Witaj
Gość

Wątek: Temple Knight vs Bladedancer  (Przeczytany 16502 razy)

  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Temle Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 11, 2010, 10:09:19 am »
bo sd zazwyczaj nie zbija tankowi cp ;s


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 11, 2010, 12:07:23 pm »
Ryl i ten bd mial tak powszechnie wychwalane duale tsu*sls+4? ;p

edit: sd raczej nie wygra z tankiem, ale uzywajac w/w porad to nie zbije mu nawet cp ;p

poisony oO wtf

Jakies S80.A poisony to tak wchodza w tanka z full end game setem ze szok.Nie mowie tu smawt cubic ktory sciaga w przeciagu 4-6 sec kazdy syf.

I: Poprawiłem literówkę w nazwie tematu ;p
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2010, 12:18:54 pm wysłana przez Inidriel »


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 11, 2010, 10:38:37 pm »
A ja myślałem, że RazielIII również tu nam powie, jak położyć tanka bd :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 12, 2010, 12:10:28 am »
Wiesz moze uwierze w zabicie DA/SK ale juz w zabicie Pala lub TK to nie uwierze o ile nie mieli wylewu czy ataku padaczki bo naprawde srednio ogarniety gracz potrafi uwalic kazdy support.Skoro ja SK w A grade rozwalalem SD(bedac sk) w S grade to nie widze problemu czemu TK w S grade czy S80 vs SD w S80 by tego nie zrobil zwalszcza ze Tanki dostali tyle bajerow jak chociazby Iron Shield ktory podnosi p.def tarczy zdrowo czy reduce crit dmg pasywny.A smart cubic sciaga kazdy syf z gracza + to przeciwnik bedzie na roocie wiecej niz TK(o ile wejdzie bo sety daja na to ressist).


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 12, 2010, 12:13:06 am »
Z TK nie ma szans nawet na dexboundzie ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 12, 2010, 09:14:05 am »
z pozostałymi też
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 12, 2010, 02:00:27 pm »
Z TK nie ma szans nawet na dexboundzie ;p

Z Palem tez nie ze wzgledu na stun ktory moze trwac do 30 sec (czy ile jest tam max enchant) co da palowi czas na heal itp.Dodatkowo duale bija szybko(w sesie ze 2x) wiec spirity/will/seed szybko sie stackuja a przy odpaleniu 3 to kazdy tank robi tam burdel ale Palowi skacze zdrowo p.def i speed wiec skitowanie go ani melee nic nie da.Spelle tez az tak juz tankow nie powinny ruszac ze wzgledu na zmiane w Magic Ressist i dodaniu Deflect Magic.W przypadku TK i SK meduza nic nie da bo cub zaraz to sciagnie.


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 12, 2010, 05:59:59 pm »
Z TK nie ma szans nawet na dexboundzie ;p

Z Palem tez nie ze wzgledu na stun ktory moze trwac do 30 sec (czy ile jest tam max enchant) co da palowi czas na heal itp.Dodatkowo duale bija szybko(w sesie ze 2x) wiec spirity/will/seed szybko sie stackuja a przy odpaleniu 3 to kazdy tank robi tam burdel ale Palowi skacze zdrowo p.def i speed wiec skitowanie go ani melee nic nie da.Spelle tez az tak juz tankow nie powinny ruszac ze wzgledu na zmiane w Magic Ressist i dodaniu Deflect Magic.W przypadku TK i SK meduza nic nie da bo cub zaraz to sciagnie.

No ta za to z DA ma dużo większe szanse. MOŻE na dexboundzie, ale na normalnym l2 w GF są to szanse nikłe. Raz, że ma tak samo jak Pal shieldstun na czas to jeszcze ma cancel z TODa (25% na wejście ALE jest) + zwykły cancel kota QQ.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 13, 2010, 07:48:49 pm »
z DA jest ten problem że taki BD zacznie walkę bez cp (tod 100%  ściągnięcie 90% cp nawet jak nie wejdzie TOD) a zbicie hp bd nawet na ud jest banałem :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 14, 2010, 09:33:04 am »
Wystarczy zestunowac  i przeczekac UD :P Ale raczej ud 1 nic nie zrobi.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 17, 2010, 03:27:14 pm »
jasny tank vs czarny... zależy od chronicla na gracji final sk miażdży wszystkie postacie wiem gralem i widzialem doslownie zadna ekipa niema szans z sk prucz kamaela chyba ze gra nim debil.Sk ma smart kubika i spirit of shilen to czyni tą  postac miażdżacą cos ala frenzy ponad to ma magical mirror któr odbija magiczne skile.Aleee baium,qa ring,frintezza lub valdek oraz pvp set i weapon + dobre certyfikaty i ciezko zabic sk a tk byl jest i bedzie cienki,tyle ze na gracji final tez ma smart kubika


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 17, 2010, 04:34:08 pm »
po pierwsze to jest topic bd vs tk, a po drugie nie pisz pierdol


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 17, 2010, 05:00:56 pm »
jasny tank vs czarny... zależy od chronicla na gracji final sk miażdży wszystkie postacie wiem gralem i widzialem doslownie zadna ekipa niema szans z sk prucz kamaela chyba ze gra nim debil.Sk ma smart kubika i spirit of shilen to czyni tą  postac miażdżacą cos ala frenzy ponad to ma magical mirror który odbija magiczne skile.Aleee baium,qa ring,frintezza lub valdek oraz pvp set i weapon + dobre certyfikaty i ciezko zabic sk a tk byl jest i bedzie cienki,tyle ze na gracji final tez ma smart kubika
lolz od hb ma smarta wiec nie pitol a jedynie do ruszysz swoim lol sk na tk to cp bo sie wyhiluje.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 17, 2010, 06:28:42 pm »
jasny tank vs czarny... zależy od chronicla na gracji final sk miażdży wszystkie postacie wiem gralem i widzialem doslownie zadna ekipa niema szans z sk prucz kamaela chyba ze gra nim debil.Sk ma smart kubika i spirit of shilen to czyni tą  postac miażdżacą cos ala frenzy ponad to ma magical mirror który odbija magiczne skile.Aleee baium,qa ring,frintezza lub valdek oraz pvp set i weapon + dobre certyfikaty i ciezko zabic sk a tk byl jest i bedzie cienki,tyle ze na gracji final tez ma smart kubika
lolz od hb ma smarta wiec nie pitol a jedynie do ruszysz swoim lol sk na tk to cp bo sie wyhiluje.
Smart przypadkiem nie wszedł wcześniej ?

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 17, 2010, 07:15:15 pm »
Cytuj
na gracji final sk miażdży wszystkie postacie wiem gralem i widzialem doslownie zadna ekipa niema szans z sk prucz kamaela chyba ze gra nim debil.

Kamael? Chyba tylko Soul Hound bo berserker jest kozacki tylko kiedy ktos nie jest wyfarmiony a skoro chwile pozniej piszesz o epic jewlery to nie wiem jak mozesz miec z nim problemy.Chyba nie widziales co nuker na enli robi z tankiem nawet jak ten popniety AMA.

Cytuj
magical mirror który odbija magiczne skile

Grasz tak dlugo niby a wspominasz tylko o jednej wlasciwosci lustra.

Cytuj
ciezko zabic sk

Bo to tank?

Cytuj
a tk byl jest i bedzie cienki,tyle ze na gracji final tez ma smart kubika

Z tym ze jego smart cubic>smart cubic sk nie mowiac o fakcie ze TK ma 2 ToLe czyli mozna powiedziec ze to 2 restarty walki.
Cytuj
Smart przypadkiem nie wszedł wcześniej ?

Od HB bo SB lecial z tej cytadeli.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 17, 2010, 08:03:07 pm »
Chyba nie widziales co nuker na enli robi z tankiem nawet jak ten popniety AMA.
nic, chyba ze nuki po 200-300 to duzo
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2010, 08:04:54 pm wysłana przez Kwadrat »


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 17, 2010, 09:43:14 pm »
Chyba nie widziales co nuker na enli robi z tankiem nawet jak ten popniety AMA.
nic, chyba ze nuki po 200-300 to duzo

Zależy w jakim czasie :)


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 17, 2010, 11:29:57 pm »
Chyba nie widziales co nuker na enli robi z tankiem nawet jak ten popniety AMA.
nic, chyba ze nuki po 200-300 to duzo
na l2j owszem l2off niestety trochę więcej
proof
http://www.filefront.com/17209165/gf1.avi/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2010, 11:33:23 pm wysłana przez Kazuya »
rpg x5 [gh85]


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 18, 2010, 12:01:47 am »
O tym mowie :P


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 18, 2010, 12:02:32 am »
kazu ten typ jest jakims lolem  :D tallum set, 20 water resista

BUGGA SERVER 7k m defa, p1nk hitting 2k+!!!!!!
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 18, 2010, 12:04:52 am »
nawet gdyby biegał w ic z reistem na water dmg wcale nie był by dużo mniejszy może z 200 +/- różnicy dmg
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 18, 2010, 09:57:22 am »
potwierdziles tylko moje slowa, Ci nukerzy bili go bo 500-700, przy czym zobacz co by bylo gdyby mial S i 3x 120 w kazdej czesci armoru. druga sprawa ze mial 5k m defa, tank na AMA ma 6.5k++, wiec tak jak wczesniej pisalem, dmg spada do 200-300 ;) pisze ofc o obecnej kronice a nie gf


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 18, 2010, 10:16:03 am »
potwierdziles tylko moje slowa, Ci nukerzy bili go bo 500-700, przy czym zobacz co by bylo gdyby mial S i 3x 120 w kazdej czesci armoru. druga sprawa ze mial 5k m defa, tank na AMA ma 6.5k++, wiec tak jak wczesniej pisalem, dmg spada do 200-300 ;) pisze ofc o obecnej kronice a nie gf
obecna kronika czyli Freja wiec tank tez nie ma kolorowo z tymi jego dmg ktory i tak jest marny teraz bardzo sie zniweluje jak za czasów c6.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 18, 2010, 10:35:41 am »
potwierdziles tylko moje slowa, Ci nukerzy bili go bo 500-700, przy czym zobacz co by bylo gdyby mial S i 3x 120 w kazdej czesci armoru. druga sprawa ze mial 5k m defa, tank na AMA ma 6.5k++, wiec tak jak wczesniej pisalem, dmg spada do 200-300 ;) pisze ofc o obecnej kronice a nie gf
obecna kronika czyli Freja wiec tank tez nie ma kolorowo z tymi jego dmg ktory i tak jest marny teraz bardzo sie zniweluje jak za czasów c6.

puff nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia :)

na oly mam 300 crit rate (brak focusa w broni bo klan z ally odmawia współpracy w temacie tiat grrr) + 114 (chyba) z broni. Do tego dochodzi triger który daje 20% większy dmg ze skilli. Poza tym teraz nie da się resistować więcej atri niż ma atakujący. Czyli z regularów lub jugdment/tribunal walisz nie małe hity i to nie ma nic wspólnego z c6. W vesper kolesi bez aq/baiuma bijesz po 900 z crita jak to jest mało to ja cię przepraszam :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Temple Knight vs Bladedancer
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 18, 2010, 10:45:03 am »
potwierdziles tylko moje slowa, Ci nukerzy bili go bo 500-700, przy czym zobacz co by bylo gdyby mial S i 3x 120 w kazdej czesci armoru. druga sprawa ze mial 5k m defa, tank na AMA ma 6.5k++, wiec tak jak wczesniej pisalem, dmg spada do 200-300 ;) pisze ofc o obecnej kronice a nie gf
obecna kronika czyli Freja wiec tank tez nie ma kolorowo z tymi jego dmg ktory i tak jest marny teraz bardzo sie zniweluje jak za czasów c6.

puff nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia :)

na oly mam 300 crit rate (brak focusa w broni bo klan z ally odmawia współpracy w temacie tiat grrr) + 114 (chyba) z broni. Do tego dochodzi triger który daje 20% większy dmg ze skilli. Poza tym teraz nie da się resistować więcej atri niż ma atakujący. Czyli z regularów lub jugdment/tribunal walisz nie małe hity i to nie ma nic wspólnego z c6. W vesper kolesi bez aq/baiuma bijesz po 900 z crita jak to jest mało to ja cię przepraszam :)
na RU maja juz all full resisty tzn po 3 w jednym parcie? teraz all klasy melle dostana nerfa a tankowie chyba najbardziej po dupie dostaną.