Witaj
Gość

Wątek: Glad-pare pytan  (Przeczytany 5013 razy)

  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Glad-pare pytan
« dnia: Kwiecień 26, 2007, 09:18:24 am »
Witam. Mam glada na 42 lv. Mam pare pytan odnosnie tej postaci. Czym sie rózni naładownie sie energy stone od naładowania sie skilem który wzera manne?? Na filmikach z gladem widzialem jak glad zawsze ladował sie skilem który zzera czas i manne. Czemu np. nie kamykiem który zalduje szybciej i nie trzeba czekac?? I 2 pytanie.  Mam dual stormy. Chce je wymienic u mammona. Ale czym sie róznia dual raidy od dual katana?? czy tylko wyglądem??  Jesli nie to jakie wybrac?? obecnie chodze w composite +4. Czy zmienic go na plate?? i ile mniej wiecej na epi plate kosztuje??  Przejzalem tu tematy na forum zle nie znalazlem na te pytania odpowiedzi (moze przeoczylem).Thx za pomoc.


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2007, 09:30:01 am »
Niczym ;) Energy stonem mozesz sie szybko, nawet w biegu, naladowac do drugiego lvlu, pozniej musisz skillem. Przydatne w pvp gdy chcesz spamowac bananem. Oczywiscie te kamyczki kosztuja, poza tym wiele osob o nich nie wie, lub nie pamieta.

Katany i raidy po enchancie na +4 daja 4% atak speeda, wybierz sobie te, ktore ci sie bardziej podobaja. Ewentualnie mozesz tez raid*spirit ktory da ci 40 punktow do critical rate. Wszystkie te kombinacje sa top c.

Jak masz kase to bierz full plate, na epi troche wyrzucisz, bo set w calosci trzeba krafcic. Ja bym wolal biegac w compo i skladac na B grade.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2007, 09:36:15 am wysłana przez fracti »


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2007, 09:51:05 am »
Thx tez tak zrobie. zaczne zbierac juz na b-grade eq.   Zagadalem wlasnie do mammona i u niego niego moge wymienic moje stormy na storm&katana , storm&radid. czy po wymianie na np. storm&raid bede mógł wymienic znowu na raid&raid??? czy musze znowu kupowoac osobno 2 stormy i kazdy wymieniac u mammona na raid i potem je u kowala w duala zmienic???
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2007, 01:02:42 pm wysłana przez raffaello1987 »


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 26, 2007, 01:57:05 pm »
Bedziesz mogl na coraz to lepsze. Btw taniej wychodzi (to zalezy jeszcze od kursu AA na serwerze) kupienie dwoch delusionow, wymiana na raidy/spirity/katany i wtedy sklepanie duali niz ulepszanie od dual stormow :)


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 07, 2007, 07:25:44 am »
A jak sie laduje energy stone bo ja zawsze tylko mam je w eq i same sie uzywaja przy niektorych skillach???


  • Wiadomości: 106

  • Pochwał: 0

  • www.radioparty.pl - kanał hardstyle lover !!!
Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 07, 2007, 09:44:39 am »
Bedziesz mogl na coraz to lepsze. Btw taniej wychodzi (to zalezy jeszcze od kursu AA na serwerze) kupienie dwoch delusionow, wymiana na raidy/spirity/katany i wtedy sklepanie duali niz ulepszanie od dual stormow :)

eeeeeeeeee, imo delusion jest droższy od katany/raida/spirita a te miecze wymienia sie za storma doplacajac 700k aa.
(^_^) <nigdy mnie nie złapiesz>             (*_*) <złapie cie !!!>            Czy Dominik złapie kiedyś Andrzeja ??


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 07, 2007, 03:18:30 pm »
A jak sie laduje energy stone bo ja zawsze tylko mam je w eq i same sie uzywaja przy niektorych skillach???
Wszystkie obszarówki glada ich wymagają. Zużywają się same. Jeżeli chcesz sie nimi załadować do +2 wystarczy 2x kliknąć i wtedy ładowanie sonicow zaczynasz od 2 :)

Pozdrawiam

Rate:4/5/5/5
Profesja: Duelist


Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 23, 2007, 10:37:31 pm »
A co myslicie o full plate set heavy dla glada??
Bo niemoge sie zdecydowac leather czy heavy... :hu_1_2:

a co do B to lepiej BW czy Dooma leather??


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 23, 2007, 10:47:55 pm »
ja polecam:
c grade PL set
b grade doom light
a grade nie wiem :P
s grade draco :D



  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 24, 2007, 03:24:45 am »
Ja tam polecam glada w heavy

b grade- bw
a grade- tallum
s grade- imperial
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Banned
  • Wiadomości: 131

  • Pochwał: -5

Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 24, 2007, 06:15:30 am »
Haha u mnie na serwerze gladow prawie nie ma bo to jekies jedno wielkie kupsko jest heh warlockiem rozdpuce cie w pyl zanim zdazysz sie naladowac z Lucznikami nie ma szans z nukerami niema szans sleep nie zdazy sie naladowac a z ol to juz w ogóle nawet nie podchodz wsumie glad to tylko na daggerow heh i nie mowcie ze glad bannem wygina bo ja walczac spsem z gladem zawsze go z palcem w ... rozwalałem nie mowie tu o walce na arenie tylko o prawdziwym pvp
w tedy glad duzo moze zanim sie naladuje


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 24, 2007, 11:03:49 am »
Haha u mnie na serwerze gladow prawie nie ma bo to jekies jedno wielkie kupsko jest heh warlockiem rozdpuce cie w pyl zanim zdazysz sie naladowac z Lucznikami nie ma szans z nukerami niema szans sleep nie zdazy sie naladowac a z ol to juz w ogóle nawet nie podchodz wsumie glad to tylko na daggerow heh i nie mowcie ze glad bannem wygina bo ja walczac spsem z gladem zawsze go z palcem w ... rozwalałem nie mowie tu o walce na arenie tylko o prawdziwym pvp
w tedy glad duzo moze zanim sie naladuje
to na ciekawym servie grasz
ogolnie nie polecam servow l2j bo tam to roznie jest ustawione, gralem na takim gdzie blasterem w magow 15 k krytyk wchodzil


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 24, 2007, 04:36:03 pm »
gralem na takim gdzie blasterem w magow 15 k krytyk wchodzil
Mnie by tam pasowało ;)

Rate:4/5/5/5
Profesja: Duelist


Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 24, 2007, 08:58:12 pm »
Co do tego
Cytuj
Haha u mnie na serwerze gladow prawie nie ma bo to jekies jedno wielkie kupsko jest heh warlockiem rozdpuce cie w pyl zanim zdazysz sie naladowac z Lucznikami nie ma szans z nukerami niema szans sleep nie zdazy sie naladowac a z ol to juz w ogóle nawet nie podchodz wsumie glad to tylko na daggerow heh
koles porzadne kombo i cie niema przynajmniej w c5  :hu_5_3:     
i co do s to imperial niezbyt mi podchodzi ze wzgledu na to ze to zbroja najlepsza dla tankow(i pare innych rzeczy)


Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 24, 2007, 09:58:39 pm »
atk speed ftw
IMO nie brac S tylko najwyzej enchantowac talluma, jeszcze kesh*kesh OE :D i dye+5 dex :)


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: -5

  • Skończyłem z L2...
Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 19, 2007, 02:47:37 pm »
jakie dye dla glada TYLKO pod PVP ?
Skończyłem z Lineage II


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 20, 2007, 10:33:52 am »
Haha u mnie na serwerze gladow prawie nie ma bo to jekies jedno wielkie kupsko jest heh warlockiem rozdpuce cie w pyl zanim zdazysz sie naladowac z Lucznikami nie ma szans z nukerami niema szans sleep nie zdazy sie naladowac a z ol to juz w ogóle nawet nie podchodz wsumie glad to tylko na daggerow heh i nie mowcie ze glad bannem wygina bo ja walczac spsem z gladem zawsze go z palcem w ... rozwalałem nie mowie tu o walce na arenie tylko o prawdziwym pvp
w tedy glad duzo moze zanim sie naladuje

glad przed 3 profka to do pvp sie nie nadaje :D skil i ladowanie strata czasu i zwlaszcza nuki i lucznicy robia  z niego dywanik, po 3 profce z ragem zaczyna sie robic wesolo, teoretycznie slaby skil w praktyce sieje smierc i zniszczenie, bezcenny jest widok dmg ....300,300,600,300, 3000 :D

z summonerami wiekszosc profesji ma problem, z lucznikami glad radzi sobie calkiem dobrze(zwlaszcza w heavy, duzo hp i duzy p def), zsps jest problem (cancel boli oj boli, im bardziej pvp serwer i im wiecej bufow dostepnych dla zwyklego smiertelnika to bardziej boli)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 20, 2007, 11:35:46 am »
Bez urazy dla ludzi grajacych na serwach pvp(sam tam gram) ale te serwy gowno ucza.Jedynie przyzwyczajaja ze zawsze masz buffy(czy to z npc czy kupujesz) a pvp malo ucza bo szczerze wam powiem ze na takim serwie x7 ludzie sa lepsi w pvp niz z x500.Zreszta na high rate wiekszosc ma GM shop i uczysz sie ze na kazdym grade masz top sprzet.

Cytuj
zwlaszcza w heavy, duzo hp i duzy p def

No ze ma duzo p.def to raczej bym nie powiedzial.Ale i tak do zwalczania Tankow i daggerow wiecej nie potrzeba.Robe zazwyczaj schodza na pare skilli(banan,obszarowka i TSS ewentualnie dobitka z DSS lub Blastera).


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: -5

  • Skończyłem z L2...
Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 20, 2007, 02:12:49 pm »
z lucznikami glad radzi sobie calkiem dobrze(zwlaszcza w heavy, duzo hp i duzy p def)

Nie zgodze sie z toba ostatnio mialem pvp z SR na 3 profie ktory jak wiadomo jest cholernie szybki a do tego ma dwa spowalniacze przeciwnika (hamstring shot i entangle), pvp trwalo z 10 minut, nie moglem go dogonic, spowalnial mnie i kitowal hit & run, lalem go z dystansu ale on mi krytyka za krytykiem i padlem

Takze ja bym nie powiedzial ze glad sobie radzi z archerami.
Skończyłem z Lineage II


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 20, 2007, 05:41:44 pm »
Czlowieku, glad sciaga archera na jeden chain :P Tss, dss, mass blaster i sonic buster and bye ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 21, 2007, 01:10:08 am »
ładnie napisane :]


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

  • Devo nóób
Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 04, 2007, 09:56:57 am »
Plemnik, jak umiesz grać Duelistem to masz szanse z każdym, prócz tankiem.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Glad-pare pytan
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 04, 2007, 10:28:44 am »
W C4 to tak tanka ciezko rozwalic ale od C5 kiedy TSS(i tylko on wlasciwie) przechodza przez tarcze to ciezko wygrac.Chyba ze masz 77 i jestes geniuszem jako ST/ET potrafisz bashem przerwac skille(co jest cholernie trudne).Zreszta niby ma byc balans w stylu Tank>rogue>warrior>tank... a jak na razie jest warrior>tank & rogue.Chociaz raz widzialem jak TH zmasakrowal duelista na 78 ciagle go detargetujac i w ciagu 3 sekund zjechal mu HP z 8k na 3k.