Witaj
Gość

Wątek: Plainswalker vs Shillien Knight  (Przeczytany 7417 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Plainswalker vs Shillien Knight
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 17, 2007, 06:40:04 pm »
przyzwyczaisz ssie , ja juz omijam ich posty bo caly czas to samo piszą ;]


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker vs Shillien Knight
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 17, 2007, 06:48:47 pm »
Zauważyłem właśnie ,że jak coś pisze o SK to kto napisał posta albo ryl albo Brodzisz połowa ich postów jest w tematach o SK chyba ^^ nie ale u SK jedyna rzecz jaka mi się podoba to cubiki.. w ogóle uwielbiam summony ..pety cubiki najbardziej... jak bym miał jakiegoś cuba w moim pw ale swojego.. nie summonerów.. chociaż takiego lvl 1 co prawie nic nie robi.. to chyba bym umarł ze szczęścia ^^ a jak bym miał cubika co draina robi to podnieta jak... ale niestety mój pw nie ma cubów.. zostają mi pety.. ale serwer nie dojebany 7x raty.. chciali uniknąć ,że każdy ma stridera i jest ich na huja.. to dali pet exp rate 1x i teraz  można zapomnieć o takim striderku na 80.. albo b pecie na 80..  mój tygrysek ma teraz 38 lvl gdzie na ratach 5x bym za ten czas 2 do 80 wyexpił.. tylko nie wiem jakim cudem bo ma on dostawać niby 10 % mojego expa.. a jakoś mi się nie widzi to..
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Plainswalker vs Shillien Knight
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 17, 2007, 10:24:09 pm »
Cytuj
nie ale u SK jedyna rzecz jaka mi się podoba to cubiki..

U mnie to jest tak:
-cuby
-fajna mieszanina postaci(dd,tank i mag fakt ze kijowe to po trochu ale jest)
-szybki
-dobry blok tarcza
-Mroczny Elf
-Duzo buildow i w kazdym czuje sie dobrze
-walczy mieczami
-duzo skilli i debuffow
-lubie zabijac elfy :P

Osobiscie bym dawno gral AW tylko tu nie mozna sie skradac jak np. w wow i dlatego AW odpadl.

Cytuj
ogóle uwielbiam summony ..pety cubiki najbardziej...

Tez lubie summonerow.Stylowo to mi pasuje warlock(jeszcze zanim byl taki przegiety no i jest emo :hu_2_3:),z wygladu summonow i postaci to PS,sila cubow to tez PS a ES ma fajne buffy i dosc dobre konie(dlatego ze mozna dac WS,BS,acumen i Spell Stance).

Dobra a co do opisywania walki z SK daggerem:
(licze ze doswiadczenie jako TH sie liczy bo roznica to w sumie w dex i CB->BB)

Pierwsze co to sprzet,osobiscie na tankow wole NM ze wzgledu na ten ich zasrany root.Jako ze musimy podejsc to taki Arrest nas i tak siegnie.Druga rzecz opisuje walke tak zeby dostac +1 za tanka a nie zeby sciagnac moby.Licze ze mamy tez buffy typu:haste,dw,focus,ressist shock,na zywioly,na darkness,magic barrier btb i bts.

Powoli:
1)zasadzamy mu(o ile mamy) Sand Bomb.
Czemu sand bomb? Bo moze sie zdarzyc walek ze dostaniemy LS i ze wejdzie,wtedy SK nie bedzie nas trafial,ressisty na zywioly i buffy na m.def zmniejsza dmg z nukow(30 sekund to okolo 2-4 nuki).
2)Kolejna rzecz to detarget.
Zazwyczaj SK w pierwszej chwili wali DH lub LS,dlatego walimy detarget zeby mu przerwac nuka.
3)Powinnismy byc juz kolo SK lub jezeli nie trafil na nas to poszedl kawalek do przodu,wtedy ladujemy BS.
Moze sie trafic krytyk ale ja nie nie licze nigdy jak tak to juz ma troche hp w plecy.
4)Deadly Blow powinien isc w ruch.
Tak samo moze byc lethal ale tez na to nie licze nigdy.
5)(nie pamietam Reuse)jezeli zaladowal sie switch to znowu uzywamy,w tym czasie SK mogl nam zasadzic juz albo Arrest albo Arrest i Judgment.
Stojac w miejscu tracimy dodatkowy evasion wynikajacy z ruchu wiec jestesmy latwiejszym celem.Jezeli wszedl judgment mamy od -25% do -35% dmg z blowa w plecy co jest sporo.SK jezeli ma SB to pewnie odbiegnie zeby nukowac,jezeli mamy Escape to uzywamy i dobiegamy do niego i zasadzamy blowa.Jezeli nie mamy to jezeli jest luk pod reka mozemy sprobowac go zestunowac a jak nie to poprostu walimy w niego.
6)kolejny switch jezeli jest dostepny,potem obiegamy i zasadzamy BS.
W zwarciu napewno dostaniemy Stinga,jezeli tak to pieprzyc to i nie leczymy go tylko uzywamy emergency dressing,jak go nie masz to stracisz mane stinga nie wyleczysz jak SK ma 72 lvl.
7)moze sie zdarzyc(raczej sie zdarzy) ze wyczerpie sie mana,wtedy walisz BB i SPIERDALAJ DZIWKO.Nie jestes rycerzem na bialym koniu wiec kto powiedzial ze masz grac czysto :P
8)Zaleznie od buildu walka z SK moze byc albo trudna albo latwa.Teoretycznie SK z DD buildem ma mniej HP ale DPS ma spory,HP bedzie mial duzo HP i sredni niski dps,nuker dobry blok,hp ale walczy tylko na dystans jego dps jest maly jak cholera,a czysty ma wszystko po trochu.

Taka garsc porad:
-SK na 43 zdobywa Guard stance i Vampire cubic oraz cubic mastery 1.Wiec ma 2 cubici i moze zwiekszyc sobie blok tarcza.Niby nic ale 2 cuby i lepszy blok to mniejszy dmg dla ciebie.
-Na 55 ma cubic mastery 2 wiec przywola 3 cuby naraz...dostaje tez 1 lvl Arrest i Judgment...
-58 dostaje LS najgrozniejsza bron jaka ma SK,dobry dmg i moze wejsc paraliz.Niby nic ale ma to tez swoj efekt psychologiczny.
-60...Tutaj SK dostaje Aegis,inaczej mowiac moze blokowac ataki nawet jak za nim stoisz.Jest to naprawde wkurzajace bo ja w walce z Tk mialem cos takiego:1 blow za 1 dmg,2 blow za 1 dmg a 3 nie wszedl...
-64 Shield Fortres ten skill zwieksza p.def tarczy max o 560 def,dla porownania IC shield ma 290 p.def wiec przy bloku bedzie mial mniejszy dmg.A kombinacja GS + SF jest zabojcza.

Chain w stylu Judgment,power brake,hex,sf,gs i wind shackle to cos zabojczego i sk dlugo wytrzyma w zwarciu.

Ale lepiej unikac walki z Tankami i skupic sie na walce z robe userami.Ja osobiscie wygralem z SK bo wszedl lethal z effect 2.


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker vs Shillien Knight
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 17, 2007, 10:51:07 pm »
Cytuj
7)moze sie zdarzyc(raczej sie zdarzy) ze wyczerpie sie mana,wtedy walisz BB i -_-'ALAJ -_-'O.Nie jestes rycerzem na bialym koniu wiec kto powiedzial ze masz grac czysto

Najlepszy moment.. i powiem ,że nie może sie zdarzyć... tylko tak się stanie..  ja lubię mieć komfort ,że jak coś pójdzie nie tak to spierdalam i sobie nie nabijesz pvp...  obliczałem ostatnio ^^ PW na full buffie łącznie z bb wyciąga 290 speeda prawie ^^ to jest jazda
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Plainswalker vs Shillien Knight
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 18, 2007, 12:34:42 am »
Kwestia sprzetu i jakie toggle odpali SK.Jak ma Oe dooma,DLE z Health i obydwa toggle to jest ciezko.


Odp: Plainswalker vs Shillien Knight
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 18, 2007, 08:30:51 pm »
Kwestia sprzetu i jakie toggle odpali SK.Jak ma Oe dooma,DLE z Health i obydwa toggle to jest ciezko.
a jak ma jeszcze +5con dye to lepiej dac sobie spokoj bo mozna go bic kilka godzin ^^