Witaj
Gość

Wątek: Nie grajcie na x7  (Przeczytany 10703 razy)

  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

Odp: Nie grajcie na x7
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 21, 2007, 11:16:22 am »
Ta z Chillout..


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: Nie grajcie na x7
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 21, 2007, 02:38:22 pm »
Tak.. tzn postac moja, ale nie moge grac ostatnio.


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Odp: Nie grajcie na x7
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 29, 2007, 11:47:04 am »
:D ciekawe jak sie spekowales z crystal staffem :D
no z lukiem to na eurece nie raz pekowalem (ale nie low lvl)

na x7 jest fajnie nie wiem no mi sie bardziej tam podoba niz troche poszedlem na x300 tam pelno ruskow i pisza cyrylica tu nie moga a za pisanie w obcym jezyku od razu chat bana sie dostaje :(
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2007, 11:51:38 am wysłana przez leszczuu »


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Nie grajcie na x7
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 29, 2007, 05:34:05 pm »
Lesczu on nie spekowal tylko pobawil sie w paintcie i pokolorowal nick na czerwono  :P
Abyss x7
Leathien: MS-78/Soutaker76---Hero
Franz:
Fr0sti: WS+40 :P


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Nie grajcie na x7
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 02, 2007, 02:54:00 am »
Abyss sux.  :oops:


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Nie grajcie na x7
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 02, 2007, 05:08:26 pm »
Abyss sux.  :oops:
WTF? :shock: :shock:
STFU!!
I idz sie powiesz gdizes na drzewie bo mnie normalnie rozsadzadziles tym tekstem lol ciekawe gdzie ty grasz ze taki cwany jestes... ? Pewnie na DN buhahahah
AyGo


Odp: Nie grajcie na x7
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 02, 2007, 08:50:15 pm »
Spokojnie mateusz...
...vandal MOZESZ wytlumaczyc twoje stwierdzenie??!!
Napisanie na forum czegos o czyms negatywnie bez podania przyczyn wiaze sie z kontrakcja(w tym przypadku graczy serwera The Abyss), jawnie oburzonych i czekajacych na uzasadnienie osob, ktore cos wiedza o tym o czym pisales(a ty najwyrazniej nie masz[albo masz bardzo mgliste] pojecia o tym o czym piszesz)
I nie rzucaj oskarzen na wiatr, bo sam mozesz kiedys zostac bezpodstawnie oskarzony.

Skonczylem  :D


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 1

Odp: Nie grajcie na x7
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 02, 2007, 09:23:20 pm »
Napisanie na forum czegos o czyms negatywnie bez podania przyczyn wiaze sie z kontrakcja
dla mnie takie negatywne a'la .vandal stwierdzenia wiaza sie z choroba umyslowa autora ;)


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Odp: Nie grajcie na x7
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 02, 2007, 09:37:20 pm »
Abyss sux.  :oops:
WTF? :shock: :shock:
STFU!!
I idz sie powiesz gdizes na drzewie bo mnie normalnie rozsadzadziles tym tekstem lol ciekawe gdzie ty grasz ze taki cwany jestes... ? Pewnie na DN buhahahah
Widze ze kolega ma powazne "ale" do grajacych na DN i samego serwera. Abyss x7 nie jest cudownym serwerem. Wielu moich znajomych z Infinity w czasie gdy cale DN "lezalo", przenioslo sie wlasnie na ten serwer i wszyscy po ponownym upie Infinity wrocili. Masz problem z zakceptowaniem faktu ze ludzia podobaja sie modyfikacje na DN?
Gdy gralem na Abysie x7 mialem lagi i strasznie przemeczylem sie doprowadzajac postac do 37lvl (na innych piratach lagow nie mialem).


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Nie grajcie na x7
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 02, 2007, 10:03:44 pm »
Abyss sux.  :oops:
WTF? :shock: :shock:
STFU!!
I idz sie powiesz gdizes na drzewie bo mnie normalnie rozsadzadziles tym tekstem lol ciekawe gdzie ty grasz ze taki cwany jestes... ? Pewnie na DN buhahahah
Widze ze kolega ma powazne "ale" do grajacych na DN i samego serwera. Abyss x7 nie jest cudownym serwerem. Wielu moich znajomych z Infinity w czasie gdy cale DN "lezalo", przenioslo sie wlasnie na ten serwer i wszyscy po ponownym upie Infinity wrocili. Masz problem z zakceptowaniem faktu ze ludzia podobaja sie modyfikacje na DN?
Gdy gralem na Abysie x7 mialem lagi i strasznie przemeczylem sie doprowadzajac postac do 37lvl (na innych piratach lagow nie mialem).
Nie nie nie :) Nie chodzi o to ze mam uprzedzenia do DNa bo sam tam gralem dosc dlugo i na poczatku klimat byl itp (dragon 15x) ale pozniej donatorstwo itp ze tak powiem "zmuisily" mnie do opuszczenia tego serwa a szkoda bylo bo ciekawie zrobiony i fajnie ludzie niektorzy ale nie rozumiem ludzi ktorzy pisza na tym forum 5 postow i wszystki typu: ABYSS SUX lub mam pewien problem bo nie chce im sie szukac to jest nie zrozumiale. Podaj argumenty vandal cyz jak ci tam dlaczego abyss jest sux bo slowo abyss (chociaz to temat o abyss 7x) moze znaczyc to ze masz ale do calej sieci the Abyss wiec slucham teraz ciebie dlaczego napisales abyss sux i podaj argumenty ktore spowodowaly u ciebie takie wlasnie zdanie? Napisz pare sensownych zdan a nie 2 slowa i minka pokorna na koncu ;/

PS: Nie mam nic do ludzi z DNa tylko do tego ze jest prowadzony teraz jak jest prowadzony i mam nadzieje ze ci co wiedza o czym pisze to rozumieja...
AyGo


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Odp: Nie grajcie na x7
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 03, 2007, 11:20:04 am »
Widzisz DN to obecnie (chyba) 5 serwerow: Infinity x5, Shadow x10, Raven x10, Dragon x15 i Nightmare x30. Oceniasz cala siec na podstawie jednego serwera, a to bardzo mylace, bo jak wszyscy wiedza na Dragonie x15 gra najwiecej dzieciarni, bezmozgow, a serwer jest zalany przedmiotami za $$, tyle ze na Infinity x5 czy Shadow x10 to zupelnie inne serwery jesli chodzi o ilosc itemow z dotacji i poziom ludzi - choc powinno grac wszedzie tacy sami ludzie... (statystycznie).
Ja niogdy nie wypowiadalem sie o Abysie w sesie calosci, tylko o x7, bo na x300 czy x3 gralem za malo aby miec pojecie jak gra tam wyglada.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Nie grajcie na x7
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 04, 2007, 01:27:24 am »
Grałem na Abyssie ofc(78 Soultaker/69 TH - killua), bezpodstawnie bym nie napisał "abyss sux". Dlaczegos sux? Odpowiedź jest prosta - ludzie dostaja bany za nic praktycznie. GM'owie nawet nie zwracają uwagi na to co się do nich pisze, z góry piszą ci, że albo donate albo konta nie odzyskasz, wiele osób z Revenge ally może potwierdzić moje słowa, tyle z mojej strony.

PS. Co do DN, to wybacz - nie gram na byle czym.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2007, 01:42:33 am wysłana przez .vandal »


Odp: Nie grajcie na x7
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 04, 2007, 06:44:15 am »
Ehh...niestety to prawda :x
Ale trzeba bylo tak od razu napisac i nie byloby calej lawiny postow :D


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

Odp: Nie grajcie na x7
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 05, 2007, 04:21:27 pm »
Ta niestety killua ma racje.


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

Odp: Nie grajcie na x7
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 30, 2007, 07:30:33 pm »
Co sie dzieje z x7?  :? Z dnia, na dzien spada liczba osób grających tam. Czyżby x7 upadało? :/


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Nie grajcie na x7
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 30, 2007, 07:34:58 pm »
odsyłam do dyskusji na forum abyssa ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired