Witaj
Gość

Wątek: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?  (Przeczytany 10331 razy)

  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« dnia: Lipiec 17, 2007, 04:45:39 pm »
jako ze forum lineage2.pl nie dziala macie szanse spopularyzowac to forum bardziej w zwiazku z czym proponowal bym poswiecic wiecej miejsca na dzialy retaila...zrobic osobny dzial Retail a w nim podfora tematyczne itp bo wiadomo ze to calkiem inna gra jest i ten caly dzial umiescic gdzies na gorze forum a mozecie zyskac dzieki temu wielu nowych ludzi :D A wiadomo wiecej ludzi, wiecej odslon, wiecej kasy z reklam ;D

pzdr
[OldBoyz] Aelia - Aeore Healer


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2007, 04:48:37 pm »
Hehe widać, że bardzo lubisz forum lineage2.pl :P
Ellanthar - Elven Knight lvl3x - Hindemith
Devion - AW lvl4x - Franz - retired



Polecam  ---> lineage2 retail


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 17, 2007, 04:54:22 pm »
bardzo lubilem jak bylo :( Tylko tam siedzialem praktycznie...ale niestety widze ze juz nawet wszystkie posty usuniete wiec co poradze? :(
[OldBoyz] Aelia - Aeore Healer


  • Wiadomości: 783

  • Pochwał: 22

  • Tobi wa ii ko da ^^
Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 17, 2007, 05:01:40 pm »
bardzo lubilem jak bylo :( Tylko tam siedzialem praktycznie...ale niestety widze ze juz nawet wszystkie posty usuniete wiec co poradze? :(
to lineage2.pl już padło na amen ?
Nie gram w L2.
Czuję się szczęśliwy z tego powodu :D


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 17, 2007, 05:04:05 pm »
nie wiem ale widze ze baza danych jest wyczyszczona bo ani postow nie ma ani sie zalogowac nie mozna
[OldBoyz] Aelia - Aeore Healer


  • Wiadomości: 783

  • Pochwał: 22

  • Tobi wa ii ko da ^^
Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 17, 2007, 05:05:37 pm »
heh widze że strone przekierowywuje na jakieś forum o botach itp....
Nie gram w L2.
Czuję się szczęśliwy z tego powodu :D


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 17, 2007, 05:14:56 pm »
Lol, no to polska oficjalna strona o Lineage 2 jest teraz wzorem uczciwego gracza w L2, a moze to jest jakas akcja NCSOFTU "Nauka obsługiwania bota, czyli płać i nie graj"


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 17, 2007, 05:16:39 pm »
Hmm, powiem tak.
1wsza sprawa - nie ma co kopiować tego co już jest. Robić Rasy/Klasy retail, Rasy/Klasy priv i Rasy/Klasy Star Wars Dragon Network. Tutaj od razu rada. Radziłbym czytać, a nie wysuwać pochopne wnioski. W działach Rasy/Klasy wypowiedzi są naprawde aktualne, praktycznie wszystko dotyczy C5, a teraz też i IL. Poradniki co do Grup Klas, np. Tankowie/Daggerzy/Archerzy itd są na nowo redagowane i uaktualniane pod IL. Kosmickich teorii naprawdę teraz już nie ma, no chyba, że w postach sprzed półtora roku.
2ga sprawa - jestem otwarty na propozycje co do rozwijania tego działu. Kontruktywne propozycje będa napewno analizowane i konsultowane z innymi mającymi władzę na tym forum. Forum napewno ma się rozwijać. Jeżeli ma ktoś jakieś propozycje zmian w tym dziale, to piszcie na PMie, napewno odpowiem.
3cia sprawa - forum to od poczatku dotyczyło także serverów prywatnych/pirackich/hobbistycznych itd. To, że na razie powoli zaczyna rosnąc tutaj grono użytkowników retaila i jako tako rozrasta się dział jest zasługą Adminów, że na to pozwolili. Dlatego Retail jest na podwórku priva tutaj i nie jest to autonomiczne forum "Only for Official Server Players", ale to forum ma poprostu inaczej rozwinięte horyzonty. Sam dział został przesunięty do góry, na dobrą sprawę jest na samej górze już prawie.

Co do kasy z reklam od ludzi z offa, heh, jaki stanowią procent Polscy gracze Retaila na officialnych serverach. 1% z graczy privów czy mniej :?:

Co do www.lineage2.pl - zdziwiłem się. A to dlatego, że zaczynała się tam robić kultura. Kiedyś mocno nie lubiłem tego forum, teraz już mniej, chodź na dobrą sprawę, prawo głosu mieli tam tylko użytkownicy którzy albo byli starzy i mieli za sobą plecy klanu/servera, albo lizali pupska moderacji/administracji. Z drugiej strony - to forum było martwe praktycznie. Nikt tam nic nie pisał odkrywczego, nie było dyskusji. Temat który miał 20 odpowiedzi, to był długi temat :shock: A to co teraz jest pod adresem tego forum, to jest dla mnie LOL. Może zrobił Per-Aa teraz o tym, na czym sam dobrze się zna :D Dunno..

serdel ... ta strona nigdy nie była officialną stroną NC softu, był to Fan Site. Nawet na stronie nie było napisane, że jest officialna. A przecież adres abcdef.pl może wykupić każdy, jak by się zakręcił w czas.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2007, 05:19:39 pm wysłana przez Marc1n »
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 17, 2007, 05:26:21 pm »
Moze sie zle wyrazilem, albo mnie zle zrozumiales :)

Ta strona byla zgloszona do programu FunSite'ow Lineage 2, nie napisalem ze to byla oficjalna strona NC SOFTU tylko oficjalna POLSKA strona o Lineage 2, ktora zamieszczala tylko info o retailu oraz calkowicie odcinala sie od swiata privów.

Temat ten był poruszony w dziale moderatorów i myśle, ze warto przytoczyc wypowiedz Saladina:

Żeby naprostować całą historię: ta strona nie będzie w najmniejszym stopniu retailowa (oprócz działu na forum) oraz nie będzie ubiegała się o patronat ncsoftu (bo i tak by go nie dostała). Ta strona powstała i jest skierowana do graczy którzy grają na privach.
Jedyna opcja to: strona o privach z małym dodatkiem o retku, nie na odwrót.

Czy to trudno zruzmieć że ta strona jest popularna i ludzie ją lubią właśnie dlatego że odcina się od retailia i pomaga graczom znaleźć się w świecie priv'ów?

Na podforum RETAIL mozna umieszczac informacje, newsy, jednak nie nastawiamy sie tylko na graczy retaila.

btw. Ten dzial ma swoich moderatorów, wiec jesli ktos ma jakies sugestie to prosze sie z nimi kontaktowac.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2007, 05:29:51 pm wysłana przez serdel »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 17, 2007, 05:32:17 pm »
"Nie byłą officialną stroną Lineage2, ale była officialną Polską stroną tej gry" - tak wynika z twojej wypowiedzi.
...2 minuty i ta też może być:
http://www.lineage2.com/cgi-bin/fansite.pl
już o tym mówiłem.
Co do tego tekstu, że akcja NCsoft, to w ogóle text imho nie na miejscu. Szczególnie, że chodź owner lineage2.pl to chyba największy Polski przodownik eBaya i Walkera, to jednak każdy nie z jego kółka adoracyjnego dostawał natychmiast bany aż do znudzenia, gdy raz pochwalił się botowanie wprost, lub nie wprost. I akurat takie banowanie i imho wcale nie zła sprawa. W sumie 99% gry w grze spędza program, a nie ten gracz, więc do społeczeństwa graczy nie należy.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 17, 2007, 06:04:07 pm »
Jak chcecie pre-paidy to polecam Aelion'a :)
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 17, 2007, 06:05:46 pm »
Ja mam na miejscu w B-stoku. Ide, daje do łapy "stówkę", a on mi PrePaidzika :P
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 17, 2007, 06:10:38 pm »
Ja mam na miejscu w B-stoku. Ide, daje do łapy "stówkę", a on mi Pr0LoDiZka? :P


 :P
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 17, 2007, 06:15:28 pm »
 :_delf_5_1: Głodnemu chleb na myśli...
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 17, 2007, 06:16:21 pm »
:_delf_5_1: Głodnemu chleb na myśli...

Nie jestem głodny :d
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 17, 2007, 06:25:52 pm »
Zglaszam swoją kandydaturę na Moda, :D


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 17, 2007, 06:27:39 pm »
zglaszam sprzeciw
[OldBoyz] Aelia - Aeore Healer


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 17, 2007, 06:29:14 pm »
Koniec głosowania :P
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 17, 2007, 07:13:28 pm »
Na pewno pare osob z off zacznie tutaj zagladac. IMO nie ma sensu robic na razie dziesiatkow dzialow, niech zostanie tak jak jest, jak bedze trzeba kiedys zrobic dodatkowy dzial w sekcji retial to w czym problem. Na konkurencyjnym forum L2 (lineage2polska) jestem stale banowany ><, czuje sie jak bojownik o wolnosc :P
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 17, 2007, 07:19:26 pm »
no ja tez mialem 3 acc i od razu Ban Ban Ban... szybki telefon do Marcina: siema ziomus elo elo 5-2-0 masz jakeis forum gdzie sa fajne dupki?" no i ciach jestem... ale tak czy siak tamto forum zawsze nie mialo tego "czegoś"


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 17, 2007, 07:55:41 pm »
Cytuj
Na konkurencyjnym forum L2 (lineage2polska) jestem stale banowany ><, czuje sie jak bojownik o wolnosc
Czy może przez Metzgera za powiedzenie czegokolwiek, co jest wbrew jego opinii :D :?:
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 4

  • huh?
Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 17, 2007, 08:02:22 pm »
Ja tylko czekam kiedy Fenomen tu zawita :rotfl:


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 17, 2007, 08:03:09 pm »
war flame czas zaczac :P
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 17, 2007, 08:08:58 pm »
Fenomen tutaj? ho ho ho ktos tu chyba Saladinowi wakacje popsuje  :)


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: l2.pl zamkniete...szansa dla tego forum?
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 17, 2007, 08:22:32 pm »
Sory że offtopuje ale o co biega z tym Fenomenem ?