Witaj
Gość

Wątek: Czy WC nadaje sie do pvp?  (Przeczytany 26256 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Czy WC nadaje sie do pvp?
« dnia: Wrzesień 05, 2006, 09:47:08 pm »
tj w temacie... nie wiem czy robic wc czy ola bo wc ma lepsze buffy ale nie chce byc tylko bufferem.... tzn aby w pvp tez moc cos zdziałac... nie byc takim prophetem


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 6

  • afk na długi czas
Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2006, 09:50:54 pm »
Heh... najlepiej to troche o nim poczytaj (prezentacje nefryla, temat w dziale rasy o nim itd.) no ale z tego co wiem to WC jest masakrator w pvp ;] No wiadomo, OL lepszy ale bez klanu ciezko go wyexepic...najlepiej zagraj sobie na jakims serwerze z duzymi ratami i tam sprawdz jaki jest w pvp. Pozdro
Na pochybel S K U R W Y S Y N O M ;]


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2006, 12:29:45 am »
Oj moze zdzialac i to baardzo duzo, postac naprawde dobra w pvp^^


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2006, 07:42:47 am »
acha to robie WC ;]
jak tak nie bedzie   :D  to bede sie na ciebie mont mscil tym WC  :D  joke
co robi chant of vam[ire i chant of revange? pisze na oficjalu ale choc znam troszke ang nie zrozumialem tego ...


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2006, 09:20:22 am »
chant of vampire - to takie drain life tylko przy melee dmg. pewien procent (chyba od 3% do 12% w zaleznosci od poziomu skilla ale tutaj bardzo prosze o sprostowanie bo moge sie mylic) zadanych obrazen jest ci wracane jako hp (kazdy melee dmg dealer bedzie cię o to błagał - a w szczegolnosci tyranci... z tym buffem sa masakratorami na high lvl bo maja ciagle odpalone fist fury wtedy :) )

chant of revange - dziala troche odwrotnie niz chant of vampire. Jak masz to rzucone na siebie to pewien procent dmg jaki zada ci wrog wraca do niego w postaci dmg.

nie umiem lepiej wytlumaczyć Ci tych chantów :D mam nadzieje ze to pomoze.
Miałem kilku WC w karierze i zawsze sie nimi dobrze gralo. Ale nigdy nie wygralem z OL na pvp (chyba ze z zaskoczenia, zdradziecko z zasadzki ;) :P ) wiec to tez chyba cos oznacza w porownaniu tych 2 postaci.
Obojetnie co wybierzesz i tak bedziesz bardzo potrzebna postacia wiec kumpli na serwie znajdziesz a i powalczysz sobie na luzaku z innymi profesjami ;)


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 06, 2006, 09:30:24 am »
Chant of vampire to to samo co Vampiric rage u SE
Chant of Revenge to to samo co reflect Damage DA, Blazing skin sorca i Freezing skin spsa:f
Hindemith - SE - Full C5



  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 06, 2006, 01:15:57 pm »
OL lepszy ? :D:D:D tylko do max lewela i a gradow i to pod warunkiem ze bardzo dobrze umie olka obsługiwać - nim mnie olek ubija mija przewaznie 5-9 starć wygranych na arence ;) natomisat gdy dochodzimy do doomcrayera na 78 i a gradów to olek moze nam naskoczyć(set nightmare light+blunt SA health) .założyłem taki temat na forum olków i nikt nie znalazł sposobu na przejście tak uzbrojonego Doomcrayera przez dominatora - rowniez w a gradach . co jeszcze : ol bez problemu kosimy łuczników - aurasink wyłancza ich całkowicie z walki w 20 sec , tankerów - problem stanowi da a w zasadzie jego kot - ale walimy w niego fear a potem wykanczamy wyssaniami ,z racji tego ze ma malo m defa pantera pada bardzo szybko, da niszczymy aurasinkiem  a potem normalnie walimy w zwarciu. tyrant - zero kombinowacnia : face to face on polegnie nam okolo 3k hp zostanie .z daggerami jest trudniej : ale mamy stuna i sleepa - jek wejdzie cokolwiek  z tych 2 to zaraz pakujemy sinka - i podobnie jak z lucznikami :) z magami jest trudniej : mi udlo sie wygrac ze storm screemerem (a bylem w b gradach i 1 lvl nizszy ) lecimy na hama na selfach (na 77 dostajemy spiryta i BARDZO trudno nas zesleepowac) walimy stuna ktory w d.elfy wchodzi jak w maslo , szybkie wyssanie , i wtedy do oporu zucamy sleep , jak wejdzie to aura sink , leczymy sie jezeli jest taka potrzeba (chant of life) i jak juz wiemy ze aura zjadla przeciwnikowi troche mp - budzimy go ... stunem :D:D:D jak wchodzi to operacje od nowa , przewaznie po 2 takich combosach mamy walke wygraną . dodam ze udalo mi sie nawet z nekrosem ale to juz wyższa szkoła jazdy i trzeba niezl;e sie napocic . przerąbane mamy niestety z osrkiem i sps'em - cancel kończy walke i zeby miec szanse musimy miec przewage kilku lvleli .


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 06, 2006, 01:58:16 pm »
jezu... grałeś ty kiedykolwiek WC albo OL? bo po opisie to stwierdzam że nie miałeś za dużo do czynienia z tymi postaciami oprócz teorii...  :|
a przeczytać sobie i BŁĘDNIE zinterpretować co dana postać potrafi to każdy może...
jezeli masz zamiar takie bzdury wypisywać i komuś mieszać w głowie to lepiej sobie daruj i nic nie pisz...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 06, 2006, 03:11:31 pm »
Hahaha WC kaldzie destroyera? ostatnio na alku WC sie emczyl z destroyerem 30 minut zanim padl...WC oczywiscie bo Destroyerowi sie to znudzilo...walka byla ganialna az odechialo mi sie nagrywac filmik.WC walil w niego tymi swoimi flame,sleepami i nic nie wchodzilo w H2H tez nic nie robil bo destroyer albo sobie klaskal,albo smial albo siadal.Gdy mu spadlo HP uzyl sobie Frenzy i zrobil z niego mielone.OL tez nie dal mu rady.Mimo ze obydwoje byli w A i destroyer tez w A(bronie tylko mieli B + iles tam).Wiec niegadaj ze WC pokona destroyera.Tyrant jest latwy? walka tak wyglada:na dzien dobry tyrant ma wilka przez co ma duzy speed.Podbeiga do ciebie i jak 90% WC rzucaja w neigo tym flamem.On albo wali ci z dystansowki lub juz jest kolo ciebie.Liczmy ze ma Dragon Grinder z health lub Blood Tornado z haste.Armor to albo Dc lub NM(jak nm to sobie juz daruejsz sleepa).Ale dajmy ze jego eq to DG i NM.Jest kolo ciebie i zmienia totem na Pume zeby jak najwicej ci zadac.Ty uzywasz stunta i on jezeli wejdzie na niego to masz szanse go DoTnac a jak on na ciebie to wrzuca FF i hurican z dodatkiem burn fist gdy wykona kombos to sie laduje.Mija stunt i wylancza FF.Chwila lania albo starasz sie stuntnac albo odbiec.Jak odbiegasz masz szanse zlapac stunta jak stuntujesz moze wejsc stunt i mozesz zrobic male czary mary.HP spada do 30% uzywa bizona a jego crytyk rosnie do ~350 a z FF daje to taki dmg ze kwiczysz.Nie masz concentracji wiec jest ciezko bo zaklecia sa dosc czest przerywane.


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 06, 2006, 03:28:03 pm »
Takie forumowe pie*dolenie...

Wygra ten kto wygra i juz, zalezy jak lezy
to ze akurat wygral destro z wc niczego nie pokazyje bo:
1)moglo byc to dzielem przypadku
2)gracze sie nieogarniali
3)walka odbywala sie na prywatnym serwerze, na ktorym Bóg jeden wie jak co dziala:)
Hindemith - SE - Full C5



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 06, 2006, 03:31:02 pm »
Zacznijmy ze te pie*******e to wyglada tak ze sie pobawil na arenie i "aaaa wygralem" jestem h4x0r jak cholera...siege/wojna to jest PvP bo jak wiekszosc osob mysli ze Arena/Koloseum to PvP to GL na wojnie...


  • Wiadomości: 516

  • Pochwał: 4

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 06, 2006, 05:25:44 pm »
WC w PvP robi swoje, tak samo jak OL, w sumie podobne postacie, z tym, że jedna chyba bardziej nastawiona na zwarcie... aaa i nie porównój WC do Propheta...


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 06, 2006, 05:51:50 pm »
Proszę bez p***** na przyszłość wszystkich


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 06, 2006, 11:00:53 pm »
Cytat: Ryltar
na dzien dobry tyrant ma wilka przez co ma duzy speed.Podbeiga do ciebie


tyrant jak podbiega to na rabicie i przezuca sie na pume do walki... Ryltar ty tez nie gadaj o czyms co jak widac nie za bardzo ci idzie.


Cytat: ixi
Takie forumowe pie*dolenie...


dostajesz zakaz pisania na 10 dni... powiedzialem Ci ze jak jeszcze raz przegniesz to zacznę dawać zakazy na dluzej i czesciej  :x


Cytat: ryltar
Zacznijmy ze te pie*******e to wyglada tak ze sie pobawil na arenie


a ty dostajesz zakaz pisania na 3 dni za to ze dajesz sie glupio prowokowac


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 06, 2006, 11:12:22 pm »
A moja cieprpliwość również się kończy. Przestane upominać i będę wystawiał minusy. Staram się tego unikać ale widze że wszelakie upomnienia nigdzie nie odnoszą skutku.


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 07, 2006, 10:39:23 pm »
Shaman twój post bardzo duzo wnosi do tematu i ogólnei jest bardzo zeczowy i pełen cennych info . niby co takiego co napisałem o wc mija sie z prawdą? to ze nie potrafisz poradzić soebie z olkiem nie znaczy że nie jest do rozwalenia .wc robiłem na róznych serwach zawsze low ratowych więc to co mówie to nie teoria. co do destro - nie trzeba mu robicz czary mary wystarczy ze raz wejdzie sink.


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 07, 2006, 10:55:48 pm »
a moze to ze mialem juz kilku wc i paru ol... i to nie na jakis HR serwerach...
to co opisujesz jest to jednostronne opisanie pobożnych życzeń co do przebiegu walki... teoria po prostu...


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 08, 2006, 10:22:59 am »
teoria która sie mi osobiście sprawdza w praktyce  :D  może trafiam na głupich olków ? może na źle ubranych ? moze poprostu nie spotkałem takiego który by mnie powiózł i zmienił moje zdanie ? a no całkiem możliwe .  ale do tego czasu zdania nie zmienie :P


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 08, 2006, 01:35:49 pm »
a nikt Ci nie kaze ani nie prosi o zmiane zdania... po prostu tylko sprostowalem innym userom ze to co napisałeś to jest to teoria wyssana z jakiejś bajki... to tyle ;)


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 6

  • afk na długi czas
Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 08, 2006, 02:28:00 pm »
E tam ,shaman w ogóle nie umie grać wiec go nie słuchajcie ^^  Swoim spellsingerem chcial rozwalic mojego krasia (on 80 lvl sprzet hero ja no grady) i zdazyl mi tylko CP zbic ;p Nie no żartuje, tak serio to uważam że ta wasze kłótnia nie ma sensu, i proponuje potestować sobie postacie na High rate serwerach ;] a zeby bylo jeszcze smieszniej to proponuje by walker i shaman zagrali przez 2h na 5kx ratach, szybko postacie zrobili i zobaczyli kto wygra ^^
Na pochybel S K U R W Y S Y N O M ;]


  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 08, 2006, 02:47:41 pm »
koleś sie tylko zapytał czy wc jest dobry w pvp a tu prawie sam offtopic żę to lepsze i z tym nie ma szans  :x


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 08, 2006, 04:30:08 pm »
ej ludzie ale ja mam tego dc na 78(olka na 75 tez) mi sie nie śni (raczej) . to nei jest toria . dopiero  co wrocilem pvp w loa z dominatorem zostało mi 4k hp.... znowu.... ale zgadzam sie, shaman jak masz jakis dobry x 5000 na ktorym w miare te 2 postacie dzialaja to mozemy sie ustawić i ostatecznie rozwiazac ten spor :P


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 08, 2006, 06:29:28 pm »
Cytat: Fusin
proponuje potestować sobie postacie na High rate serwerach


High Ratowe serwery są do dupy...

Cytat: Fusin
Swoim spellsingerem chcial rozwalic mojego krasia (on 80 lvl sprzet hero ja no grady) i zdazyl mi tylko CP zbic


zapomniales dodać ze walka nie byla sprawiedliwa ponieważ zdjąłeś nagle spodnie i wpadłem w panike ze na mnie lecisz ....  :|
 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:


Cytat: walker
ej ludzie ale ja mam tego dc na 78(olka na 75 tez) mi sie nie śni (raczej)


masz to na jakims high rates i to zbugowanym na maxa....

Cytat: walker
shaman jak masz jakis dobry x 5000 na ktorym w miare te 2 postacie dzialaja to mozemy sie ustawić i ostatecznie rozwiazac ten spor


czytaj odpowiedz powyżej i pierwszą od góry...


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 09, 2006, 11:22:20 am »
jaaaaaaaaaaaaaaaa jshaman dobijasz mnie jak bym z jakiś rozwydrzonym dzieciakime gadał - "jaj mam racje i już " , albo "wcale że nie!" .
1) grave land i existance to serewry mało zbugowane i nie hi ratowe!!! na nich są te pstaćie .
2) niby czemu x5000 są zbugowane?  owszem ale tyle ich jest że na bank jakiś wart jest uwagi. starczy pare $$ i masz dobrgo setupa, wiec nie $%#% mi tu i nie wykręcaj .Ja dam sobie czas i taki znajde ale Ty pewnie i tak stwierdzisz ze jest zbugowany jak cie poloze . zmknij ten temat bo towje marudzenie zajeło całe miejsce w którm powinny sie znajdować  konkretne informacje.


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 09, 2006, 12:04:32 pm »
Cytuj
grave land i existance to serewry mało zbugowane i nie hi ratowe!!! na nich są te pstaćie .


Pozwól że coś ci powiem.Serwery te stoją na l2j to raz.Dwa,grałem na takich serwerach WC i moge cie zapewnić że jest to postać moocno przepakowana,chant of victory jest zbugowany/przepakowany wprost kosmicznie.Szybkośc ataku WC również jest zawyżona i nie taka jak byc powinna.Bonusy z noszenia zbroji(od robe do heavy) również prawie zawsze są co najmniej dziwne.

Re4sumując nie upieraj się przy tym że WC jest takim masta bo grasz na serwerach na których skille są robione na oko i absolutnie nie odpowiadają rzeczywistym realiom.
[