Witaj
Gość

Wątek: Saga of Sentinel Ghost  (Przeczytany 2509 razy)

  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Saga of Sentinel Ghost
« dnia: Sierpień 14, 2007, 09:58:42 pm »
WItam. Założyłem wątek gdyż nie znalałzem innego w którym mógłbym opisać mój problem związany z 3 profką.

Taki kolo z "depozytu" kieruje mnie do Jeremiego abym zrobił questa na ice crystal. Ja tego questa zrobiłem wcześniej (przed wzięciem na 3 rd ) i w zakładce mam 1/1 (czyli ze crystala mam) ale nie ma "complete". Jest napisane żeby iść do niego i pogadać z nim.

P.S Czy trzeba robic part 2 tego questa u Jeremiego w Hot springs. Jeśli tak, to ja już sie za niego wziołem i ........ mam problem. Koleś daje mi żarcie dla jakiegoś Yeti i mowi żebym szedł w miejsce i położył tam żarcie i poczekał na Yeti. Quest itemów nie da sie użyć ani wyrzucić. (Co mam robić? )

<ok już nie trzeba. Problem rozwiązany. Poprostu musiałem wrócić do tego faceta i oddać mu crystal :oops: :D >

P.S
Cytuj
P.S Czy trzeba robic part 2 tego questa u Jeremiego w Hot springs. Jeśli tak, to ja już sie za niego wziołem i ........ mam problem. Koleś daje mi żarcie dla jakiegoś Yeti i mowi żebym szedł w miejsce i położył tam żarcie i poczekał na Yeti. Quest itemów nie da sie użyć ani wyrzucić. (Co mam robić? )
To nie ma związku z questem na 3 profesje.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2007, 10:29:11 pm wysłana przez ppysio »


Shot at 2007-07-07


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Saga of Sentinel Ghost
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2007, 01:07:54 am »
teraz ten krysztal musisz komus dac, tylko nie bardzi pamietam komu :D bo to sie rozni ..
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Saga of Sentinel Ghost
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 17, 2007, 09:26:57 pm »
Temu kolesiowi w Wherehosue (HUnters VIllage). Jak zrobie całego questa wstawie tu jego opis.


Shot at 2007-07-07


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 7

  • Thi0ridazin
Odp: Saga of Sentinel Ghost
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 18, 2007, 01:20:45 am »
Temu kolesiowi w Wherehosue
łoł
a moze whereishome?
<br />PVP in EvE is consentual, you agree to it when you login.<br />


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Saga of Sentinel Ghost
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 18, 2007, 10:35:52 am »

a moze whereishome?

[/quote]


Może jak ładnie poprosisz to twórcy gry wprowadzą to w L3  :P :D


Shot at 2007-07-07