Witaj
Gość

Wątek: help ;)  (Przeczytany 820 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

  • I like really music ...
help ;)
« dnia: Luty 12, 2012, 01:28:29 pm »
Witam !
Więc tak : Wczoraj zacząłem ferie i zebrało mi się na Lineage, w które nie grałem ładne kilka lat ... 
I tu się zaczyna mój problem ... Gry nie ściągałem, mam (chyba) wszystkie pliki na płytce. Wgrałem je na komputer i odpaliłem grę, ale gry się zalogowałem, to gdy chciałem wejść na serwer gra odłączała mnie od niego. Było tak za każdym razem.
Co zrobić aby można było normalnie grać ?
Pliki gry nie są nowe, ostatnio grałem dawnoo, był to około 2005 może 6. Jeszcze wtedy gra była płatna ... 
Może potrzebuje jakiejś aktualizacji ? Nie mam pojęcia bardzo proszę o pomoc .
Będę bardzo wdzięczny ; )
P.S.
Ze ściągnięciem dużych ilości plików może być problem, bo mam limit transferu ...
"Istotą milczenia
nie jest powstrzymywanie słów
lecz wyostrzenie słuchu"


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: help ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2012, 02:42:47 pm »
Z Twojego posta wnioskuję, że chciałeś wbić na officiala.
1.Jeśli tak to po pierwsze zły dział.
2.Po drugie gra nie stoi w miejscu jeśli to było 5-6 lat temu kiedy ostatni raz grałeś, to wybacz ale przez ten czas była masa aktualizacji gry, nowych kronik.
3.Jeśli zależy Ci na grze na oficjalnym serwerze masz 2 wybory:
Po pierwsze musić załatwić najnowszą kronikę Goddes of Destruction, jeśli narzekasz na limit poproś znajomych z osiedla/szkoły z lepszym łączem, aby Ci pobrali.

Co do 2 wyborów, masz 2 "oficjalne" opcje serwerów:
Pierwsza to amerykańska:
http://www.lineage2.com/en/
Druga to europejska:
https://eu.4game.com/lineage2/

Pogrzeb na forum na temat różnic tych dwóch oficjalów i wtedy zdecyduj na, którym chcesz grać a następnie skołuj klienta odpowiedniego do Twego wyboru (patrz dwie strony powyżej)

Na temat różnic pomiędzy tymi dwoma kieruję do wyszukiwarki i innych tematów, aby się nie powtarzać.

« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2012, 02:52:41 pm wysłana przez Kamal »