Witaj
Gość

Wątek: Zabij TH....  (Przeczytany 4492 razy)

  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Zabij TH....
« dnia: Listopad 15, 2005, 05:11:46 pm »
No właśnie byle jaką postacią gramTH zawsze mnie zabije O.o. Nie wazne czy to lucznik czy warrior Zawsze on musi mnie zabic heh... AW go nie zabijesz (masz zamalo hp tak samo z pw,i tak samo z magami i lucznikami) Magowie maja lepiej ale tylko wtedy gdy chca byc PK i zabic TH z odleglosci no mag sleepa moze dac. Ehh zaczny mnie to wkurzac robie teraz jakas postac anty-treasurehunterowa :P ... Tylko kto bedzie taki?? Jaka postac... Tego jedynie moge sie dowiedziec od was  :P
Jesli nie grasz juz na servesze Lineage2World to bardzo Cie prosze o PM z twoim konto ProszE :)


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Zabij TH....
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 15, 2005, 05:26:26 pm »
Spell Singer.


Sleep, surrender, nuke, sleep, nuke, sleep... az padnie ;) Na 60+lv sps jest baaardzo trudny do zabicia :P No i jest jeszcze elemental summoner, rowniez latwo zabija th 1vs1.


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Zabij TH....
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 15, 2005, 07:00:55 pm »
Hmm Jak summonerem ES zabic TH widzialem filmik jak TH bil sie z ES 2 rundy i kazdy ma po 1 punkt... tylko dlatego ze th w 2 rundzie nawalal summona zabil go a ES mu juz nic nie robil :/ ... Ale opowiedz to prosze
Jesli nie grasz juz na servesze Lineage2World to bardzo Cie prosze o PM z twoim konto ProszE :)


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Zabij TH....
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 15, 2005, 08:19:31 pm »
pytanie.... pogromca sztyleciarzy kazdej masci - Dark Avenger... na sztyleciarza stun wchodzi ... zawsze.. powiedzmy ze TH zapakuje ci jednego krtyka, ale cie nim nie zabije, walisz stuna i juz praktycznie jest po grzybach..co sie shield stun zregeneruje to go walisz, w takiej sytuacji TH ocknie sie dopiero w najblizszym miescie... a i duzo ciosow DA nie potrzeba zeby zajebac TH, do tego ma nie nijaka panterke...
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Zabij TH....
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 15, 2005, 08:25:38 pm »
Taa ale z jego malutkim DMG duzo nie zrobie heh za to mag ma go na kilka strzalow xD
Jesli nie grasz juz na servesze Lineage2World to bardzo Cie prosze o PM z twoim konto ProszE :)


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Zabij TH....
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 15, 2005, 08:30:19 pm »
moim skromnym zdaniem to na Th dobry bylby albo SPS albo HE :]


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Zabij TH....
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 16, 2005, 03:54:59 pm »
Moim zdaniem każdy ma szanse z TH, ale w uczciwej walce pvp. Natomiast jeżeli taki TH podleci do swojego celu, a on go w pore nie zauważy to...nie wiele klas ma szanse na przeżycie jego natarcia. Nie jest to żaden mag, buffer, summoner, oni z gory sa straceni bo idą po 3ciosach. Nie sa to łucznicy, ponieważ uzycie ich stunu zajmyje 5sec, co oznacza 3 ciosy, więc odpadają ( niewielka szanse ma SR, jeżeli w pore uzyje entangle i zwolnie th i zacznie ostrzeliwywać go z daleka).Bishop ma szanse wytrzymywać jego ataki rzucając greater battle heala, ale zginie kiedy mu sie mana skończy. Inni daggerzy nie mają szans z TH, jeżeli to on zada 1 cios. Glad ma szanse jeżeli na serverze działają punkty CP,jeżeli nie to ginie on tak jak mag.O warlordzie nie wspomne.Overlord pokona TH, jeżeli wrzuci mu debuffy i chodzi w heavy armorze.(Warcryer zaliczony zostaje do bufferów).Dark Avenger jak Skrzat napisał ma najwieksze sznse wygrać (o ile ma panterę przyzwaną - jeżeli nie to musi walnąc stuna i ja przyzwać).Paladyn ginie bo nie ma pantery.SK ginie,nie ma czym powstrzymac atakow TH. Tk jak sk.Sword Singer nie zginie jeżeli bedzie mial songi i broń z SA - critical stun (czyli jakąś włucznie ), w innym przypadku ginie. BD - taktyka jak sws.Drwafs - bez komentarza.Zostały jeszcze 2 klasy moim zdniem obie mają duże szanse. Destroyer jeżeli ma blunta i 2-reczny miecz wygra, gdyż zanim TH zabieże mu te kilka 1000-cy HP dostanie stuna i Destro wgniecie go w ziemie. Tyrant ma szanse z taktyką jak SR, wrzuca zwolnienie i uzywa ataków z daleka czasem podbiega i wrzuca całą serie ciosów i odbiega i znowu z daleka. :wink: Buhaha ale sie napisałem. Jak w czym sie myle to mnie poprawcie. :D


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Zabij TH....
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 16, 2005, 05:28:50 pm »
SpS - sleep czesto wchodzi. Jak pierwszy wejdzie to th moze pomachac papa.

SwS - ja mam inna taktyke, polega ona na imitowaniu sr'a :) Biore bopa (btw fajnie wyglada ze zbroja bw hravy) zazucam entangle, songi najczesciej mam na sobie, a potem tylko ostrzal z daleka. Lance ze stunem nie probowalem, ale przy song of hunter moze to byc niezly pomysl :twisted: Na arenie niezle spisuja sie duale, krytyki z dwoch slsow powalaja th :>


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Zabij TH....
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 16, 2005, 06:38:03 pm »
Arthas napisal: Bd - taktyka jak SwS.. czyli co? BD ma chodzic z wlocznia :P? hehe

Destroyer: "zmienia bron i wali stuna" no ok czyli zmieniamy bronie? TH tez moze miec w pleacaku luczek ze Stun Shotem, zaraz ktos mi powie "ale jaka masz pewnosc ze TH wejdzie Stun.." otoz taka sama jak Destroyer... Destroyer ma oczywiscie wyzszy lvl HAmmer Crusha niz TH Stun Shota.. ale to nie o lvl chodzi... Hummer Crash na 18 lvl ma niewiele wiekszego powera niz Stun Shot na 3, dlaczego sa prawie rowne? otoz Hummer Crash jest szybszy ot to... i niczym wiecej sie prawie nie roznia, wiec Destro to nie taki mocarz.... poza tym Destro zaczyna swoje pvp kiedy hp ma mniej niz 1/5 ... z TH to sie nie sprawdzi gdyz TH zadaje taki dmg pojedynczym krytykiem ze w jednej chwili mozesz miec 2/5 a w drugiej juz 0....

SwS i SR: no ok... walisz Entangle, TH wali Dasha i wali ci Backstaba w plecy (jak uciekasz jestes obrocony plecami...) i po krzyku... oczywiscie jesli TH bedzie glupi to SwS i SR moga wygrac... ale mi naprzyklad nie chcialoby sie ganiac za glupim lucznikiem... tym bardziej ze z UE nawet mnie nie trafi...

Tyrant: nie znam sie ani troszeczke na Tyrantach wiec go omine...

no tak... Darknest dobrze zauwazyl zapomnialem o magach, faktycznie moj blad, zapomnialem a tych dupkach, rzeczywiscie SpS daje sobie spokojnie rade z TH.... o ile TH jest fioletowy, albo czerwony... na bialasa sleepa rzucic nie mozesz (mowimy o PvP a nie o Arenach, wojnach i siegach) no wiec nie jest tak pieknie jak sie wydaje..

Dark Avanger: to co napisalem w poprzednim poscie... moze i to zajmuje mu duzo czasu (duzo w porownaniu z SpSem... ale wcale nie tak duzo) to jest naprawde pogromca TH...
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Zabij TH....
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 17, 2005, 11:24:00 am »
Co do BD to chodziło mi właśnie o włocznie...wydaje sie głupie i do dupy wyglada, ale tylko stunując TH, BD ma szanse wygrać.

W poprzednim poście opisywałem sytuacje w której TH atakuje nas z zaskoczenia,dajmy przykład. Poczatek LoA, stoimy i kupujemy buffki, a taki TH podbiega i zaczyna nas lać. Napisałem też na początku, iż w UCZCIWEJ walce PVP, czyli np. na arenie po umuwieniu sie z takim TH na 1vs1 KAŻDY ma szanse (każdy nawet bishop czy prophet).

eSkel co do sps'a napewno ma duże szanse z th, w końcu sps to jedna z najlepszych postaci do pvp. Ale w walce w której TH atakuje z zaskoczenia, dajmy na to wchodząc Back Stabem SPS nie ma dużych szans, chyba ze ma duzo hp i zdaży wrzucić tego sleepa, jego jedyna nadzieja.

P.S. Co do stun shota to szansa na to że stun wejdzie jest zawsze taka sama 50%, wykupując skilla zwieksza sie tylko dmg zadawany nim.
P.S.2. Co do walki Destro, w chwili kiedy ma 1/5 może wrzucić (nie pamietam nazwy skilla :P ,chyba Guts) skilla co da mu z 5k deffa. TH bedzie go bił skillami po 200, a destro bedzie go jechał mieczykiem po 400+ przez jakies 20sec.


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Zabij TH....
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 17, 2005, 02:26:57 pm »
:] " TH na 1vs1 KAŻDY ma szanse (każdy nawet bishop czy prophet)."

powiedz mi teraz, jak, jak bishop i prophet moga wygrac z TH?
z dualami: bliski kontakt - odpada
z lukiem: ok, wsadzam roota, zaczynam walic z luku i.... Missed Target Missed Target .... trafisz tak czesto ze Lesser Healing Potion wiecej wyleczy niz prophet zada TH...
z pole: no okej, tutaj moze wygrac, ale nadal jest to malo prawdopodobne... gdyz nie zawsze trafisz TH... zdazysz uderzyc 10 razy trafisz go razy 5 i juz musisz poprawiac roota a TH sie caly czas, potrzeba conajmniej 10 minut zabawy zeby zabic TH a w ciagu 10 minut, potrzeba ~20 rootow, niech tylko jeden z nich nie wejdzie i jest po sprawie

o Destro i Magow, chodzi mi o to ze mowimy o porgormcy TH a nie o postaci ktora moze ewentualnie wygrac przy dobrym szczesciu.. Destro powiedzmy ze walka potoczy sie tak ze Destro bedzie mial 2/5 hp czyli dajmy na to 3000hp i w tym momencie TH zreusuja sie krytyki, jeb Backstab, jeb Deadly Blow, jeb Mortal Blow, i Destro moze juz nie zyc i nawet nie uzyje sobie skilii 1/5 hp... Magowie to tak jak powiedzialem, jesli to jest na arenie to prawie zawsze wygra mag, jesli to jest w terenie, to tylko wtedy kiedy TH jest fioletowy, a jesli gdybamy to nie mozemy mowic o pogromcy, DA natomiast nie potrzebuje zadnych warunkow sprzyjajacych, po prostu go zabija
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Zabij TH....
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 17, 2005, 02:40:59 pm »
No tyrant to z bizonem rozsmaruje TH.Soul breaker,burning fist,hurrican assult... i powtarzamy do skutku a jak bedzie malo hp to sie wlaczy bizon.TH jest za wolny w ataku i w biegu zeby wygrac.Niech nawet da mu kombosa to tyrant odda mocniej(z 800 atk speed to nie jest trudne).


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Zabij TH....
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 19, 2005, 11:48:56 am »
Elder, SE, Prophet moga bardzo latwo i bez problemowo zabic TH.
Problemem jest to ze wiekszosc healerow biega z dupnymi dualkami co jest kompletnie bez sensu...
Dla Elder Dagger/Bow, SE Dagger/Bow, Prophet Lance/Bow i jedziemy z TH jak chcemy.
(Elder 65lv zabilem TH 3 lvle nizej urzywajac daggera - co prawda walka trwala ~10 min, ale walki z healerami tyle trwaja)
Jezeli chodzi o DA to tylko jezeli ma w rece jakiegos blunta bo accu to on nie grzeszy...
Jezeli chodzi o Destro to Gust zwieksza tylko Pdef a Frenzy Zwieksza Patk ale te skille moga byc urzywane tylko osobno, ale ze swoim HP i dwoma stunami powinien dac rade.
Wszyscy Bow userzy popelniaja jeden zasadniczy blad w walce z TH - uciekaja...
Jezeli za bardzo sie nie miotaja moga wygrac.
Kazdy Nuker powinien zabic TH jezeli wie jak ma grac aczkolwiek to jest cos typu "kto pierwszy ten lepszy".
Jezeli chodzi o Tyranta to napisze LOL bo to jest "gorsza wersja" Gladiatora i imo jest strasznie mierny w porownaniu do innych postaci...


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Zabij TH....
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 19, 2005, 08:54:53 pm »
GlooM, nie wiem jak z daggerem, ale faktycznie z Wind Shackle to moze byc dobra kombinacja, jednak walczac lukiem nie zabijesz TH, i z tym sie nie zgodze, masz bardzo slaby accu, wiem cos o tym bo raz walczylem prophetem z TH uzywajac luku, myslalem ze go latwo zajebie, root + luk, teoretycznie wydaje sie niepokonane, jednalk praktycznie to wygladalo tak: root - wchodzi, sztrzelam: 50dmg, missed, missed, missed, 50 dmg, missed..... TH wlacza Healing Pota i to co mu zabieram od razu mu sie odnawia.... dodatkowo, wystarczy ze nie wejdzie mi root i dostaje krytyka, znow rootuje TH, i mam slabe heale ktore mi zzeraja mnostwo many, predzej mi sie mana skonczy niz TH upadnie
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Zabij TH....
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 19, 2005, 10:16:09 pm »
ja musze w tym momencie obronić destroyera, otóż w NORMALNYM c3 lub c3/c4 gdzie sztyleciaże są osłabieni, wprowadzone jest cp i nie ma zbugowanych skilli destroyer na ok 66+ lvlu radzi sobie z daggerem jak z jakims tyrantem czy tk :D chodzi tu o ilość hp i ilość zadawanych obrażeń podczas używania crush of doom (czy jakos tak), poza tym stun w destroyera bardzo żadko wchodzi ponieważ ma duży con + doom set zwiekszający jeszcze go = stun wchodzi DA i to niezawsze :) a destroyer zdrowo daje wkość swoim stunem nie znam sie na mechanice "wchodzenia" ale wchodził miprawie zawsze to tyle :D


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 2

Zabij TH....
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 21, 2005, 07:07:35 pm »
Cytat: Arthas
Co do BD to chodziło mi właśnie o włocznie...wydaje sie głupie i do dupy wyglada, ale tylko stunując TH, BD ma szanse wygrać.


Pytanie : emm ze co qwa ... Blade Dancer i stun ??? to wy chyba na jakis pomieszanym c3 gracie :P zeby blade dancer i stun z pole ?? tu mnie facet rozbroiles ;p
L2 - koniec
Forum - jeszcze nie ;P
RO - moze niedługo zaczne xD


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Zabij TH....
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 21, 2005, 09:54:36 pm »
Moze mu chodzi o pole z SA Critical Stun?


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Zabij TH....
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 21, 2005, 10:28:23 pm »
Cytat: Arthas
Sword Singer nie zginie jeżeli bedzie mial songi i broń z SA - critical stun (czyli jakąś włucznie ), w innym przypadku ginie. BD - taktyka jak sws.


dokladnie o to...
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 2

Zabij TH....
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 22, 2005, 02:12:51 pm »
Gloom skoto tak sie znasz na SE to mi daj jakieś wskazówki z czym mam chodzić po 40 lvl.....Cały czas sie widuje SE z dualami, chodzenie z łukiem ma troche sensu (root i kilka bufów dla łuczników) ale chodzenie z daggerem to chyba pomyłka... liczyć tylko na krytyki bez żadnych skillów na daggera jest cholernie ryzykowne.... i jeszcze, z jakim armorem ty niby chodziłeś tym swoim SE?
nick Harnas zawsze i wszędzie....


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Zabij TH....
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 22, 2005, 02:43:56 pm »
BW leather tylko i wylacznie a z Daggerem spokojnie doxpowalem swoja EE (trodniejsza do walki melee niz SE bo nie ma Focus ani DW, aczkolwiek latwiejsza do xpowania jako catser na undeadach - Might of Heaven) od 55 do 6X lvla na FG.
Po prostu dajesz buffki walisz na kazdego moba Wind Sheckle i po zawodach...
Do tego Dagger z Focus'em i nie ma bata zeby jakis mob mogl cie skrzywdzic.
Tak czy inaczej zawsze masz jeszcze Driad Root ;]
Imo SE jest w stanie zabic kazda melee postac jezeli sie nia dobrze zagra, z tym ze taka walka zawsze zajmuje chwile czasu...


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 2

Zabij TH....
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 22, 2005, 04:58:25 pm »
No taaak ale jaka broń na poziomie C grade? :P mój SE dopiero powstaje i nie wiem jaką broń C grade kupywać.Myślałem o dual Storm ale największy jest problem: karmian czy theca..
nick Harnas zawsze i wszędzie....


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Zabij TH....
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 22, 2005, 05:04:59 pm »
Do ~52 lvla mozesz sie bic Undeady w DV urzywajac Disrupt Undead (masz mpower  :wink:) takze mozesz kupic sobie Sage i biegac w Karmianie.
(nie jest wcale tak ciezko jak sie wydaje ja wyxpilem do 56 lvla PS na Cmentarzu urzywajac tylko Shadow Spark i od czasu do czasu Aura Burn -> wtedy na servie nie dzialal jeszcze Soulless)


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Zabij TH....
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 25, 2005, 10:44:07 am »
eskel chcialbym wrocic do twojej 1 odpowiedzi....nie na wsyzstkich servach zrobisz sobie sleep,freezing schakle i tak dalej.Na nie ktorych servach masz tak jak zucisz mu sleep i freezing to ten freezing go obudza i nie nie uspisz az do czasu kiedy freezing mu nie skonczy zabierac zycia...
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Zabij TH....
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 25, 2005, 10:47:04 am »
Cytat: System/Board
eskel chcialbym wrocic do twojej 1 odpowiedzi....nie na wsyzstkich servach zrobisz sobie sleep,freezing schakle i tak dalej.Na nie ktorych servach masz tak jak zucisz mu sleep i freezing to ten freezing go obudza i nie nie uspisz az do czasu kiedy freezing mu nie skonczy zabierac zycia...

Jego pierwsza wypowiedz:
Cytat: eSkel
Spell Singer.


Sleep, surrender, nuke, sleep, nuke, sleep... az padnie ;) Na 60+lv sps jest baaardzo trudny do zabicia :P No i jest jeszcze elemental summoner, rowniez latwo zabija th 1vs1.

I gdzie tu masz o zarzucaniu DOT'a ? :P


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Zabij TH....
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 25, 2005, 11:26:53 am »
DOT'a?
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"