Witaj
Gość

Wątek: Devil May Cry 4  (Przeczytany 2236 razy)

  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Devil May Cry 4
« dnia: Sierpień 17, 2008, 09:37:00 am »
Tak wlasnie ogladam ten dzial i widze ze nikt o niej nie napisal :P... jednej z najlepszych bijatyk tego roku a na PC to juz napewno ^^ (a moze i najlepszej) ... tak wiec krotko... co sadzicie o DMC 4 i jej nowym bohaterze Nero ^^
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: -1

  • moja piękna kiełubacho!!
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2008, 10:34:43 am »
Jak myślicie będzie się dało rade w to grać na AMD Althlon 64 2 GHZ i 728 RAM. Karta to Geforce 6600 :P??




  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 3

  • DarkOne
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 17, 2008, 11:37:40 am »
Da rade ja grałem na medium/high na kompie z podpisu.


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 17, 2008, 04:43:17 pm »
Giera wypas. Fajna epicka opowiesc. Szczegolnie podobal mi sie OST :D Tylko bez pada nie idzie pograc, dlatego specjalnie dla tej gry kupilem nowego ^^  Ja gralem na full detalach DX10 na tym czyms :P AMD 64 3800+ Asus 8800 GTS top 4GB ram. Jak dla mnie za latwy jest ostatni boss xD Toz juz wiecej problemow mialem z wczesniejszymi :P


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 17, 2008, 05:32:50 pm »
DMC 1 > pozostałe części, true story...  :oops:


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 17, 2008, 06:06:50 pm »
Nie wiem Inidrielku bo nie mialem okazji pograc ;( Blaszak p0wah... gram w DMC od trojeczki i 4 mnie bardzo pozytywnie zaskoczyla :> trochu krotka :P (8 h? co to jest w tych czasach :P) ale bardzo fajna :D troche sie trudno mi bylo przestawic na Dantego ale z czasem samo przyszlo ^^

w 10 punktowej skali gra dostaje 8,5 :P
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 17, 2008, 06:13:33 pm »
Po prostu DMC 1 była czymś niezwykłym w swoim czasie. Nie ma w niej taniego efekciarstwa, czysta rzeź, no i boss - lava spider :D


DMC 4 w sumie bardzo dobra młócka i oceniam ją tak jak Ty ;)


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 17, 2008, 06:40:50 pm »
Nero w DMC 4 ma w walkach z bossami cos czego mi u dantego brakowalo :P mianowicie Speciale albo Finiszery zalezy jak kto to nazywa :P mile urozmaiconko ^^ no ale dante ze swoim Gilgameshem/Luciferem FTW ^^ jednak i jedna i druga postac jest genialna :D miejmy nadzieje ze obaj beda w DMC 5 :) Devil Bringer Ftw ^^
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 30, 2009, 05:24:57 pm »
Albo ja jakiś stary się już na gry zrobiłem albo za wybredny. Gdzie nie spojrzę to widzę opinie że DMC4 jest przynajmniej bardzo dobrą grą. Z wypiekami na twarzy więc czekałem na najnowsze wydanie CDA. Odpaliłem, przeszedłem 1 starcie z tym wielkim diabełkiem, doszedłem do jakiegoś kościoła i wyłączyłem. Bo ni hu  hu mi się nie chcę dalej grać. Starcia z wrogami nie są w ogóle satysfakcjonujące, mało przejrzysty system rozwoju (po części też wina i tak już dupnego spolszczenia(chyba)), BEZNADZIEJNY bohater którego nie kocham już od pierwszego wejrzenia. Już nawet pomijam fakt tak znienawidzonych przeze mnie mieczy wielkości samego bohatera czy walk w powietrzu bo wiedziałem że to będzie ale nie zważałem na to ze względu na ogólne opinie.
Jedyną rzeczą która opóźniła wyłączenie gry, było spotkanie z tą białą pięknością - ojejkujejku co ona nie wyrabiała z monstrami  przed katedrą tymi swoimi długimi nóżkami. Na miejscu Nero od razu powiedziałbym tej swojej mameji od wisiorka SAJONARA! Ale cóż, to był niestety tylko epizod.
Tak więc z powrotem wróciłem do stareńkiego Titan Questa i kontynuuję rzeź bogu ducha winnych potworów.

Jeżeli ktoś absolutnie nie zgadza się z moją opinią i zechce mnie zasypać tonami kontrargumentów bardzo byłbym wdzięczny. A nóż z takiej dyskusji złapię bakcyla i wrócę do gry by odkryć jej "fajność". Bo jak na razie nie mam ochoty.

PS. Hmm przypomniało mi się że Dark Sector był ostatnio workiem treningowym dla wielu recenzentów a mi się baaardzo spodobał. Więc może faktycznie się starzeję :P
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 01, 2009, 08:29:06 am »
Nie kazdemu mzoe sie spodobac typowa Japonska/Koreanska (bez znaczenia, skośnooka) typowa produkcja hack'n'slash nie kazdemu musi sie podobac, ja mnostwo czasu spedzilem przy ps1 grajac w Tekkena wiec takie podejscie do gier nie jest mi obce i DMC4 uwazam za udana, chociaz nie przyciagnela mnie do ekranu tak jak czesc trzecia w ktora gralem, gralem, gralem az w koncu stwierdzilem ze mi sie urlop konczy a w grze nie ma nic do osiagniecia  :shock: