Witaj
Gość

Wątek: Ekipa na eglobal masterwork 2022  (Przeczytany 1104 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Ekipa na eglobal masterwork 2022
« dnia: Październik 23, 2022, 12:17:43 am »
Siemka !  8)

Tak jak w temacie zbieram ekipę na eglobala. Ostatnio bawiliśmy się świetnie od startu , tym razem  postanowiłem zebrać ekipę ludzi która jest chętna pobawić się zarówno na epikach jak i na daily pvp czy też oly. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do mnie na discordzie na priv podam więcej info odnośnie setupu i kogo szukamy oraz mniej więcej jak to będzie wyglądać ( zoya#1163)
ARCHER CP
Zaznaczam że gramy na wspólnych kontach, i planujemy zostać tam minimum przez 3 pierwsze stage. Jak uważasz że ci się znudzi low rate po 2 tygodniach to szkoda marnować czasu, jak chodzisz spać wcześnie i sam nie wiesz czy byś chciał grać to ja nie jestem od przekonywania. Czekam na pozytywne osoby, głodne solidnego L2 i dobrej zabawy. Więcej info już dla chętnych 😄
(BĘDZIEMY IŚĆ DO JAKIEGOŚ TOP SIDE)


Okej to w sumie tyle podstawowego info, więcej na discordzie  tutaj link do serwera https://mw2.global/forum/topic/202776-new-season-on-masterwork-november-2022/?utm_source=google_cpc_en&utm_medium=1_S_INT_Brand&utm_campaign=e_global&utm_term=eglobal&gclid=Cj0KCQjwqc6aBhC4ARIsAN06NmN3e-3Np7QhlNTReUSplWOidvuTqMe9Bz6BfAJcZHveuM21TvnKxO4aAgNxEALw_wcB