Witaj
Gość

Wątek: Prosze odpowiedzcie chodzi mi o ceny ssow itd  (Przeczytany 1856 razy)

  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 1

Prosze odpowiedzcie chodzi mi o ceny ssow itd
« dnia: Sierpień 20, 2007, 05:32:47 am »
A wiec wiem co to WS gram dlugo ale to moj pierwszy WS mam tylko pytanie do kogos kto grał craftere m jakie ceny postawic za b/ssd b/ssc b/ssb b/ssa i jakie ceny za CRY: d c b a na serverku x15??:) z Góry DZIEKUJE


Odp: Prosze odpowiedzcie chodzi mi o ceny ssow itd
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2007, 06:00:26 am »
to zależy od

Czy serwer jest nowy i gra niewielu graczy i gospodarka słabo rozwinięta
Czy serw jest świeżo po wipe ale ma dużo graczy  gospodarka szybko sie rozwinie
Czy serw działa od jakiegoś czasu i gospodarka jest na nim ładnie rozwinięta

ad 1 popatrz na konkurencje i dawaj takie same ceny jako oni lub ciut niższe przelicz czy ci sie opłaca albo siadaj ze sprzedażą wtedy kiedy nikogo na rynku nie ma
ad tu będzie  ciężko bo to serw z ekipami już zgranymi i oni sobie na poczatek sami krasie robią
ad3 patrz na konkurencje

cenę jest ciężko podać bo ile jest serwerów x 15 t tyle będzie cen na takich serwerach bo jest ona uzależniona od rozwoju gospodarki na serwie na jednym serwie np za kryształ D grade możesz kupic za 750 adena na innym np za 1k adena


Podaj co to za serwer jest


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 1

Odp: Prosze odpowiedzcie chodzi mi o ceny ssow itd
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 20, 2007, 06:29:49 am »
eh.....a wiesz moze jakie sa kosztu 1 ss/a/b/d/c

ja bede zaczynał na supreme x15 c5 wiec mysel ze na takich rate w sumie powinny byc spore ceny za ssy:P gralbym na genesis ale KEN niema pieniedzy i wipe zrobil i przerobil na x30 grrr..... ogolnei gram z ekipa jakies 60 osob :P moze znasz.....revange i defiance....a i dzieki za szybką odpowiedz nie liczylem ze bedzie ktos o tej godzince


Odp: Prosze odpowiedzcie chodzi mi o ceny ssow itd
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 20, 2007, 11:08:00 am »
300 soulshot A grade :

36 soul ore
1 crystal A grade

i teraz musisz policzyc ile bedzie kosztowalo soul ore+krysztal i podzielic to przez 300 ... i wyjdzie ci cena jednego ss ... ile potrzeba krysztalow/ore na jakie ss-y mozesz zobaczyc na stronie : http://www.lineage2.com/Knowledge/recipes.html


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Prosze odpowiedzcie chodzi mi o ceny ssow itd
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2007, 11:23:21 am »
300 soulshot A grade :

36 soul ore
1 crystal A grade

i teraz musisz policzyc ile bedzie kosztowalo soul ore+krysztal i podzielic to przez 300 ... i wyjdzie ci cena jednego ss ... ile potrzeba krysztalow/ore na jakie ss-y mozesz zobaczyc na stronie : http://www.lineage2.com/Knowledge/recipes.html

Dokładnie jak ci podał bula z tym że w to się można bawić na niskim lv na wyższym moim zdaniem szkoda na to czasu i many.
Jak już powczytujesz recki B,A i S grade to na ssy ci mało czasu zostanie.
Ale jak pisał Polgara to też jest zależne ile serw już działa,jak jest nowy to oczywiście wszyscy będą robili ssy bo na biżuterie i itemy A i S nie będzie jeszcze matsów,kasy i graczy o wystarczającym lv.





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+