Witaj
Gość

Wątek: Łucznik czy dagger?  (Przeczytany 6921 razy)

  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

  • Piknie być polakiem...
Łucznik czy dagger?
« dnia: Czerwiec 07, 2007, 09:24:10 am »
Tak jak w temacie: łucznik czy dagger?

Obydwoje mają pociągnięcie, jednak dagger szybciej atakuje, lecz z drugiej strony nie posiada bardzo przydatnego stuna. Jeśli chodzi o PvP i PK to poziom jest wyrównany. Ale łucznicy są drożsi, + jest to, że nawalają z daleka...

Moim zdaniem na low rate- dagger
                   na high rate-łucznik.

A wy kogo byście wzięli?


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Łucznik czy dagger?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2007, 09:33:49 am »
Ja gram PR na offie i nie narzekam :D

Stun później juz nie wchodzi tak ładnie jak na początku :)

btw. To Ty się nie możęsz zdecydować czy po prostu cchesz rozpocząć nową dyskusję ? :)
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

  • Piknie być polakiem...
Odp: Łucznik czy dagger?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2007, 10:13:42 am »

btw. To Ty się nie możęsz zdecydować czy po prostu cchesz rozpocząć nową dyskusję ? :)
Wiesz, właściwie to jedno i drugie. Ciekaw jestem, co jest lepsze, bo z takiego rogue można wybrać łucznika albo daggera. Ale też ja już mam 71 lvl moim sps-em i chyba zacznę robić nową postać, i chce dobry w pvp być i dużo PKować, a mi się wydaje, że te postacie są do tego stworzone. Jeszcze będę często odwiedział arenę i jak bym na nią wszedł to chciałbym czymś zaimponować. Tylko że u mnie na servie to jest troszeczkę głupio. Na arenie nie ma otwartej walki. Tylko wychodzisz, walniesz ciosa i musisz się cofać, bo zaraz ciebie inni atakują, a później to oni się cofają. I koło się zamyka...


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Łucznik czy dagger?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2007, 11:09:34 am »
Skoro masz sps-a na 7x to nie lepiej zrobić subke? :P imo weź daggera bo już masz dobrą dystansową postać do pvp to teraz kolej na zwarcie :)



  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Łucznik czy dagger?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2007, 11:24:54 am »
wielu mówi (i myślę, że mogę się podpisać pod tą opinią), że daggerowcy dopiero na 3cim transferze coś znaczą, wcześniej nie narobią zbyt wiele (zwłaszcza TH, któremu blowy nawet w plecy wchodzą mało fajnie)


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Łucznik czy dagger?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 07, 2007, 11:39:00 am »
wielu mówi (i myślę, że mogę się podpisać pod tą opinią), że daggerowcy dopiero na 3cim transferze coś znaczą, wcześniej nie narobią zbyt wiele

Prawda


  • Banned
  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

  • Użytkownik zbanowany
Odp: Łucznik czy dagger?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 07, 2007, 01:11:29 pm »
Hmm...Mi osobiście łucznik nie pasuje. Być może dlatego że jest drogi, i jak ci się nie daj Boże strzały skończą, to nawet sztylecikiem nic nie zdziałasz. Sztyleciarzem nie grałem, może w przyszłości zagram. A tak ogólnie, to zrób sobie wyliczankę:
Entliczek, pentliczek, czerwony guziczek, na kogo wypadnie, na tego BENC! I na kogo wypadnie, tym zagraj ;)
x2 Allseron - Gladiator


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Łucznik czy dagger?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 07, 2007, 01:13:45 pm »
Nie prawda...
Na 3ciej dostają prostacki skill, który załatwia sprawe od razu. Jak ktoś nie umie grać i bazuje na jednym jedynym skillu, to może tak sądzić...
IMHO to na 3rd dagger dostaje kopa, ale każdy tego kopa też dostaje. W C4 może taka różnica jest, bo dagger tam dopiero coś znaczy, ale od C5, czyli już od dawna wkońcu balans jest od 40 lvl...
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Łucznik czy dagger?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 07, 2007, 01:33:26 pm »
wydaje mi się, że większość forumowiczów gra na prv (czyli C4, są nieliczne serwery C5 - choćby supreme, ja niestety tam mam lagi [1,5mb łącze])


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

  • Piknie być polakiem...
Odp: Łucznik czy dagger?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 07, 2007, 01:36:43 pm »
A do pvp? który ma większe szanse?


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Łucznik czy dagger?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 07, 2007, 02:08:57 pm »
Yoker To jest PTS C4, a nie C4, jakby było C4, to miałbyś chociażby herby z mobów... A Privove C5 to w ogóle LOL, jak GMi się graczy pytają, jak coś powinnno działac :D
Cytuj
A do pvp? który ma większe szanse?
Ten, kto lepiej gra.
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Łucznik czy dagger?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 07, 2007, 03:16:14 pm »
Yoker To jest PTS C4, a nie C4, jakby było C4, to miałbyś chociażby herby z mobów... A Privove C5 to w ogóle LOL, jak GMi się graczy pytają, jak coś powinnno działac :D
tak, tak, wiem, że to PTS C4, ale ja tam się i tak ciesze, że jest takie coś a nie zmodyfikowane C1 do C4 :F
że privy C5 są do kitu to wiem, dlatego właśnie nadal gram na C4 ^^
na supreme jednak PODOBNO (mam tam 21lvl :P) działają skille jak należy (a w sumie skille są chyba najważniejsze)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Łucznik czy dagger?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 07, 2007, 07:22:44 pm »
Ja jak mam wybierac miedzy dagger a archer to dagger.Poprostu uwazam za cos fajnego zajsc przeciwnika od tylu i sciagnac go paroma strzalami w nerki.Ale z Archerow to najbardziej mi pasi PR bo na glass cannon jest zarabista adrenalina ^^ one shot i lezysz ty albo przeciwnik ^^


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Łucznik czy dagger?
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 07, 2007, 07:27:43 pm »
dagger lepszy bez buffow, na buffach lucznik.
GM supreme np. grali na offie i wprowadzali do servera dane, nie wiem o jaki serv ci chodzi marc1n


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Łucznik czy dagger?
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 08, 2007, 09:15:54 am »
Cytuj
GM supreme np. grali na offie i wprowadzali do servera dane, nie wiem o jaki serv ci chodzi marc1n
Jakie dane, co ma jedno do drugiego :?: Algorytmy wprowadzali na podstawie gry :?: no to pozdro i życze miłej gry na Supreme
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: -1

Odp: Łucznik czy dagger?
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 18, 2007, 07:09:53 pm »
Cytuj
GM supreme np. grali na offie i wprowadzali do servera dane, nie wiem o jaki serv ci chodzi marc1n
Jakie dane, co ma jedno do drugiego :?: Algorytmy wprowadzali na podstawie gry :?: no to pozdro i życze miłej gry na Supreme

dzieki. Milej gry na franzu.  :D

Wl 7x


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Łucznik czy dagger?
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 18, 2007, 09:16:34 pm »
No i po co temat odkopujesz :?:
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Łucznik czy dagger?
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 18, 2007, 09:21:43 pm »
No i po co temat odkopujesz :?:
Lubimy karmić takich co nie? :D



  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: -1

Odp: Łucznik czy dagger?
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 18, 2007, 09:32:49 pm »
No i po co temat odkopujesz :?:

lubie.

Wl 7x


Odp: Łucznik czy dagger?
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 18, 2007, 09:38:22 pm »
Cytuj
lubie.
egoista...


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Łucznik czy dagger?
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 30, 2007, 07:51:38 pm »
A ja wole lucznika... full buffed HE ktory jest w party potrafi zabic wszystkich nukerow, bufferow  i innych robe userow z wrogiego pt... chronia go inne osoby z pt dzieki czemu moze sie skupic na ataku... a jak sami wiecie 2 krytyi nabufowanego HE+stun czy duoble shot i mag nie zyje lub ucieka...

poza tym...

Lucznicy wcake nie sa tacy drodzy... lucznik na pare hitow ma moba, a dagger na DUZO WIECEJ HITOW, wiec lucznik strzeli 4 razy i straci 40 ssow a dagger uderzy 12 razy po 3/4 ssy i kosz podobny z tym ze dagger musi tracic mane i hp a lucznik hp nie straci... mane traci ale na dluzej mu starcza jesli nie uzywa skilli, a tego nie trzeba robic expiac... poza tym lucznikiem sie fajnie pkuje... stoisz z tylu... boom stun, hit hit double, stun boom boom wygrales... a blowy moga nie wejsc i jestes trup... ponadto lucznik na mass pvp wiecej fragow ma za czym idzie ze ma wieksza frajde, lepiej wyglada z lukiem (np: HE w draconicu z draconic bowem, albo PR w majesticu...mmm zajebi***)... a dagger z tym malym gow*** w reku wyglada jakos tak nie ten tego ;/ ;/ ;/

To tylko moja opinia, ale kazdy ma wlasna i tak trzeba xD


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Łucznik czy dagger?
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 30, 2007, 08:00:48 pm »
Spoko Nepi, ale zobacz, że ostatni post był napisany w czerwcu więc dyskusja jest nieco nieaktualna. ;) Zamykam.