Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker [AW]  (Przeczytany 355451 razy)

  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1975 dnia: Sierpień 29, 2011, 05:32:28 pm »
Cytuj
Satyricon z Cadmusa ma też build -8 STR, ale jest to postać przygotowana specjalnie pod oli.

Tylko to była freya, a poza oly też trzaskał. Można się pokusić o -dex+str dla próby(nigdy takich nie miałem na daggerze, ale teraz zaczynają się robić sensowne), a przynajmniej to co vorpal dodaje przerzucić na str. I speed i evasion są na oly bardzo ważne, na pvp speed tak, evasion raczej bym się nie przejmował specjalnie. -con to już pełny hard core, ale +str dla dual daggerów > all chociaż na oly takie dye to masakra by była.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1976 dnia: Sierpień 29, 2011, 06:41:18 pm »
A piszemy tutaj o postaci stricte pod oli? Mniemam, że nie.
Warunki normalnych pvp/mass pvp/farmy, a oli to 2 inne światy.
Satyricon z Cadmusa ma też build -8 STR, ale jest to postać przygotowana specjalnie pod oli.
Sądząc po poście Sefiron ownować oli się nie wybiera, więc po co mu build który na pvp i pve jest słaby?

Co do oli to i tak 1h dagger > dual daggery.


Właśnie mam zamiar poownowac tylko ze na H5 sa takie zmiany wprowadzone ze nie mialem pojecia co by tu za farbki dac:)


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: -3

  • Każdy Ponad Każdym
    • Ostry Hardcore!
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1977 dnia: Sierpień 30, 2011, 12:17:05 am »
Mam mozliwosc wsadzenia 1800 atri do seta. Moze ktos rozpisac jak mam uwzglednic atrybuty? ...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1978 dnia: Sierpień 30, 2011, 12:27:19 am »
Więcej na :

wind (Sh i sporo DD bierze)
Fire (tyrki, deski dość często i czasem jacyś dd)
Holy (łucznicy, support)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1979 dnia: Wrzesień 03, 2011, 03:34:22 pm »
Nie wiem czy pytanie było ale wole zapytać:)

Lethal blow,deadly blow i backstap enchantować na duel tak?:)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1980 dnia: Wrzesień 03, 2011, 04:21:53 pm »
w kronikach Freya i H5, gdzie enemy mają już powyżej 900 resista i możesz zrobić OE w okolice +25 (+15 z 3rd profki) to wtedy duel.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1981 dnia: Wrzesień 03, 2011, 07:18:38 pm »
VS full resist blowy +15/16 duel są lepsze od elementu. Inaczej to wygląda jak ktoś ma czegoś max, czegoś mało i w sumie nie wiadomo co ma. Zaletą duelu jest to, że masz stały dmg zawsze zależny od p. def. a nie atri i nie zastanawiasz się "o bishop ciekawe czy ma full resist na mnie". Także teksty typu "duel od +25" są lekko nieaktualne.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1982 dnia: Wrzesień 03, 2011, 07:36:47 pm »
VS full resist blowy +15/16 duel są lepsze od elementu. Inaczej to wygląda jak ktoś ma czegoś max, czegoś mało i w sumie nie wiadomo co ma. Zaletą duelu jest to, że masz stały dmg zawsze zależny od p. def. a nie atri i nie zastanawiasz się "o bishop ciekawe czy ma full resist na mnie". Także teksty typu "duel od +25" są lekko nieaktualne.

Thx za good info:)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1983 dnia: Wrzesień 03, 2011, 08:09:01 pm »
VS full resist blowy +15/16 duel są lepsze od elementu. Inaczej to wygląda jak ktoś ma czegoś max, czegoś mało i w sumie nie wiadomo co ma. Zaletą duelu jest to, że masz stały dmg zawsze zależny od p. def. a nie atri i nie zastanawiasz się "o bishop ciekawe czy ma full resist na mnie". Także teksty typu "duel od +25" są lekko nieaktualne.

Są aktualne o tyle, że serwer "zbroi się" dosyć równomiernie. Nie ma tak, że od początku ludzie hasają w full 1900, tylko pojawia się to dopiero po jakimś czasie. Dopóki przeważa średnia 900 resista na poziomie jakim jest twoje PvP, to lepiej mieć atri. Może i jak trafisz na kogoś kto się dobrze zresistuje, to te +15 duel byłby kilka % lepszy, ale z kolei kilku następnych walniesz za duuużo więcej, więc nie ma co dywagować.

Kiedy wchodzisz ze woim party w czołówkę serwera i stawiasz poprzeczkę wysoko, a serwer i jego gospodarka już trochę istnieją, to pora pójść w ++duel. Wtedy ty i twoje party powinniście być już na tyle mocni, że nawet jak walczycie z jakimiś 900 atri, to i tak ich wciągacie lekko.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1984 dnia: Wrzesień 05, 2011, 10:18:06 am »
Alarion ma racje. Ale popatrz na to jeszcze z innej strony majac na przeciw siebie tyrka np na wc buff, ktory ma mniej resista na element a spory p.def. Majac bs na +30 duel zadasz mu mniej dmg niż np db +15 earth. Tak sie wydaje ale w przypadku gdy ktos dysponuje sporym p.def a mniejszym atri resisit, element i tak bedzie lepszy bo daje kosmicznego boosta juz przy niskim enchancie. Gdy masz przed soba nabufowanego swininaka z 1800 atri +30 duel bedzie lepszy. Dla mnie osobiście nie ma półśrodków albo +15 element albo +30 duel.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2011, 02:34:21 pm wysłana przez Itherus »


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1985 dnia: Wrzesień 16, 2011, 08:51:25 pm »
Nie ma tak, że od początku ludzie hasają w full 1900


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1986 dnia: Wrzesień 23, 2011, 02:35:47 am »
czy roznica pomiedzy vesper shaperem +CD a skull edge +CD  nawet jesli maja juz wsadzone PVP jest duza ?  oczywiscie na high five


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1987 dnia: Wrzesień 23, 2011, 11:28:00 am »
Nie az taka zeby bylo warto robic go od początku skoro ma sie juz vespa cd 300.


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1988 dnia: Wrzesień 23, 2011, 02:50:17 pm »
czyli oplaca mi sie wymienienie skull edge + CD bez 300 atri za AQ+6 + tezze + vesper shapera + CD + 300 ?


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1989 dnia: Wrzesień 23, 2011, 03:21:50 pm »
Za tyle gratów to nie ma sie co zastanawiać tylko wymieniqć.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1990 dnia: Wrzesień 25, 2011, 10:17:32 pm »
co lepsze dyna light (dla daggerow) +6  czy vesper noble +3?


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1991 dnia: Wrzesień 25, 2011, 11:55:44 pm »
co lepsze dyna light (dla daggerow) +6  czy vesper noble +3?

Oczywiscie ze dyna light. Vesper jak i Moirai light sa najgorszymi setami dla daggerow.


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1992 dnia: Wrzesień 26, 2011, 07:27:34 am »
...to jak juz sie pytamy duna light+6 czy vesper noble +6 ??
------------------------------------------------------------------------
---ej gdzie mam iść jak wbije 30 lvl ?
---na dwór


Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1993 dnia: Wrzesień 26, 2011, 10:28:25 am »
IMO noble vesper chociażby z racji ogromnej różnicy w p defie. Generalnie jeśli bym miał wybierać pomiędzy dyna, a noble vesperem to brałbym to 2gie bez zastanowienia.


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1994 dnia: Wrzesień 26, 2011, 01:44:25 pm »
A jeśli chodzi o to moje porównanie to dyna +6 też dobre dla th/pw?


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1995 dnia: Wrzesień 26, 2011, 02:23:54 pm »
ja tam nie widzialem zadnego daggera latajacego w vesper noble bo jest za drogie i sie nie oplaca. Dyna light jest lepszym i tanszym rozwiazaniem tymbardziej ze jest tani i mozna sprobowac go enchantowac na +10 co dodaje mocnego kopa w HP.

Ja mam inne pytanie ponoc z testow MuerteLegend (jak wiemy glad z offa) testowal AQ i VS czy dodaja wiecej dmg przy critical dmg do skilli otoz wyszlo ze nie. To samo tyczy sie daggerow + CD, te criticale pojawiaja sie tylko w normal hitach. Chociaz ja nie gram na offie to wyprobowalem to na NPC najpierw probowalem bez VS i AQ a pozniej z i critical z normal hitow roznil sie lecz criticale ze skilli nie. Wiec tak naprawde po co sie wlacza VS podczas oly itp gdzie walimy glownie ze skilli?
Moglby to jeszcze jakis dagger ktory gra na offie przetestowac ?


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

  • Never forget, the World is Yours.
    • My Youtube Channel
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1996 dnia: Wrzesień 26, 2011, 02:59:37 pm »
Odpala się żeby zżerało MP :D
A tak na serio to pewności nie mam(Nigdy tego nie testowałem na blowach, tylko na skillach, na które nic nie dawał), lecz imo to trochę bezużyteczny skill który zżera masę many , a jest ona dla daggera kluczowa na oly przeciwko niektórym klasom. lecz AQ ? Wiem, że na skille typu TSS itp nic nie daję, ale żyłem w przekonaniu, że jednak na blowy dodaje crit dmg. Jak już mówiłem nie gram daggerem i nigdy na blowach tych rzeczy nie testowałem więc proszę sie nie sugerować moim postem :D

L2 Evolution x25 Hero Duelist.

http://www.youtube.com/user/pyraczek


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1997 dnia: Wrzesień 29, 2011, 06:59:30 pm »
VS daje różnice w blowach o aq/baiumie nie bede sie wypowiadal bo jakies herezje tu czytam. Co do critical dmg dodaje również do dmg ale nie w takiej ilosci jak masz w opisie CD.  Mowa oczywiście o blowach.


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1998 dnia: Wrzesień 29, 2011, 09:05:45 pm »
@Negnal
Cytuj
MuerteLegend (jak wiemy glad z offa) testowal AQ i VS czy dodaja wiecej dmg przy critical dmg do skilli

Tu się pojawia słowo klucz - GLAD. U glada to nic nie daje, u daggera tak.

We ride together, we die together.


Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1999 dnia: Wrzesień 29, 2011, 09:10:48 pm »
@Negnal
Cytuj
MuerteLegend (jak wiemy glad z offa) testowal AQ i VS czy dodaja wiecej dmg przy critical dmg do skilli

Tu się pojawia słowo klucz - GLAD. U glada to nic nie daje, u daggera tak.
jako slowo uzupelnienia, kluczowa roznica -> "skille" daggera sa zawsze krytami(ktora moga miec efekt dmg x2, nazywany potocznie krytem ze skilla), natomiast skille glada nie sa krytami(ale tez moga miec efekt dmg x2)