Witaj
Gość

Wątek: Poradnik Overlord - Dominator H5  (Przeczytany 39959 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:06:47 pm »
Jeżeli sądzisz że nie wyobrażasz sobie OL z polem to czemu uważasz że zwykły fighter będzie lepszy?
np Gladiator?
Więcej p defa?
Nie za bardzo ponieważ w robe armor mam więcej niż glad w hv.
Atk Speed?
W light armor prawie tyle samo?
Więcej targetów?
Może i tak ale OL ma draina więc szybko wyrównasz straty HP
Więc powiec mi czemu uważasz że fighter będzie lepszy
Wiekszy dex, wiekszy str (aczkolwiek nie bedzie to ogromna roznica jako, ze OL ma soul cry), war cry (+25% p.atk), detecty (+30% dmg bijac odpowiednie moby). Wymieniac dalej?

7. CP to zuooo. Owszem, ludzie sie znaja, wszyscy doskonale wiedza co robic itd., ale jest to niewyobrazalna smycz 'sorry, nie moge wyjsc na piwo - wyrzuca mnie z CP'. Muhuahhaha. Ok, koniec offtopa :)
Cp z takimi zasadami rozpada się po tygodniu :)
Na serwerach RPG 90% CP ma wymagania 6h dziennie (18-24.) 5dni w tygodniu. Zal.


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:21:06 pm »
Jeżeli sądzisz że nie wyobrażasz sobie OL z polem to czemu uważasz że zwykły fighter będzie lepszy?
np Gladiator?
Więcej p defa?
Nie za bardzo ponieważ w robe armor mam więcej niż glad w hv.
Atk Speed?
W light armor prawie tyle samo?
Więcej targetów?
Może i tak ale OL ma draina więc szybko wyrównasz straty HP
Więc powiec mi czemu uważasz że fighter będzie lepszy
Wiekszy dex, wiekszy str (aczkolwiek nie bedzie to ogromna roznica jako, ze OL ma soul cry), war cry (+25% p.atk), detecty (+30% dmg bijac odpowiednie moby). Wymieniac dalej?

7. CP to zuooo. Owszem, ludzie sie znaja, wszyscy doskonale wiedza co robic itd., ale jest to niewyobrazalna smycz 'sorry, nie moge wyjsc na piwo - wyrzuca mnie z CP'. Muhuahhaha. Ok, koniec offtopa :)
Cp z takimi zasadami rozpada się po tygodniu :)
Na serwerach RPG 90% CP ma wymagania 6h dziennie (18-24.) 5dni w tygodniu. Zal.

E tam jak tylko 5 dni w tygodniu to jeszcze nie jest no-life party :D


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 1

Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 18, 2011, 10:05:35 pm »
No ja rozumiem że OL to nie WL i nasz dmg musi być mniejszy ale nie jest to jakaś wielka różnica. Exp tym sposobem nie jest na tyle efektywny jak exp gladem, deską albo WL ale wystarczający żeby w miarę szybko expić (na pewno szybciej niż bicie mobów pojedynczo)


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 18, 2011, 10:29:08 pm »
No ja rozumiem że OL to nie WL i nasz dmg musi być mniejszy ale nie jest to jakaś wielka różnica. Exp tym sposobem nie jest na tyle efektywny jak exp gladem, deską albo WL ale wystarczający żeby w miarę szybko expić (na pewno szybciej niż bicie mobów pojedynczo)

expić aoe można wszystkim ale 5 mobów to nie train, jakoś ciężko mi sobie wyobrazić ol-a bijącego z pole moby w gc.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 1

Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 18, 2011, 11:39:24 pm »
Jutro zrobię filmik bo dzisiaj nie mam siły.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 19, 2011, 02:32:55 pm »
czemu nie. 8 targetow bedzie szatał az tak slabo on tez nie bije. I mowimy to oczywicie o gc gdzie moby sie agruja a nie o tych ciezkich mobach.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 19, 2011, 02:58:22 pm »
Mówisz tam u góry w gc? Tam to pewnie nie będzie problem. Generalnie aoe można robić wszystkim, tylko pytanie czy robić aoe z jednej salki np w fog-u z trudnością ją wybijając ma sens, chyba że wywalasz cały support. 


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 19, 2011, 02:59:10 pm »
Vroza prawie w niczym nie masz racji. Z gówna bata nie ukrecisz pamietaj o tym OL to nie wojownik i tutaj nie ma sie co sprzeczac to ze ty sobie tak ciupiesz mobki nie znaczy ze taka mysl przewodnia ma miec Twoj poradnik. Ludzie zazwyczaj chca sie dowiedziec czegos wiecej o postaci niz jest napisane na oficjalnej stronie. Jesli juz o tym mowa chyba wolalbym kupic GW i jechac moby w katach... po 76 to juz tylko pt nuków, w innym przypadku quit. Ta postac nie jest od biegana solo.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 1

Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 19, 2011, 03:48:29 pm »
Ale ja nigdzie nie napisałem że OL to wojownik. To jest po prostu mag dużą ilością p defa sporym p atk i BARDZO DUŻĄ wytrzymałością. Jak już wspomniałem wcześniej zdań na temat tej postaci jest tyle ile ludzi gra tą postacią. Ja tylko przedstawiłem jak można wykorzystać pewne zalety tej postaci. I dla mnie osobiście expienie na GC z polem jest najbardziej opłacalne i nic tego nie zmieni bo nawet w 9 osobowym PT exp jest dużo mniejszy. Druga sprawa na GC jest bardzo fajny drop i nie muszę się nim z nikim dzielić. Jeżeli ktoś chce to dla mnie może sobie expić na gremlinach na 85 i życzę mu powodzenia.


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 19, 2011, 04:09:56 pm »
Ale ja nigdzie nie napisałem że OL to wojownik. To jest po prostu mag dużą ilością p defa sporym p atk i BARDZO DUŻĄ wytrzymałością. Jak już wspomniałem wcześniej zdań na temat tej postaci jest tyle ile ludzi gra tą postacią. Ja tylko przedstawiłem jak można wykorzystać pewne zalety tej postaci. I dla mnie osobiście expienie na GC z polem jest najbardziej opłacalne i nic tego nie zmieni bo nawet w 9 osobowym PT exp jest dużo mniejszy. Druga sprawa na GC jest bardzo fajny drop i nie muszę się nim z nikim dzielić. Jeżeli ktoś chce to dla mnie może sobie expić na gremlinach na 85 i życzę mu powodzenia.

W grani lepiej kamienie lecą niż u góry w gc i też można solo, nie siedziałem tam z byt długo bo dla mnie to syfiasta miejscówka na expa i na kamienie też, mi tam dropnęły może ze 3 kamienie na godzine aoe dechą.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 19, 2011, 05:35:49 pm »
I dla mnie osobiście expienie na GC z polem jest najbardziej opłacalne i nic tego nie zmieni bo nawet w 9 osobowym PT exp jest dużo mniejszy. Druga sprawa na GC jest bardzo fajny drop i nie muszę się nim z nikim dzielić. Jeżeli ktoś chce to dla mnie może sobie expić na gremlinach na 85 i życzę mu powodzenia.


lol ty chyba party nie miales. Po 1 w gc moby leja mocniej niz w fogu. PO drugie 1 dd aoe(wl) lub tak jak u mnie bylo tyrek + glad i trejny z 7 salek na zukach szly. Uwiez ze tam kasa i exp byly niebotyczne. Nie wiem ile dokladnie ale w godzine mysle ze 20-30 kamieni atri wyciagnac to nie problem

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 19, 2011, 05:47:39 pm »
I dla mnie osobiście expienie na GC z polem jest najbardziej opłacalne i nic tego nie zmieni bo nawet w 9 osobowym PT exp jest dużo mniejszy. Druga sprawa na GC jest bardzo fajny drop i nie muszę się nim z nikim dzielić. Jeżeli ktoś chce to dla mnie może sobie expić na gremlinach na 85 i życzę mu powodzenia.


lol ty chyba party nie miales. Po 1 w gc moby leja mocniej niz w fogu. PO drugie 1 dd aoe(wl) lub tak jak u mnie bylo tyrek + glad i trejny z 7 salek na zukach szly. Uwiez ze tam kasa i exp byly niebotyczne. Nie wiem ile dokladnie ale w godzine mysle ze 20-30 kamieni atri wyciagnac to nie problem

Proste że tak, tak samo lepiej expić w full pt na necro spocie albo żukach sciągając max salek, niż w małym party męcząc jedną salkę. W fog problem jest jedynie że wbijasz lvl moby robią się niebieskie i drop rate robi się niski, najlepiej dlatego farmić na subie wl-a.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 19, 2011, 05:51:26 pm »
dlatego póki macie low lvl farmic ile sie da ;p

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 26, 2011, 01:53:55 pm »
zawsze można expić tak:
http://www.youtube.com/watch?v=FiA491CmZ8s tyle, że na wyższych levelach raczej ciężko o miejscówkę do tego :D


Chain HealRegeneruje 10 członkom party/clanu znajdującym się w pobliżu targetu 30% HP
u mean OL + 9 osób stojących obok niego ?


Kolejność enchantowania skili
...
Na PVP trzeba zenchantować WSZYSTKIE więc tutaj nie ma co się rozpisywać.
tyle, że są pewne priorytety...



« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2011, 01:56:22 pm wysłana przez mpxx24 »
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 30, 2011, 01:33:43 am »
@up chain heal dziala tak, że pierwszej osobie regeneruje 30% hp, a kolejnym odpowiednio mniej. i healuje 10 osob z najmniejsza iloscia HP.

co do poradnika, to sorry, ale wiekszosc z tego co widze to czysta teoria, ktora nie ma wiele wspolnego z rzeczywistoscia.

OL = only robe (karmian, avadon, dc, ma/od h5 dyna, itd) - po co Ci heavy? na nizszych lvlach (do 61) moby gowno Ci i tak robia, a nawet jezeli oberwiesz to w robie latwo sie wydrainujesz/wyhealujesz. mane bedziesz mial z bicia mobow z lapy.

co do broni, to do 52 1h blunt, potem mozna sie przezucic na daggera + 1/2h blunt magiczny do drainowania. na wyzszym lvlu tylko AM i dalej 1h blunty magiczne, bo nie wyobrazam sobie solo expa. no ew. mozesz siedziec na koncu SV z AS+haste.

bez obrazy, ale pomysl z pole to maksymalna porazka. i jeszzce zeby brac sobie support na plecy w postaci WC? to juz lepiej sobie poexpicie jak bedziecie obydwoje mieli wilki i do kata pocisniecie.

dopatrzylem sie jeszcze kilku bledow ale juz zapomnialem  :P


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 30, 2011, 09:09:32 am »
@up
nie wiesz przypadkiem, czy działa on na samego OLa ?
tzn, gdy nie ma teoretycznie nikogo obok mnie, czy ten heal po użyciu zadziała na mnie? (np Oly)
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 30, 2011, 09:18:54 am »
@up
nie wiesz przypadkiem, czy działa on na samego OLa ?
tzn, gdy nie ma teoretycznie nikogo obok mnie, czy ten heal po użyciu zadziała na mnie? (np Oly)

Tak, zadziala.
new future.


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 30, 2011, 12:45:41 pm »
dzięki
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 30, 2011, 03:08:34 pm »
@up
nie wiesz przypadkiem, czy działa on na samego OLa ?
tzn, gdy nie ma teoretycznie nikogo obok mnie, czy ten heal po użyciu zadziała na mnie? (np Oly)
Działa i to nawet bardzo skutecznie.
Widziałem parę walk na oly i nie raz chain heal właśnie ratował OL'owi tyłek (np. na disarmie od berka)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 30, 2011, 03:31:58 pm »
Na L2tns nie da sie uzyc chain heala na siebie, nie wiem jak to dziala na offie. Ale pewnie sie da tak jak pisza @up, bo inaczej to byloby troche bez sensu.


Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 30, 2011, 03:44:44 pm »
Na L2tns nie da sie uzyc chain heala na siebie, nie wiem jak to dziala na offie. Ale pewnie sie da tak jak pisza @up, bo inaczej to byloby troche bez sensu.
oni graja na offie wiec raczej tak to na offie dziala


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 30, 2011, 04:44:27 pm »
działa na offie i chain heal wyparł serce, które teraz jest prawie bezużyteczne


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 30, 2011, 05:20:51 pm »
Serduszko na mass pvp jest całkiem fajne dalej. Jednak co innego dostać HoT-a na cały klan + dostawać chain heala i inne, a tylko chaina co działa na 10 osób. w Pt vs pt faktycznie, chain heal wyparł serduszko.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 30, 2011, 06:09:35 pm »
jeszcze gdyby ktoś był w stanie mi podać jego reuse + ew. opcje enchantowania...

 :D any info ?
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Poradnik Overlord - Dominator H5
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 30, 2011, 06:21:04 pm »
Nie da sie enchantowac, 3s reuse bez buffa.
new future.