Witaj
Gość

Wątek: Guild Wars  (Przeczytany 43963 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Guild Wars
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 23, 2006, 05:34:08 am »
Thorin skoro wisi Ci to czy masz złą czy dobra sławę byle tylko była to naprawde mi Ciebie teraz żal...
Miriam też jest sławna... ale co to za sława? No tak, taka jaką ma Thorin (no ale przecież nie ważne czy dobra czy zła... lol  :rotfl: )

a to jest temat o Guild Wars a nie o sławie Thorina wiec łaskawie przestancie taki offtop robić...


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Guild Wars
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 23, 2006, 01:59:46 pm »
shaman ale ja jestem slawny a ty nie hehehehehhe wiesz gdybym byl jakas gwiazda znana miedzy narodowoo moje zdiecia wywiady itd pewnie ze by mi zalezalo na dobrej slawie ale jak mnie tu nikt niezna prywatnie to co mi tam jestem znay i to wystarczy a zeby niebylo oftopa

co myslicie o takim zestawie hunter-nekromanta czy moze jakies rady
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Guild Wars
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 24, 2006, 10:35:37 am »
Z tego co czytałem zadna kobinacja nie jest zła ani nie jest dobra trzeba umieć nią grać. WIęc wybierz to co uwazasz za sluszne.
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Guild Wars
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 24, 2006, 10:38:21 am »
Łowca/Necro mialem przyjemnie sie gra ale polecam zrobic lowce barragera (R/Mo)- jezeli czcesz miec dobra postac :) ale R/N nie najgorsze polaczenie :)

Jak chcesz to ci podam kilka przydatnych rzeczy na temat tych kombinacji :)


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
Guild Wars
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 24, 2006, 10:51:24 am »
Cytat: Bacar
Łowca/Necro mialem przyjemnie sie gra ale polecam zrobic lowce barragera (R/Mo)- jezeli czcesz miec dobra postac :) ale R/N nie najgorsze polaczenie :)

Jak chcesz to ci podam kilka przydatnych rzeczy na temat tych kombinacji :)


Barrager to chyba R/E. Daje jakiś conjure, spiritów kilka i jedzie z barragem. Takim się fajnie gra na moby :P R/N też fajny, kilka klątw na osłabienie pancerza (Weaken Armor, Barbs - tylko nie można mieć łuku z elementalnym dmg'em). Czemuy Barrage R/MO? Serio, naprawdę mnie ciekawi, może pominąłem jakiś istotny build?


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Guild Wars
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 24, 2006, 10:55:33 am »
Barrager (najlepiej R/Mo) jest to postac od zadawania dmg wielu mobom na raz, może przy tym używać różnych kombinacji skilli wzmacniających dmg barrage jak np: favorable winds, conjury + odpowiedni string, winnowing itp, itd. To czy jest ciekawszy od trappera zależy od tego jak lubisz grać :)
-------------------------------------------------------------------------------------
Jest kwestią oczywistą, że warte uwagi poziomy Expertise to: 9, 13, 14. Ja mimo wszystko zawsze mam te 13 lub 14. Natomiast proponuję 3 możliwe wersje Barragera (wszystko ze zbroją Druid, a bronie najlepsze to Drago's FlatBow i Ironwing Flatbow jak się mana kończy):1) Barrager z Petem R/MoSkille to oczywiście Barrage, Savage Shot, Charm Animal, Comfort Animal, Rebirth, duszek (FW lub WW zależnie od potrzeb, czy samemu czy w grupie Barragerów), Tiger's Fury, Troll Unguent lub Throw Dirt.Można tu tak dobrać punkty i runy żeby mieć po 12 w Marksmanship i Beast Mastery i 14 do Expertise, a nadal mieć około albo ponad 400 hp.2) Barrager - ConjurerNiezbyt lubię ten build bo trzeba poświęcić punkty na magię elementalną i nosić łuk z obrażeniami elementalnymi (wszystko to pod skill Conjure X), ale jest to jakaś koncepcja buildu. Szczegółów nie podaję, ale zapraszam do pokombinowania (grunt że Barrage kasuje tylko Preparations, a nie Conjure X).3) Barrager R/MoBarrage, Savage Shot, Troll Unguent, FW, Rebirth, Lightning Reflexes lub Whirling Defence, Throw Dirt, Dodge lub Signet of Capture lub Antidote Signet lub co tam chcecie innego. Tym się gra zdecydowanie najprościej, bo tylko walisz Barragem stawiając wcześniej duszka i raz po raz interruptując, reszta do obrony.Polecałbym wziąć tu 13-14 Expertise i z 14-16 Marksmanship, a reszta w Wilderness Survival (korzyści do Trolla tylko z parzystych wartości WS), w ten sposób spamujemy Barragem a Energii nie zabraknie (koszt Barrage wynosi dla nas 2 Energii !!!).Edit: Tak na koniec moja rada to nie bać się używać run, np. jednej Superior i jednej lub nawet dwóch Major, albo nawet 2 Superior. Grunt żeby zachować koło 400 hp, więcej i tak nie pomoże specjalnie w przeżyciu a Rangera i tak nikt nie tłucze najpierw, bo raz że są monki i inni magowie na pierwszy ogień, dwa walimy z dystansu, a trzy że Ranger to cel niewygodny (zwłaszcza dla magów) i trudny w miarę do zabicia.
---------------------------------------------------------------------------------------
Biorac R/N jestech Tucherem

demonic flesh
offering of blood
vampiric touch
vampiric bite
vile touch
whirling defense
dodge
res sig

atrybuty wg uznania, dużo expertise, dużo blood i troche curses.

Bron:obojetne chociaz najlepiej jakas dobra laska (tucher to renger bez luku niestety bo dla niego lepsza dobra laska :) )


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
Guild Wars
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 24, 2006, 10:58:23 am »
Chodzi mi o to, jakich skili Monka używa się przy buildzie barragera R/MO. R/N Toucher...chyba teraz jeden z najbardziej popularnych buildów na PvP :P Nienawidziłem ich, strasznie denerwujący ^^


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Guild Wars
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 24, 2006, 11:01:26 am »
R/Mo tylko dla Rebith zamiast Rez sig ale to i tak dla barragera najlepsze polaczenie :)


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Guild Wars
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 24, 2006, 01:06:47 pm »
wiesz mozesz podac linki do tych stron potem w polska se je obadam bo szczeze muwioc w guild wars jestem totalnie zielony wiem o tym troche hehehehehe
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Guild Wars
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 24, 2006, 03:19:09 pm »
www.guildwars.pl na stronce i na forum znajdziesz wiele przydatnych informacji ;)

PS.Moze jakis plusik za pomoc Thorinowi :D?


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Guild Wars
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 24, 2006, 03:42:27 pm »
ehehhaeaheahhea jakis plusik za thorina sie niedostaje pochwal to thorin zbiera ostrzezenia wlasnie prosil bym o jakies ostzezenie dla mnie a dla bacar plusa za mnie
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Guild Wars
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 24, 2006, 04:28:43 pm »
Thorin tak btw. jak zaczynasz dopiero z GW to polecam ci grac WARRIOREM ,bo rengerem sie graj juz "troche" trudniej a warrior dobry do PvE PvP i farmingu :)

Jak masz jakies pytania to pisz napewno odpowiem ofc.za drobna oplata :P(np plusika :D)


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Guild Wars
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 24, 2006, 05:50:43 pm »
wiesz ja nie z tych graj wariorem bo latwo na poczotek gram tak jak lubie a jesli to sie wioze z poceniem sie trudno ja jestem sprytny chlopak poradze se hehehehe a poza tym warior mi sie niewidzi chcem huntera i miec pieska czy wilcza sumona jego do tego nekormante sie dozuci jakies oslabienia eheheheheh a obiajsni mi jeszcze po co jest faming jak sie go dokladnie zdobywa to to gvg tez mnie bardzo interesuje na jakiej zasadzie od jakiego lvl mozna itd

Ps jesli czyta to shmana zrobilem tak bo mnie zablokowales na pisanie w l2 i oftopikach itd mozesz mi dac bloka na wiecznosc ale w guild wars pisac musze chcem sie dowiedziec jak naiweicej
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unaware of loss.
Nor aware of gain.
Withstood pain to create many weapons.
Waiting for one's arrival.
I have no regrets, this is the only path.
My whole life was "Unlimited Blade Works."


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Guild Wars
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 24, 2006, 06:02:52 pm »
Wiec tak tryb GvG: Gildia kontra Gildia czyli kazda gildia wybiera 8 reprezentantow i oni leja sie miedzy soba :)
Farming - czyli idziesz bic moby dla konkretnego przedmiotu .

Pieska nie mozesz miec :) Wilczek jak najbardziej ale to dopiero w dalszej czesci gry :) na poczatku masz kotka :D .Pety zadaja takie same dmg .A natomiast DMG zalezy od lvlu peta i ilosci AP wsadzonych w BM(Beast Mastery)-im wiecej AP w BM tym wiekszy DMG peta. OFC zdobywasz takze specjalne skile dla peta zwiekszajace jego DMG ,szybkosc itp :)

Jakies pytania?Pisac :D


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Guild Wars
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 24, 2006, 06:08:50 pm »
to moje kolejne pytania objasnij mi jasniej z petami na poczotku bede mial kota jako hunter tylko czy kazdy moze miec peta i tera co do petuy moge miec peta i do tego sumony od nekromanty czy sa jakies ograniczenia o co chodzi ze bieze sie ludzi do party z r6 czy r10 a wczesniejszy lvl nieznajda party??? to na razie tyle potem bedzie wiecej
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unaware of loss.
Nor aware of gain.
Withstood pain to create many weapons.
Waiting for one's arrival.
I have no regrets, this is the only path.
My whole life was "Unlimited Blade Works."


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Guild Wars
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 24, 2006, 07:38:04 pm »
Nie kazdy noze miec peta - chyba ze ma na 1 lub 2 profke rengera albo gra juz rok jedna postaca GW (wtedy otrzynujesz mini peta zadajacego nikly DMG :P)
Co do summonow (Minionow) mozesz miec max 10 a ich lvl i sila zaleza od atrybutu Death Magic .Ale musisz sie zastanowic  bo robiac R/N nie mozesz byc dobrym MM(Mionion Masterem) i dobrym rengerem .
Jak chcesz kontrolowac miniony to N/Mo ze wzgledu na skile leczace swoja armie a jak chcesz miec dobrego Rengera to zrob/R/Mo jako BARRAGER-wyzej masz wszystko opisane jak zrobic barragera a jak tuchera grajac R/MO lub R/N zaleznie od wyboru .


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Guild Wars
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 24, 2006, 09:48:19 pm »
hmmm to w takim razie kolejne pytania czemu albo N i monk bo MO zo monk jak rozmiem tak samo ranger czemu i tu i tu by byc dobrym trza wciskac monka tylko 10 no cuz liczylem na cos wiecej a mam pytanie jak tu jest z sumonami nekro kazdy bedzie walczyl sam czy mam kazdemu wydawac rozkazy oraz ile zaimie mi przywolanie 10 sumonuw mysle ze jak bede mial tyle to chyba niestarczy mi miesca podczas walk na inne skile o co biega z tym tucherem jak bym robil rengera to moge na bestie jak wtedy by wyszed jest mozliwosc by sumonem se lepiej radzil nisz sam oraz czy jak bym robil rangera i monka albo nekro i monka to jak by mnie chcieli do party oraz jak by sie do party nadawal ranger necro
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unaware of loss.
Nor aware of gain.
Withstood pain to create many weapons.
Waiting for one's arrival.
I have no regrets, this is the only path.
My whole life was "Unlimited Blade Works."


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Guild Wars
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 25, 2006, 07:14:36 am »
Do minnionow(w GW nie ma summonow :P) nie masz 10 oddzielnych skili sa chyba 3 i te 3 na przemain urzywasz az bedzie 10 .Ze swojego doswaiadczenia mowie ci ze taki MM wymiata az sie milo -minniony sa poprostu bardzo silne :) Co do sterowania imi to one atakuja ten sam cel co ty albo same sobie jakis obieraja takze nie stoja bezczynnie w obliczu zagrozenia .Dlaczego Mo tu i tu - proste jezeli masz polaczenie N/Mo i jestes MM posiadasz skile do leczenia ,ktore wykorzystujesz na minnionach .Laczac R z Mo uzywasz tylko 1 skilla Mo a mianowicie Rebith zamiast Rezzurection signet .

PS.LOL za co Thorin i Archer dostali BANAny? xD


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Guild Wars
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 25, 2006, 09:05:58 am »
Thorin dostal zakaz pisania za bluzgi na Shoucie.... jednak chcial byc cfaniak i przeszedl na swoje drugie konto Archera... dlatego dostal bana na 2 tygodnie na obydwa.


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Guild Wars
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 25, 2006, 12:49:25 pm »
OMG znajaz zycie to zrobi kolejne konto :D


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Guild Wars
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 28, 2006, 11:12:09 am »
dobrze wiedziec ze miniony sa takie silne tylko pytanie czy zadlugo to niezajmie?? przyzywanie ich wszystkich i czy w tym czasie kiedy bedzie sie je sumonowalo nienaraze sie na zgona bo chyba jako nekro zaduzo zycia niemam poza tym czy jak sumonuje miniony czy jak im tam to beda musieli je naipierw atakowac czy moga mnie od razu i czy takim necro monkiem znajde gildie???  hmm bo to jest ciekawa postac odpowiedz na te pytania

ps.niebanuj tego konta wiadomosc do shamana niepisze thorin tylko jego kumpel i to konto kumpla


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Guild Wars
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 28, 2006, 11:27:43 am »
Troche trwa przyzywanie ale summony przyzywasz z cial przeciwnika :) Moga cie jako pierwszego zaatakowac .Spokojnie znajdziesz klan ;)


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Guild Wars
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 28, 2006, 11:33:13 am »
kolejne pytanie bo nieodpowiedziales mi na wszystkie z cial przeciwnikuw czyli moge je przyzywac tylko kiedy gracz zaliczy zgona?? jak tak to przez polowa walki jestem niezdolny do walki no i przyzywanie minionuw dlugo trwa mozna kilka na 1 raz czy po 1 i czy jak padne to miniony tez i co z zyciem czy duzo ma oraz taki minion tylko leczy i sumonuje rozumiec sie ma co mi osobiscie odpowiada lubie miec armie

ps.do shaman szajse tak nadal kumpel pisze i to jego konto szajse wiec banowac niemasz prawa


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 8

Guild Wars
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 28, 2006, 11:35:31 am »
Przyzywa sie minona kilka sekund a co do zycia to kazda klasa ma tyle samo hp.


Spal Heretyka. Zabij Mutanta. Oczyść Niewiernych.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Guild Wars
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 28, 2006, 11:51:46 am »
ciekawe kazda klasa ma tyle samo hp hehehe fainie a sumonowanie tak krutko fainie ale czekam na odpowiedz na reszte pytan

ps. do shamana zobacz sobie posta wyzej i ps tam