5
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 10, 2011, 11:44:24 pm »
A moim zdaniem ta przemiana wyjdzie destruchowi na dobre.  8)  I tak gdy walczy sie z tyrkiem/gladem  i mamy 30% hp to jestemy praktycznie na skilla ;D więc nawet nie zdążymy nic zrobić. A rush ma ok 3s reuse więc komu jak komu ale wolnemu destro to sie przyda
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2011, 12:34:35 pm wysłana przez Azgan »


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Deska w H5
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 11, 2011, 02:43:58 am »
imo na +5, z dobrym buffem można praktycznie na Frenzy non stop biegać, większa przeżywalność, rushe oznaczają z pve beast zrobienie postaci fajnej do pvp/e.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Deska w H5
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 11, 2011, 04:17:23 am »
imo na +5, z dobrym buffem można praktycznie na Frenzy non stop biegać, większa przeżywalność, rushe oznaczają z pve beast zrobienie postaci fajnej do pvp/e.

Decha nie jest zła, nadal do farmy jest super, greena na aoe można cisnąć, nie wiem jak w loa sobie radzi. Na pvp przyda jej się wsparcie w postaci debuffa po assyscie bo takto dmg nie powala, nie wiem jak tam inni cardi grający w pt z deska, ja jak logowałem na cardiego u nas w pt to strasznie mnie denerwowało trzymanie jak najdłużej na tym 60% hp, trochę to męczące bo jednak trzeba możliwie jak najdłużej bez balanca wytrzymać :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2011, 04:22:08 am wysłana przez pokit »


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 1

Odp: Deska w H5
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 14, 2011, 09:48:22 am »
Witam,

Mógłbym prosić od kogoś posiadajacego deskę na off/ruoff o kilka screenów statów?

Deska na czystko z bronią:
1. 2h sword/blunt
   a) 0 bufa
   b) samo frenzy przy hp <60%
   c) samo frenzy przy hp >60%
2. 1h sword/blunt
   a) 0 bufa
   b) samo frenzy przy hp <60%
   c) samo frenzy przy hp >60%
3. jakaś inna broń np. pole
   a) 0 bufa
   b) samo frenzy przy hp <60%
   c) samo frenzy przy hp >60%

I jeśli jest jakaś różnica przy mniejszych ilościach HP to również bym poprosił - trochę przymarudziłem ale cóż może ktoś akurat się będzie nudził :)

--
Pozdrawiam
Papay


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Deska w H5
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 14, 2011, 09:55:48 am »
Witam,

Mógłbym prosić od kogoś posiadajacego deskę na off/ruoff o kilka screenów statów?

(...)

I jeśli jest jakaś różnica przy mniejszych ilościach HP to również bym poprosił - trochę przymarudziłem ale cóż może ktoś akurat się będzie nudził :)

Przeglądnij posty Alariona Tutaj masz linka  ona się na ten temat wypowiadał jakieś X postów temu  (do 300-400 wiadomości bez offtopa ogólnie pojętego :P)

edit 1
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,4140.msg520851.html#msg520851 mój błąd
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 1

Odp: Deska w H5
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 14, 2011, 02:31:10 pm »
Dzięki widziałem już tą informację ale niestety jest to dla mnie nie wystarczające ;(
Odpowiada tak na prawdę jedynie na pytanie czy w przedziale 0-60%hp zmienia się patak - z postu wynika, że się nie zmienia...

Na serwerze na którym gram coś chyba nie do końca działa z naliczaniem bonusów z frenzy za %patak (zawsze przydzielany odpowiedni do poziomu hp) + %jeśli 2h weapon + %jeśli sword/blunt.
Ponoć sprawdzane na ofie wygląda jakby przy hp>60% nie sumowało bonusów tylko brało jeden z nich - nie wiem czy to prawda i jeśli tak to który więc chciałbym zweryfikować te informacje na podstawie screenów...

I dlatego potrzebowałbym niestety bardziej rozbitej wersji - jak ktoś miałby możliwość to byłbym wdzięczny ;)

--
Pozdrawiam
Papay


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

  • DAFAQ
Odp: Deska w H5
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 18, 2012, 01:23:50 pm »
Okej, wiem już, że deska na H5, gdy ma mniej niż 60% dostaje bunusa do P.ataku. Teraz moje pytanie. Latając na desce właśnie na tej kronice, uzywać FR, czy raczej nie? Mówię  o farmie PVE nie AOE.

BTW : MAM PARE PYTAŃ!

1. Z czym się najlepiej odpalać na H5?
2. Jak robić AOE? Tak samo jak na it? Zbierasz moby, zalot, fr rage battle roar i go?
3. używać VR or not? (Pod AOE,PVE?) albo PVP?
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2012, 02:30:43 pm wysłana przez Tymi »

Interesuje Cię gra w ogarniętym CP, z własnym serwerem TS 3?
Zobacz - http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,49424.0.html
Gramy głównie na interlude - mid rate.