Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2 Vanilla - Classic 1.5 x3 - START 01.05.2020  (Przeczytany 34408 razy)

  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #250 dnia: Maj 20, 2020, 09:59:12 pm »
Gdyby nie to, że przez budowę nie mam czasu teraz to pewnie grałbym dalej, ale obiektywnie patrząc to ze strony administacji sporo było fuckupów z exploitami, i to jest niestety fakt, co nie zmienia sytuacji, że rzeczywiście grało się bardzo przyjemnie. Jeżeli ktoś uważa, że jego takie rzeczy nie dotyczą bo on ma 20 lvl i gra sobie swoim tempem to cóż, jest w błędzie, dotyczy go to bardzo mocno bo zwyczajnie rozpierdala ekonomie w dłuższej perspektywie.
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2020, 10:02:08 pm wysłana przez Deacon »


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #251 dnia: Maj 20, 2020, 10:15:48 pm »
hype hype hype

https://forums.lineage2.com/forum/37-report-a-bug/

684 topicki z bugami na officialu    :)

I glupie  ludzie graja  ...

Większość pewnie to nie ogar graczy a nie bugi. Kto bedzie chciał grać to i tak będzie


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #252 dnia: Maj 21, 2020, 01:40:57 am »
co do tych waszych bugow to np na 2 osoby przez 24 h farmy poleciały 62 asofe  z moba który nie powinien go dropic…..to nie było tak ze każdy mob dropil 7k adenym lub item d gr i szkoda was chłopaki za ten hejt bo server naprawdę dobrze się prezentuje idz na offa gdzie bot tak naprawdę jest dozwolony a cala gra opiera się na p2w pomijając gmow i administracje która ma wyjebane we wszystko.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #253 dnia: Maj 21, 2020, 07:48:32 am »
Tak czytając te wszystkie wypowiedzi stwierdzam jedno - obrońców to ten serwer ma wyjątkowo wujowych.

Nikt nie zaprzeczył, że te bugi istniały.
Od gracza teraz zależy, czy uzna je za istotne czy nie i czy będzie chciał tam grać pomimo tego czy nie.
Jak widać po rosnącym online nie przeszkadza aż tak bardzo.
Wytknę już złośliwie, że pewnie nie ma powbijanych jeszcze wysokich leweli więc pewnie dużo (innych bugów) przed nimi.
Bug bugowi nierówny a porównywanie ilości raportów jest żenujące, bo raport =/= istniejący istotny bug.
Próba sugerowania, ze jakość plików retaila i tego serwera jest podobna to poroniony pomysł.
Bugi dotyczące adeny (i innych opcji szybszego wzbogacenia się) są najbardziej istotne.
Skila można naprawić, dostawić brakującego moba czy dodać mu drop, niedziałający quest naprawić szybko, poprawić respawn - to nie są aż tak istotne sprawy.
Ważne, żeby były naprawiane.

Argumenty typu "sam taki zrób bez bugów" są na poziomie pięciolatka, albo przeciętnego gracza L2.
Wiem ile pracy kosztuje postawienie ciekawego  i nie aż tak zabugowanego serwera.
Takiego serwera nie można samemu ani zrobić ani prowadzić mając niesprawdzone pliki.
A nawet mając sprawdzone trzeba wszytko samemu przejrzeć.
Nie tylko kod, ale i samemu jak działa wędrując na testowym serwerze i lejąc moby w tradycyjnych lokacjach, testując system donate, sprawdzając samodzielnie questy, sprawdzając działanie skili, RB,  mechanizmy działania klanu, siege czy clan halle.
Zrozumieli to chłopaki z tego polskiego serwera co nazwy nie napiszę i mieli zdaje się w ekipie przygotowującej serwer  kilkoro ludzi.
I ja akurat ich w wuj szanuję, chociaż sam serwer zupełnie to nie moja bajka i na nim nie grałem ani nie gram.
Ale sam serwer polecałem jeszcze przed startem, właśnie za to, że nic nie ściemniali (l2off?) tylko mówili jak jest.

Te dotychczas wyłapane bugi nie spowodowały załamanie serwera, można je IMO przełknąć, chociaż niefajnie świadczą o jakości plików.
Nie wiadomo tylko co dalej, jeśli na starcie wyłapuje się już takie bugi.

Mówienie o bugach to hejt? Serio?
 :D

Deacon, DrowRanger - zaimponowaliście mi, potraficie posłużyć się logiką w dyskusji,. a ta w świecie graczy L2 to towar deficytowy i to właśnie z jego braku biorą się pyskówki.
Ludzie nie rozróżniają argumentów i faktów od ocen i emocjonalnych ataków ad personam.
Chapeau bas
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2020, 07:58:35 am wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #254 dnia: Maj 21, 2020, 07:49:33 am »
No z tego co widzę to nikt nie napisał, że wszystkie moby są zbugowane  :o, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Chodzi o sytuacje jak np ta gdzie pewien exploitowany spot w okolicach giran pozwalał wyfarmić ponad 100 itemów d gradowych na niskim lvl capie :) Admin usunął całkowitą możliwość dropów D gradów z tych mobów, ale wyfarmionych tak przedmiotów nie usunął z inventory graczy co skutkowało śmiesznymi sytuacjami jak np wspomniane wcześniej party melasów biegających po gludin z tarbarami drugiego dnia gry (choć tutaj nie jestem pewien czy to konkretnie ten exploit był stosowany). W forgotten temple był mob który z kolei dawał ponad 20k expa, potem zaraz moby dając 5-6x więcej adeny niż powinny i takich sytuacji od groma. Jak dla mnie to sobie możecie grać gdzie chcecie, jak chcecie i czym chcecie, nic mnie to nie interesuje kompletnie, ale zaprzeczanie temu, że takie rzeczy się działy jest po prostu absuradlne, większość graczy to sobie wbiła tam casualowo pograć to po prostu nie wiedzą co się działo i w jaki sposób. Ja środowiska RMT nie znam za dobrze, ale za to znam kilka osób które sprytnie bugi servera wykorzystało do ubrania się w top itemy i wiem jakie matsy/kryształy/enchanty mieli w bagu, i przede wszystkim jakie ilości :P To czy komuś to przeszkadza to kwestia indywidualna, ja gdyby nie brak czasu grałbym dalej bo wybraliśmy się ekipą i poszedłem grać z nimi a nie na wyścigi kto wyfarmi więcej adeny. Tak czy siak takie sytuacjie mają/miały miejsce i po prostu warto żeby gracze o tym wiedzieli, bo im więcej wiedzą tym bardziej świadomie moga podejmować swoje dezycje o np supportowaniu servera itp.


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #255 dnia: Maj 21, 2020, 08:58:21 am »
No, zajebisty serwer. Prawdziwy L2OFF  hahaha


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #256 dnia: Maj 21, 2020, 08:04:57 pm »
W ogóle, to po co te spiny, kto ma racje, a kto jej nie ma. Jeżeli ktoś chce, to będzie grać, jeżeli nie, to sobie odpuszcza serwer i tyle. Jeżeli ktoś będzie chciał sprawdzić, czy są/były jakieś wielkie bugi/exploity to też to zrobi. Lata lecą, a community l2 zamiast coraz bardziej dojrzalsze, to coraz bardziej debilne. Serwerów jest sporo (może nie jak kilka lat temu) i każdy niech gra, gdzie chce, a wyzywanie kogoś, że gra na tym serwerze, to też poziom 0. Tak samo, jak te osoby, które plują jadę na tych, którzy wytykają błedy tego serwera. Na tą chwilę, to jedyny nowy classic godny uwagi (imho) i nie dziwi fakt, że online jest spory (tak wiem, sklepiki i fishing to spora część tego online).


  • Wiadomości: 150

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #257 dnia: Maj 22, 2020, 05:32:12 pm »
Dobry serwer sam się obroni, grac albo nie grac a nie wiecznie narzekać bo na polaczkowym forum bugow sie nie rozwiazauje.

Deacon zaskakujące jest to jak ty wszystko wiesz kto ile kryształów enczantów miał w plecaku  :shock: :shock: :shock: :o :o :o :o
Mob który dropił 20K adeny powinien dropić max 14K, naprawdę przeogromny bug który rozpierdzieli cały serwer,
tym bardziej że spawnuje się raz na dłuższy czas jako grupka i jeśli ktoś by się uwziął to wydropiłby 30K na godzine więcej o ile spot byłby wolny.
Za wszelką cenę próbujesz zniechęcić graczy do serwera a Draqla mi mówił że większość twoich raportów to płaczkowanie wyssane z palca "wiecznie narzekający na wszystko jak cos było zbugowane ale też jak nic nie było zbugowane i wszystko było w porządku"
Party melasow z tarbarami zostało zbanowane 3dnia serwera za jazde na adrenalince.

Mam dla ciebie radę:
1. graj
2. nie graj
3. raportuj tutaj https://mmoway.com/forum/forum/11-bugs/
4. daruj sobie jazdy personalne.
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2020, 05:47:51 pm wysłana przez JohnTravolta »


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #258 dnia: Maj 22, 2020, 06:55:14 pm »
Nie interesuje mnie co mówił draqla, jego wiarygodność jest conajmniej wątpliwa. Co do Ciebie to tak jak pisałem wcześniej, kilkoma postami udowodniłes, że jesteś kretynem i zwalnia mnie to z jakiejkolwiek dyskusji z Tobą. Formę grzecznościową w postaci dużych liter postanowiłem jednak zachować, nie mniej, nie sadz, że Cię jakkolwiek szanuje. Oszczędź sobie kompromitacji bo Twoje obrony to przekrzykiwania 5 latka i zero merytoryki, a co do znajomości bagow innych ludzi to jest to normalna sprawa jak grasz w cp/klanie i masz wielu znajomych wśród innych klanów I cpkow (polecam Ci znaleźć kilku kolegów to może będziesz wiedział kiedyś co się dzieje na serverze). I proszę Cię, nie zmusza mnie żebym znowu musiał Ci odpisywać na te Twoje posty bo czuje się jakbym po raz kolejny uczył moje psa komendy siad.


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #259 dnia: Maj 22, 2020, 06:55:20 pm »
Dobry serwer sam się obroni, grac albo nie grac a nie wiecznie narzekać bo na polaczkowym forum bugow sie nie rozwiazauje.

Deacon zaskakujące jest to jak ty wszystko wiesz kto ile kryształów enczantów miał w plecaku  :shock: :shock: :shock: :o :o :o :o
Mob który dropił 20K adeny powinien dropić max 14K, naprawdę przeogromny bug który rozpierdzieli cały serwer,
tym bardziej że spawnuje się raz na dłuższy czas jako grupka i jeśli ktoś by się uwziął to wydropiłby 30K na godzine więcej o ile spot byłby wolny.
Za wszelką cenę próbujesz zniechęcić graczy do serwera a Draqla mi mówił że większość twoich raportów to płaczkowanie wyssane z palca "wiecznie narzekający na wszystko jak cos było zbugowane ale też jak nic nie było zbugowane i wszystko było w porządku"
Party melasow z tarbarami zostało zbanowane 3dnia serwera za jazde na adrenalince.

Mam dla ciebie radę:
1. graj
2. nie graj
3. raportuj tutaj https://mmoway.com/forum/forum/11-bugs/
4. daruj sobie jazdy personalne.

Na poczatek powiem ze sam gram i gra sie super. Ale Deacon ma racje. Wiem jakie bylo jego zrodlo informacji i to potwierdzam. Serwer mial i bedzie mial niedociagniecia. W zadnym wypadku go to nie dyskfalifikuje bo jest naprawde dobry.
Gralem z Deaconem Fiodorem i reszta od samego startu wiec widzielismy wszystko na wlasne oczy.


Jak juz napisalem i powtorze serwer jest naprawde godny polecenia . GM mimo niedociagniec robi co moze jest aktywny.
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #260 dnia: Maj 22, 2020, 06:59:20 pm »
Jasne kastro, sam pisałem wcześniej, że gdyby nie brak czasu to grałbym dalej. Ale koleś zwyczajnie w świecie nie odróżnia stwierdzenia faktów na tematy o których dobrze wie, że były od emocjonalnej oceny tego czy warto grać. Jak ktoś wcześniej wspomniał, zachowuje się jakby bronił swojej żony, cringe w chuj.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #261 dnia: Maj 23, 2020, 11:37:12 am »
Bugi sa jak na kazdym privie, ale jest to najlepszy Classic od czasów Dexa, może okazac sie lepszy jeśli będzie dobrze prowadzony.
A do Johnego podziękowania że zainteresował tak wielką rzeszę polskich graczy, gdyby nie on nawet nie wiedziałbym że wystartował i pomógł wysyłając mi pliki do patcha kiedy były problemy z logowaniem.
"Cudze chwalicie,
Swego nie znacie,
Sami nie wiecie,
Co posiadacie."


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #262 dnia: Maj 23, 2020, 02:27:49 pm »
A dex był zajebisty? omg....nie używam argumentow bo każdy ma swój rozum i ja nikogo nie namawiam na gre tutaj ale może zapytacie tych swoich znajomych i podacie jakies konkretne nicki tych super wyfarmionych osob w niewiadomo jakim sprzęcie …...bo ja takich nie widziałem …...


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #263 dnia: Maj 23, 2020, 02:32:44 pm »
A dex był zajebisty? omg....nie używam argumentow bo każdy ma swój rozum i ja nikogo nie namawiam na gre tutaj ale może zapytacie tych swoich znajomych i podacie jakies konkretne nicki tych super wyfarmionych osob w niewiadomo jakim sprzęcie …...bo ja takich nie widziałem …...

Nie widxoales ludzi w bw 2-3 dni temu???  Nie znam ich ale lataja w  heavy :)

Btw nigdzie z Deaconem nie napisalismy ze znamy mega wyfarmionych ludzi. Napisaliamy ze osoby na starcie serwa dorobily sie tak ,ze gdy my cieszyliamy sie z dropa rekawiczek D , oni juz w top D latali :) w 1-2 dzien.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2020, 02:49:20 pm wysłana przez rbkastro »
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #264 dnia: Maj 23, 2020, 05:07:39 pm »
widze, że admin forum jakiś się uaktywnił bo posty znikają :D to przez korone chyba ;]


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #265 dnia: Maj 23, 2020, 08:09:37 pm »
no farmili to biegali ja w sobote rano tez już w d gr biegałem  gdzie biejmy duo  tyrek + pp to co dopiero jeśli ktoś trainy robil jak np koles z waszego klanu który dostal bana za rmt
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2020, 08:12:37 pm wysłana przez cannabis69 »


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #266 dnia: Maj 23, 2020, 09:10:56 pm »
no farmili to biegali ja w sobote rano tez już w d gr biegałem  gdzie biejmy duo  tyrek + pp to co dopiero jeśli ktoś trainy robil jak np koles z waszego klanu który dostal bana za rmt

Aha czyli w sobote rano biegalea w briga +tarbar / mithril + goat?
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 231

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #267 dnia: Maj 24, 2020, 12:00:12 pm »
Płaczki się zawsze znajdą, a na serwerze online wciąż rośnie :p Gra się zajebiscie!
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2020, 12:02:09 pm wysłana przez prawdziwyON »


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #268 dnia: Maj 24, 2020, 12:22:28 pm »
Panowie szkoda zycia i expa na te rozkminy i klotnie  :afro:


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

    • Stream
Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #269 dnia: Maj 24, 2020, 01:56:33 pm »
Chciałbym zaczać grę na tym serwerze. Jako że nie bylo mnie na starcie i nie mialem okazji ogarnac sytuacji serwera to mam kilka pytań:

1. Jaki realny online?
2. Jakieś porady co początku.
3. Jakie Q zrobic albo gdzie expic itp

Chcę grać z doskoku. Nieregularnie godzinkę lub kilka jak będę miał czas. Dlatego szukam jakiś klan który pomoże mi  się wyexpić i/lub pożyczy eq ng na start w zamian za jakąś potrzebna klasę. Mogę grac craft/spoil lub jakiś buffer/bp.

Mogę udostępnić konto na czas kiedy jestem off.

Zależy mi na tym że jak już się pojawię w grze to nie będę musiał grać solo.


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #270 dnia: Maj 24, 2020, 03:24:39 pm »
Chciałbym zaczać grę na tym serwerze. Jako że nie bylo mnie na starcie i nie mialem okazji ogarnac sytuacji serwera to mam kilka pytań:

1. Jaki realny online?
2. Jakieś porady co początku.
3. Jakie Q zrobic albo gdzie expic itp

Chcę grać z doskoku. Nieregularnie godzinkę lub kilka jak będę miał czas. Dlatego szukam jakiś klan który pomoże mi  się wyexpić i/lub pożyczy eq ng na start w zamian za jakąś potrzebna klasę. Mogę grac craft/spoil lub jakiś buffer/bp.

Mogę udostępnić konto na czas kiedy jestem off.

Zależy mi na tym że jak już się pojawię w grze to nie będę musiał grać solo.
Zeby teraz dogonic kogokolwiek to musial bys przysiasc kilka dni po 10h
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #271 dnia: Maj 25, 2020, 10:51:03 am »
Nie słuchaj moje przedmówcy, low lvl spoty dalej są pełne, jak expilismy boxy to AC zawalone, Partisan też pełno ludzi. Także jeśli masz ochotę grać to napewno kogoś znajdziesz do wspólnej przygody, pozdrawiam 😁


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

    • Stream
Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #272 dnia: Maj 25, 2020, 12:16:35 pm »
Nie chciałem już dłużnej czekać więc robię krasia. Do pasywnej gry lepiej chyba crafta zrobi? Czy lepiej spoila i farmić matsy?

Jak coś Zoltan w grze. Chętnie przygrane niepotrzebne SS-NG
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2020, 12:19:06 pm wysłana przez ErnI »


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #273 dnia: Maj 30, 2020, 05:04:25 pm »
Próbowałem PMnac cie w grze Zoltan ale nie było Cię. Jak chcesz to cos podesle na start, nie wiem co potrzebujesz ale chyba juz w D Grade latasz? :)
Jak sytuacja na low lvl spotach u Ciebie?


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Vanilla - Classic 1.5 x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #274 dnia: Czerwiec 01, 2020, 08:11:13 am »
jaki online na serwie? jest cos podane?