Witaj
Gość

Wątek: Critical error  (Przeczytany 1487 razy)

  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

Critical error
« dnia: Wrzesień 29, 2007, 08:35:21 pm »
no to tak. mojej kolezance podczas wlaczania gry wyskakuje critical error. nie wie co z tym zrobic i wstydzi sie napisac(dlatego ja pisze). prosze o pomoc .

ps. dzieje sie tak tylko przy abyssie, exi i od dzisiaj przy dn. z serwem na ktorym aktualnie gra wszystko jest ok.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2007, 08:40:54 pm wysłana przez Morswin »


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Critical error
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2007, 09:52:52 pm »
>.>, no jak wyżej help plax.


Odp: Critical error
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2007, 04:00:48 pm »
Napisz tekst bledu i sprzet jaki posiada.

Jezeli na innych serwach gra bez problemu, to moze uruchamia zlym exe Abyssa?
Normalnie uruchamiasz Patcha z Abyssa i on wymienia skrot na pulpicie na Updatera,
problem jest w tym, ze od jakiegos czasu updater nie dziala - wyskakuje blad.
Wiec jezeli uruchamiasz tym wlasnie (wymienionym przez patcha) skrotem - to nic z tego nie bedzie.
O to chodzi?
Jezeli tak - to niech uruchomi sobie L2 z Teczki L2\System\ - tam ma wlasciwy exe.



  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Critical error
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 01, 2007, 04:36:35 pm »
Noo wreszcie ktoś!

Więc na razie jest źle...
Nie działa żadny serwer, ostatnio chciałam wróćić na dn...eh eh... nic z tego, ten sam błąd.
Otwierałam przez l2/system- nie działa, pulpit, tez nie działa upadater, damn, znowu nie działa.
No i przy okazji dowiedziałam się że mam, heh L2 na C:/ i na D:/... Jak odpalam z D to moge tylko wejsc na ten "mój" high rate, a przez C na nic...Gdy otwieram upadatera jest tak jak mówisz, jakiś błąd, ale to nie jest ten co gdy otwieram przez normalne L2.


Odp: Critical error
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 01, 2007, 04:54:54 pm »
Czyli jednym slowem - balagan  :P :D

... a tak powazniej - jedyne, co mi przychodzi do glowy i uwazam, ze to najlepsze wyjscie, to -> pozamiataj ;)

Czyli:

Odinstalowac wszystkie L2 -> wywalic wszystkie foldery L2 (zachowaj sobie screeny wczesniej) -> restart ->
jakis Reg Cleaner (albo coos) -> instalka C4 i tuz po niej oczywiscie blokada "firmowego updatera" ->
install Patch Abyss -> proba uruchomienia Updatera Abyssu (pewnie bedzie blad - olej) ->
skrot L2 na Pulpit (tego L2 z L2\system\) -> uruchamiasz i jeeeedziesz ;)


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Critical error
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 02, 2007, 02:39:50 pm »
Eh...nowość 1 z 10 sererów zaczął działać.
Poproszę o + dla Koszalka.
Oraz o zamknięcie tematu ^^.
Jeszcze raz thx ;)


-----------
Uh, tak, moderator xD, daj se sam plusa xD.


Odp: Critical error
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 02, 2007, 03:34:37 pm »
Nowa wiadomosc:

Jezeli chcesz grac na Abyssie mozesz juz wyrzucic C4 - informacja dzisiejszego dnia:

02.10.2007, 11:25 - Interlude
In connection with technical works, after which transition to Interlude client will follow, server will be not accessible to play from 11:00 till 24:00. We are glad to please you, that all problems known to us with the client are corrected. You can download game here. Before start of servers the new patch will be hosted. We advise you to install the new version of game not earlier than there will be an announcement of a new patch in this section.

Czyli mamy Interlude i trzeba poczekac az upload sie skonczy i zostanie wydany Patch na Abyssa ;)