Witaj
Gość

Wątek: Counter Strike - Częstochowski Irak - Server FFA  (Przeczytany 1568 razy)

  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Counter Strike - Częstochowski Irak - Server FFA
« dnia: Marzec 03, 2012, 12:43:54 am »


Częstochowski Irak jest to nowa sieć która powstała 29.02, staramy się rozwijać jak najszybciej, lecz serwerów gry CS 1.6 jest wiele ;) Więc niestety online u nas jest w granicach 5-10 głównie jak na razie najwięcej osób jest po 17.
Zapraszamy do wspólnej gry oraz do rejestracji na naszym forum! Gdy tylko online na FFA będzie stabilny planujemy postawienie kolejnego serwera!

Nazwa serwera: Czestochowski-Irak[FFA] @ OwnServer.pl
IP serwera: 91.204.161.38:27037
Tryb rozgrywki: FFA
Platforma: Steam/NonSteam
Ilość slotów: 23
Czas trwania mapy: 30min
Friendly Fire: Wyłączone
Fast Download: Tak
Ades forum: http://www.czestochowski-irak.vot.pl/
Lokalizacja: Łódź

Oferujemy:
Dobrą czystą grę!
Aktywną i uczciwą administrację!
Miłą atmosferę w tym kulturę!


Zapraszamy!



  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Counter Strike - Częstochowski Irak - Server FFA
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2012, 05:22:54 am »
Nie lepiej szykowac sie na postawienie serwera pod cs go? Tak jak napisales, serwerow cs 1.6 jest wiele, a zdecydowana wiekszosc osob jeszcze grajacych w ta gre ma juz kilka swoich ulubionych serwerow.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Counter Strike - Częstochowski Irak - Server FFA
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2012, 12:50:43 pm »
jak znam życie GO nie bd NSem... Więc bd tam w ogóle mało ludzi pluginów etc i gówno bd warte te serwery :P Jedyne godne uwagi będą te STEAM oficjalne... My próbujemy się wbić w 1.6 a naprawdę mamy dobry i zgrany team tylko ludzi brak.



  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Counter Strike - Częstochowski Irak - Server FFA
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 03, 2012, 09:13:19 pm »
jak znam życie GO nie bd NSem... Więc bd tam w ogóle mało ludzi pluginów etc i -_-' bd warte te serwery :P Jedyne godne uwagi będą te STEAM oficjalne... My próbujemy się wbić w 1.6 a naprawdę mamy dobry i zgrany team tylko ludzi brak.
.
A ludzie są najważniejsi.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Counter Strike - Częstochowski Irak - Server FFA
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 04, 2012, 01:44:29 pm »
jak znam życie GO nie bd NSem... Więc bd tam w ogóle mało ludzi pluginów etc i -_-' bd warte te serwery :P Jedyne godne uwagi będą te STEAM oficjalne... My próbujemy się wbić w 1.6 a naprawdę mamy dobry i zgrany team tylko ludzi brak.
;o gra za parę złotych, css też chyba z 4$ kosztuje to faktycznie majątek. Nie wiem po co w ogóle grać w tą grę jak się nie ma oryginału :P no ale jak to mówią w szołbiznesie "róbta co chceta".
Swego czasu jak kupowałem hl1 i po kilku latach hl2 to sumując wydałem ponad 200zł :O no ale jeśli rozłożyć to na ilość spędzonych godzin przy tych grach to jednak i tak wychodzi tanio ;p
Znając życie pewnie i tak kupie cs'go w dniu premiery zainstaluje zobaczę, że jeszcze większe gówno od css i gra pójdzie na półeczkę :D
imo 1.3 i 1.5 były złotym wiekiem cs'a, ale scena tych wersji już dawno wygasła. Ponadto wydaje mi się, że w tą grę nie pykają młodzi tylko sami sentymentalni starcy, którzy spędzali sporo czasu nad starszymi wersjami tej gry. Mogę się mylić bo dano nie grałem, ehh ten cs :D


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Counter Strike - Częstochowski Irak - Server FFA
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 04, 2012, 06:26:30 pm »
A ja uwazam totalnie odwrotnie. Kilka miesiecy temu wbilem na kilka serwerow i z tego co zauwazylem to wiekszosc graczy nie ukonczyla jeszcze podstawowki/gimnazjum.


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Counter Strike - Częstochowski Irak - Server FFA
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 04, 2012, 07:09:31 pm »
Może i tak, jak mówię nie wiem. Myślałem, że teraz bf3 i kol of djuti 825626 jest na topie :)

Aż włączę i sam sprawdzę :D