Witaj
Gość

Wątek: Se pvp ?  (Przeczytany 6039 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 05, 2011, 08:08:00 am »
w FoGu? Spróbuj :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

  • Generał zamieszania
Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 05, 2011, 12:15:37 pm »
Dobrze wiec  FoG  byl jako pierwszy lepszy przyklad ale tez moze byc  mowimy o sytuacji w  ktorej idzie party dd z bishem  i nieszczesnym SE,cel farmienie QI a co za tym idzie  mamy na celu zabicie jak najwiekszej liczby mobow  to chyba logiczne,   majac bishopa   i dobrych dd  sam bish  sobie spokojnie bedzie radzil   a SE bez kury  z samego regenu moze oddawac mane 
w takiej sytuacji  jedyne co mozesz robic  to pickup z ziemi,  wyciagajac wilka  tak jak  dd  i puszczajac go po targecie innych  zwiekszasz dmg  a tym samym ilosc zabitych mobow  skoro atakujesz caly czas jak dd  moba po mobie to niby jak masz wyjsc z kombatu?co tu jest ciezkiego do zrozumienia?
 moze lepszy przyklad  jakbym napisal  o juniorach albo watchmenach    na HB gdzie  z kazdym paty z jakim gralem mialem wilka zamiast kury  podczas farmienia tomow i nikomu to nie przeszkadzalo.

mysle ze tym razem dosc jasno nakreslilem sytuacje


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 05, 2011, 12:45:06 pm »
w FoG nei bije się single targetów. Tam jest tylko 1 bijący DD z pole, ew nuker party AoE. Także dla mnei totalna kompromitacja z wilkiem w FoG.

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 05, 2011, 12:50:17 pm »
dobra,ale czy nie można nim zbierać np lotu z mobów wysyłając go na assyste a potem pickupując? (grałem dawno na serwie be auto-lotu więc nie wiem jak to wygląda) teoretycznie miałoby to sens chyba jeśli nie chodzi o exp,a QI?  :)


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 05, 2011, 02:10:14 pm »
wc farmilem wilkiem w fogu nuby jedne!!!!@21!  ależ exp alez emocje jak zaagrowales wiecej niz 2 moby

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 05, 2011, 02:48:50 pm »
dobra,ale czy nie można nim zbierać np lotu z mobów wysyłając go na assyste a potem pickupując? (...)
Fantastyczny pomysł na oszukiwanie party. Drop podniesiony przez peta ląduje w 100% w jego inventory. Żadnego dzielenia się z innymi :) Ja bym takiego członka party albo od razu wykopał, albo PK :)
Poza tym - podnoszenie dropa ani przez Właściciela, ani przez peta nie ustawia w pozycji walki.

Dobrze wiec  FoG  byl jako pierwszy lepszy przyklad (....)
No właśnie o to wciąż chodzi. Praktycznie _każdy_ inny spot, tylko nie FoG z socialem i aggro :) HB - bardzo dobry przykład :)

wc farmilem wilkiem w fogu nuby jedne!!!!@21!  ależ exp alez emocje jak zaagrowales wiecej niz 2 moby
Heheh dobre, dobre :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Se pvp ?
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 16, 2011, 08:52:54 pm »
wc farmilem wilkiem w fogu nuby jedne!!!!@21!  ależ exp alez emocje jak zaagrowales wiecej niz 2 moby
Na golemach to i ja sws farmilem ;) inie bylo tak zle fb 150 holy i to w tallumie oczywiscie banda boxow na plecach ;) ale exp byl ładny


Ale Se+wilk to troch za malo
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2011, 08:55:55 pm wysłana przez Nervoson »