Witaj
Gość

Wątek: Wojownik... Ale Jaki ?  (Przeczytany 8349 razy)

  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Wojownik... Ale Jaki ?
« dnia: Wrzesień 05, 2007, 11:07:33 am »
Sprawa Wygląda Tak..
na moim Serwie L2 ( Everlast ) Została zmniejszona Regeneracja many poprzez co po 5 min zabawy naszyma czarodziejem trzeba 10 minut siedziec na tyłku... Mój Sorcerer na 63 lvl regeneruje tylko po 14 pkt many ..( Jedno Wielkie Nieporozumienie ) Postanowiłem stworzyć sobie więc jakiegoś woja ... pytanie brzmi którego ? Wymagania :
- Bardzo Wytrzymały
- Szybko Expiacy
- Potrafiący Szybko Zabić Przeciwnika
- I Najważniejsze... Zużywający mało many... ( ze względu na jej regenerację...)

Istaniej w ogóle Taka Postać ? Heh bo chyba chcę stworzyć ideała :]


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2007, 12:35:05 pm »
Mi najbardziej do tego opisu pasuje Destro :)


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 05, 2007, 02:11:04 pm »
Regeneracje jak na offie nazywasz nieporozumieniem- jakos setki tysiecy graczy l2 nie ma z tym problemu...:P A co do woja, to faktycznie destro jest najbardziej oszczedny jesli o mane chodzi
...


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: -5

  • Skończyłem z L2...
Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 05, 2007, 02:13:39 pm »
Sprawa Wygląda Tak..
na moim Serwie L2 ( Everlast ) Została zmniejszona Regeneracja many poprzez co po 5 min zabawy naszyma czarodziejem trzeba 10 minut siedziec na tyłku... Mój Sorcerer na 63 lvl regeneruje tylko po 14 pkt many ..( Jedno Wielkie Nieporozumienie ) Postanowiłem stworzyć sobie więc jakiegoś woja ... pytanie brzmi którego ? Wymagania :
- Bardzo Wytrzymały
- Szybko Expiacy
- Potrafiący Szybko Zabić Przeciwnika
- I Najważniejsze... Zużywający mało many... ( ze względu na jej regenerację...)

Istaniej w ogóle Taka Postać ? Heh bo chyba chcę stworzyć ideała :]

Gladiator i recharger za plecami/mana potki
Skończyłem z Lineage II


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 05, 2007, 02:36:10 pm »
Jakby miał rechargera za plecami/mana potki to by pozostał przy tym sorcu. On prosi o pomoc w wyborze woja, bo ma problemy z maną...

Możesz wybrać jeszcze warlorda, nie wiem czy szybko potrafi zabić przeciwnika ( bo to pojęcie względne), ale pozostałe wymagania wydaje się spełniać. Ewentualnie summoner, np PS, ale to taki nie do końca woj :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2007, 02:40:06 pm wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 05, 2007, 02:54:48 pm »
Hmmm no niby destro pasi, ale z tym szybkim zabijaniem i expem to różnie, bo takiego nabuffowanego na maxa pw raczej ze zwykłego ataku nie trafisz, a przy expie to masz dosłowie 2 min boosta na expa (czy tam minute) czyli frenzy. Wytrzymałość no tu jest duuuuża zaleta (destro może nawet wyciągnąć 20k hp :D), hmm z maną to zależy od stylu gry, bo inni wolą jej nie dotykać (ci co chcą być bardziej bezpieczni[mianowicie jakiś pk lub świr])i zer skilli nie korzystać, a inni walą całym arsenałem na zmianę.
Ogółem tutaj wygrywa destro ewentualnie właśnie summonerzy, ale to magowie ofensywni, bądź może necro albo sh bo oni maja b2t czyli mane masz zawsze :D


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 05, 2007, 03:09:03 pm »
Ja bym powiedział tak, że jeśli to jest server c5+ to znajdz moby, które zrzucają herby. Jeśli c4 to poszukaj moby, które giną na 2 strzały. Może po prostu bijesz tam gdzie nie trzeba.

A z wojów to tyrant może być, tylko u niego przydatny jest vampir, bez niego dość często trzeba odpoczywać.
Jak nie to chyba destro najlepszy.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 05, 2007, 10:55:57 pm »
Scorpion - dla mnie dlatego to jest nie porozumienie bo mnie deneruje to ... przystosowałem się do tego że mogę w miare cały czas expic z odpoczynkami 2 góra 3 minutowymi... Po prostu przyzwyczajenie ...

Frohike - jak napisał kolega :pp jakbym miał takie plecy cały czas jak ty napisałeś to bym nawet na te dwie minuty nie musiał siadać :D

Dobra a teraz tak... wybrałem czwórkę finałową o to ona :

Destroyer - Ja Miec Duża Siekiera , I Ja Ci Zrobić Taka Buba Że Ty Nie Wstać :)

WarLord - I Hasło typu ,, Choć Na Solo ! Będziemy Się Bić Ty , Ja I Moji Koledzy" nie jest ci już staszne

Tyrant - Czyli " Prawą Ręką Kładę 10-ciu a Lewej Sam Się Boję ... "

i UWAGA !! WARNING !! ACHTUNG , ACHTUNG !!

Silver Ranger - co o tym myślicie ? Wiem że to łucznik a nie warrior... ekhmm... jak myślicie ? Dobry jest ? Da Sobie rady ze zmniejszoną regeneracją many ? Lepiej będzie mi się grało Warriorem czy łucznikiem ( szybkość zabijania , przydatność w klanie ) a jeżeli już łucznicy to który zabije ofiare najszybciej ? Myślę że na serwie ze zmniejszoną reg many liczy się bardziej siła ataku no bo im mocniej walne to tym mniej musze walić żeby przeciwnik padł ... więc czyżby PR był leprzym wyborem od SR ?

Troche namotałem Ale Wierzę że Dacie Radę :) Dziekuję Za Wszystkie Dotychczasowe Wypowiedzi :)



  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 05, 2007, 11:19:05 pm »
Warlorda polecam tylko wtedy kiedy masz non stop dostęp do buffów SE/WC, warlord bez tego jest raczej cienki i w expie nie poszalejesz - bo przy większej ilości mobów vr zwraca naprawdę sporo, a sam heal często nie wystarcza.
Destro/Tyrant są jak najbardziej w porządku, a SR jak każdy łucznik - żeby cokolwiek zrobić potrzebuje podstawowych buffów.


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 05, 2007, 11:20:37 pm »
Lucznik - regen many, duzo biegania, IMO bardziej SR niz PR (mimo ze PR lepiej wyglada ;P), ale potrzeba chociaz buffa focus.
Destro - frenzy trwa za krotko.
Warlord, tyrant - czesto siedzisz i regujesz hp.

Napisz czy bedziesz mial jakiekolwiek buffy (scrolle, clan hall), do jakiego lvlu masz zamiar solowac, jakie raty serwera itd.

Do solo sa summonerzy. Ale mi sie nimi strasznie zle expilo - troche nuda ;) Wole juz zrobic takiego SE i buffowac i leczyc prawdziwe party, a nie summona ;)
BTW solowac da sie dosyc dlugo SK, ale trzeba miec w miare dobry sprzet i to cie pewnie nie zainteresuje, bo za szybki to nie jest, ale rzadko siada sie na 4 litery.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 05, 2007, 11:30:17 pm »
Muszę Solować do 40 lvl , potem dostęp będe miał do Clan Hall i od czasu do czasu jakieś buffy się znajdą , ale nie oszukujmy się... baaardzo żadko... no oprócz tych z Clan Hall oczywiście , Scroli raczej brak ... raty serwera x4 ...
Podsumowywując Łuczników odrzucamy ... Tyranta chyba też bo z tego co czytałem jednak zużywa dość dużo Many ... Summoner owszem fajny ale jak już ma ok 70 lvl ... poza tym to w pewnym sensie mag bo będe musiał i tak leczyć summona więc odpadają ... Zaczołem coś myśleć też o Daggerach ale to chyba bad idea bo brak many gwarantowany... Jakieś pomysły ?


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 05, 2007, 11:35:25 pm »
Jezeli bedziesz mial ten clan hall to bewnie bedziesz mial dostep do vampira, wiec destro moze sie sprawdzic. Ew lucznik, jak bedziesz wracal do CH po buff to mozesz w nim chwile posiedziec, szybiej ci mana wroci. No i do tego bless the soul i luk z cheap shotem a nie quick recovery i nie powinno byc tragicznie. Dagger.. IMO do solo sie nie nadaje, zbyt delikatny jest.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 05, 2007, 11:52:16 pm »
Cytuj
- Bardzo Wytrzymały
- Szybko Expiacy
- Potrafiący Szybko Zabić Przeciwnika
- I Najważniejsze... Zużywający mało many... ( ze względu na jej regenerację...)

Analiza:
1)Warlord,Destroyer(ale Warlord Bardziej) duzo CP ma glad/duelist.
2)Warlord koxa najszybciej jak za plecami ma SE(VR).
3)Duelist/Glad i Titan/Destroyer
4)Warlord lub Destroyer.Destroyer zabija szybko a Warlord zuzywa duzo many na duzo mobow.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 05, 2007, 11:55:31 pm »
Zależy też co to za clan hall będziesz miał do dyspozycji :P jak w Gludio/Gludin to bez rewelacji - nie będzie tam vr, no i teleporty też będą niezbyt ( okolice gludio czy gludin to nie bardzo do koksu do 40 lvl :P - ale zawsze coś :) )


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 06, 2007, 09:05:35 am »
Ryltar dzięki za podsumowanie :), Kawał dobrej roboty . Co Do Clann Hall to jest on w Dion.
Ostateczna Kwestia
                                   
     
                                                      Warlord or Gladiator


Chciałem jeszcze dodać że serwer jest na plikach interlude ( no powiedzmy w żeczywistości to c4 z dodatkami c5 i z dodatkami interlude  :) ) Więc którym z tych wojów będzie się lepiej zabijało potworki? i który z nich się bardziej przyda na Raid Bossa albo Castle Siege ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2007, 09:07:51 am wysłana przez ArchangelGabriel »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 06, 2007, 10:32:02 am »
Warlord zawsze koxa szybciej bo robi to AoE(masowo) wiec teoretycznie zuzywa najmniej mp na najmniejsza liczbe przeciwnikow.Do PvP to wg. mnie glad(ale musi miec te ladowania z C5 ze po uzyciu blastera spada 1 focus a nie wszystkie) chociaz widzialem film dreadnought ktory sam rozwalal typow w 1 vs 1 i 1 vs 3-5 :P


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 06, 2007, 10:35:24 am »
Gladem raz dwa wypstrykasz sie z many. A jak juz brakuje mp gladowi to dupa a nie exp...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 06, 2007, 09:14:36 pm »
Dziwne bo ja dawalem rady :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 06, 2007, 09:18:00 pm »
Phew, Gladem bardzo ładnie się kosi bez many. Z maną łatwiej wiadomo, ale bez się da.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 06, 2007, 10:28:33 pm »
Dziwne bo ja dawalem rady :D

Na seriwe x300  :_delf_5_1:


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 06, 2007, 10:32:20 pm »
na x7 :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 07, 2007, 12:22:10 am »
Hm....Wszystko przemawia więc za Warlordem ... Moglibyście jeszcze napisać jaka wg was jest jego przydatność w castle siege i na Raid Bossach ? Jaka Funkcje Pełnie i jak się sprawdza . Pozdrawiam :)


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 07, 2007, 06:46:57 am »
warlord kompletnie nie nadaje sie na siege :/ juz lepszy destro z pole na exp a do pvp mozna wyciagnac 2h-sword ;p
Lin2Hobby: TH/Sorc/WL 75+ > R.I.P
L2P-Virtue: 78 WC/75 SPS  > R.I.P
SupremeL2: noblesse adventurer/mystic muse/saggi >R.I.P
La2Crazy Shappire 4x:  Saggi 77+

Sal pało serwer stawiaj, ja chce GRAĆ!!!
polskie servy smierdzą.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 07, 2007, 08:32:02 am »
Na RB to w ogóle też nie przydatny. Destro lepszy :PP
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Wojownik... Ale Jaki ?
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 07, 2007, 09:36:49 am »
warlord to tylko do nabijania lvl sie nadaje ;p