Witaj
Gość

Wątek: Elemental Summoner vs Phantom Summoner  (Przeczytany 7021 razy)

Elemental Summoner vs Phantom Summoner
« dnia: Maj 26, 2007, 03:50:30 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 1

Odp: Elemental Summoner vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 09, 2007, 05:08:05 pm »
1. (Bez Betraya*) Hmmm i tutaj jest loteria raczej... chociaż jak taki ES dostanie mage bane od PS-a to..  :oops: można też rzucić MB na summona ES-a zejdzie empower i zaklęcia kucyka tracą tą swoją moc - to samo jak ES zarzuci WB na summona PS-a to jest to samo. Wtedy Ps-om polecam walić drainami . Taktyka raczej podstawowa przyzywamy kubiki Merrow/Silhouette czy jak jej tam. I tłuczemy summonem -  czarami/fizycznie a samemu walimy z czarów 35 lvlu żeby weszly kubiki (Spark PS-a wejdzie i ES może o res prosić) lub jakąs bronią ręczna (polecam coś z healthem, albo duale S na +4). Można także włączyć UD na summona ale poelcam to tylko w stytuacjach krytycznych...
2. (Z Betrayem) Tutaj jest jescze łatwiej... zależy komu pierwszy wejdzie betray potem to już gucio wykańczamy summonera summonem i koniec walki :D. ES szybciej czaruje ale szansa że wejdzie jest mniejsza. PS ma na odwrót.

Trzeba pamiętać że przy każdej walce trzeba mieć włączony Transfer Pain bo inaczaj każdy summoner jest bez szans.

* - Często spotykam osoby które nie chcą walczyć z Betrayem bo wtedy walka jest bez sensu

Z-PermBanowany. xD


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Elemental Summoner vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 09, 2007, 07:09:16 pm »
nie wiem jaki jest land rate betray ale jesli dosyc duzy to np 1 summoner moze wyskoczyc bez summona i z betrayowac summona 2go summonera;p


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Elemental Summoner vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 26, 2007, 11:35:19 am »
z tego co wiem to raczej niska szansa jest na wejscie tego skila
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


Odp: Elemental Summoner vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 26, 2007, 07:56:21 pm »
z tego co wiem to raczej niska szansa jest na wejscie tego skila
obecnie to jest chyba jak erase na +9 50% szansy ze wejdzie ale w C5 bylo to 2/3 betray i wchodzilo :D


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Elemental Summoner vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 27, 2007, 05:56:07 pm »
(Spark PS-a wejdzie i ES może o res prosić)
To wytłumacz mi jak to się dzieje, że koło 60 lvla (PS miał akurat mniej rozwiniętego summona i ava robe, ja miałem bw light) weszły we mnie 3 sparki podczas jednej walki i ostateczny wynik to 3:0 dla mnie. Z drugiej strony na lvlu 70+ PS na wyższym o 2 lvlu (pr0 light + duale) dostał 4:0 kiedy ja byłem w robe'ie.:) Spark pomaga - i to bardzo, ale napewno nie przesądza walki. W walkach summonerów przed 3 profą duża rolę odgrywa... poprostu fart dotyczący wejścia cubiców, krytyków summona, tego czy przeciwnik zauważy, że w jego summona wpakowaliśmy ice bolta no i oczywiście buffów.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Elemental Summoner vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 03, 2007, 09:28:09 pm »
(Spark PS-a wejdzie i ES może o res prosić)
To wytłumacz mi jak to się dzieje, że koło 60 lvla (PS miał akurat mniej rozwiniętego summona i ava robe, ja miałem bw light) weszły we mnie 3 sparki podczas jednej walki i ostateczny wynik to 3:0 dla mnie. Z drugiej strony na lvlu 70+ PS na wyższym o 2 lvlu (pr0 light + duale) dostał 4:0 kiedy ja byłem w robe'ie.:) Spark pomaga - i to bardzo, ale napewno nie przesądza walki. W walkach summonerów przed 3 profą duża rolę odgrywa... poprostu fart dotyczący wejścia cubiców, krytyków summona, tego czy przeciwnik zauważy, że w jego summona wpakowaliśmy ice bolta no i oczywiście buffów.
Bo tamten to debili XD Spark bardzopomaga tak samo phantom zrob sobie psa wes stoper do reki i przez taki sam okres czasu bij z phantomem i bez zobaczy ile mobkow wiecej zabiles :Pz 10% napewno tak samo jest na pvp wiecej debuffow na przeciwniku tym szybciej gryzie glebe. Ja osobiscie do walki z summonerami(na oli) biore grubasa(hatte dziala cuda) :Pa co do betray    to homcio w lape arcan on i jade na racznym XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 04, 2007, 07:59:50 am »
co do betray to mozna jeszcze sprobowac troche innego sposobu . mi rozwijajac summonera troszke szkoda bylo sp na mew'a bo stwierdzilem ze walczyc bede tylko kaiem wiec zwyczajnie nie rozwinalem go do konca i nie enchantowalem , teraz sie ciesze bo go wlasnie wybieram do walki z warlockami na moim lewelu ale lepszymi odemnie :) ja betray , przeciwnik betray i dostaje te 120 dmg mniej :P wada jest taka ze summon ma niski lewel i zawsze lapie betraya wiec trzeba podpakowac swoja postac pod wzgledem m ataku i inta zeby miec pewnosc ze nasz betray tez wejdzie .