Witaj
Gość

Ankieta

Zmiany na forum?

TAK
27 (67.5%)
NIE
13 (32.5%)

Głosów w sumie: 40

Wątek: Apel do czytelników tej części forum.  (Przeczytany 9067 razy)

  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Apel do czytelników tej części forum.
« dnia: Czerwiec 22, 2007, 04:22:00 am »
Witam,

Po paru dniach rozłąki, zdecydowałem, że lookne na forum Marc1na.

Przeczytałem więc wszystkie zaległe posty oraz naturalnie kosz z wiarą, że mod Marc1n cenzuruje należycie nasze forum, nie zawiodłem się.

<beeeeeep> czytając gazetę, wpadł mi pomysł do głowy aby zaradzić i pomóc forumowiczom...


Wychodzę więc z zapytaniem do Admina tudzież do SuperModa - w każdym bądź razie kogoś wyżej niż Marc1n o możliwość zmiany/przegłosowania lub też wprowadzenia zmian w kadrze moderatorów - zrobienia czegolokwiek aby pomóc forum i forumowiczom, którzy są uciemiężeni przez Marcina i jego kolejgę na D.

To oczywiście od czego należy zacząć to odbanować tych, którzy zostali niesłusznie zbanowani, przywrócić posty z ostatniego tygodnia, oraz wprowadzić bardziej swobodny regulamin - który nie blokuje forumowiczom - przez co forum odżyje. Ludzie chcą pisać, przekomarzać się, kłócić i wypowiadac na dane tematy swobodnie - tak jak na innych forach(nie koniecznie zagranicznych).

Ludzie są znudzeni jak to nadmienił forumowicz Arthas taktykami Shilien Knightów i o tym dyskusji prowadzonej przez 2,3 zaciućkanych forumowiczów.

Wiadomym jest, że do okoła czai się dziesiątki, żebym nie powiedział setki graczy z servera oficialnego chcących tu pisać. Znam osobiście wielu z Hindemitha m.in offensiv clan - oni też uważają, że to forum jest nudne i Fenomena nie należy banować za to 'jakim się urodził' - to cycat z Nowego Testamentu.

Ale wracając do sedna:
Niestety dla Marc1na i wielu z was, prawdą jest, że na 'globalu' grają ludzie zasadniczo inaczej podchodzący do problemów związanych z grą niż to się dzieje na serverach prywatnych. - Adekwatnie do tego powinien być odmienny regulamin działu 'Retail"

Problemy związane z regulaminem nie pozwalają korzystać z forum około 30% graczy na oficialu. Mowa tu o użytkownikach niedopuszczalnych przez EULA programów tzn. botów/walkerów/hacków/cheatów  i tym podobne. A takich Polaków jest wielu rozsianych po wszystkich serverach oficialnych.

Wiadomym jest, że reklamowanie niedozwolonych używek jest nie na miejscu, ale wypowiadanie się na ich temat to częśc dyskusji forumowej.

Apeluję o wprowadzenie ankiety/głosowania na celu wprowadzenia zmian w regulaminie w tej części forum.
Ma to za zadanie pomóc rozwiązać wiele problemów, z którymi boryka się nasz moderator Marc1n i nie potrzebnie kasuje posty oraz straszy banami.

Musimy pamiętać o wolności wypowiedzi ! I rozgraniczyć to z czyjąś obrazą.

Przypominam wielu ludzi irytuje zachowanie się adminów na forum i to że ich blokują.

Wolność słowa i wypowiedzi - TAK!           
Obrażanie i wyzywanie  - NIE!

Dziękuję za uwagę. mam nadzieję, że mój post nie zostanie zmieniony/ocenzurowany/wykasowany/przeniesiony.






usunąłem tylko 3 słówka zeby naprawde się nikt już do tej twojej wypowiedzi nie przyczepiał, wybacz :D /Beatronix
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2007, 04:13:33 pm wysłana przez Beatronix »


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2007, 04:33:59 pm »
Po co chcesz zmieniac regulamin zebys mogl uzywac swojej wiedzy o botach i pisaniu o nich jaki to walker jest wspanialy imo chcesz zmian zacznij od siebie czytajac twoje posty czulem sie jakbym czytal posty jakiegos malego smarkacza ktory jest "pr0" i umie tylko wyzywac.
Abyss x7
Leathien: MS-78/Soutaker76---Hero
Franz:
Fr0sti: WS+40 :P


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2007, 04:47:55 pm »
Czyli chcialbys sie wymieniac linka do walerkow itp?.
daimos nie badz zalosny, juz dokopales marcinowi ciii , mozesz pojsc spac. nie rob takich TANDETNYCH tematow, bo az oczy bola. Co prawda forum potrzebuje zmian m.in w doborze modow, zasada "rowni i rowniejsi" rozkwita na tym forum ALE nie rob czegos pod publike. jakbys chcial zmian to nie wymienil bys imion (nickow) bo tak robia *********  ***** ***** ********* ***** ***** *** ****** ******


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 1

  • Pisze szybciej niż myśle.
Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 22, 2007, 06:04:17 pm »
jedno słowo: LOL

jak kolesie zaczęli wyskakiwac z debilnymi textami to ban i słusznie. nie ważne kto jaki się urodził. np. ja nie mam nic do ludzi z zespołem downa ale nie lubię z nimi przebywać, tak samo modzi nie lubią przebywać z idiotami którzy mają jakieś kompleksy o.O proste  :P :P :P


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 23, 2007, 01:43:41 pm »
Cytuj
Wiadomym jest, że reklamowanie niedozwolonych używek jest nie na miejscu, ale wypowiadanie się na ich temat to częśc dyskusji forumowej.


Bled chyba źle zrozumiałes to zdanie, linki do walkerów to reklama botowania, ale rozmawianie o walkerach (obojętnie czy ktos uwaza to za zło lub dobro) to już tylko dyskusja na temat botowania i tyle, w tym aspekcie zgadzam się z Daimosem, uwazam ze każdy ma prawo wypowiedzi własnego zdaania...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 23, 2007, 01:49:31 pm »
Cytuj
Ludzie chcą pisać, przekomarzać się, ócić i wypowiadac na dane tematy swobodnie

Fajnie masz...

Cytuj
Znam osobiście wielu z Hindemitha m.in offensiv clan - oni też uważają, że to forum jest nudne

Ojej wez bo mnie to martwi.Racja scignijmy cenzure i niech leca kurwy,dziwki,chuje i inne slowa tak wolnosc slowa!


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 5

Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 23, 2007, 01:59:20 pm »
cenzura ssie ale to forum czytaja dzieci :) czasem z rodzicami  :shock:


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 24, 2007, 09:49:21 am »
Ludzie są znudzeni jak to nadmienił forumowicz Arthas taktykami Shilien Knightów i o tym dyskusji prowadzonej przez 2,3 zaciućkanych forumowiczów.
Ta ten problem byl juz poruszany , ten ich fan club jest denrwujacy w polowie temtow znajdziesz wzmianke o sk alo o tym ze elfy to pedaly ze sa labe itp..
A największy lolmod to ryltar ktory na forum kladzie swoim sk kazda klase a tak naprawde to http://img525.imageshack.us/my.php?image=shot00005pa3.jpg <= pure pve scrub ,
Tyle chcialem powiedziec bo tez uważam ze potrzeba jakis zmian tu
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2007, 10:10:19 am wysłana przez eLitte »


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 24, 2007, 10:20:11 am »
Daimoss Ty potrafisz sie tak kulturalnie wypowiadac? :shock: Respect stary  :poklony: :cheers:  Tyle, ze jesli ktos przychodzi tylko po to zeby sie posmiac i nawyzywac innych uzytkownikow bo nie graja na offie, czy cos tam innego i tworzy do tego glupi flame topic, z ktorego nic nie wynika to wiesz...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 24, 2007, 10:28:58 am »
Cytuj
A największy lolmod to ryltar ktory na forum kladzie swoim sk kazda klase a tak naprawde to

Wez sie walnij w mozg debilu bo mnie juz zaczynasz wkurzac.Naucz sie czytac bencwale ze nie gram tam na powaznie to szkoda mi czasu na latanie i nabijanie pvp na magach ktorzy widza jak tank odpala UD stoja i nukuja go.BTW LOLuserze jak ci forum nie pasi to idz na inne forum.


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: -2

Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 07, 2007, 10:41:42 am »
uwazam ze każdy ma prawo wypowiedzi własnego zdaania...

serio?

osoboscie uwazam ze powinno byc wiecej luzu, posty halada to prawdziwe perelki, najwieksza to ta z jego starym :D, pozniej zdanie "jestem pro i nikt tego nie podwazy" xaxa banowanie takiego forumowego clowna uwazam za rownoznaczne z obnizeniem wartosci artystycznej oraz humorystycznej tegoz forum.

fusion na franz bedzie tak jechalo all jak na hinde, tzn jechali all na forum po czym zmienili serwer.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2007, 10:52:21 am wysłana przez Fenomen »
Nemo est casu bonus.


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 07, 2007, 01:12:43 pm »
Cytuj
A największy lolmod to ryltar ktory na forum kladzie swoim sk kazda klase a tak naprawde to

Wez sie walnij w mozg debilu bo mnie juz zaczynasz wkurzac.Naucz sie czytac bencwale ze nie gram tam na powaznie to szkoda mi czasu na latanie i nabijanie pvp na magach ktorzy widza jak tank odpala UD stoja i nukuja go.BTW LOLuserze jak ci forum nie pasi to idz na inne forum.

Mod wyzywa forumowicza, wbrew regulaminowi.

Zauważyłem pewną zbierzność, chyba każdy mod tutaj oprucz Beatronixa użył stwierdzenia "LOLuserze jak ci forum nie pasi to idz na inne forum."      - Z takim podejściem chcecie żeby ludzie czytali to forum? LOL


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 07, 2007, 01:26:11 pm »
Cytuj
Ludzie są znudzeni jak to nadmienił forumowicz Arthas taktykami Shilien Knightów i o tym dyskusji prowadzonej przez 2,3 zaciućkanych forumowiczów
BANA MU, BANA MU !!! xD

A na pwoażnie - wiekszość z nich dostała słusznie bana, gdyż nie stosowali sie do regulaminu. Poczytaj regulamin tego forum i podforum retail zanim sie wypowiesz.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2007, 01:27:42 pm wysłana przez DevouringOne »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 07, 2007, 02:49:46 pm »
po waszych postach (tam daimos , Halad) to juz sobie wyobrazam jak te wasze rozmowy, przekomarzania i dyskusje by wyglądały. Forum zmienilo by sie w jeden wielki śmientnik z postami najpierw : "wy smierdzicie, my nie " a potem by to sie zmienilo w jeszcze gorsze obelgi... przyklad, hmm Flame topic supreme. Jeszcze dobrze Supreme nie wstalo a juz flame na 10 stron o tym ze            jedni > drudzy. I gdyby w pewnym momencie ktos tego lekko nie zastopował to by było  gorzej. Tutaj mozna sie swobodnie wypowiadać, dyskutowac tylko chyba niektorzy nie umieją. Ja juz tez mam czasami dosc postow Deva czy Ryltara ze "Elfy to geje", "SK rozjedzie kazdego" a "PR to najlepszy lucznik i tylko na Glass cannon". I wiem że czasami to juz nie jest śmieszne a niesmaczne i zastanawiasz sie czy oni naprawde tej gry nie biorą za poważnie. Ale po to jest forum zeby spotkac inne osoby, wymienic sie poglądami i trzeba też brać pod uwage ze zawsze znajdzie sie osoba ktora sie z Toba nie zgodzi i to jest normalne... tylko ta też osoba musi pamietac o jakiejs kulturze osobistej i o jakiś opanowaniu.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 07, 2007, 03:21:07 pm »
Pokaz mi gdzie mowilem, ze elfy to geje!
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: -2

Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 07, 2007, 03:26:00 pm »
pewnie chodzilo o ciemne elfy, a dyskuja na temat "jestem gejem a ciemny elf jest moim alter ego" nie ma sensu poniewaz -> jest to oczywiste od C1.
Nemo est casu bonus.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 07, 2007, 03:31:11 pm »
Pokaz mi gdzie mowilem, ze elfy to geje!

to akurat bylo do Ryltara

Deva czy Ryltara


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 1

  • OWNED
Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 07, 2007, 05:19:15 pm »
Ciekawe czy wszystkie osoby , które zagłosowały wiedzą, że nie chodzi o to forum (forum.lineage2.com.pl)
A droga wiedzie w przód i w przód,
Choć zaczęła się tuż za progiem -
I w dal przede mną mknie na wschód,
A ja wciąż za nią - tak jak mogę...
Skorymi stopy za nią w ślad -
Aż w szerszą się rozpłynie drogę,
Gdzie strumień licznych dróg już wpadł...
A potem dokąd? - rzec nie mogę.


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 07, 2007, 07:45:58 pm »
Chodzi o dział Retail


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 07, 2007, 08:25:47 pm »
Cytuj
Mod wyzywa forumowicza, wbrew regulaminowi.

Za to to moze isc w druga strone?


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 09, 2007, 03:38:15 pm »
nuda,

macie lagi przez zjepczony router we Frankfurcie ?

mi dzisiaj przeszły i moge dalej botować.


pare osób z naszego klanu dalej ma i nie mogą w spokoju botować subów do 78


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 09, 2007, 04:24:22 pm »

Wez sie walnij w mozg debilu bo mnie juz zaczynasz wkurzac.Naucz sie czytac bencwale ze nie gram tam na powaznie to szkoda mi czasu na latanie i nabijanie pvp na magach ktorzy widza jak tank odpala UD stoja i nukuja go.BTW LOLuserze jak ci forum nie pasi to idz na inne forum.

emo....
debil...
n/c....


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 09, 2007, 04:53:52 pm »
emo....
debil...
n/c....


I Neokid przemowil...


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 09, 2007, 05:28:07 pm »
u mnie ciagle lagi tak jak i duuuuzej ilosci graczy, normalnie porazka, czlowiek nie moze legalnie wyexpic maina do 75 :P

pzdr
karol


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Apel do czytelników tej części forum.
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 09, 2007, 10:56:38 pm »
nuda,

macie lagi przez zjepczony router we Frankfurcie ?

mi dzisiaj przeszły i moge dalej botować.


pare osób z naszego klanu dalej ma i nie mogą w spokoju botować subów do 78

Cos ostatnio duzo ludzi narzeka ze ma lagi na globalu albo ze nie moga wchodzic.