Witaj
Gość

Wątek: Subklasy  (Przeczytany 3389 razy)

  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Subklasy
« dnia: Grudzień 10, 2005, 12:47:35 am »
Podobno w c3 można wybrać subklase, chcialbym wiedziec wiecej na ten temat a w szczegolnosci:
1.Jak dokladnie wyglada proces twrzenia 2 klasy (wiem ze trzeba wykonac jakiegos questa i miec 75 lvl i ze mozna miec bodajze 3 subklasy, wiem tez ze nie kazda klasa moze sie laczyc z kazda);
2.Co sie dzieje ze skilami ktore juz mielismy w wczesniejszej klasie (czy jesli sa na tym samym pziomie to sie nie zmieniaja czy przyjmuja wartosc wiekszego a moze sie sumuja ??)
3. Co sie dzieje z skilami ktore sa niemal identyczne za wyjatkiem np nazwy (np Dreaming Spirit i sleep);
4.Czy istnieja jakies ograniczenia sili 2 klasy (poza wymagana bronia w uzyciu);
5.Jakie klasy są ciekawym uzupelnieniem nekromanty i dlaczego (chodzi mi glownie o walke pvp)


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Subklasy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2005, 01:20:14 am »
Jezeli wezmiesz subclasse to tracisz wszystkie skille ze swojej starej postaci i mozesz przemieniac miedzy klassami u npc'a... ale to tylko na Officialu i L2j mozna zrobic prawdziwe subclassy...
Przewaznie na servach gdzie sa skile zostaja taki sam skill sie nie dubluje aczkolwiek sa pewne wyjatki (chodzi o ID skilla) i np Weapon Mastery z WarCryera sumuje sie z Weapon Mastery Propheta ale Weapon Mastery Propheta nie sumuje sie z Weapon Mastery SpellHowlera.
Normalny gracz moze jedynie zgadywac ktore sie beda sumowac a ktore nie :P
A jako subclass dla Necrola na piracie wybral bym albo Propheta albo WarCryera ewentualnie OverLorda.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Subklasy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2005, 06:33:08 am »
Tak wyglada przykladowa subklasa na oficjalu

Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Subklasy
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 10, 2005, 08:36:47 am »
znaczy ma się dwie postaci w jednej ?? ja trochę nie w temacie jestem.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Subklasy
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 10, 2005, 11:02:54 am »
Tak masz 2 calkowice niezalezne profesje. Nie mozesz kozystac ze skilli jednej profesji kiedy grasz druga. oczywisce na piratach to zbugowanie.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Subklasy
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 10, 2005, 10:28:15 pm »
Ale mozna isc do Grand Mastera i zmieniac klasy o ile sie nie myle.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Subklasy
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 13, 2005, 11:21:24 am »
Coz zapoznalem sie z tym co tu piszecie ale jeszcze jedno pytanie nie daje mi spokoju. Mozna przelaczac sie miedzy subklasami u Grand Mastera, ale jak jest z awansowaniem. Powiedzmy ze mam Gladiatora na 75 i jako subklase wybieram Spelhowlera. Zaczynam awansowac w drugiej klasie. A co dzieje sie kiedy przelacze sie spowrotem na gladiatora? Czy zdobywane przezemnie doswiadczene idzie teraz na gladiatora czy na spelhowlera? Czyli czy po wybraniu subklasy mozliwe jest dalsze awansowanie w pierwszej klasie???


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Subklasy
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 24, 2006, 12:31:22 am »
a czy tylko mozna miec 2 subklassy czy wiecej??? i czy lvl 75 sprzed zmiany klasy sie nie skasuje

prosze tez o odpowiedz na pytanie kolegi wyzej odemnie river007 bo tego tez ciekaw jestem


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Subklasy
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 24, 2006, 02:36:28 am »
Cytat: river007
Coz zapoznalem sie z tym co tu piszecie ale jeszcze jedno pytanie nie daje mi spokoju. Mozna przelaczac sie miedzy subklasami u Grand Mastera, ale jak jest z awansowaniem. Powiedzmy ze mam Gladiatora na 75 i jako subklase wybieram Spelhowlera. Zaczynam awansowac w drugiej klasie. A co dzieje sie kiedy przelacze sie spowrotem na gladiatora? Czy zdobywane przezemnie doswiadczene idzie teraz na gladiatora czy na spelhowlera? Czyli czy po wybraniu subklasy mozliwe jest dalsze awansowanie w pierwszej klasie???


Grajac jedna kalsa cale doswiadczenie idze na jej konto. Czyli grasz glad i go expujesz, po przelaczeniu na sps expujesz sps, przelaczasz na glada i expujesz glada. Obie profesje sa calkowicie niezalezne, nie lacza je skille, sp, exp.

Cytuj
a czy tylko mozna miec 2 subklassy czy wiecej??? i czy lvl 75 sprzed zmiany klasy sie nie skasuje

prosze tez o odpowiedz na pytanie kolegi wyzej odemnie river007 bo tego tez ciekaw jestem


W danje chwili mozesz miec jedna subklase, po zrobieniu jej na 75lvl mozesz zaczac kolejna subklase, lacznie mozesz miec 3 subklasy. Kwasu ty chyba nie rozumiesz zasady subklasy. Glowna profesja i subklasa sa calkowice niezalezne, nic je nie laczy. Wiec zaczynasz subklase na 40lvl i norlanie grasz, kiedy chesz grac swoja glowna profesja to idzesz do npc i sie przelanczasz i masz glowna profesje z 75lvl.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Subklasy
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 24, 2006, 06:04:59 pm »
Cytat: montezuma
oczywisce na piratach to zbugowanie.


nie chce porównywać tutaj pirata do officiala( w sumie to jakby porównywać trabanta i mercedesa) ale na idragonie np subklasy działają i mają się dobrze- skille działaja itp -no może cp nie działa ale zbugowane chyba nie są... :roll:


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Subklasy
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 24, 2006, 06:45:30 pm »
Cytat: Raiden
Cytat: montezuma
oczywisce na piratach to zbugowanie.


nie chce porównywać tutaj pirata do officiala( w sumie to jakby porównywać trabanta i mercedesa) ale na idragonie np subklasy działają i mają się dobrze- skille działaja itp -no może cp nie działa ale zbugowane chyba nie są... :roll:


Widac wyraznie ze nie masz pojecia jak wyglada prawidlowo dzialajacy system subklass. Na idragonie jest system subklass ale dziala zle, czyli jest zbugowany.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami.