Witaj
Gość

Wątek: Czy WC nadaje sie do pvp?  (Przeczytany 26273 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 13, 2006, 12:45:55 pm »
witam czytam z zaciekawieniem ten temat i chcialbym sprobowac rozwiac niektore watpliwosci dotyczace tyh postaci zapraszam do lektury :)
http://l2p.bravehost.com/debuffbaserates.html
uwazam czetotliwosc wchodzenia debuffow za rozwiazana WC jest zdecydowanym faworytem jesli  o nie chodzi. Porownujac sklle takie jak aura sink VS seal of gloom wydaje mi sie ze aura wejdzie napewno duzo czesciej.Wyssanie mp sinkiem wiaze sie z natychmiastowa smiercia OLeczka , gdyz nie wiele OL moze zrobic bez niej a jush napewno w zwarciu nie bedzie go stac na urzywanie soul cry i guard nie mowiac jush o uzywaniu jakich kolwiek innych skili. Pozdrawiam


A czytales to:

Cytuj
These are the base land rates of various debuffs. They are not the final land rates and you can't simply rely on this as your chance to land or resist a debuff.

Aura Sink jest calkowice bezuzytecznym skille, jedyne zastosowanie to podenerowac ludzi na arenie.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 13, 2006, 01:00:19 pm »
Jaką ilość MP wyssysa aura sink montezuma moze znasz przybliżona wartość najlepiej w ułamku tak mniej wiecej
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2006, 01:06:57 pm wysłana przez s3s »


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 13, 2006, 01:17:37 pm »
Aura Sink zjada 11mp na tick, czylo co ok 3s
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 05, 2007, 02:29:44 pm »
czemu ol na screenie ma 22 wit skolicro z tego co pamietam (a moge sie mylic) bazowe wit dla Orca Shamana to 15.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 05, 2007, 03:32:46 pm »
15 +5 (dyesy) +2 (dark crystal robe) = 22


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 06, 2007, 12:20:25 pm »
Z tych dwóch postaci w PvP zdecydowanie lepiej radzi sobie OL, WC jest zwykłym Buffetem – tymczasem niektóre debuffy OL potrafią przechylić szale zwycięstwa na jego stronę.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 06, 2007, 02:50:02 pm »
wc nie jest zwyklym bufferem, raz fajnie wdizalem jak chyba byl juz to sh ale d grade chcial zabic wc 52lv top c jawler i tak latal za nim latal i az mu sie mana skonczyla heheeh, a wc nie mogl go zabic bo bym przy tym sh jego kolega necro 52+.


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 06, 2007, 04:00:03 pm »
Z tych dwóch postaci w PvP zdecydowanie lepiej radzi sobie OL, WC jest zwykłym Buffetem – tymczasem niektóre debuffy OL potrafią przechylić szale zwycięstwa na jego stronę.
Jest to wypowiedz za bardzo krytykujaca WC, nie jest to zwykly buffer bo do pvp rowniez sie nadaje (na high rate serwach gdzie biegaja sami magowie duet OL+WC rozwala wszystkich xD).


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 07, 2007, 02:23:17 pm »
Wc jest super i niemozna nazwac go zwyklym bufferem jezli ten koles posiada szereg skili ofenywnych. Kazdy buffer zazwyczaj w party robi sobie przerwe na res po zbufowaniu czy widzial ktos aby to samo robil WC? Full selfbuff wc od czasu do czasu soul cry robi z niego calkiem niezlego DD. Mam 60lvl  bw light Duale top b pieknie tnie :D.  Olek nie stanowi duzego problemu dopoki nie ma leczenia CP a debuffy jego nie wchodza latwo. Szkoda ze wc nie ma rozwijanego roota :P
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2007, 02:26:33 pm wysłana przez s3s »


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 07, 2007, 08:55:16 pm »
Cytuj
Full selfbuff wc od czasu do czasu soul cry robi z niego calkiem niezlego DD.

Jak się expi to walczenie z soul cry'em nie ma sensu. Bez potrzeby mana ci schodzi... a jak w pt to już w ogóle porażka.
A debuffy OLa wcale nie są takie złe. Wchodzą czasami b. często bo ludzie żyjący na świecie myślą że skoro biżuterii nie widać w trakcie gry to jest niepotrzebna o.O

Cytuj
Olek nie stanowi duzego problemu dopoki nie ma leczenia CP

Dopóki nie ma może i tak jest. Ale wyobraź sobie, że to właśnie CP czyni później OLa jeśli nie niezniszczalnym, to przynajmniej bardzo trudnym przeciwnikiem ^^

A jak dla mnie na 3 klasie to WC w ogóle nie startuje nawet do OLa, bo OL dostaje buffa na m. atk i Arcane Power, wtedy z tymi buffkami załączonymi dostaje takiego powera :P że samymi drainami może roznieść przeciwnika :D
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2007, 08:58:44 pm wysłana przez Siena »
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 07, 2007, 09:19:57 pm »
A tak BTW. (!) to temat "Czy WC nadaje sie do pvp?", a nie "Czy do pvp lepszy OL czy WC?".


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 07, 2007, 10:12:24 pm »
Każdy temat o OLu czy WC tak się później rozwija.. ^^
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 08, 2007, 08:29:03 am »
Dokladnie tak sie dzieje wszedzie gdziekolwiek taki temat jest poruszany, kazdy grajacy szamanem ma swojego zwolennika(no moze prawie kazdy:P). Ja dla przykladu gram Wc jestem z  prowadzenia tej postaci bardzo zadowolony zarowno w grze solo,( krazy wiele mitow ze od 50+lvl to juz sie nie da samemu tylko i wylacznie w party co jest nie prawda aczkolwiek jest on stworzony do gry w grupie), jak i w pvp postac jak wiele innych moze z kazdym przegrac jak zarowno i wygrac ale nikt nie moze powiedziec o niej ze jest postacia slaba. Atutem jest wysoki Mdef i jezeli sie poszczesci Wc jest w stanie przewazyc szale zwyciestwa na swoja strone w zwarciu z kazdym nukerm. Racja soul cry jest zbedny przy expieniu ale post wyzej chcialem przedstawic WC czy Olka jako jednego z najwiekszym p atk i kuku jakie moga wyrzadzic z odpalonym tym skilem. Najlepszym rezultatem w pvp uwazam jest posiadanie w ekwipunku laski(drain,crush) jak i sprzetu do demolki wg wlasnego uznania. Mam szacunek dla brata Wc ale nigdy sie nie zgodze, ze nie da sie go pokonac. no mp no hp. pozdrr all


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 14, 2007, 11:51:36 pm »
Gram WC od ponad roku. Według mnie ta postać jest bardzo dobra na pvp. Dziwia mnie trochę komentaże, że WC przegrywa z OL... owszem OL ma soulguarda i debuffy, jednak nie nalezy zapominac o tym, że OLek nie posiada takich buffów jak Haste czy Rage (o ile dobrze pamietam). Te postacie są bardzo do siebie podobne i wszystko zalezy od umiejętności gracza jak i od ekwipunku czy tez szczęscia. Ktos tutaj wspomniał o Aura Sink, według mnie jest to skill w ogole niepotrzebny do pvp, zrzera żałosne ilosci mp i lepiej wykorzystać czas by wyssac z przeciwnika trochę hp.

Jeśli chodzi o wygląd pvp to raczej nie polega to tylko na "bawieniu" sie w maga czy tez fightera, WC to bardzo zróżnicowana i ciekawa postać dlatego nalezy zaopatrzeć się na kilka rodzajów broni takich jak staff+acu, blunt i bow. Bardzo przydac sie tez może Staff+MentalShield (Najlepiej SpiritsStaff) to skutecznie broni naszewgo zielonego smrodka przed sleep, silencem czy innymi debuffami dzieki czemu mamy duzo wieksze szanse w starciu z magami, wystarczy ich tylko sleepnac i podbiec blisko. Później tylko FF, stun i dokańczamy na soulcry. Z Fighteami pvp jest dużo łatwiejsze (przynajmniej według mnie), wyjątek stanowi DA posiadający PhyshicalSkillBlock (ShieldSlam o ile dobrze pamiętam) oraz Destro, którry po prostu kładzie WC. Duża ilość HP i CP, lionhearth i frenzy mówią same za siebie. To by było na tyle jeśli chodzi o pvp WC, jeśli ktos sądzi inaczej ma do tego prawo. PEACE i skończcie juz z tym tematem bo w niektórych miejscach jest troszQ smieszny ;)

Podsumowując WC nadaje się do pvp xD


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 15, 2007, 01:27:07 pm »
jak widizlaem kazde pvp wc vs ol to wiekszosc po chwili sprowadzala sie do melee


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 15, 2007, 01:35:18 pm »
No oczywiście ^^ przecież nie wyrobili by z mana ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 15, 2007, 08:12:54 pm »
W melee to ja sprawe widze tak. WC ma buffy do crytow haste i vampiric rage (chyba dobrze napisalem) no a OL ma pikne Soul Guard i Heart of paagrio. WC nawala nas szybciej ale slabiej my (OL) walimy go wolniej ale mocniej. No dobra ale WC ma Wampiric rage..... no i co z tego soul guard na najwyzszym lvl daje taki p.def ze glowa mala to ile on sobie tego HP doda za pomoca tego bufa. My w niego stunem a jak wejdzie to heart of paagrio i honor of paagrio i juz CP w polowie mamy :] ofcourse jak by jeszcze seal of winter wszedl to walka wygrana, ale na self buffie to ciezko --- to jest self buff . Full buff .... OL jest nisczycielem wszystkiego co zywe G.EMP+WM +  drain odnawia nam tyle HP ze szok!!!
Prosze nie wyskakiwac ze WC ma COV bo nie ma, COV ma DC :P
Rozprawa byla o WC i OL na 74 lvl taki sam ekwipunek
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 15, 2007, 08:57:16 pm »
OL jest nisczycielem wszystkiego co zywe G.EMP+WM + 
OL tego nie ma, ma to Dominator P:


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 15, 2007, 09:14:24 pm »
hmmm... przeczytałem temat od deski do deski i jedno mi się kołacze w głowie... po co Montezuma opierał się na statystykach z reali skoro ponad 90% ludzi grających na tym forum gra na piratach ??


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 15, 2007, 10:05:53 pm »
"Pirat" wcale nie oznacza samych bugów, lagów, noobów itp...
Montezuma gra na retailu chyba to oczywiste jest, że sie tym kieruje. A jakby ktoś z serwera xxy mówił swoje przeżycia to też byś napisał: "czemu ziomek ten mówi statystyki z xxy skoro wszyscy grają na xxz?"?
Poza tym większość serwerów pirackich stara się upodobnić do retaila a nie do jakiegoś wypasionego pirata, więc staty z niego będą na większości serwerów (dobrych serwerów) pasowały :PPP
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 15, 2007, 11:08:31 pm »
piraci nie mają prawdziwych danych o skillach przez co prawie nigdy nie będą jak reali... chyba tylko abyssowi udało się mocno zbliżyć do c3...
tak więc dyskusja nie miała sensu... diabeł tkwi w szczegółach...


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 15, 2007, 11:19:13 pm »
piraci nie mają prawdziwych danych o skillach przez co prawie nigdy nie będą jak reali... chyba tylko abyssowi udało się mocno zbliżyć do c3...
tak więc dyskusja nie miała sensu... diabeł tkwi w szczegółach...
A tu mnie rozbawiłeś. Słyszałeś o EPI? Full C4 off, nie zauważyłem żadnej różnicy między EPI a retailem (no może drobne błędy w geodacie, ale nic co w znacznym stopniu wpływa na grę). A chyba nie tylko EPI jest tak dobrym serwerem.
Sursum corda!


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 16, 2007, 12:29:47 am »
piraci nie mają prawdziwych danych o skillach przez co prawie nigdy nie będą jak reali... chyba tylko abyssowi udało się mocno zbliżyć do c3...
tak więc dyskusja nie miała sensu... diabeł tkwi w szczegółach...
A tu mnie rozbawiłeś. Słyszałeś o EPI? Full C4 off, nie zauważyłem żadnej różnicy między EPI a retailem (no może drobne błędy w geodacie, ale nic co w znacznym stopniu wpływa na grę). A chyba nie tylko EPI jest tak dobrym serwerem.

A slyszales ze na offie jest c5? EPI nie ma full c4, ma pts c4 a to jest roznica, nie wszystko dziala tak jak na dawnym offie c4
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 16, 2007, 08:46:57 am »
no cóż... trza będzie robić jakąś kampanię reklamową na realita... bo jeżeli tak dalej będzie to tzw. starzy wyjadacze forum nie będą mieli tu czego szukać :P


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 16, 2007, 10:48:07 pm »
piraci nie mają prawdziwych danych o skillach przez co prawie nigdy nie będą jak reali... chyba tylko abyssowi udało się mocno zbliżyć do c3...
tak więc dyskusja nie miała sensu... diabeł tkwi w szczegółach...
A tu mnie rozbawiłeś. Słyszałeś o EPI? Full C4 off, nie zauważyłem żadnej różnicy między EPI a retailem (no może drobne błędy w geodacie, ale nic co w znacznym stopniu wpływa na grę). A chyba nie tylko EPI jest tak dobrym serwerem.

A slyszales ze na offie jest c5? EPI nie ma full c4, ma pts c4 a to jest roznica, nie wszystko dziala tak jak na dawnym offie c4

To, że na retailu jest teraz C5, to chyba każdy wie.
Mógłbyś podać przykład czegoś, co działa inaczej?
Sursum corda!