Witaj
Gość

Wątek: Guild Wars  (Przeczytany 43968 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Guild Wars
« dnia: Kwiecień 03, 2006, 04:58:11 pm »
Czy ktos moglby mi wytlumaczyc zasady dzialania gru Guild Wars. Opiera sie na tym samym co Lineage 2? tzn. placimy za retail, bo chcialbym zalupac w te gierke i nie wiem co do czego :oops:


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Guild Wars
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2006, 06:03:24 pm »
Guildwars działa tak.

Kupujesz konto do gry, zkładasz konto, grasz. Konto nie wymaga abonamentu. Konto można rozbudować o kolejne dodatki, na przykład niedługo wychodzącą kampanię Factions.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Guild Wars
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 03, 2006, 08:15:39 pm »
Tez jestem ciekaw... ale ostatnio mam wiecej gier niz czasu na nie :/


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Guild Wars
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 04, 2006, 03:13:59 pm »
A nie ma zadnych prywatnych serverow? bo troche kasy nie mam :]


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Guild Wars
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 04, 2006, 05:41:32 pm »
Nie ma.

Po co tworzyć serwery do gry bez abonamentowej ?
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Guild Wars
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 04, 2006, 09:51:31 pm »
która co raz będzie wypszucać dodatki któr koniecznie trzeba kupić do wyrównania szans w pvp

ps. ja dalej nie wiem o co w gw biega a gram już miesiac :) (szczególnie dziwni są dla mnie gracze inni stojący w miastach :D )


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Guild Wars
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 04, 2006, 11:51:30 pm »
Ja gram już 8 miesięcy, jestem osoba sprawującą funkcję lidera w jednej z bardziej znanych Polskich Gildii Union of Twelve.
W zasadzie część pvp mam w małym palcu, gorzej z pve, które zaniedbałem. ALe taka jest cena specjalizacji w monku.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Guild Wars
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 07, 2006, 06:16:58 pm »
Dziś kupiłem sobie konto na allegro, zobaczymy czy peśni opiewające GW są prawdziwe. Co mnie skłoniło? To że już 2 miechy nie gram w L2 bo nie mam gdzie.
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Guild Wars
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 17, 2006, 09:25:53 pm »
A Guild Wars to gra , którą sobie kupiłem za pieniądze na przedni amortyzator do rowera. Grałem kilka miesięcy, przeszłem całą grę, a potem mi się znudziła, bo niestety nie można mieć wyższego levela niż 20 :(
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Guild Wars
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 17, 2006, 09:40:20 pm »
Cytat: Mosar
levela niż 20 :(

I oto właśnie chodzi. To gra pvp - gdzie chodzi o twój rank, pozycję gildii, skill i umiejętności - nie wygrindowanie postaci do xxx poziomu.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Guild Wars
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 17, 2006, 09:46:39 pm »
Właśnie w tej grze chciałbym mieć jakiś cel po przejściu gry, a tu nic. A co do samej gry to się w niej liczą umiejętności niż sam lvl.
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Guild Wars
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 17, 2006, 09:50:47 pm »
a ja zmieniam zdanie o GW to jest zajebista gierka :) po długiej przerwie wróciłem do gw, zrobiłem 10 lvl i jestem zadowolony ze w końcu przełamałem pierwsze lody z gw :D


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Guild Wars
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 17, 2006, 10:38:01 pm »
Ja teraz gram troche na zmiane: raz l2, raz gw :P
Ciekawy sposob, bo obie gry sie nie znudzą szybko :P
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Guild Wars
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 18, 2006, 10:32:07 am »
Ja kiedyś miałem tak śmiesznie , że grałem na zmianę: SilkRoad, Tibia, GuildWars i Ogame. Na Ogamie mnie zbanowali za to, że miałem takie samo hasło jak kolega (:D). GuildWars po przejściu gry mi się znudził. Może dlatego, że grałem Monkiem, przynajmniej tak często nie umierałem, a lubiłem leczyć ludzi. Potem w Tibii zrobiłem 29lvl i mi się znudziło. I został sam SilkRoad - tam zrobiłem 25 i koniec, nuda. A teraz gram L2 i możliwe, że za kilka, kilkanaście leveli też mi się znudzi :D

A jeszcze co do GuildWars to potem jedyne co mi się opłacało robić to:
a. Chodzenie do WarCampu po zielone itemki (najlepsze w grze - lepsze od złotych)
b. Chodzenie do UnderWorldu (cholernie trudno)
c. Arena
d. Rozmawianie z goścmi z klanu
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Guild Wars
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 18, 2006, 10:58:28 am »
UW i FoW - Nuda, nuda i jeszcze raz nuda.
Sorrow i Tombs - green itemki nuda, nuda i jeszcze raz nuda.

To do czego dązyć można to zdobycie ranku w heroes ascent, zdobywanie łaski bogów, ownowanie HoH. No i granie w gildii, granie walk gvg i możliwość spojrzenia na gildię mającą 55 miejsce na świecie  :twisted: .
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Guild Wars
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 18, 2006, 08:28:33 pm »
yahzon my wiemy że ty jesteś skromny człowiek i żadnych aluzji co do swojej gildi tutaj nie umieszczasz:) a tak przy okazji niech mi ktoś napisze kolor itemków po kolei od najgorszego do najlepszego bo niektóre mają takie posrane żeczy w opisie że nie wiem o co biega (angielskiego sie 9 lat ucze i przy tym wydaje sie głupi :) )


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Guild Wars
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 18, 2006, 09:58:32 pm »
Biały (pospolity), niebieski, fioletowy, złoty i ... zielony tylko w określonych terenach. Im większa rzadkość tym lepsze bonusy itemów. Niekiedy fioletowy może być lepszy od złotego. A zielony to taki jakby unikat.
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Guild Wars
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 19, 2006, 12:49:38 am »
Zielony to nie unikat  :wink: . To sa name itemy, które posiadają własną nazwę, często braną od bossa z którego wypadają. Czyli taki Victos może dropnąc swoją tarczę, albo topór, albo młot.
Zielone można zdobyć w 3 miejscach, tomby pve, Sorrow Furnance i Królowa scarabów.
Białe to normal itemy. Niebieskie to pospolite itemy magiczne. Fiolet to itemy z gwarantowanym jednym upem, zaś złote sa najrzadsze i jednocześnie najnardziej wartościowe. Złoty perfect fellblade wart jest nieraz, w przeliczeniu jakieś 600 milionów adena.
Do tego dochodzi jeszcze rzadkośc dropów pancerzy wroga, w których mogą kryć się runy, minor w niebieskich, minor lub major w fioletowych i major lub superior w złotych.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Guild Wars
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 19, 2006, 01:14:56 am »
Dobra. Zbieram na GW, za tydzien, moze dwa pogram. Moze dluzej.. akurat tak zeby dokonczyc postac w L2 :)


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 1

Guild Wars
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 19, 2006, 04:08:09 pm »
a ile gw kosztuje???


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Guild Wars
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 19, 2006, 04:25:24 pm »
GW stoi ok.100zl-ja swoje GW kupilem za 30zl :D,a teraz czekam na dodatek i sie doczekac nie moge ach ta asska :D


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Guild Wars
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 19, 2006, 06:15:30 pm »
Sorrow Furnace - to miejsce gdzie dropowałem po 3 zielone itemy dziennie. Jakoś nie wiem czemu naszła mnie znowu ochota na GW. Może zacznę znowu. A co do zielonych, to może się nie jasno sprecyzowałem. To jest tak , że np. z określonego potwora jeśli wyleci Ci jakiś item to bardzo możliwe, że będzie identyczny z jakimś innym zielonym. Z jakiegoś potwora wylatują zielone itemy , które się tak samo nazywają i mają takie same staty. Np. przypuśćmy , że z potwora X wylatuje czasami X bow, X hammer i X sword. To jak Ci wyleci kilka razy bow to będzie miał te same statystyki.
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Guild Wars
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 20, 2006, 04:22:45 pm »
oki dzięki dajcie sobie plusy :) to na razie mam fioleta z którego sie bardzo ciesze :D


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Guild Wars
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 20, 2006, 09:22:28 pm »
A możesz nam zdradzić jaki to item? Czy coś dodaje, jaki rodzaj i jaki dmg?
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Guild Wars
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 20, 2006, 09:45:33 pm »
Bufflery Sword
slashing dmg 9-13
dmg +11%
energy -5

bez customize na razie