Witaj
Gość

Wątek: Gothic 4 w drodze  (Przeczytany 5548 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Gothic 4 w drodze
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 12, 2007, 08:00:52 am »
Podobno ma byc bug free etc. bo nie Piranha Byte będzie go robić.
No cóz, może faktycznie teraz będzie to gra roku.
Z kosmicznymi wymaganiami, ktore dla wszystkich beda za duze :).
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Gothic 4 w drodze
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 22, 2007, 01:54:48 pm »
 :o Może nawet twórcom Gothic 4 nie wejdzie ? xD
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Gothic 4 w drodze
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 23, 2007, 11:17:39 am »
:o Może nawet twórcom Gothic 4 nie wejdzie ? xD
Wiesz, że to bardzo mozliwe? xD
Prepare for unforeseen consequences...


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Gothic 4 w drodze
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 23, 2007, 03:03:53 pm »
:o Może nawet twórcom Gothic 4 nie wejdzie ? xD

Zależy Co? Gdzie? o.O
Lineage 2 Classic EU


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Gothic 4 w drodze
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 23, 2007, 10:46:32 pm »
A co Ty byśchciał, żeby weszło? o.O
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Gothic 4 w drodze
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 16, 2007, 12:08:34 am »
losów bezimiennego

a gufno bo pełny tytuł brzmi Gothic: Genesis, co daje do myślenia.


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Gothic 4 w drodze
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 28, 2007, 08:27:30 pm »
skoro dwójka miał dwa razy większe wymagania od jedynki , trójka 2 razy większe od dwójki to czwórka??tak jak powiedzili wcześniej koledzy..najlepszy gothic to był 1 + 2 z nk to były hity ale się cieło... :drool: ale może się zgadzać ze mną albo nie ale jedynka ma najlepszy klimat i ch*j!!;]


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gothic 4 w drodze
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 07, 2007, 08:09:23 pm »
Zapomnieliście o jednym w sprawie wymagań...
Gtohic III jest uważany za jedną z najgorzej napisanych gier w historii... Twórcy nie mieli ani kasy, ani czasu aby to wszystko dopracować... Stąd zamiast przełomowego zjechany system walki, nieciekawa fabuła itp, itd...

Heh a pamiętam czasy, gdy na stronie, a dokładniej forum powstało chyba 100 stron teksu, czego to nie zobaczymy i co chcielibyśmy mieć...


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Gothic 4 w drodze
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 07, 2007, 09:54:33 pm »
Oj tam. Nie jest aż taka zła ta gierka, ale jak na te wymagania należałoby oczekiwać czegoś lepszego :).

Na dodatek powiem tak: jakby grafika w G3 byla taka jak w G2, gdyby istnial podzial klas postaci, system walk bylby taki jak w G3, a "fabula podobna z charakteru" do poprzednich czesci, to wtedy G3 moznaby okrzyknac prawdziwym hitem. Niestety tak nie jest, wiec trudno dziwic sie, ze kazdy fan okresla ja negatywnie ^^

Na i jeszcze jedna olbrzymia skaza w G3... Brak rozdziałów :)
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Gothic 4 w drodze
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 08, 2007, 01:53:58 am »
Twórcy G3 to nooby, nie robili chyba żadnych betatestów. To najbardziej zabugowana gra, w jaką grałem, to jest tylko niewielka część błędów: http://pl.youtube.com/watch?v=oXZ3h4UbrHE
Grafika gorsza niż w Oblivionie, który chodził mi płynnie na max detalach, podczas gdy G3 ciął się na prawie minimum. System walki jest do dupy, nie po to robi się tyle możliwości ciosów, komb itp., żeby najlepszą taktyką było napieprzanie LPM(a tak jest w Gothicu 3), chociaż po długotrwałym farmieniu siły miksturami nie ma to większego znaczenia, bo każdy przeciwnik pada na 1 hit :D


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Gothic 4 w drodze
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 10, 2007, 07:54:09 pm »
G3 fakt bug na bugu ja miałem taki bug np. na pustyni że mi tak migał ekran na biało ale opracowałem PRO sposób :) łaziłem z pochodnia cały czas i było dobrze :0 Nie dało się grac jak tak migał ekran a że raz zauważyłem że jak rzucam jakiegoś czara to to się nie robi :) to mówie pochodnia jest ratunkiem i była :) Co do obliviona  wielkim minusem obliviona jest ten wielki świat który jest wykorzystany w ok 40 % bo czasem można przejść kawał drogi i nie spotkać żadnego moba np.. i an tym polegał według mnei fenomen G1 że na tak małej planszy było to tak fajnie poupychane XD


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Gothic 4 w drodze
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 11, 2007, 07:51:52 am »
Dokładnie. Oblivion uważam jest wspaniałą grą, ale fabuła i ilość potworów do D...

Co do migającego ekranu, to mogę stwierdzić, że w tym wypadku błąd leży po Twojej stronie a nie G3. U mnie nic nie mryga. W ogole jedyne bledy jakie zauwazylem to to, ze lokiec przechodzi przez tarcze i bieganie z bronia w reku :). Reszta, to tylko niewpyalone pomysły na ulepszenie gry, które na dobre nie wyszły :)
Prepare for unforeseen consequences...